התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
35944 קוראים


פרק 4 - התכנית הראשונה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק ארבע


התכנית הראשונה לאחר שג´ניה עזבה את ביתה של מרגנית, עדיין חוששת לשלומה, הגיע מרקס, לאחר יום עבודה ממושך. "ציפור קטנה שלי?" קרא למרגנית. היא הייתה בחדרם, היא הורידה מעליה את כל התכשיטים, בכדי לראות מה תהיה תגובתו. מרגנית איננה הייתה לחוצה, כי אם נרגשת לבואו.


ברגע שמרקס הגיע לחדרם והבחין במרגנית, הוא חייך "הו, הנה את קטנה שלי." קרא ופרש את ידיו, בכדי שתרוץ לחבקו (כמו תמיד), מרגנית התקדמה לעברו, לא רצה ... וחיבקה אותו בעדינות.

זה היה מוזר בעיניו של מרקס "הכל בסדר?" שאל "תצטרכי להיות מגונדרת היום, יש לנו אירוע."

 "מרקס ... אהובי, אינני חפצה ללכת לאירוע היום." השיבה מרגנית, משחקת את עצמה כתמיד.

מרקס הרים גבה, זו לא מרגנית שלו ... "כבר שכחת מי את? את אישה, אני קובע לך מה לעשות." הוא גיחך בחוסר אמון ולאחר מכן דחף את מרגנית ממנו "את אישה יפה מאוד, את חייבת להיות באירוע הזה." דבריו ויחסו של מרקס כלפיה לבו את עצביה ... "את מבינה אותי? בובת חרסינה?"


מרגנית נאנחה. מה תעשה עכשיו? היא לא רצתה את היחס הזה, היא רצתה להראות לו שהיא שווה משהו. "מרקס ... מדוע אתה מתייחס אך ורק ליופי שלי?" היא ידעה שהשאלה הזו לא תהיה לרוחו של מרקס. "מה יש לך?" שאל בחוסר הבנה "תפסיקי לבלבל לי את השכל, תתלבשי בהתאם. אנחנו יוצאים בשש." קבע "ותתאפרי, את יודעת מה לעשות ..." אמר את מילתו האחרונה ויצא מן החדר. היא הייתה כל כך עצבנית, כיצד תצליח להראות למרקס שהיא לא ה"בובה" שלו?


מרקס ישב בסלון ביתו, הוא היה גדול ומרופד. הוא היה מוטרד מהתנהגותה השונה של מרגנית. רב המשרתים הרגיש צורך לשאול לשלומו "אדוני? אתה בסדר?" שאל. מרקס נאנח והביט עליו.

 "משהו בלתי ברור קרה למרגנית ... לא אסבול זאת. היא בובה ושתשב בשקט!" קרא לפתע. אם חשבתם שמרקס היה עצוב משום שאהב את מרגנית, אתם טועים. מרקס הרגיש שאשתו התנשאה מעליו וזה ... לא מצא חן בעיניו. רב המשרתים הנהנן בהבנה "תרצה לשתות, אדוני?" שאל את אדונו בנימוס, אך מרקס סירב. הייתה לו בחילה, אישה שכזו ... אפילו שמעט מתנשא מעל הגבר שלה, החליא אותו. זו לא אישה אמיתית, אישה מטונפת. הוא חרק בשיניו, מנסה לשכוח משהיה.
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
Sh!ra
א.. גברים ממש לא קראו לנשים שלהן בובות! הם רק התנהגו כאילו שהן בובות.
עודכן לפני 801 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 11 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!