התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
46861 קוראים


פרק 30 - המתנה שלי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 39 חודשים
  


פרק שלושים


המתנה שלישבוע לאחר המקרה עם נטלי, הגיעה יום הולדתי השבע עשרה. באותו היום, לא הגעתי אל בית הספר, במלא אף אחד לא ירצה לשמח אותי, אפילו לא המורים. הייתי עדיין עצוב מכל מה שקרה עם נטלי ... היא עדיין הייתה איתו, עם ה´אשר´ הזה. חיפשתי דרכים להוכיח לה שזה לא אני, אבל לא מצאתי. אני לא יכולתי להאשים את כולם, למרות שאני דיי חשדתי בעילאי והחבר´ה שלו. 


יום לפני יום ההולדת שלי, נקודת מבטה של אימי:


יצאתי עם רותם לקניות, עידו נשאר בבית. לא הבנתי ממה הוא מדוכא ... לעידו יש יום הולדת מחר, רציתי לקנות לו מתנה. לקחתי עימי את רותם, בכדי שתבחר מה היא רוצה לקנות עבור אחיה. נכנסנו אל חנות ´נוי´ בה היו המון פריטים לחדר, שבירים, שטיחים ועוד. הסתובבנו, תוך כדי שאני אוחזת בידה של רותם. ´היא עלולה לשבור משהו´ חשבתי. הרי, היא לא תדע שזה לא בסדר. החלטתי לקנות לבני שעון לחדר, (לפני זה קניתי לו בגד ומכנס) ועכשיו נשארה רק רותם. רכנתי אליה "רותם, בואי נבחר יחד מה לקנות לעידו." אמרתי לה ברוך, היא הביטה עליי. 

לאחר מספר דקות, הילדה הקטנה הצביעה על בובת דובי מפרווה האוחזת בלב אדום וזוהר. 

´זה לא מתאים לעידו ...´ חשבתי ... הריי זו לא מתנה המתאימה לבן, אך בכל זאת החלטתי לקנות את הדובי, אם זו מתנה מרותם, אין שום סיבה שעידו לא יאהב את זה. רותם מיששה את האוויר, כאילו מנסה לחוש אותו. ילדים אחרים שעמדו בתור למוכרת הביטו עליה באופן מוזר. 


לאחר שהמוכרת עטפה את השעון והבובה, הרמתי את רותם על ידי (כשהשקית עם המתנות בידי השנייה) ומיהרתי לצאת מהחנות. התביישתי ... רותם התנהגה מוזר, משום שהיא אוטיסטית וילדים אחרים לא יהיו מסוגלים להבין זאת ... לא אהבתי לצאת עמה החוצה, אך לא הייתה ברירה.


בחזרה ליום הולדתי, נקודת המבט שלי:


אכלתי את ארוחת הבוקר תוך כדי שאני מאכיל את רותם. פניה התלכלכו לגמרי כתוצאה מהגבינה הלבנה. חייכתי אל אחותי וניגבתי לה את הפנים בעדינות, בעזרת מטלית לחה. היא נראתה מרוכזת במטלית שאחזתי "מה, זה מעניין אותך?" שאלתי אותה. רותם הניעה את אצבעותיה. 

 "את רוצה להרגיש אותו ... הבנתי." כנראה שהלחות (הרטיבות הקלה) של המטלית עניינה אותה. נתתי לה למשש את המטלית. היא לא הסירה את עיניה ממנה, שקועה. נאנחתי. ´רותם שלי ...´


אימי נכנסה אל המטבח לפתע, בידיה שקיות. "עידו, היום יום הולדתך ... הנה המתנות שאני ורותם קנינו לך." היא אמרה לי בחיוך ... היא מחייכת אליי? מוזר. איכשהו חיוכה נראה לי תמיד מזוייף. 

עזרתי לרותם לרדת מן הכיסא עליה ישבה ונעמדתי גם אני. המתנות היו נחמדות, אך יותר מכל ציפיתי לראות מה רותם רצתה להביא לי. אימי שלפה מן השקית את המתנה של רותם, זה היה דובי מפרווה, אוחז בלב. רותם הצביעה על הדובי שאחזה אימי בהתלהבות "זה... זה!" קראה הקטנה. רציתי לבכות ... לקחתי את הדובי מידיה של אימי "זו המתנה של רותם בשבילך." אמרה לי אימי. מיהרתי לחבק את רותם ... "הו, יקרה שלי ..." אמרתי ברגש. ידעתי שאת הדובי הזה אשמור לאורך כל חיי. המתנה המיוחדת של רותם.


בלילה, הייתי חייב לומר משהו לרותם ... בזמן שכיסיתי אותה באהבה. "רותם, את יודעת מה המתנה הכי גדולה?" שאלתי אותה בחיוך. היא הסתכלה עליי בשקט ולא זזה. 


 

"זו את ... רותם. המתנה הכי גדולה שיכולתי לקבל." 
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
אבל שווה את המעמץ
עודכן לפני 1114 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

הרגע העצוב הזה...
נשאלה לפני 35 דקות ע"י ded (כרגע יש תשובה אחת)

h
נשאלה לפני 2 ימים ע"י ded (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה.
- פרסומת -

מתנקשת (14+) || חן סיפורים תקציר: היילי בת ה - 14 , אמנה להיות מתנקשת מגיל צעיר. אביה, רוצח שכיר בעצמו, שולח אותה למשימות שונות. בדרך כלל היילי מבצעת את משימותיה, אך הפעם משהו משתבש. פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. ספר תמונות תקציר: = זו לא מי שאני || פאנפיק על המועמדת תקציר: הסתכלתי בנערה היפה במראה, המועמדת המושלמת, יפה, מנומסת, שקטה, צייתנית. אבל זו לא הייתה אני, בכלל לא. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. תמותו תקציר: פאנפיק על קוראסמי | קירקה~ תקציר: טוב אז אין לי תקציר פפפפפ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פרצוף בוכה צוחק מ.ת.א תקציר: הוא בספר♥♥ שחברתך הטובה היא מלכת הכיתה. תקציר: מאי היא הילדה הכי מקובלת בכיתה וליה היא החברה הכי טובה שלה,היי זאת אני תישמעו את הסיפור מהצד שלי ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אש ומים| מ.ת.א תקציר: יש שתי ממלכות, ממלכת האש וממלכת המים, על ממלכת האש מלך ומלכה רעים, ועל המים טובים, יום אחד פורצת מלחמה ענקית בין הממלכות, אתם אנשים כפריים שגרים בכפר שמנסים לגרום למלכה ומלך למות , בממלכת האש שוכנת גם נסיכה שהיא טובת לב למ"ע והנבל המרושע בעולם- האגם הקסום תקציר: ספר המשך למטבע המסתורי ארץ החלומות והמסע אל המטבע, לפעמים אני אעשה פרק אחד מכמה נקודות מבט. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספרהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!