התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44719 קוראים


פרק 30 - המתנה שלי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 35 חודשים
  


פרק שלושים


המתנה שלישבוע לאחר המקרה עם נטלי, הגיעה יום הולדתי השבע עשרה. באותו היום, לא הגעתי אל בית הספר, במלא אף אחד לא ירצה לשמח אותי, אפילו לא המורים. הייתי עדיין עצוב מכל מה שקרה עם נטלי ... היא עדיין הייתה איתו, עם ה´אשר´ הזה. חיפשתי דרכים להוכיח לה שזה לא אני, אבל לא מצאתי. אני לא יכולתי להאשים את כולם, למרות שאני דיי חשדתי בעילאי והחבר´ה שלו. 


יום לפני יום ההולדת שלי, נקודת מבטה של אימי:


יצאתי עם רותם לקניות, עידו נשאר בבית. לא הבנתי ממה הוא מדוכא ... לעידו יש יום הולדת מחר, רציתי לקנות לו מתנה. לקחתי עימי את רותם, בכדי שתבחר מה היא רוצה לקנות עבור אחיה. נכנסנו אל חנות ´נוי´ בה היו המון פריטים לחדר, שבירים, שטיחים ועוד. הסתובבנו, תוך כדי שאני אוחזת בידה של רותם. ´היא עלולה לשבור משהו´ חשבתי. הרי, היא לא תדע שזה לא בסדר. החלטתי לקנות לבני שעון לחדר, (לפני זה קניתי לו בגד ומכנס) ועכשיו נשארה רק רותם. רכנתי אליה "רותם, בואי נבחר יחד מה לקנות לעידו." אמרתי לה ברוך, היא הביטה עליי. 

לאחר מספר דקות, הילדה הקטנה הצביעה על בובת דובי מפרווה האוחזת בלב אדום וזוהר. 

´זה לא מתאים לעידו ...´ חשבתי ... הריי זו לא מתנה המתאימה לבן, אך בכל זאת החלטתי לקנות את הדובי, אם זו מתנה מרותם, אין שום סיבה שעידו לא יאהב את זה. רותם מיששה את האוויר, כאילו מנסה לחוש אותו. ילדים אחרים שעמדו בתור למוכרת הביטו עליה באופן מוזר. 


לאחר שהמוכרת עטפה את השעון והבובה, הרמתי את רותם על ידי (כשהשקית עם המתנות בידי השנייה) ומיהרתי לצאת מהחנות. התביישתי ... רותם התנהגה מוזר, משום שהיא אוטיסטית וילדים אחרים לא יהיו מסוגלים להבין זאת ... לא אהבתי לצאת עמה החוצה, אך לא הייתה ברירה.


בחזרה ליום הולדתי, נקודת המבט שלי:


אכלתי את ארוחת הבוקר תוך כדי שאני מאכיל את רותם. פניה התלכלכו לגמרי כתוצאה מהגבינה הלבנה. חייכתי אל אחותי וניגבתי לה את הפנים בעדינות, בעזרת מטלית לחה. היא נראתה מרוכזת במטלית שאחזתי "מה, זה מעניין אותך?" שאלתי אותה. רותם הניעה את אצבעותיה. 

 "את רוצה להרגיש אותו ... הבנתי." כנראה שהלחות (הרטיבות הקלה) של המטלית עניינה אותה. נתתי לה למשש את המטלית. היא לא הסירה את עיניה ממנה, שקועה. נאנחתי. ´רותם שלי ...´


אימי נכנסה אל המטבח לפתע, בידיה שקיות. "עידו, היום יום הולדתך ... הנה המתנות שאני ורותם קנינו לך." היא אמרה לי בחיוך ... היא מחייכת אליי? מוזר. איכשהו חיוכה נראה לי תמיד מזוייף. 

עזרתי לרותם לרדת מן הכיסא עליה ישבה ונעמדתי גם אני. המתנות היו נחמדות, אך יותר מכל ציפיתי לראות מה רותם רצתה להביא לי. אימי שלפה מן השקית את המתנה של רותם, זה היה דובי מפרווה, אוחז בלב. רותם הצביעה על הדובי שאחזה אימי בהתלהבות "זה... זה!" קראה הקטנה. רציתי לבכות ... לקחתי את הדובי מידיה של אימי "זו המתנה של רותם בשבילך." אמרה לי אימי. מיהרתי לחבק את רותם ... "הו, יקרה שלי ..." אמרתי ברגש. ידעתי שאת הדובי הזה אשמור לאורך כל חיי. המתנה המיוחדת של רותם.


בלילה, הייתי חייב לומר משהו לרותם ... בזמן שכיסיתי אותה באהבה. "רותם, את יודעת מה המתנה הכי גדולה?" שאלתי אותה בחיוך. היא הסתכלה עליי בשקט ולא זזה. 


 

"זו את ... רותם. המתנה הכי גדולה שיכולתי לקבל." 
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
אבל שווה את המעמץ
עודכן לפני 992 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט שלהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!