התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
52211 קוראים


פרק 23 - לנצח תישארי איתי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 46 חודשים
  


פרק עשרים ושלוש 


לנצח תישארי איתי
אני זוכרת את הכל ... באותם ימים נוראים, עידו לא הגיע אל בית הספר. לא ידענו מה קרה לו, אך היו שמועות על כך שהתאבד. המורה התקשרה ואף אחד לא ענה. היום אני יודעת מה התרחש, בכיתי ואף אחד לא הבין מה קרה לי, אך הסיפור של עידו ריגש אותי ועוד הרבה אחרים ... 


***


 "עידו! פתח את הדלת! שמעת אותי?!" קראה אימי מאחורי דלת חדרי. לא, אני לא התכוונתי לתת לאף אחד לקחת לי את רותם, לקחת את האושר שלי. רותם לא הבינה מה עובר עליי, היא צפתה בי בשקט. לאחר מספר רגעים, המשכתי לפרוץ בבכי ... גופי רעד, אם ייקחו לי את רותם, אין לי חיים, זהו! לבסוף אימי וויתרה, היא נכנסה לחדרה ולא יצאה משם עד אור הבוקר. בלילה, שכבתי על יד רותם ושיחקתי בשערותיה, היא חייכה אליי "אהבה ..." לחשה אליי לפתע. כן ... זה נכון. ידעתי שהיא אוהבת את זה. "לנצח תישארי איתי, אני לא אתן לאף אחד לקחת אותך ממני." לחשתי לה בחזרה. מעולם לא אהבתי כך אף אחד, רותם היא ... כל חיי, האושר העילאי שלי ... 


הגיע הבוקר. דודתה של רותם, כבר הייתה בדרכה אלינו. שמעתי את אימי משוחחת עמה (משרד הרווחה נתן לה את מספר הטלפון שלנו), כעסתי. איך היא מעזה? בזמן שהוריה של רותם התאכזרו אליה, היא לא עשתה דבר ולא הגנה עליה. עכשיו היא רוצה אותה לעצמה? מטומטמת.


רותם עמדה על יד הדלת, תופסת בידית. "לצאת ... לצאת." התעוררתי משנתי בעקבות כך ופקחתי את עיניי.

 "רותם ... מה קרה?" שאלתי אותה ברוך. אולי היא צריכה להתפנות? לא יכולתי עוד להחזיק אותה כאן. פתחתי את דלת חדרי באיטיות ואז קרה דבר נוראי. 


אמא שלי תפסה בידה של רותם ומשכה אותה אליה, לאחר מכן הרימה אותה על ידה במהירות. "אמא! מה את עושה?!" צרחתי בחרדה. 

 "אני לא רוצה להסתבך! אתה מבין אותי? רותם עוזבת היום!" צרחה עליי אימי. רציתי ... רציתי להחטיף לה. ואז ... קיבלתי התקף זעם. התחלתי לזרוק דברים, לשבור חפצים, פצעתי תוך כדי את ידיי והן החלו לדמם, זה לא כאב לי. אמא שלי נראתה מבוהלת. אני לא זוכר איך הרגשתי ... ואני גם לא רוצה להיזכר, אני רק יודע שראיתי בעיניי רק את רותם, את אחותי הקטנה, היחידה שמבינה אותי.  אמא שלי כבר החלה לדאוג, היא בכתה ... כי השתוללתי, צרחתי ולא יכולתי לעצור! היא הניחה את רותם בתקווה שתצליח להרגיע את התקף הזעם שלי. 


 "עידו! לא!" קראה רותם, ברגע ששמעתי את קולה המלאכי ... נעצרתי. היא רצה אליי "עידו לא. עידו לא." חזרה על עצמה הילדה הקטנה. רכנתי אליה והיא חיבקה אותי "אושר שלך אני." אמרה לי בקולה הקטן. רעדתי, אך רותם הרגיעה אותי ... חיבקתי אותה, דמעותיי מרטיבות את בגדיה. 

 "הו, רותם שלי ... אני לא אוכל לחיות בלעדייך ..." אמרתי בבכי. אימי צפתה מן הצד, היא הייתה נרגשת. נשמעו נקישות על הדלת, עולמי פשוט קרס ... הדודה הארורה לבטח הגיעה, מה אעשה?
הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
מיכלינקה
לדעתי את צודקת מיכל
עודכן לפני 99 ימים
☆ shir ☆ ןן נשארת זמנית~בר, לינוש, ליבי ורמיקס&#
בכיתי, זה הקטע היחיד בספר שבו בכיתי..ואני לא כזאת עם לב חלש כ"כ...
עודכן לפני 690 ימים
ליבי האוזר
זה ממש עצוב
עודכן לפני 968 ימים
להלהלהלה ^~^ AL
אני יודעת שזה בדילאיי ממש אבל זה גרם לי לבכות ...
עודכן לפני 1057 ימים
מיכל - סיפורים - לכתוב ספרים זה החיים
את כותבת מדהים!אולי תעשי ספר טיפים לכתיבה?
עודכן לפני 1112 ימים
נועה סאסי
יואו את כותבת מדהים אף אחד לא הצליח לרגש אותי עד לדמעות כמוך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 1218 ימים
אלה היוניקורנית♥
זה הקטע הכי מרגש בכיתי!!
עודכן לפני 1286 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

עזרו לנו להציל את עיר הספרים!
נשאלה לפני 50 דקות ע"י עיר הספרים לשעבר (כרגע יש 12 תשובות)

עזרו לנו להציל את עיר הספרים!
נשאלה לפני שעה ע"י עיר הספרים לשעבר (כרגע יש 14 תשובות)

סיפורים נוספים
פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא אורורה גרים || Aurora Grimm תקציר: . ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו פנימייה! תקציר: בוואו בואו שטויות שאני רושמת כשאני עושה שיעורי בית תקציר: אז עכשיו אני עושה שיעורי בית ובא לי רעיון כזה שלפעמים אני פשוט אכתוב פה שטויות שאני חושבת עליהן כשאני עושה אותם הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה תאוריות מקוריות על מריקולס. *חצי מוקפא* תקציר: אני אכתוב תאוריות (מקוריות) על ליידי באג ועל צ´אט נואר. אני אשתדל לכתוב כמה שיותר, ולכתוב! גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר עד שאתעורר||פאנפיק על לונה תקציר: תקציר בספר לוס אנג´לס ומה שמעבר מ.ת תקציר: לוס אנג´לס עיר החלומות, השטן בכבודו ובעצמו מגיע ללוס אנג´לס בכדי להבין מדוע אביו כלכך השקיע במין האנושי לכן הוא ושדה שלו בחורה תוססת חושנית אך תוקפנית מגיעים ללוס אנג´לס ושם פוגשים בבני האדם עד שתפנית מוזרה לוקחת חלק ויצורים שמיימיים חול ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה) פנאפ מ.ת. תקציר: פאנטיים פרדי עוד פנוי, אנשימים!!! יי תקציר: ייהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!