התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
45926 קוראים


פרק 23 - לנצח תישארי איתי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 37 חודשים
  


פרק עשרים ושלוש 


לנצח תישארי איתי
אני זוכרת את הכל ... באותם ימים נוראים, עידו לא הגיע אל בית הספר. לא ידענו מה קרה לו, אך היו שמועות על כך שהתאבד. המורה התקשרה ואף אחד לא ענה. היום אני יודעת מה התרחש, בכיתי ואף אחד לא הבין מה קרה לי, אך הסיפור של עידו ריגש אותי ועוד הרבה אחרים ... 


***


 "עידו! פתח את הדלת! שמעת אותי?!" קראה אימי מאחורי דלת חדרי. לא, אני לא התכוונתי לתת לאף אחד לקחת לי את רותם, לקחת את האושר שלי. רותם לא הבינה מה עובר עליי, היא צפתה בי בשקט. לאחר מספר רגעים, המשכתי לפרוץ בבכי ... גופי רעד, אם ייקחו לי את רותם, אין לי חיים, זהו! לבסוף אימי וויתרה, היא נכנסה לחדרה ולא יצאה משם עד אור הבוקר. בלילה, שכבתי על יד רותם ושיחקתי בשערותיה, היא חייכה אליי "אהבה ..." לחשה אליי לפתע. כן ... זה נכון. ידעתי שהיא אוהבת את זה. "לנצח תישארי איתי, אני לא אתן לאף אחד לקחת אותך ממני." לחשתי לה בחזרה. מעולם לא אהבתי כך אף אחד, רותם היא ... כל חיי, האושר העילאי שלי ... 


הגיע הבוקר. דודתה של רותם, כבר הייתה בדרכה אלינו. שמעתי את אימי משוחחת עמה (משרד הרווחה נתן לה את מספר הטלפון שלנו), כעסתי. איך היא מעזה? בזמן שהוריה של רותם התאכזרו אליה, היא לא עשתה דבר ולא הגנה עליה. עכשיו היא רוצה אותה לעצמה? מטומטמת.


רותם עמדה על יד הדלת, תופסת בידית. "לצאת ... לצאת." התעוררתי משנתי בעקבות כך ופקחתי את עיניי.

 "רותם ... מה קרה?" שאלתי אותה ברוך. אולי היא צריכה להתפנות? לא יכולתי עוד להחזיק אותה כאן. פתחתי את דלת חדרי באיטיות ואז קרה דבר נוראי. 


אמא שלי תפסה בידה של רותם ומשכה אותה אליה, לאחר מכן הרימה אותה על ידה במהירות. "אמא! מה את עושה?!" צרחתי בחרדה. 

 "אני לא רוצה להסתבך! אתה מבין אותי? רותם עוזבת היום!" צרחה עליי אימי. רציתי ... רציתי להחטיף לה. ואז ... קיבלתי התקף זעם. התחלתי לזרוק דברים, לשבור חפצים, פצעתי תוך כדי את ידיי והן החלו לדמם, זה לא כאב לי. אמא שלי נראתה מבוהלת. אני לא זוכר איך הרגשתי ... ואני גם לא רוצה להיזכר, אני רק יודע שראיתי בעיניי רק את רותם, את אחותי הקטנה, היחידה שמבינה אותי.  אמא שלי כבר החלה לדאוג, היא בכתה ... כי השתוללתי, צרחתי ולא יכולתי לעצור! היא הניחה את רותם בתקווה שתצליח להרגיע את התקף הזעם שלי. 


 "עידו! לא!" קראה רותם, ברגע ששמעתי את קולה המלאכי ... נעצרתי. היא רצה אליי "עידו לא. עידו לא." חזרה על עצמה הילדה הקטנה. רכנתי אליה והיא חיבקה אותי "אושר שלך אני." אמרה לי בקולה הקטן. רעדתי, אך רותם הרגיעה אותי ... חיבקתי אותה, דמעותיי מרטיבות את בגדיה. 

 "הו, רותם שלי ... אני לא אוכל לחיות בלעדייך ..." אמרתי בבכי. אימי צפתה מן הצד, היא הייתה נרגשת. נשמעו נקישות על הדלת, עולמי פשוט קרס ... הדודה הארורה לבטח הגיעה, מה אעשה?
הירשם לאתר כדי להגיב

6 תגובות
☆ shir ☆ ןן נשארת זמנית~בר, לינוש, ליבי ורמיקס&#
בכיתי, זה הקטע היחיד בספר שבו בכיתי..ואני לא כזאת עם לב חלש כ"כ...
עודכן לפני 426 ימים
ליבי האוזר
זה ממש עצוב
עודכן לפני 704 ימים
להלהלהלה ^~^ AL
אני יודעת שזה בדילאיי ממש אבל זה גרם לי לבכות ...
עודכן לפני 794 ימים
מיכל - סיפורים - לכתוב ספרים זה החיים
את כותבת מדהים!אולי תעשי ספר טיפים לכתיבה?
עודכן לפני 849 ימים
נועה סאסי
יואו את כותבת מדהים אף אחד לא הצליח לרגש אותי עד לדמעות כמוך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 955 ימים
אלה היוניקורנית♥
זה הקטע הכי מרגש בכיתי!!
עודכן לפני 1023 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

איך משתמשים בטמפון?
נשאלה לפני 14 שעות ע"י 🎀 (כרגע יש 26 תשובות)

אייקון
נשאלה לפני 58 דקות ע"י #ican´´teven (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secret מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים מפעל חתימות תקציר: בספר מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . היורשת תקציר: בספר ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!