התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
48830 קוראים


פרק 23 - לנצח תישארי איתי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק עשרים ושלוש 


לנצח תישארי איתי
אני זוכרת את הכל ... באותם ימים נוראים, עידו לא הגיע אל בית הספר. לא ידענו מה קרה לו, אך היו שמועות על כך שהתאבד. המורה התקשרה ואף אחד לא ענה. היום אני יודעת מה התרחש, בכיתי ואף אחד לא הבין מה קרה לי, אך הסיפור של עידו ריגש אותי ועוד הרבה אחרים ... 


***


 "עידו! פתח את הדלת! שמעת אותי?!" קראה אימי מאחורי דלת חדרי. לא, אני לא התכוונתי לתת לאף אחד לקחת לי את רותם, לקחת את האושר שלי. רותם לא הבינה מה עובר עליי, היא צפתה בי בשקט. לאחר מספר רגעים, המשכתי לפרוץ בבכי ... גופי רעד, אם ייקחו לי את רותם, אין לי חיים, זהו! לבסוף אימי וויתרה, היא נכנסה לחדרה ולא יצאה משם עד אור הבוקר. בלילה, שכבתי על יד רותם ושיחקתי בשערותיה, היא חייכה אליי "אהבה ..." לחשה אליי לפתע. כן ... זה נכון. ידעתי שהיא אוהבת את זה. "לנצח תישארי איתי, אני לא אתן לאף אחד לקחת אותך ממני." לחשתי לה בחזרה. מעולם לא אהבתי כך אף אחד, רותם היא ... כל חיי, האושר העילאי שלי ... 


הגיע הבוקר. דודתה של רותם, כבר הייתה בדרכה אלינו. שמעתי את אימי משוחחת עמה (משרד הרווחה נתן לה את מספר הטלפון שלנו), כעסתי. איך היא מעזה? בזמן שהוריה של רותם התאכזרו אליה, היא לא עשתה דבר ולא הגנה עליה. עכשיו היא רוצה אותה לעצמה? מטומטמת.


רותם עמדה על יד הדלת, תופסת בידית. "לצאת ... לצאת." התעוררתי משנתי בעקבות כך ופקחתי את עיניי.

 "רותם ... מה קרה?" שאלתי אותה ברוך. אולי היא צריכה להתפנות? לא יכולתי עוד להחזיק אותה כאן. פתחתי את דלת חדרי באיטיות ואז קרה דבר נוראי. 


אמא שלי תפסה בידה של רותם ומשכה אותה אליה, לאחר מכן הרימה אותה על ידה במהירות. "אמא! מה את עושה?!" צרחתי בחרדה. 

 "אני לא רוצה להסתבך! אתה מבין אותי? רותם עוזבת היום!" צרחה עליי אימי. רציתי ... רציתי להחטיף לה. ואז ... קיבלתי התקף זעם. התחלתי לזרוק דברים, לשבור חפצים, פצעתי תוך כדי את ידיי והן החלו לדמם, זה לא כאב לי. אמא שלי נראתה מבוהלת. אני לא זוכר איך הרגשתי ... ואני גם לא רוצה להיזכר, אני רק יודע שראיתי בעיניי רק את רותם, את אחותי הקטנה, היחידה שמבינה אותי.  אמא שלי כבר החלה לדאוג, היא בכתה ... כי השתוללתי, צרחתי ולא יכולתי לעצור! היא הניחה את רותם בתקווה שתצליח להרגיע את התקף הזעם שלי. 


 "עידו! לא!" קראה רותם, ברגע ששמעתי את קולה המלאכי ... נעצרתי. היא רצה אליי "עידו לא. עידו לא." חזרה על עצמה הילדה הקטנה. רכנתי אליה והיא חיבקה אותי "אושר שלך אני." אמרה לי בקולה הקטן. רעדתי, אך רותם הרגיעה אותי ... חיבקתי אותה, דמעותיי מרטיבות את בגדיה. 

 "הו, רותם שלי ... אני לא אוכל לחיות בלעדייך ..." אמרתי בבכי. אימי צפתה מן הצד, היא הייתה נרגשת. נשמעו נקישות על הדלת, עולמי פשוט קרס ... הדודה הארורה לבטח הגיעה, מה אעשה?
הירשם לאתר כדי להגיב

6 תגובות
☆ shir ☆ ןן נשארת זמנית~בר, לינוש, ליבי ורמיקס&#
בכיתי, זה הקטע היחיד בספר שבו בכיתי..ואני לא כזאת עם לב חלש כ"כ...
עודכן לפני 575 ימים
ליבי האוזר
זה ממש עצוב
עודכן לפני 852 ימים
להלהלהלה ^~^ AL
אני יודעת שזה בדילאיי ממש אבל זה גרם לי לבכות ...
עודכן לפני 942 ימים
מיכל - סיפורים - לכתוב ספרים זה החיים
את כותבת מדהים!אולי תעשי ספר טיפים לכתיבה?
עודכן לפני 997 ימים
נועה סאסי
יואו את כותבת מדהים אף אחד לא הצליח לרגש אותי עד לדמעות כמוך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 1103 ימים
אלה היוניקורנית♥
זה הקטע הכי מרגש בכיתי!!
עודכן לפני 1171 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רעיונות לתחפושת
נשאלה לפני 7 שעות ע"י אור יפה מש(ו)געת|ב פ ר י ש ה חלקית (כרגע יש 3 תשובות)

תגידו. אלו שאוהבים את האתר. ורוצים לעזור לו. מה דעתכם על פרויקט "חבר מביא חבר"
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 14 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי יפות נגד מקובל תקציר: הנשף הגדול מתקרב, את מי יבחר עומר להיות בת הזוג שלו לנשף? סיקור ספרים בעיר הספרים תקציר: אני מסקרת ספרים בעיר הספרים יומני החצויים תקציר: תרגום שלי לשני הקטעים האחרונים ביומני החצויים. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... המעניש תקציר: . לידיה תקציר: בסיפור הזה תוכלו לראות איך לידיה מגשימה את חלומה, מחיים מטלטלים עם הרבה ירידות לחוויה ששינתה את חייה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשתהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!