התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
46862 קוראים


פרק 23 - לנצח תישארי איתי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 39 חודשים
  


פרק עשרים ושלוש 


לנצח תישארי איתי
אני זוכרת את הכל ... באותם ימים נוראים, עידו לא הגיע אל בית הספר. לא ידענו מה קרה לו, אך היו שמועות על כך שהתאבד. המורה התקשרה ואף אחד לא ענה. היום אני יודעת מה התרחש, בכיתי ואף אחד לא הבין מה קרה לי, אך הסיפור של עידו ריגש אותי ועוד הרבה אחרים ... 


***


 "עידו! פתח את הדלת! שמעת אותי?!" קראה אימי מאחורי דלת חדרי. לא, אני לא התכוונתי לתת לאף אחד לקחת לי את רותם, לקחת את האושר שלי. רותם לא הבינה מה עובר עליי, היא צפתה בי בשקט. לאחר מספר רגעים, המשכתי לפרוץ בבכי ... גופי רעד, אם ייקחו לי את רותם, אין לי חיים, זהו! לבסוף אימי וויתרה, היא נכנסה לחדרה ולא יצאה משם עד אור הבוקר. בלילה, שכבתי על יד רותם ושיחקתי בשערותיה, היא חייכה אליי "אהבה ..." לחשה אליי לפתע. כן ... זה נכון. ידעתי שהיא אוהבת את זה. "לנצח תישארי איתי, אני לא אתן לאף אחד לקחת אותך ממני." לחשתי לה בחזרה. מעולם לא אהבתי כך אף אחד, רותם היא ... כל חיי, האושר העילאי שלי ... 


הגיע הבוקר. דודתה של רותם, כבר הייתה בדרכה אלינו. שמעתי את אימי משוחחת עמה (משרד הרווחה נתן לה את מספר הטלפון שלנו), כעסתי. איך היא מעזה? בזמן שהוריה של רותם התאכזרו אליה, היא לא עשתה דבר ולא הגנה עליה. עכשיו היא רוצה אותה לעצמה? מטומטמת.


רותם עמדה על יד הדלת, תופסת בידית. "לצאת ... לצאת." התעוררתי משנתי בעקבות כך ופקחתי את עיניי.

 "רותם ... מה קרה?" שאלתי אותה ברוך. אולי היא צריכה להתפנות? לא יכולתי עוד להחזיק אותה כאן. פתחתי את דלת חדרי באיטיות ואז קרה דבר נוראי. 


אמא שלי תפסה בידה של רותם ומשכה אותה אליה, לאחר מכן הרימה אותה על ידה במהירות. "אמא! מה את עושה?!" צרחתי בחרדה. 

 "אני לא רוצה להסתבך! אתה מבין אותי? רותם עוזבת היום!" צרחה עליי אימי. רציתי ... רציתי להחטיף לה. ואז ... קיבלתי התקף זעם. התחלתי לזרוק דברים, לשבור חפצים, פצעתי תוך כדי את ידיי והן החלו לדמם, זה לא כאב לי. אמא שלי נראתה מבוהלת. אני לא זוכר איך הרגשתי ... ואני גם לא רוצה להיזכר, אני רק יודע שראיתי בעיניי רק את רותם, את אחותי הקטנה, היחידה שמבינה אותי.  אמא שלי כבר החלה לדאוג, היא בכתה ... כי השתוללתי, צרחתי ולא יכולתי לעצור! היא הניחה את רותם בתקווה שתצליח להרגיע את התקף הזעם שלי. 


 "עידו! לא!" קראה רותם, ברגע ששמעתי את קולה המלאכי ... נעצרתי. היא רצה אליי "עידו לא. עידו לא." חזרה על עצמה הילדה הקטנה. רכנתי אליה והיא חיבקה אותי "אושר שלך אני." אמרה לי בקולה הקטן. רעדתי, אך רותם הרגיעה אותי ... חיבקתי אותה, דמעותיי מרטיבות את בגדיה. 

 "הו, רותם שלי ... אני לא אוכל לחיות בלעדייך ..." אמרתי בבכי. אימי צפתה מן הצד, היא הייתה נרגשת. נשמעו נקישות על הדלת, עולמי פשוט קרס ... הדודה הארורה לבטח הגיעה, מה אעשה?
הירשם לאתר כדי להגיב

6 תגובות
☆ shir ☆ ןן נשארת זמנית~בר, לינוש, ליבי ורמיקס&#
בכיתי, זה הקטע היחיד בספר שבו בכיתי..ואני לא כזאת עם לב חלש כ"כ...
עודכן לפני 483 ימים
ליבי האוזר
זה ממש עצוב
עודכן לפני 760 ימים
להלהלהלה ^~^ AL
אני יודעת שזה בדילאיי ממש אבל זה גרם לי לבכות ...
עודכן לפני 850 ימים
מיכל - סיפורים - לכתוב ספרים זה החיים
את כותבת מדהים!אולי תעשי ספר טיפים לכתיבה?
עודכן לפני 905 ימים
נועה סאסי
יואו את כותבת מדהים אף אחד לא הצליח לרגש אותי עד לדמעות כמוך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 1011 ימים
אלה היוניקורנית♥
זה הקטע הכי מרגש בכיתי!!
עודכן לפני 1079 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 8 ימים ע"י ❤✨ (כרגע יש 381 תשובות)

הרגע העצוב הזה...
נשאלה לפני 40 דקות ע"י ded (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. מתנקשת (14+) || חן סיפורים תקציר: היילי בת ה - 14 , אמנה להיות מתנקשת מגיל צעיר. אביה, רוצח שכיר בעצמו, שולח אותה למשימות שונות. בדרך כלל היילי מבצעת את משימותיה, אך הפעם משהו משתבש. פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי ספר תמונות תקציר: = זו לא מי שאני || פאנפיק על המועמדת תקציר: הסתכלתי בנערה היפה במראה, המועמדת המושלמת, יפה, מנומסת, שקטה, צייתנית. אבל זו לא הייתה אני, בכלל לא. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. תמותו תקציר: פאנפיק על קוראסמי | קירקה~ תקציר: טוב אז אין לי תקציר פפפפפ פרצוף בוכה צוחק מ.ת.א תקציר: הוא בספר♥♥ שחברתך הטובה היא מלכת הכיתה. תקציר: מאי היא הילדה הכי מקובלת בכיתה וליה היא החברה הכי טובה שלה,היי זאת אני תישמעו את הסיפור מהצד שלי ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אש ומים| מ.ת.א תקציר: יש שתי ממלכות, ממלכת האש וממלכת המים, על ממלכת האש מלך ומלכה רעים, ועל המים טובים, יום אחד פורצת מלחמה ענקית בין הממלכות, אתם אנשים כפריים שגרים בכפר שמנסים לגרום למלכה ומלך למות , בממלכת האש שוכנת גם נסיכה שהיא טובת לב למ"ע והנבל המרושע בעולם- האגם הקסום תקציר: ספר המשך למטבע המסתורי ארץ החלומות והמסע אל המטבע, לפעמים אני אעשה פרק אחד מכמה נקודות מבט. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספרהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!