התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44714 קוראים


פרק 23 - לנצח תישארי איתי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 35 חודשים
  


פרק עשרים ושלוש 


לנצח תישארי איתי
אני זוכרת את הכל ... באותם ימים נוראים, עידו לא הגיע אל בית הספר. לא ידענו מה קרה לו, אך היו שמועות על כך שהתאבד. המורה התקשרה ואף אחד לא ענה. היום אני יודעת מה התרחש, בכיתי ואף אחד לא הבין מה קרה לי, אך הסיפור של עידו ריגש אותי ועוד הרבה אחרים ... 


***


 "עידו! פתח את הדלת! שמעת אותי?!" קראה אימי מאחורי דלת חדרי. לא, אני לא התכוונתי לתת לאף אחד לקחת לי את רותם, לקחת את האושר שלי. רותם לא הבינה מה עובר עליי, היא צפתה בי בשקט. לאחר מספר רגעים, המשכתי לפרוץ בבכי ... גופי רעד, אם ייקחו לי את רותם, אין לי חיים, זהו! לבסוף אימי וויתרה, היא נכנסה לחדרה ולא יצאה משם עד אור הבוקר. בלילה, שכבתי על יד רותם ושיחקתי בשערותיה, היא חייכה אליי "אהבה ..." לחשה אליי לפתע. כן ... זה נכון. ידעתי שהיא אוהבת את זה. "לנצח תישארי איתי, אני לא אתן לאף אחד לקחת אותך ממני." לחשתי לה בחזרה. מעולם לא אהבתי כך אף אחד, רותם היא ... כל חיי, האושר העילאי שלי ... 


הגיע הבוקר. דודתה של רותם, כבר הייתה בדרכה אלינו. שמעתי את אימי משוחחת עמה (משרד הרווחה נתן לה את מספר הטלפון שלנו), כעסתי. איך היא מעזה? בזמן שהוריה של רותם התאכזרו אליה, היא לא עשתה דבר ולא הגנה עליה. עכשיו היא רוצה אותה לעצמה? מטומטמת.


רותם עמדה על יד הדלת, תופסת בידית. "לצאת ... לצאת." התעוררתי משנתי בעקבות כך ופקחתי את עיניי.

 "רותם ... מה קרה?" שאלתי אותה ברוך. אולי היא צריכה להתפנות? לא יכולתי עוד להחזיק אותה כאן. פתחתי את דלת חדרי באיטיות ואז קרה דבר נוראי. 


אמא שלי תפסה בידה של רותם ומשכה אותה אליה, לאחר מכן הרימה אותה על ידה במהירות. "אמא! מה את עושה?!" צרחתי בחרדה. 

 "אני לא רוצה להסתבך! אתה מבין אותי? רותם עוזבת היום!" צרחה עליי אימי. רציתי ... רציתי להחטיף לה. ואז ... קיבלתי התקף זעם. התחלתי לזרוק דברים, לשבור חפצים, פצעתי תוך כדי את ידיי והן החלו לדמם, זה לא כאב לי. אמא שלי נראתה מבוהלת. אני לא זוכר איך הרגשתי ... ואני גם לא רוצה להיזכר, אני רק יודע שראיתי בעיניי רק את רותם, את אחותי הקטנה, היחידה שמבינה אותי.  אמא שלי כבר החלה לדאוג, היא בכתה ... כי השתוללתי, צרחתי ולא יכולתי לעצור! היא הניחה את רותם בתקווה שתצליח להרגיע את התקף הזעם שלי. 


 "עידו! לא!" קראה רותם, ברגע ששמעתי את קולה המלאכי ... נעצרתי. היא רצה אליי "עידו לא. עידו לא." חזרה על עצמה הילדה הקטנה. רכנתי אליה והיא חיבקה אותי "אושר שלך אני." אמרה לי בקולה הקטן. רעדתי, אך רותם הרגיעה אותי ... חיבקתי אותה, דמעותיי מרטיבות את בגדיה. 

 "הו, רותם שלי ... אני לא אוכל לחיות בלעדייך ..." אמרתי בבכי. אימי צפתה מן הצד, היא הייתה נרגשת. נשמעו נקישות על הדלת, עולמי פשוט קרס ... הדודה הארורה לבטח הגיעה, מה אעשה?
הירשם לאתר כדי להגיב

6 תגובות
☆ shir ☆ ןן נשארת זמנית~בר, לינוש, ליבי ורמיקס&#
בכיתי, זה הקטע היחיד בספר שבו בכיתי..ואני לא כזאת עם לב חלש כ"כ...
עודכן לפני 360 ימים
ליבי האוזר
זה ממש עצוב
עודכן לפני 638 ימים
להלהלהלה ^~^ AL
אני יודעת שזה בדילאיי ממש אבל זה גרם לי לבכות ...
עודכן לפני 728 ימים
מיכל - סיפורים - לכתוב ספרים זה החיים
את כותבת מדהים!אולי תעשי ספר טיפים לכתיבה?
עודכן לפני 783 ימים
נועה סאסי
יואו את כותבת מדהים אף אחד לא הצליח לרגש אותי עד לדמעות כמוך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 889 ימים
אלה היוניקורנית♥
זה הקטע הכי מרגש בכיתי!!
עודכן לפני 956 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט שלהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!