התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44710 קוראים


פרק 19 - מתאהב לראשונה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 35 חודשים
  


פרק תשע עשרה


מתאהב לראשונהלאחר המקרה שקרה ... החזרתי את רותם הביתה, היא נרדמה מהר, לאחר כל ההיסטריה שחוותה. התקלחתי, חבשתי את עצמי, בלי שאמא שלי תראה ותדע על כל זה. לפני שנרדמתי, נישקתי את לחיה השמנמנה של רותם ולחשתי לאוזנה "לילה טוב ... מלאך שלי." ואז ישנתי טוב.


כעבור חודש


לשמחתי, הגיע סוף השבוע. קלינאית התקשורת של אחותי, הציעה לי לבוא עמה לסיבוב יחד עם רותם. כבר עבר חודש מאז הכרנו, מאוד התחברתי אל נטלי ורותם הרגישה בזה. סיפרתי את זה לרותם, אף על פי שהיא כבר ניחשה שזה כך ... התאהבתי בה, והיא הייתה בת עשרים, גדולה ממני בארבע שנים ... אבל לי לא היה אכפת. קבענו לצאת יחד בשש בערב למסעדה, נטלי אהבה לדבר איתי על הקשר שלי עם רותם, היא אהבה לראות ולדעת את זה. אז שיתפתי אותה בזה.


בחרתי לרותם שמלה מדהימה, בצבע ורוד (היה קיץ ...), רותם התלהבה והסתובבה מול המראה כשמלתה מתנופפת. "וואו רותם, את הכי יפה בעולם!" החמאתי לה. היא הצביעה עליי "אני הכי יפה בעולם? לא נראה לי ..." אמרתי ולאחר מכן שנינו פרצנו בצחוק מתגלגל. אני חייב לציין שירדתי במשקל, לפחות 15 ק"ג, אך נשארה לי ולרותם עוד עבודה. התלבשתי הכי אפנתי שיכולתי, רציתי להיראות טוב בעיני נטלי. רותם עשתה לי סימן של וי (עם האגודל), מה שאומר כי היא אהבה את איך שהתלבשתי. "יופי! אנחנו מוכנים!" קראתי באושר וחיבקתי את אחותי הקטנה.


נפגשנו עם נטלי, ממש על יד הקניון. ´וואו ...´ הסמקתי. היא התלבשה ממש יפה ... נטלי חיבקה את רותם "רותם, איזה יפה את!" החמיאה לה נטלי, רותם חייכה במבוכה. 

 "גם את ... לא נראית רע בכלל ..." ניסיתי להחמיא גם לה. היא חייכה אליי, הבכתי אותה. שיט. 

 "תודה, עידו ..." השיבה. ´דפקתי´ חיוך דבילי, רותם נאנחה. היא רצתה שאהיה עם ביטחון. 


בדרך אל המסעדה: שרר שקט ... זו לא הייתה הפעם הראשונה שיצאנו יחד עם נטלי, תמיד הייתי ביישן מידי ורותם כמו נזפה בי לאחר המפגש; היא אמרה לי "נו, נו, נו לך!" והיא צדקה, הייתי ביישן מידי מכדי ליזום עם נטלי. רותם תפסה בידי ולאחר מכן בידה של נטלי וחיברה בין ידינו, אני ונטלי החזקנו ידיים בזכות רותם, זה היה מביך ... "אז, על מה רצית לדבר?" שאלתי את נטלי במטרה להקל על האווירה המעיקה. "ספר לי עוד עלייך ועל הקשר שלך עם הילדה המיוחדת הזו." ענתה לי נטלי. הידיים שלנו החלו להזיע, רותם נראתה מרוצה מן התוצאה. "ככה טוב." שמעתי אותה ממלמלת מאחור. "אין לי בעיה ..." השבתי לה, בולע את רוקי.

 "עידו, רציתי להגיד לך ש ... ממש הרזית." אמרה לפתע נטלי, זה נורא החמיא לי. הסמקתי. 

 "כן, אני יודע ... רותם עזרה לי גם בזה." השבתי לה במהירות, היה לי חם ... 


הגענו אל המסעדה סוף כל סוף, ישבתי מול נטלי, רותם ישבה על ידי. הזמנו משהו לאכול, החלטתי לאזור אומץ. "נטלי ... את יפה מאוד בעיניי, באמת." לא האמנתי שאמרתי את זה לנגד עיניה. רותם סימנה לי שוב את אותו הוי (בעזרת האגודל), כן ... זה היה בסדר. נטלי פרצה בצחוק, אני ורותם הבטנו אחד על השנייה בחוסר הבנה "מה מצחיק?" שאלתי, לא היה לי נעים ... רותם הנהנה. 

 "לא ... זה פשוט שאתה כל כך חמוד." החמיאה לי בפעם ה ... שלישית הערב? 

 "תודה ..." גירדתי בראשי מרוב מבוכה, היום הצלחתי להתקדם עוד צעד לעבר לבה של נטלי. 


בסוף המפגש שהיה לגמרי מעולה. הצעתי לה ללכת עמי לדייט מחר, כמובן שרותם תמכה בי וזה מה שנתן לי את האומץ לדבר. "אוקיי." היא הסכימה ... היא באמת הסכימה? החיים שלי באמת משתפרים! כשהגענו הביתה, חיבקתי את רותם חזק. "רותם, את מאמינה? אני ונטלי נצא לדייט מחר ..." לחשתי אליה ברגש. היא הנהנה וחייכה אליי, צבטה את לחיי דיי חזק, אך נתתי לה לעשות את זה ... אחרי הכל היא אוטיסטית, זה מעולה בשבילה לגעת באנשים, או שיגעו בה. 

זהו היה יום מאושר ... מחר יהיה לי ולנטלי כיף. 

כך לפחות חשבתי ... 

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט שלהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!