התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
48828 קוראים


פרק 19 - מתאהב לראשונה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק תשע עשרה


מתאהב לראשונהלאחר המקרה שקרה ... החזרתי את רותם הביתה, היא נרדמה מהר, לאחר כל ההיסטריה שחוותה. התקלחתי, חבשתי את עצמי, בלי שאמא שלי תראה ותדע על כל זה. לפני שנרדמתי, נישקתי את לחיה השמנמנה של רותם ולחשתי לאוזנה "לילה טוב ... מלאך שלי." ואז ישנתי טוב.


כעבור חודש


לשמחתי, הגיע סוף השבוע. קלינאית התקשורת של אחותי, הציעה לי לבוא עמה לסיבוב יחד עם רותם. כבר עבר חודש מאז הכרנו, מאוד התחברתי אל נטלי ורותם הרגישה בזה. סיפרתי את זה לרותם, אף על פי שהיא כבר ניחשה שזה כך ... התאהבתי בה, והיא הייתה בת עשרים, גדולה ממני בארבע שנים ... אבל לי לא היה אכפת. קבענו לצאת יחד בשש בערב למסעדה, נטלי אהבה לדבר איתי על הקשר שלי עם רותם, היא אהבה לראות ולדעת את זה. אז שיתפתי אותה בזה.


בחרתי לרותם שמלה מדהימה, בצבע ורוד (היה קיץ ...), רותם התלהבה והסתובבה מול המראה כשמלתה מתנופפת. "וואו רותם, את הכי יפה בעולם!" החמאתי לה. היא הצביעה עליי "אני הכי יפה בעולם? לא נראה לי ..." אמרתי ולאחר מכן שנינו פרצנו בצחוק מתגלגל. אני חייב לציין שירדתי במשקל, לפחות 15 ק"ג, אך נשארה לי ולרותם עוד עבודה. התלבשתי הכי אפנתי שיכולתי, רציתי להיראות טוב בעיני נטלי. רותם עשתה לי סימן של וי (עם האגודל), מה שאומר כי היא אהבה את איך שהתלבשתי. "יופי! אנחנו מוכנים!" קראתי באושר וחיבקתי את אחותי הקטנה.


נפגשנו עם נטלי, ממש על יד הקניון. ´וואו ...´ הסמקתי. היא התלבשה ממש יפה ... נטלי חיבקה את רותם "רותם, איזה יפה את!" החמיאה לה נטלי, רותם חייכה במבוכה. 

 "גם את ... לא נראית רע בכלל ..." ניסיתי להחמיא גם לה. היא חייכה אליי, הבכתי אותה. שיט. 

 "תודה, עידו ..." השיבה. ´דפקתי´ חיוך דבילי, רותם נאנחה. היא רצתה שאהיה עם ביטחון. 


בדרך אל המסעדה: שרר שקט ... זו לא הייתה הפעם הראשונה שיצאנו יחד עם נטלי, תמיד הייתי ביישן מידי ורותם כמו נזפה בי לאחר המפגש; היא אמרה לי "נו, נו, נו לך!" והיא צדקה, הייתי ביישן מידי מכדי ליזום עם נטלי. רותם תפסה בידי ולאחר מכן בידה של נטלי וחיברה בין ידינו, אני ונטלי החזקנו ידיים בזכות רותם, זה היה מביך ... "אז, על מה רצית לדבר?" שאלתי את נטלי במטרה להקל על האווירה המעיקה. "ספר לי עוד עלייך ועל הקשר שלך עם הילדה המיוחדת הזו." ענתה לי נטלי. הידיים שלנו החלו להזיע, רותם נראתה מרוצה מן התוצאה. "ככה טוב." שמעתי אותה ממלמלת מאחור. "אין לי בעיה ..." השבתי לה, בולע את רוקי.

 "עידו, רציתי להגיד לך ש ... ממש הרזית." אמרה לפתע נטלי, זה נורא החמיא לי. הסמקתי. 

 "כן, אני יודע ... רותם עזרה לי גם בזה." השבתי לה במהירות, היה לי חם ... 


הגענו אל המסעדה סוף כל סוף, ישבתי מול נטלי, רותם ישבה על ידי. הזמנו משהו לאכול, החלטתי לאזור אומץ. "נטלי ... את יפה מאוד בעיניי, באמת." לא האמנתי שאמרתי את זה לנגד עיניה. רותם סימנה לי שוב את אותו הוי (בעזרת האגודל), כן ... זה היה בסדר. נטלי פרצה בצחוק, אני ורותם הבטנו אחד על השנייה בחוסר הבנה "מה מצחיק?" שאלתי, לא היה לי נעים ... רותם הנהנה. 

 "לא ... זה פשוט שאתה כל כך חמוד." החמיאה לי בפעם ה ... שלישית הערב? 

 "תודה ..." גירדתי בראשי מרוב מבוכה, היום הצלחתי להתקדם עוד צעד לעבר לבה של נטלי. 


בסוף המפגש שהיה לגמרי מעולה. הצעתי לה ללכת עמי לדייט מחר, כמובן שרותם תמכה בי וזה מה שנתן לי את האומץ לדבר. "אוקיי." היא הסכימה ... היא באמת הסכימה? החיים שלי באמת משתפרים! כשהגענו הביתה, חיבקתי את רותם חזק. "רותם, את מאמינה? אני ונטלי נצא לדייט מחר ..." לחשתי אליה ברגש. היא הנהנה וחייכה אליי, צבטה את לחיי דיי חזק, אך נתתי לה לעשות את זה ... אחרי הכל היא אוטיסטית, זה מעולה בשבילה לגעת באנשים, או שיגעו בה. 

זהו היה יום מאושר ... מחר יהיה לי ולנטלי כיף. 

כך לפחות חשבתי ... 

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רעיונות לתחפושת
נשאלה לפני 7 שעות ע"י אור יפה מש(ו)געת|ב פ ר י ש ה חלקית (כרגע יש 3 תשובות)

תגידו. אלו שאוהבים את האתר. ורוצים לעזור לו. מה דעתכם על פרויקט "חבר מביא חבר"
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 14 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי יפות נגד מקובל תקציר: הנשף הגדול מתקרב, את מי יבחר עומר להיות בת הזוג שלו לנשף? סיקור ספרים בעיר הספרים תקציר: אני מסקרת ספרים בעיר הספרים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן יומני החצויים תקציר: תרגום שלי לשני הקטעים האחרונים ביומני החצויים. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... המעניש תקציר: . לידיה תקציר: בסיפור הזה תוכלו לראות איך לידיה מגשימה את חלומה, מחיים מטלטלים עם הרבה ירידות לחוויה ששינתה את חייה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשתהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!