התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44712 קוראים


פרק 17 - בעיית משקל
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 35 חודשים
  


פרק שבע עשרה


בעיית משקלאימי כבר חזרה הביתה, הצלחתי להסתיר את בזמן גופת החתול. דחקתי אותה אל אחד השיחים, זה היה מבחיל. אני ורותם שהינו בחדר, היא ציירה ואני קראתי ספר. לאחר כמה רגעים, רותם התיישבה על ידי. "משהו קרה, רותם?" שאלתי אותה בחיוך. היא הניחה את ידה הקטנה על הבטן שלי ... ניסיתי להבין מה היא מנסה להגיד לי "רזה יותר." אמרה באיטיות. עכשיו, הבנתי לחלוטין.

 "אני יודע ... אני שמן," נאנחתי וליטפתי את ראשה "מה אני כבר יכול לעשות עם זה?" הוספתי.


רותם ציירה לי את עצמי שוב, רזה יותר. "את רוצה לעזור לי לרדת במשקל?" שאלתי אותה, הייתי בהלם. היא שתקה, אך ידעתי שלכך היא התכוונה. בכל פעם ... הילדה הזו מרגשת אותי. מעולם, מעולם לא עשו את זה בשבילי ... אמא שלי רק מעליבה אותי בככל פעם, על כמה שאני שמן ומכוער ואילו רותם לא ... היא רוצה לעזור לי. נשמתי עמוק, הייתי נחוש. 


לקחתי כמה דפים ועיפרון "אז ... נעשה לעצמנו תפריט יומי?" שאלתי את רותם והיא מחאה כף. 

בדקתי באינטרנט את כמות הקלוריות בכמה דברי מאכל. ראיתי כי רותם התרגשה, היא ניתרה במקום והחלה לשיר. עצרתי והבטתי עליה, יש לה קול יפה ... מה היא שרה? לא זיהיתי, אבל זה היה מצמרר ... זה היה יפה. החלטתי להקליט את הקול שלה בעזרת הפלאפון שלי, אין דבר טוב יותר מלשמוע את רותם שרה כשאתה עצוב. השירה שלה גרמה לי להזיל דמעות ולאחר שהפסיקה, חיבקתי אותה "הו, רותם ... את הדבר הכי נפלא בעולם." אמרתי ברגש, קולי רעד.


לאחר מכן, המשכנו לתכנן את הדיאטה שלי. לבסוף, אני ורותם עשינו תפריט מסודר, חישבתי את מספר הקלוריות של הכל יחד על ידי מחשבון. "סיימנו!" קראתי בשמחה ונתתי לרותם כיף. היא חייכה אליי. מרוב התרגשות עלתה רותם על המיטה וניתרה עליה, עד שאיבדה את שיווי משקלה ונפלה בחבטה על הרצפה. "אוי לא!" צרחתי בבהלה. רותם החלה לבכות, לא בכי רגיל ... אלו היו צרחות. ניסיתי לחבק אותה, אך היא השתוללה. לא האמנתי, מכל כך הרבה שמחה, דבר כזה קרה. "דיי רותם! הכל בסדר! זו רק מכה קטנה!" ניסיתי להרגיע את הקטנה, נישקתי את האזור בו קיבלה את המכה (בברך) וליטפתי את פניה, שהיו רטובים מבכי. "ששש ... הכל בסדר." לחשתי אליה באהבה. ריחמתי עליה, כי היא בסך הכל שמחה ... לאחר שנרגעה, היא השתתקה למספר דקות.


חיכיתי בסבלנות. לפני ארוחת הערב נכנסנו אני ורותם אל המטבח, עשינו לעצמנו ארוחת מלכים, בריאה כמובן ונטולת קלוריות. הייתה עוגה במקרר, רותם שמה לב שאני מסתכל עליה. "לא." שמעתי את קולה הקטן, היא עשתה לי ´נו נו נו´ עם האצבע. זה גרם לי לגחך ולאחר מכן להתנפל על רותם בנשיקות. בזמן שאכלנו יחד בשולחן, אימי כבר נרדמה בחדרה ... לא היה כל כך מאוחר. 


חתכתי מהעוגה חתיכה, לא בשבילי ... (לצערי), אלא בשביל רותם. "זה מגיע לך ... בזכותך, אהיה רזה יותר. מחר אצטרך להתחיל באימוני כושר ..." רותם אכלה את העוגה בעזרת אצבעותיה, מיהרתי לתת לה מזלג קטן וניגבתי את אצבעותיה שהתלכלכו. "אתה עוד תצליח ..." אמרה לי הילדה הקטנה תוך כדי שאכלה את העוגה. חייכתי אליה, מתרגש מדבריה ... נכון, אבל שוב, הכל בזכותך. המתנה הכי נפלאה שקיבלתי בכל חיי, היחידה שמבינה אותי ועוזרת לי ... 

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
משוגילי ~ משוגעת בדם
היא ילדה עם אוטיזם.. אוטיסטית. אילו הילדים הכי חכמים ומבינים.
עודכן לפני 544 ימים
יהלי♥
יודעת
עודכן לפני 860 ימים
יהלי♥
איך ילדה קטנה מבינה שעוגה זה משמין?
עודכן לפני 860 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט שלהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!