התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
45913 קוראים


פרק 17 - בעיית משקל
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 37 חודשים
  


פרק שבע עשרה


בעיית משקלאימי כבר חזרה הביתה, הצלחתי להסתיר את בזמן גופת החתול. דחקתי אותה אל אחד השיחים, זה היה מבחיל. אני ורותם שהינו בחדר, היא ציירה ואני קראתי ספר. לאחר כמה רגעים, רותם התיישבה על ידי. "משהו קרה, רותם?" שאלתי אותה בחיוך. היא הניחה את ידה הקטנה על הבטן שלי ... ניסיתי להבין מה היא מנסה להגיד לי "רזה יותר." אמרה באיטיות. עכשיו, הבנתי לחלוטין.

 "אני יודע ... אני שמן," נאנחתי וליטפתי את ראשה "מה אני כבר יכול לעשות עם זה?" הוספתי.


רותם ציירה לי את עצמי שוב, רזה יותר. "את רוצה לעזור לי לרדת במשקל?" שאלתי אותה, הייתי בהלם. היא שתקה, אך ידעתי שלכך היא התכוונה. בכל פעם ... הילדה הזו מרגשת אותי. מעולם, מעולם לא עשו את זה בשבילי ... אמא שלי רק מעליבה אותי בככל פעם, על כמה שאני שמן ומכוער ואילו רותם לא ... היא רוצה לעזור לי. נשמתי עמוק, הייתי נחוש. 


לקחתי כמה דפים ועיפרון "אז ... נעשה לעצמנו תפריט יומי?" שאלתי את רותם והיא מחאה כף. 

בדקתי באינטרנט את כמות הקלוריות בכמה דברי מאכל. ראיתי כי רותם התרגשה, היא ניתרה במקום והחלה לשיר. עצרתי והבטתי עליה, יש לה קול יפה ... מה היא שרה? לא זיהיתי, אבל זה היה מצמרר ... זה היה יפה. החלטתי להקליט את הקול שלה בעזרת הפלאפון שלי, אין דבר טוב יותר מלשמוע את רותם שרה כשאתה עצוב. השירה שלה גרמה לי להזיל דמעות ולאחר שהפסיקה, חיבקתי אותה "הו, רותם ... את הדבר הכי נפלא בעולם." אמרתי ברגש, קולי רעד.


לאחר מכן, המשכנו לתכנן את הדיאטה שלי. לבסוף, אני ורותם עשינו תפריט מסודר, חישבתי את מספר הקלוריות של הכל יחד על ידי מחשבון. "סיימנו!" קראתי בשמחה ונתתי לרותם כיף. היא חייכה אליי. מרוב התרגשות עלתה רותם על המיטה וניתרה עליה, עד שאיבדה את שיווי משקלה ונפלה בחבטה על הרצפה. "אוי לא!" צרחתי בבהלה. רותם החלה לבכות, לא בכי רגיל ... אלו היו צרחות. ניסיתי לחבק אותה, אך היא השתוללה. לא האמנתי, מכל כך הרבה שמחה, דבר כזה קרה. "דיי רותם! הכל בסדר! זו רק מכה קטנה!" ניסיתי להרגיע את הקטנה, נישקתי את האזור בו קיבלה את המכה (בברך) וליטפתי את פניה, שהיו רטובים מבכי. "ששש ... הכל בסדר." לחשתי אליה באהבה. ריחמתי עליה, כי היא בסך הכל שמחה ... לאחר שנרגעה, היא השתתקה למספר דקות.


חיכיתי בסבלנות. לפני ארוחת הערב נכנסנו אני ורותם אל המטבח, עשינו לעצמנו ארוחת מלכים, בריאה כמובן ונטולת קלוריות. הייתה עוגה במקרר, רותם שמה לב שאני מסתכל עליה. "לא." שמעתי את קולה הקטן, היא עשתה לי ´נו נו נו´ עם האצבע. זה גרם לי לגחך ולאחר מכן להתנפל על רותם בנשיקות. בזמן שאכלנו יחד בשולחן, אימי כבר נרדמה בחדרה ... לא היה כל כך מאוחר. 


חתכתי מהעוגה חתיכה, לא בשבילי ... (לצערי), אלא בשביל רותם. "זה מגיע לך ... בזכותך, אהיה רזה יותר. מחר אצטרך להתחיל באימוני כושר ..." רותם אכלה את העוגה בעזרת אצבעותיה, מיהרתי לתת לה מזלג קטן וניגבתי את אצבעותיה שהתלכלכו. "אתה עוד תצליח ..." אמרה לי הילדה הקטנה תוך כדי שאכלה את העוגה. חייכתי אליה, מתרגש מדבריה ... נכון, אבל שוב, הכל בזכותך. המתנה הכי נפלאה שקיבלתי בכל חיי, היחידה שמבינה אותי ועוזרת לי ... 

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
משוגילי ~ משוגעת בדם
היא ילדה עם אוטיזם.. אוטיסטית. אילו הילדים הכי חכמים ומבינים.
עודכן לפני 610 ימים
יהלי♥
יודעת
עודכן לפני 927 ימים
יהלי♥
איך ילדה קטנה מבינה שעוגה זה משמין?
עודכן לפני 927 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

איך משתמשים בטמפון?
נשאלה לפני 13 שעות ע"י 🎀 (כרגע יש 26 תשובות)

אייקון
נשאלה לפני 37 דקות ע"י #ican´´teven (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי.
- פרסומת -

דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secret Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים מפעל חתימות תקציר: בספר מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . היורשת תקציר: בספר ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!