התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
46850 קוראים


פרק 17 - בעיית משקל
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 39 חודשים
  


פרק שבע עשרה


בעיית משקלאימי כבר חזרה הביתה, הצלחתי להסתיר את בזמן גופת החתול. דחקתי אותה אל אחד השיחים, זה היה מבחיל. אני ורותם שהינו בחדר, היא ציירה ואני קראתי ספר. לאחר כמה רגעים, רותם התיישבה על ידי. "משהו קרה, רותם?" שאלתי אותה בחיוך. היא הניחה את ידה הקטנה על הבטן שלי ... ניסיתי להבין מה היא מנסה להגיד לי "רזה יותר." אמרה באיטיות. עכשיו, הבנתי לחלוטין.

 "אני יודע ... אני שמן," נאנחתי וליטפתי את ראשה "מה אני כבר יכול לעשות עם זה?" הוספתי.


רותם ציירה לי את עצמי שוב, רזה יותר. "את רוצה לעזור לי לרדת במשקל?" שאלתי אותה, הייתי בהלם. היא שתקה, אך ידעתי שלכך היא התכוונה. בכל פעם ... הילדה הזו מרגשת אותי. מעולם, מעולם לא עשו את זה בשבילי ... אמא שלי רק מעליבה אותי בככל פעם, על כמה שאני שמן ומכוער ואילו רותם לא ... היא רוצה לעזור לי. נשמתי עמוק, הייתי נחוש. 


לקחתי כמה דפים ועיפרון "אז ... נעשה לעצמנו תפריט יומי?" שאלתי את רותם והיא מחאה כף. 

בדקתי באינטרנט את כמות הקלוריות בכמה דברי מאכל. ראיתי כי רותם התרגשה, היא ניתרה במקום והחלה לשיר. עצרתי והבטתי עליה, יש לה קול יפה ... מה היא שרה? לא זיהיתי, אבל זה היה מצמרר ... זה היה יפה. החלטתי להקליט את הקול שלה בעזרת הפלאפון שלי, אין דבר טוב יותר מלשמוע את רותם שרה כשאתה עצוב. השירה שלה גרמה לי להזיל דמעות ולאחר שהפסיקה, חיבקתי אותה "הו, רותם ... את הדבר הכי נפלא בעולם." אמרתי ברגש, קולי רעד.


לאחר מכן, המשכנו לתכנן את הדיאטה שלי. לבסוף, אני ורותם עשינו תפריט מסודר, חישבתי את מספר הקלוריות של הכל יחד על ידי מחשבון. "סיימנו!" קראתי בשמחה ונתתי לרותם כיף. היא חייכה אליי. מרוב התרגשות עלתה רותם על המיטה וניתרה עליה, עד שאיבדה את שיווי משקלה ונפלה בחבטה על הרצפה. "אוי לא!" צרחתי בבהלה. רותם החלה לבכות, לא בכי רגיל ... אלו היו צרחות. ניסיתי לחבק אותה, אך היא השתוללה. לא האמנתי, מכל כך הרבה שמחה, דבר כזה קרה. "דיי רותם! הכל בסדר! זו רק מכה קטנה!" ניסיתי להרגיע את הקטנה, נישקתי את האזור בו קיבלה את המכה (בברך) וליטפתי את פניה, שהיו רטובים מבכי. "ששש ... הכל בסדר." לחשתי אליה באהבה. ריחמתי עליה, כי היא בסך הכל שמחה ... לאחר שנרגעה, היא השתתקה למספר דקות.


חיכיתי בסבלנות. לפני ארוחת הערב נכנסנו אני ורותם אל המטבח, עשינו לעצמנו ארוחת מלכים, בריאה כמובן ונטולת קלוריות. הייתה עוגה במקרר, רותם שמה לב שאני מסתכל עליה. "לא." שמעתי את קולה הקטן, היא עשתה לי ´נו נו נו´ עם האצבע. זה גרם לי לגחך ולאחר מכן להתנפל על רותם בנשיקות. בזמן שאכלנו יחד בשולחן, אימי כבר נרדמה בחדרה ... לא היה כל כך מאוחר. 


חתכתי מהעוגה חתיכה, לא בשבילי ... (לצערי), אלא בשביל רותם. "זה מגיע לך ... בזכותך, אהיה רזה יותר. מחר אצטרך להתחיל באימוני כושר ..." רותם אכלה את העוגה בעזרת אצבעותיה, מיהרתי לתת לה מזלג קטן וניגבתי את אצבעותיה שהתלכלכו. "אתה עוד תצליח ..." אמרה לי הילדה הקטנה תוך כדי שאכלה את העוגה. חייכתי אליה, מתרגש מדבריה ... נכון, אבל שוב, הכל בזכותך. המתנה הכי נפלאה שקיבלתי בכל חיי, היחידה שמבינה אותי ועוזרת לי ... 

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
משוגילי ~ משוגעת בדם
היא ילדה עם אוטיזם.. אוטיסטית. אילו הילדים הכי חכמים ומבינים.
עודכן לפני 666 ימים
יהלי♥
יודעת
עודכן לפני 983 ימים
יהלי♥
איך ילדה קטנה מבינה שעוגה זה משמין?
עודכן לפני 983 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

הרגע העצוב הזה...
נשאלה לפני 24 דקות ע"י ded (כרגע יש תשובה אחת)

h
נשאלה לפני 2 ימים ע"י ded (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה.
- פרסומת -

מתנקשת (14+) || חן סיפורים תקציר: היילי בת ה - 14 , אמנה להיות מתנקשת מגיל צעיר. אביה, רוצח שכיר בעצמו, שולח אותה למשימות שונות. בדרך כלל היילי מבצעת את משימותיה, אך הפעם משהו משתבש. פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. תמותו תקציר: פאנפיק על קוראסמי | קירקה~ תקציר: טוב אז אין לי תקציר פפפפפ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. פרצוף בוכה צוחק מ.ת.א תקציר: הוא בספר♥♥ שחברתך הטובה היא מלכת הכיתה. תקציר: מאי היא הילדה הכי מקובלת בכיתה וליה היא החברה הכי טובה שלה,היי זאת אני תישמעו את הסיפור מהצד שלי ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אש ומים| מ.ת.א תקציר: יש שתי ממלכות, ממלכת האש וממלכת המים, על ממלכת האש מלך ומלכה רעים, ועל המים טובים, יום אחד פורצת מלחמה ענקית בין הממלכות, אתם אנשים כפריים שגרים בכפר שמנסים לגרום למלכה ומלך למות , בממלכת האש שוכנת גם נסיכה שהיא טובת לב למ"ע והנבל המרושע בעולם- האגם הקסום תקציר: ספר המשך למטבע המסתורי ארץ החלומות והמסע אל המטבע, לפעמים אני אעשה פרק אחד מכמה נקודות מבט. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית! אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחדהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!