התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
46846 קוראים


פרק 15 - רגשותיה של רותם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 39 חודשים
  


פרק ארבע עשרה


רגשותיה של רותםעידו החל לבכות באמצע שדיבר. אני ישבתי בשורה הראשונה. המורה, בכתה גם היא ... מרוב שהתרגשה. הזלתי כמה דמעות, חברה שלי חיבקה אותי (בשביל לנחם את שתינו), זה היה מדהים, מרגש ועוצר נשימה. אבל עידו לא סיים, כולנו היינו מרותקים לסיפור חייו, אפילו אלו שאהבו להתאכזר אליו ... רצינו שהוא ימשיך, שלא יפסיק ... הוא נשם עמוק והמשיך לספר לנו.


***


אני ורותם יצאנו מחדרנו בעקבות קלינאית התקשורת, נטלי. היא הייתה יפה ... בת כמה היא? רותם נראית מבולבלת. "אם לא אכפת לכם, אני רוצה לנסות לדבר עם רותם." ביקשה נטלי. היא ביקשה להיות עמה לבד לעת עתה. כמובן שאני ואימי הסכמנו. אך לפני זה, הרמתי את אחותי על ידי ונישקתי את לחייה "אושר שלי ... יהיה בסדר." לחשתי לה. היא הצביעה על נטלי, שואלת מי היא? מה היא רוצה ממני? זה מה שהסקתי מכך. "היא מאוד נחמדה, היא תדבר איתך." הרגעתי אותה. הנחתי את רותם, נטלי חייכה אליה ותפסה בידה "תודה לכם." הודתה לנו. אני ואימי נכנסנו לאחד החדרים במטרה להשאיר את רותם עם נטלי. הייתי כה סקרן לדעת ... על מה הן דיברו.


נטלי ישבה מול רותם והחלה לנסות לדבר עמה, אך רותם לא ענתה. "אז את מי את הכי אוהבת?" שאלה לבסוף נטלי. רותם ידעה מה לענות על זה "עידו." השיבה בקולה הקטן. "עידו." חזרה על עצמה. נטלי חייכה "איזה יופי ... למה?" הוסיפה לשאול. רותם לא השיבה על כך ... נטלי נאנחה. היא ערכה לרותם מספר מבחנים, בכדי לבדוק את היכולות שלה. "עידו הוא," החלה רותם לומר משהו בעת אחד המבחנים, נטלי נראית קשובה. "עידו הוא היה שלי פעם." נטלי לא הבינה את פרוש הדבר, אך זה מעט צמרר אותה ... היה שלה פעם? אולי בגלגול הקודם? "אני שמחה שאת נפתחת אליי רותם. הוא היה שלך פעם?" שאלה נטלי בחביבות. 

 "אני מלאך שלו." השיבה הילדה הקטנה והצביעה על היד שלה "יש לי כמו שלו." נטלי התרשמה מכך שרותם כה נפתחה כלפיה, היא ידעה את הסיפור המזעזע על משפחתה. היא הפשילה את שרווליה של רותם ואז ... פרצה בבכי. היה לה סימן כחול וגדול על היד, הוא נשאר לה מאז. מאז היום בו ההורים האכזריים שלה הכו אותה כמעט למוות, רק כי היא שונה ... מגיע לה רק טוב.


המשכנו להמתין בחדר, אני ואימי. היא לא דיברה איתי, כהרגלה ... היא הייתה קרה אליי, מביטה על הרצפה. היא העדיפה להביט עליה מאשר על הבן שלה ... איפה אבא כשאני צריך אותו? לפתע דלת חדרנו נפתחה. אני ואימי נעמדנו ישר, מוכנים לשמוע מה בדבריה של קלינאית התקשורת. 

 "הקשיבו ... מצבה של רותם, הוא ... לא טוב." אמרה האישה וגרמה לי להחסיר פעימה מן הבהלה. "היא סובלת מאוטיזם חמור, לא פשוט ... אני אהיה אתכם לאורך כל הדרך, אנסה להקל על רותם בכל דרך אפשרית ... ההורים שלה הכו אותה בעבר, לכן יהיה יותר קשה לעבוד איתה. יש לה טראומה." הסבירה לנו נטלי, עמדו לי דמעות בגרון ... שפתיי רטטו ואימי הייתה בהלם אמיתי.


 "עליכם להיות עדינים איתה, לדבר איתה הרבה ... הם אוהבים שמלטפים אותם, נוגעים בהם ..." הסבירה לנו קלינאית התקשורת "לא לכעוס עליה בשום פנים ואופן, גם אם היא מקבלת התקף. הבנתי שהיא קשורה בעיקר אלייך, עידו ..." אמרה נטלי בחיוך, הנהנתי, ידעתי את זה. רותם נכנסה אל החדר והתקרבה אליי, היא רק הביטה בשקט. "היא רוצה שתתייחס אליה, שתיתן לה תשומת לב." הסבירה לי נטלי ומיד הושבתי אותה על ברכיי, מלטף את שיערה הבלונדיני.  
הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
Shiho
איזה הורים אכזריים, איך הם יכולים לפגוע בילדה רק בגלל שהיא שונה?!
עודכן לפני 359 ימים
severus 2
אילו הורים מרושעים!
עודכן לפני 926 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

הרגע העצוב הזה...
נשאלה לפני 23 דקות ע"י ded (כרגע יש תשובה אחת)

h
נשאלה לפני 2 ימים ע"י ded (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה.
- פרסומת -

מתנקשת (14+) || חן סיפורים תקציר: היילי בת ה - 14 , אמנה להיות מתנקשת מגיל צעיר. אביה, רוצח שכיר בעצמו, שולח אותה למשימות שונות. בדרך כלל היילי מבצעת את משימותיה, אך הפעם משהו משתבש. פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. תמותו תקציר: פאנפיק על קוראסמי | קירקה~ תקציר: טוב אז אין לי תקציר פפפפפ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. פרצוף בוכה צוחק מ.ת.א תקציר: הוא בספר♥♥ שחברתך הטובה היא מלכת הכיתה. תקציר: מאי היא הילדה הכי מקובלת בכיתה וליה היא החברה הכי טובה שלה,היי זאת אני תישמעו את הסיפור מהצד שלי ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אש ומים| מ.ת.א תקציר: יש שתי ממלכות, ממלכת האש וממלכת המים, על ממלכת האש מלך ומלכה רעים, ועל המים טובים, יום אחד פורצת מלחמה ענקית בין הממלכות, אתם אנשים כפריים שגרים בכפר שמנסים לגרום למלכה ומלך למות , בממלכת האש שוכנת גם נסיכה שהיא טובת לב למ"ע והנבל המרושע בעולם- האגם הקסום תקציר: ספר המשך למטבע המסתורי ארץ החלומות והמסע אל המטבע, לפעמים אני אעשה פרק אחד מכמה נקודות מבט. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית! אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחדהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!