התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44706 קוראים


פרק 15 - רגשותיה של רותם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 35 חודשים
  


פרק ארבע עשרה


רגשותיה של רותםעידו החל לבכות באמצע שדיבר. אני ישבתי בשורה הראשונה. המורה, בכתה גם היא ... מרוב שהתרגשה. הזלתי כמה דמעות, חברה שלי חיבקה אותי (בשביל לנחם את שתינו), זה היה מדהים, מרגש ועוצר נשימה. אבל עידו לא סיים, כולנו היינו מרותקים לסיפור חייו, אפילו אלו שאהבו להתאכזר אליו ... רצינו שהוא ימשיך, שלא יפסיק ... הוא נשם עמוק והמשיך לספר לנו.


***


אני ורותם יצאנו מחדרנו בעקבות קלינאית התקשורת, נטלי. היא הייתה יפה ... בת כמה היא? רותם נראית מבולבלת. "אם לא אכפת לכם, אני רוצה לנסות לדבר עם רותם." ביקשה נטלי. היא ביקשה להיות עמה לבד לעת עתה. כמובן שאני ואימי הסכמנו. אך לפני זה, הרמתי את אחותי על ידי ונישקתי את לחייה "אושר שלי ... יהיה בסדר." לחשתי לה. היא הצביעה על נטלי, שואלת מי היא? מה היא רוצה ממני? זה מה שהסקתי מכך. "היא מאוד נחמדה, היא תדבר איתך." הרגעתי אותה. הנחתי את רותם, נטלי חייכה אליה ותפסה בידה "תודה לכם." הודתה לנו. אני ואימי נכנסנו לאחד החדרים במטרה להשאיר את רותם עם נטלי. הייתי כה סקרן לדעת ... על מה הן דיברו.


נטלי ישבה מול רותם והחלה לנסות לדבר עמה, אך רותם לא ענתה. "אז את מי את הכי אוהבת?" שאלה לבסוף נטלי. רותם ידעה מה לענות על זה "עידו." השיבה בקולה הקטן. "עידו." חזרה על עצמה. נטלי חייכה "איזה יופי ... למה?" הוסיפה לשאול. רותם לא השיבה על כך ... נטלי נאנחה. היא ערכה לרותם מספר מבחנים, בכדי לבדוק את היכולות שלה. "עידו הוא," החלה רותם לומר משהו בעת אחד המבחנים, נטלי נראית קשובה. "עידו הוא היה שלי פעם." נטלי לא הבינה את פרוש הדבר, אך זה מעט צמרר אותה ... היה שלה פעם? אולי בגלגול הקודם? "אני שמחה שאת נפתחת אליי רותם. הוא היה שלך פעם?" שאלה נטלי בחביבות. 

 "אני מלאך שלו." השיבה הילדה הקטנה והצביעה על היד שלה "יש לי כמו שלו." נטלי התרשמה מכך שרותם כה נפתחה כלפיה, היא ידעה את הסיפור המזעזע על משפחתה. היא הפשילה את שרווליה של רותם ואז ... פרצה בבכי. היה לה סימן כחול וגדול על היד, הוא נשאר לה מאז. מאז היום בו ההורים האכזריים שלה הכו אותה כמעט למוות, רק כי היא שונה ... מגיע לה רק טוב.


המשכנו להמתין בחדר, אני ואימי. היא לא דיברה איתי, כהרגלה ... היא הייתה קרה אליי, מביטה על הרצפה. היא העדיפה להביט עליה מאשר על הבן שלה ... איפה אבא כשאני צריך אותו? לפתע דלת חדרנו נפתחה. אני ואימי נעמדנו ישר, מוכנים לשמוע מה בדבריה של קלינאית התקשורת. 

 "הקשיבו ... מצבה של רותם, הוא ... לא טוב." אמרה האישה וגרמה לי להחסיר פעימה מן הבהלה. "היא סובלת מאוטיזם חמור, לא פשוט ... אני אהיה אתכם לאורך כל הדרך, אנסה להקל על רותם בכל דרך אפשרית ... ההורים שלה הכו אותה בעבר, לכן יהיה יותר קשה לעבוד איתה. יש לה טראומה." הסבירה לנו נטלי, עמדו לי דמעות בגרון ... שפתיי רטטו ואימי הייתה בהלם אמיתי.


 "עליכם להיות עדינים איתה, לדבר איתה הרבה ... הם אוהבים שמלטפים אותם, נוגעים בהם ..." הסבירה לנו קלינאית התקשורת "לא לכעוס עליה בשום פנים ואופן, גם אם היא מקבלת התקף. הבנתי שהיא קשורה בעיקר אלייך, עידו ..." אמרה נטלי בחיוך, הנהנתי, ידעתי את זה. רותם נכנסה אל החדר והתקרבה אליי, היא רק הביטה בשקט. "היא רוצה שתתייחס אליה, שתיתן לה תשומת לב." הסבירה לי נטלי ומיד הושבתי אותה על ברכיי, מלטף את שיערה הבלונדיני.  
הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
Shiho
איזה הורים אכזריים, איך הם יכולים לפגוע בילדה רק בגלל שהיא שונה?!
עודכן לפני 237 ימים
severus 2
אילו הורים מרושעים!
עודכן לפני 804 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט שלהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!