התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
52438 קוראים


פרק 15 - רגשותיה של רותם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 46 חודשים
  


פרק ארבע עשרה


רגשותיה של רותםעידו החל לבכות באמצע שדיבר. אני ישבתי בשורה הראשונה. המורה, בכתה גם היא ... מרוב שהתרגשה. הזלתי כמה דמעות, חברה שלי חיבקה אותי (בשביל לנחם את שתינו), זה היה מדהים, מרגש ועוצר נשימה. אבל עידו לא סיים, כולנו היינו מרותקים לסיפור חייו, אפילו אלו שאהבו להתאכזר אליו ... רצינו שהוא ימשיך, שלא יפסיק ... הוא נשם עמוק והמשיך לספר לנו.


***


אני ורותם יצאנו מחדרנו בעקבות קלינאית התקשורת, נטלי. היא הייתה יפה ... בת כמה היא? רותם נראית מבולבלת. "אם לא אכפת לכם, אני רוצה לנסות לדבר עם רותם." ביקשה נטלי. היא ביקשה להיות עמה לבד לעת עתה. כמובן שאני ואימי הסכמנו. אך לפני זה, הרמתי את אחותי על ידי ונישקתי את לחייה "אושר שלי ... יהיה בסדר." לחשתי לה. היא הצביעה על נטלי, שואלת מי היא? מה היא רוצה ממני? זה מה שהסקתי מכך. "היא מאוד נחמדה, היא תדבר איתך." הרגעתי אותה. הנחתי את רותם, נטלי חייכה אליה ותפסה בידה "תודה לכם." הודתה לנו. אני ואימי נכנסנו לאחד החדרים במטרה להשאיר את רותם עם נטלי. הייתי כה סקרן לדעת ... על מה הן דיברו.


נטלי ישבה מול רותם והחלה לנסות לדבר עמה, אך רותם לא ענתה. "אז את מי את הכי אוהבת?" שאלה לבסוף נטלי. רותם ידעה מה לענות על זה "עידו." השיבה בקולה הקטן. "עידו." חזרה על עצמה. נטלי חייכה "איזה יופי ... למה?" הוסיפה לשאול. רותם לא השיבה על כך ... נטלי נאנחה. היא ערכה לרותם מספר מבחנים, בכדי לבדוק את היכולות שלה. "עידו הוא," החלה רותם לומר משהו בעת אחד המבחנים, נטלי נראית קשובה. "עידו הוא היה שלי פעם." נטלי לא הבינה את פרוש הדבר, אך זה מעט צמרר אותה ... היה שלה פעם? אולי בגלגול הקודם? "אני שמחה שאת נפתחת אליי רותם. הוא היה שלך פעם?" שאלה נטלי בחביבות. 

 "אני מלאך שלו." השיבה הילדה הקטנה והצביעה על היד שלה "יש לי כמו שלו." נטלי התרשמה מכך שרותם כה נפתחה כלפיה, היא ידעה את הסיפור המזעזע על משפחתה. היא הפשילה את שרווליה של רותם ואז ... פרצה בבכי. היה לה סימן כחול וגדול על היד, הוא נשאר לה מאז. מאז היום בו ההורים האכזריים שלה הכו אותה כמעט למוות, רק כי היא שונה ... מגיע לה רק טוב.


המשכנו להמתין בחדר, אני ואימי. היא לא דיברה איתי, כהרגלה ... היא הייתה קרה אליי, מביטה על הרצפה. היא העדיפה להביט עליה מאשר על הבן שלה ... איפה אבא כשאני צריך אותו? לפתע דלת חדרנו נפתחה. אני ואימי נעמדנו ישר, מוכנים לשמוע מה בדבריה של קלינאית התקשורת. 

 "הקשיבו ... מצבה של רותם, הוא ... לא טוב." אמרה האישה וגרמה לי להחסיר פעימה מן הבהלה. "היא סובלת מאוטיזם חמור, לא פשוט ... אני אהיה אתכם לאורך כל הדרך, אנסה להקל על רותם בכל דרך אפשרית ... ההורים שלה הכו אותה בעבר, לכן יהיה יותר קשה לעבוד איתה. יש לה טראומה." הסבירה לנו נטלי, עמדו לי דמעות בגרון ... שפתיי רטטו ואימי הייתה בהלם אמיתי.


 "עליכם להיות עדינים איתה, לדבר איתה הרבה ... הם אוהבים שמלטפים אותם, נוגעים בהם ..." הסבירה לנו קלינאית התקשורת "לא לכעוס עליה בשום פנים ואופן, גם אם היא מקבלת התקף. הבנתי שהיא קשורה בעיקר אלייך, עידו ..." אמרה נטלי בחיוך, הנהנתי, ידעתי את זה. רותם נכנסה אל החדר והתקרבה אליי, היא רק הביטה בשקט. "היא רוצה שתתייחס אליה, שתיתן לה תשומת לב." הסבירה לי נטלי ומיד הושבתי אותה על ברכיי, מלטף את שיערה הבלונדיני.  
הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
Shiho
איזה הורים אכזריים, איך הם יכולים לפגוע בילדה רק בגלל שהיא שונה?!
עודכן לפני 577 ימים
severus 2
אילו הורים מרושעים!
עודכן לפני 1144 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

האתר הזה עדיין חי?
נשאלה לפני 19 שעות ע"י מאי ☽ (כרגע יש 3 תשובות)

מישהו יודע איך לשים כריכה לספר?
נשאלה לפני 19 שעות ע"י הכותב ספרים (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה.
- פרסומת -

תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו המופלאה-החיפושית והחתול השחור חלק 2 תקציר: ספר המשך לספר ´המופלאה- החיפושית והחתול השחור´ המופלאה-החיפושית והחתול השחור. תקציר: ניסיון כתיבה ראשון. כנסו 50% - פינק דיימונד תקציר: למה שלא תכנסו? :) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא אלים מדאפאקא תקציר: ח מ.ת עם האלים הנורדים! אתם מתתם מוות אצילי ועכשיו כולכם באים לולהלה תקציר: פשוט תתחילו היורשים- מ.ת תקציר: מ.ת של היורשים (1) עם כל הדמויות שמכירים משם! הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) המדריך המלא למשתמש עיר הספרים המתחיל (לא) תקציר: שיעמום והרבה קרינג´ נוסטלגי, הכל כדי שהעיר לא תמות והעיקר אתם (שזה מוזר כי אתם כבר מתים) המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום! פנימייה! תקציר: בוואו בואו הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!