התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
48814 קוראים


פרק 15 - רגשותיה של רותם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק ארבע עשרה


רגשותיה של רותםעידו החל לבכות באמצע שדיבר. אני ישבתי בשורה הראשונה. המורה, בכתה גם היא ... מרוב שהתרגשה. הזלתי כמה דמעות, חברה שלי חיבקה אותי (בשביל לנחם את שתינו), זה היה מדהים, מרגש ועוצר נשימה. אבל עידו לא סיים, כולנו היינו מרותקים לסיפור חייו, אפילו אלו שאהבו להתאכזר אליו ... רצינו שהוא ימשיך, שלא יפסיק ... הוא נשם עמוק והמשיך לספר לנו.


***


אני ורותם יצאנו מחדרנו בעקבות קלינאית התקשורת, נטלי. היא הייתה יפה ... בת כמה היא? רותם נראית מבולבלת. "אם לא אכפת לכם, אני רוצה לנסות לדבר עם רותם." ביקשה נטלי. היא ביקשה להיות עמה לבד לעת עתה. כמובן שאני ואימי הסכמנו. אך לפני זה, הרמתי את אחותי על ידי ונישקתי את לחייה "אושר שלי ... יהיה בסדר." לחשתי לה. היא הצביעה על נטלי, שואלת מי היא? מה היא רוצה ממני? זה מה שהסקתי מכך. "היא מאוד נחמדה, היא תדבר איתך." הרגעתי אותה. הנחתי את רותם, נטלי חייכה אליה ותפסה בידה "תודה לכם." הודתה לנו. אני ואימי נכנסנו לאחד החדרים במטרה להשאיר את רותם עם נטלי. הייתי כה סקרן לדעת ... על מה הן דיברו.


נטלי ישבה מול רותם והחלה לנסות לדבר עמה, אך רותם לא ענתה. "אז את מי את הכי אוהבת?" שאלה לבסוף נטלי. רותם ידעה מה לענות על זה "עידו." השיבה בקולה הקטן. "עידו." חזרה על עצמה. נטלי חייכה "איזה יופי ... למה?" הוסיפה לשאול. רותם לא השיבה על כך ... נטלי נאנחה. היא ערכה לרותם מספר מבחנים, בכדי לבדוק את היכולות שלה. "עידו הוא," החלה רותם לומר משהו בעת אחד המבחנים, נטלי נראית קשובה. "עידו הוא היה שלי פעם." נטלי לא הבינה את פרוש הדבר, אך זה מעט צמרר אותה ... היה שלה פעם? אולי בגלגול הקודם? "אני שמחה שאת נפתחת אליי רותם. הוא היה שלך פעם?" שאלה נטלי בחביבות. 

 "אני מלאך שלו." השיבה הילדה הקטנה והצביעה על היד שלה "יש לי כמו שלו." נטלי התרשמה מכך שרותם כה נפתחה כלפיה, היא ידעה את הסיפור המזעזע על משפחתה. היא הפשילה את שרווליה של רותם ואז ... פרצה בבכי. היה לה סימן כחול וגדול על היד, הוא נשאר לה מאז. מאז היום בו ההורים האכזריים שלה הכו אותה כמעט למוות, רק כי היא שונה ... מגיע לה רק טוב.


המשכנו להמתין בחדר, אני ואימי. היא לא דיברה איתי, כהרגלה ... היא הייתה קרה אליי, מביטה על הרצפה. היא העדיפה להביט עליה מאשר על הבן שלה ... איפה אבא כשאני צריך אותו? לפתע דלת חדרנו נפתחה. אני ואימי נעמדנו ישר, מוכנים לשמוע מה בדבריה של קלינאית התקשורת. 

 "הקשיבו ... מצבה של רותם, הוא ... לא טוב." אמרה האישה וגרמה לי להחסיר פעימה מן הבהלה. "היא סובלת מאוטיזם חמור, לא פשוט ... אני אהיה אתכם לאורך כל הדרך, אנסה להקל על רותם בכל דרך אפשרית ... ההורים שלה הכו אותה בעבר, לכן יהיה יותר קשה לעבוד איתה. יש לה טראומה." הסבירה לנו נטלי, עמדו לי דמעות בגרון ... שפתיי רטטו ואימי הייתה בהלם אמיתי.


 "עליכם להיות עדינים איתה, לדבר איתה הרבה ... הם אוהבים שמלטפים אותם, נוגעים בהם ..." הסבירה לנו קלינאית התקשורת "לא לכעוס עליה בשום פנים ואופן, גם אם היא מקבלת התקף. הבנתי שהיא קשורה בעיקר אלייך, עידו ..." אמרה נטלי בחיוך, הנהנתי, ידעתי את זה. רותם נכנסה אל החדר והתקרבה אליי, היא רק הביטה בשקט. "היא רוצה שתתייחס אליה, שתיתן לה תשומת לב." הסבירה לי נטלי ומיד הושבתי אותה על ברכיי, מלטף את שיערה הבלונדיני.  
הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
Shiho
איזה הורים אכזריים, איך הם יכולים לפגוע בילדה רק בגלל שהיא שונה?!
עודכן לפני 452 ימים
severus 2
אילו הורים מרושעים!
עודכן לפני 1018 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רעיונות לתחפושת
נשאלה לפני 7 שעות ע"י אור יפה מש(ו)געת|ב פ ר י ש ה חלקית (כרגע יש 3 תשובות)

תגידו. אלו שאוהבים את האתר. ורוצים לעזור לו. מה דעתכם על פרויקט "חבר מביא חבר"
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 14 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר יפות נגד מקובל תקציר: הנשף הגדול מתקרב, את מי יבחר עומר להיות בת הזוג שלו לנשף? קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי סיקור ספרים בעיר הספרים תקציר: אני מסקרת ספרים בעיר הספרים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן יומני החצויים תקציר: תרגום שלי לשני הקטעים האחרונים ביומני החצויים. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... המעניש תקציר: . לידיה תקציר: בסיפור הזה תוכלו לראות איך לידיה מגשימה את חלומה, מחיים מטלטלים עם הרבה ירידות לחוויה ששינתה את חייה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשתהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!