התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
46841 קוראים


פרק 11 - ריב עם אמא
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 39 חודשים
  


פרק אחת עשרה


ריב עם אמאאמא שלי הייתה בהלם, כל הקירות היו מקושקשים בצבעי פנדה, מעשי ידיה של רותם. הנחתי את רותם, היא הפסיקה לבכות, משום שאימי והאור שנפתח לפתע הסיחו את דעתה. לא ידעתי מה הולך לקרות. אימי קרבה אליי במהירות ו ... סטרה לי. 

 "עידו, תתבייש לך! זה מה שאתה מלמד את רותם? להשחית את הבית?" שאלה אותי בכעס. רציתי לבכות "אתה מגעיל אותי ..." הוסיפה. רותם עמדה לפניי.

 "דיי!" קראה הילדה. האם היא מגנה עליי? אימי הביטה על רותם ותפסה בידה "דיי!" חזרה רותם על עצמה. "לאן את לוקחת אותה, אמא?" שאלתי את אימי, אני לא אתן לה לקחת לי את רותם. 


 "היא תישן איתי מהיום, אתה פשוט לא יודע איך להתנהג עם ילדים ובעיקר לא עם ילדים הסובלים מאוטיזם." אמרה לי, שמעתי אכזבה בקול שלה. "לא טוב לשניכם להיות ביחד." זה שבר אותי.

 "לא אמא! את לא יכולה לעשות לי את זה!" ניסיתי למשוך אליי את רותם בחזרה "רותם היא שלי!"

 "שלך? לא נראה לי." היא הרימה את רותם על ידה "אתה מגביר לה את ההתקפים" האשימה.


 "זה לא נכון ... זה לא נכון!" קראתי בתסכול. רותם משכה לאימי בשיער, ידעתי שהכל נבע מכך שהיא רצתה אותי. "דיי רותם, עידו לא טוב בשבילך." הסבירה לה אימי בעדינות. אך רותם הייתה אלימה כלפי אימי. "היא רוצה אותי, אנחנו אוהבים זה את זו כמו אחים אמיתיים ..." ניסיתי להסביר לאימי קשת היום. "דיי כבר עידו, לא לקחת את הכדורים שלך היום? אתה לגמרי איבדת את הראש." העליבה. כך הייתה אימי, היא אף פעם לא הבינה אותי ... ועכשיו היא מנסה לקחת לי את רותם, היחידה שכן מבינה אותי. 


 "לא שמח בגללך!" קראה רותם "לא שמח בגללך!" חזרה על עצמה ואז נשכה לאימי את האוזן. לא האמנתי למראה עיניי, רותם ניסתה להגן עליי מפני אימי.

 "דיי כבר." היא הניחה את רותם ותפסה בידה, חזק מידי.

 "את מכאיבה לה!" צעקתי. אמא שלי איבדה את הסבלנות, תמיד היה לה פתיל קצר.  "אתה טיפש עידו! תפסיק!" אמרה לבסוף, זה הבהיל אותי. היא משכה את רותם לכיוון חדרה, כשהילדה הקטנה מנסה להשתחרר מידה בכדי לרוץ אליי. "אל תדאגי רותם! אני תמיד איתך בלב!" צעקתי לעברה, עד שדלת חדרה של אימי נטרקה. הייתי בטוח שלולא אבי היה חיי ... הוא היה מבין אותי. רצתי לחדר שלי ושל רותם ופרצתי בבכי. עד שיש מישהו בעולם שמבין אותי! אמא שלי חייבת להתנהג ככה? זה פשוט ... אכזרי. 
הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
אריה צ´´ייס גריינג´´ר
למה אמא שלו חושבת שהוא לימד את רותם את זה?!
עודכן לפני 447 ימים
שמאלה
מה יש לאמא שלו?! איזו אמא אכזרית! עידו היה צריך (לדעתי) להסביר לאמא שלו שהיא ציירה לבד, ולא שהוא זה שאמר לה לצייר
עודכן לפני 578 ימים
yaniv46
וואו זה פשוט מדהים, זה יותר טוב מכל ספר שקראתי ומה שעוד יותר מרגש אותי שהסיפור הזה אמיתי. תמשיכי ככה!
עודכן לפני 705 ימים
opalrin
זה פשוט מדהיםםםםםם
עודכן לפני 722 ימים
ליבי האוזר
זה מדהים ומרגש
עודכן לפני 760 ימים
ליה וזהו.
וואי! זה הספר הכי טוב שקראתי בעולם! זה מרגש כל כך, אני כל פרק אני בוכה.
עודכן לפני 808 ימים
R3-G0|| ארגו בשבילכם
אני בוכה! זה כל כך מרגש שילדה בת חמש מגנה על אחיה החורג מאמא שלו שפוגעת בו כל הזמן, ועוד שכל זה זה סיפור אמיתי!
עודכן לפני 996 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

הרגע העצוב הזה...
נשאלה לפני 22 דקות ע"י ded (כרגע יש תשובה אחת)

h
נשאלה לפני 2 ימים ע"י ded (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה.
- פרסומת -

מתנקשת (14+) || חן סיפורים תקציר: היילי בת ה - 14 , אמנה להיות מתנקשת מגיל צעיר. אביה, רוצח שכיר בעצמו, שולח אותה למשימות שונות. בדרך כלל היילי מבצעת את משימותיה, אך הפעם משהו משתבש. פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. תמותו תקציר: פאנפיק על קוראסמי | קירקה~ תקציר: טוב אז אין לי תקציר פפפפפ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. פרצוף בוכה צוחק מ.ת.א תקציר: הוא בספר♥♥ שחברתך הטובה היא מלכת הכיתה. תקציר: מאי היא הילדה הכי מקובלת בכיתה וליה היא החברה הכי טובה שלה,היי זאת אני תישמעו את הסיפור מהצד שלי ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אש ומים| מ.ת.א תקציר: יש שתי ממלכות, ממלכת האש וממלכת המים, על ממלכת האש מלך ומלכה רעים, ועל המים טובים, יום אחד פורצת מלחמה ענקית בין הממלכות, אתם אנשים כפריים שגרים בכפר שמנסים לגרום למלכה ומלך למות , בממלכת האש שוכנת גם נסיכה שהיא טובת לב למ"ע והנבל המרושע בעולם- האגם הקסום תקציר: ספר המשך למטבע המסתורי ארץ החלומות והמסע אל המטבע, לפעמים אני אעשה פרק אחד מכמה נקודות מבט. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית! אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחדהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!