התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44731 קוראים


פרק 11 - ריב עם אמא
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 35 חודשים
  


פרק אחת עשרה


ריב עם אמאאמא שלי הייתה בהלם, כל הקירות היו מקושקשים בצבעי פנדה, מעשי ידיה של רותם. הנחתי את רותם, היא הפסיקה לבכות, משום שאימי והאור שנפתח לפתע הסיחו את דעתה. לא ידעתי מה הולך לקרות. אימי קרבה אליי במהירות ו ... סטרה לי. 

 "עידו, תתבייש לך! זה מה שאתה מלמד את רותם? להשחית את הבית?" שאלה אותי בכעס. רציתי לבכות "אתה מגעיל אותי ..." הוסיפה. רותם עמדה לפניי.

 "דיי!" קראה הילדה. האם היא מגנה עליי? אימי הביטה על רותם ותפסה בידה "דיי!" חזרה רותם על עצמה. "לאן את לוקחת אותה, אמא?" שאלתי את אימי, אני לא אתן לה לקחת לי את רותם. 


 "היא תישן איתי מהיום, אתה פשוט לא יודע איך להתנהג עם ילדים ובעיקר לא עם ילדים הסובלים מאוטיזם." אמרה לי, שמעתי אכזבה בקול שלה. "לא טוב לשניכם להיות ביחד." זה שבר אותי.

 "לא אמא! את לא יכולה לעשות לי את זה!" ניסיתי למשוך אליי את רותם בחזרה "רותם היא שלי!"

 "שלך? לא נראה לי." היא הרימה את רותם על ידה "אתה מגביר לה את ההתקפים" האשימה.


 "זה לא נכון ... זה לא נכון!" קראתי בתסכול. רותם משכה לאימי בשיער, ידעתי שהכל נבע מכך שהיא רצתה אותי. "דיי רותם, עידו לא טוב בשבילך." הסבירה לה אימי בעדינות. אך רותם הייתה אלימה כלפי אימי. "היא רוצה אותי, אנחנו אוהבים זה את זו כמו אחים אמיתיים ..." ניסיתי להסביר לאימי קשת היום. "דיי כבר עידו, לא לקחת את הכדורים שלך היום? אתה לגמרי איבדת את הראש." העליבה. כך הייתה אימי, היא אף פעם לא הבינה אותי ... ועכשיו היא מנסה לקחת לי את רותם, היחידה שכן מבינה אותי. 


 "לא שמח בגללך!" קראה רותם "לא שמח בגללך!" חזרה על עצמה ואז נשכה לאימי את האוזן. לא האמנתי למראה עיניי, רותם ניסתה להגן עליי מפני אימי.

 "דיי כבר." היא הניחה את רותם ותפסה בידה, חזק מידי.

 "את מכאיבה לה!" צעקתי. אמא שלי איבדה את הסבלנות, תמיד היה לה פתיל קצר.  "אתה טיפש עידו! תפסיק!" אמרה לבסוף, זה הבהיל אותי. היא משכה את רותם לכיוון חדרה, כשהילדה הקטנה מנסה להשתחרר מידה בכדי לרוץ אליי. "אל תדאגי רותם! אני תמיד איתך בלב!" צעקתי לעברה, עד שדלת חדרה של אימי נטרקה. הייתי בטוח שלולא אבי היה חיי ... הוא היה מבין אותי. רצתי לחדר שלי ושל רותם ופרצתי בבכי. עד שיש מישהו בעולם שמבין אותי! אמא שלי חייבת להתנהג ככה? זה פשוט ... אכזרי. 
הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
אריה צ´´ייס גריינג´´ר
למה אמא שלו חושבת שהוא לימד את רותם את זה?!
עודכן לפני 325 ימים
♥~bar~♥נסיכה רעה שכמותי|בת אתנה/ונוס
מה יש לאמא שלו?! איזו אמא אכזרית! עידו היה צריך (לדעתי) להסביר לאמא שלו שהיא ציירה לבד, ולא שהוא זה שאמר לה לצייר
עודכן לפני 455 ימים
yaniv46
וואו זה פשוט מדהים, זה יותר טוב מכל ספר שקראתי ומה שעוד יותר מרגש אותי שהסיפור הזה אמיתי. תמשיכי ככה!
עודכן לפני 583 ימים
opalrin
זה פשוט מדהיםםםםםם
עודכן לפני 599 ימים
ליבי האוזר
זה מדהים ומרגש
עודכן לפני 638 ימים
ליה וזהו.
וואי! זה הספר הכי טוב שקראתי בעולם! זה מרגש כל כך, אני כל פרק אני בוכה.
עודכן לפני 686 ימים
R3-G0|| ארגו בשבילכם
אני בוכה! זה כל כך מרגש שילדה בת חמש מגנה על אחיה החורג מאמא שלו שפוגעת בו כל הזמן, ועוד שכל זה זה סיפור אמיתי!
עודכן לפני 874 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט שלהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!