התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44715 קוראים


פרק 3 - למות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 35 חודשים
  


פרק שלוש


למותכמו בכל הפסקה, התנפלו עליי איציק ומרון (שני הבריונים של בית הספר),

 "בואנה, ישמן מכוער, לך הביתה ותבכה לאמא!" אמר לי מרון בקולו הארסי, יורק על פניי. 

 "כן, אפס ..." הצדיק אותו איציק. הם משכו לי בשיער והפילו אותי ארצה, על האדמה.

הייתי רגיל לזה, לא אמרתי כלום ונתתי להם להתעלל בי ; הם בעטו בי, ירקו עליי ועשו

כל דבר אפשרי שיגרום לי להרגיש מושפל. לסיום, הם שפכו המון חול על הראש  שלי.

 "זה אולי יהרוג את הכינים שלך" התלוצץ מרון עם איציק, הם טעו ... לא היו לי כינים.


נשמע הצלצול. לא הגעתי לכיתה, נשארתי באותו המקום, בכיתי. גופי כבד המשקל לא אפשר לי לקום במהירות אף פעם. אני עידו ואני בן שש עשרה וחצי ... ואני, אני רוצה למות.  

שנים שאני סובל מבריונות, מלעג והצקות. למה? כי אני שמן, מכוער שלא יודע להגן על עצמו.

התחלתי להשמין כשאבי נפטר בתאונת דרכים, הייתי בדיכאון ולא הפסקתי לאכול. יש לי פסיכיאטרית, אותה אני מבקר פעמיים בשבוע, בכל יום ראשון וחמישי ... היא לא עוזרת לי, אני עדיין רוצה למות. יש לי כדורים, נגד דיכאון וחרדות ... הם לא גורמים לי להרגיש טוב יותר, כי אולי אני לא בדיכאון של ממש, אך זה לא מפסיק את הסבל שאני חווה בבית הספר. 


ניסיתי להתאבד לפחות ארבע פעמים וחתכתי, כן ... התייאשתי מחיי. בפעם הראשונה ניסיתי לקפוץ מגג בניין, אך אחד השכנים עצר אותי בזמן. בפעם השנייה ניסיתי דרך בליעת כדורים, אבל לצערי הרופאים הצליחו להציל אותי, בפעם השלישית רציתי לתלות את עצמי, אבל אמי תפסה אותי על חם, בפעם הרביעית והאחרונה ... עמדתי באמצע כביש סואן, כביש מהיר ... אך הצליחו לקחת אותי משם כוחות המשטרה. אני לא מצליח להתאבד, בכל פעם משהו או מישהו אחר עוצרים אותי. החיים שלי ´בזבל´, אף אחד לא אוהב אותי, אף אחד לא מבין אותי. 


לא הייתי צריך להיוולד לעולם האכזר הזה, לא מספיק שישראל נמצאת כמעט כל הזמן תחת טרור, יש רציחות ויש גנבות, אונס ומה לא? בשביל מה להיוולד לעולם שכזה? אז העדפתי למות.


 "עידו, רד לאכול" קראה אמי מלמטה, שכבתי בחדרי שבקומה השנייה. בכיתי ובכיתי. כמו בכל יום, זה היה דבר שבשגרה. אמי ראתה שאיני יורד לאכול, היא עלתה לחדרי ונקשה על הדלת "כנסי ..." אמרתי בקול של חצי מת. היא נכנסה ובידה מגש עם אוכל. "עידו, תאכל משהו ..." הציעה והניחה את המגש על ידי. הפנתי לה את גבי. אימי לא יודעת על כל מה שקורה לי בבית הספר, אם אספר לה את זה, יחשבו כולם שאני "מלשן", "תינוק של אמא", כמו שהם כבר חושבים ... וזה רק יוכיח להם שאני באמת כזה. אני בן שש עשרה, אני במלא שונא את העולם ורוצה למות, אז אין לי טעם לנסות ולהציל את עצמי. 
הירשם לאתר כדי להגיב

4 תגובות
Roger FyeroJimmy PaulBrian Blood~Jimmy Jam
היא שמה נקודה.
עודכן לפני 577 ימים
R3-G0|| ארגו בשבילכם
שמת פסיק בסוף, מה עוד רצית לכתוב?
עודכן לפני 874 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
לא. כל אחד מתמודד עם דיכאון באופן שונה ,
עודכן לפני 897 ימים
Mayu|Fukase|96neko
סתם הערה... שאתה בדיכאון זה לא שאתה אוכל המון.. אלה שאתה לא אוכל בכלל
עודכן לפני 897 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט שלהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!