התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
26692 קוראים


פרק 4 - שוברת שתיקה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 43 חודשים
  


פרק ארבע


שוברת שתיקהסטפני קפאה, היא לא נעה לאף כיוון ... גילו אותה ועכשיו היא תהפוך להיות הליצנית של ממלכת מוקדון, ´ליצנית של מוות´. לא רציתי לתת לזה לקרות, סטפני היא אישה טובה ... ואני לא אחת שמוותרת, אני אציל אותה מן הגזרה הנוראה. טייסון רץ אחריי, קורא בשמי, אך אני לא עצרתי. 


***


 "קדימה, ניקח אותה אל המלך והמלכה." הם כבר ידעו מה ייגזר עליה, השומרים האלה, כל מה שיש להם בראש הוא עצמם. היא החלה לבכות, דמעות של כאב ופחד ירדו לאורך לחייה החיוורות.

 "חכו!" 

השומרים הסתובבו לכיווני. זו כבר הייתה התחלה טובה, תשומת לבם הוסחה. טייסון נעמד על ידי והניח את ידו הרועדת על כתפי "נלי ... בבקשה ..." לחש לאוזני. הוא דאג לי, אני דאגתי לסטפני; משום שידעתי איזה סבל היא עומדת לעבור בעקבות חשיפתה. 


 "מי אתם? אינכם רואים שאנחנו עסוקים?" אמר אחד השומרים החמושים. ברקע, נשמע בכייה הצורם של סטפני. תחילה, לא ידעתי איך להתחיל ... טייסון המשיך לרמוז לי ´בואי נלך.´ אבל  אני התעקשתי להישאר כאן. ´אעשה הכל בכדי להציל את סטפני ... מן השלטון הארור הזה.´ ייחלתי. 


***


 "אינכם צריכים לקחת אותה ... היא בסך הכל נערה. היא לא צריכה להביא אל העולם ילדים בגיל כה מוקדם." אמרתי את זה ... אבן נגולה מלבי. כבר שנתיים שלמות, אני חיפשתי את המילים, את האדם הסמכותי לו אוכל לומר את השקפת עולמי. גם אם היה זה מדובר בסיכון, כבר לא יכולתי לשמור את זה בבטן ... החוק הטיפשי הזה חייב להיפסק, חוק הליצניות האומללות הסובלות בכל יום ובסך הכל רוצות לחיות ... כולן רק ילדות, כמוני ... הן לא ראו הרבה בחייהן.  


כל הנוכחים היו בהלם ... סטפני קמה על רגליה הרועדות מבלי שהשומרים הרגישו (כי הם היו מרוכזים בי) וניצלה את ההזדמנות ... היא ברחה כל עוד נפשה בה. התאכזבתי ממנה, הצלתי את חייה וכ´גמול´ היא מותירה אותי כאן, בשדה הקרב? אתמודד עם מה שיש, אינני יראה מאף אחד. 


גם אם רצו לקחת את סטפני אל הארמון, אני עניינתי אותם הרבה יותר כרגע. טייסון השתתק, כנראה מהפחד. אחד השומרים הבחין בבריחתה של סטפני "היא ברחה!" 

 "עזוב את זה עכשיו, נתפוס את השקרנית אחר כך. עכשיו, יש כאן משהו הרבה יותר מעניין." 

טייסון כצפוי, התעשת במהרה "לא! היא ... היא לא יודעת על מה היא מדברת, רחם עלינו!" קרא אהוב לבי בחרדה ... הבנתי את דאגתו כלפי, הייתי בהלם מעצמי ... טייסון לא קשור לכל זה. 

 "לא, טייסון ... הייתי רצינית." תשובתי לא הייתה צפויה, ואף טיפשית. אישה אחרת, הייתה מעדיפה לשקר ולהתחרט על דבריה, מתוך פחד. אני לא כזאת, אני עומדת על שלי ...


***


כל משפחתי נרצחה בידי אותו שלטון אכזרי, היחיד שניצל הוא טייסון, בלעדיו כבר הייתי שמה קץ לחיי. אני לא מוכנה להיות מושפלת ... אבל מצד שני, השומרים האלו חמושים. 

 "טינופת. חוצפנית. איך את מעזה לדבר ככה על הממלכה עם הפה המסריח שלך?!" נבהלתי מצעקתו. בלעתי רוק ... ריחמתי על טייסון, הוא כנראה הרגיש שעולמו חרב עליו, אבל הכל היה גם בשבילו ... השלטון הזה גורם לו ולכל שאר התושבים לסבול, הסיבה לכך הם מלך ומלכה מטורפים.


 "אם את לא רוצה למות, תרדי על ארבע ותלקקי את אצבעות רגליי, כמה שאבקש." לאחר דבריו אלו, טייסון עמד לפניי, כשגבו מופנה לכיווני. "אתה לא תעז להשפיל אותה כך!" קרא כמעט בבכי.

 "עוף לי מהעיניים." השומר שלף את חרבו, בכדי לפגוע בטייסון. 

 "אני אעשה את זה! אל תפגע בו ..." התחננתי. לא אתן לאהובי למות ... אקריב את עצמי עבורו. 

מה שקרה אחר כך, שבר אותי לרסיסים קטנים של כאב.

 "מממ ..." השומר הרהר לפתע, טייסון הסתובב אליי וחיבק אותי, ידעתי שלאחר החיבוק החם והמרגיע שלו, אצטרך להשפיל את עצמי וללקק את רגליו המצחינות של השומר המיוזע. 


אבל ... זהו היה החיבוק האחרון שלי ממנו. לפתע, חרבו של השומר ננעצה בגבו של טייסון שלי ויצאה בצידו האחר, בבטנו. צרחתי כמו שלא צרחתי מעולם, דם רב ניתז על פניי. 
הירשם לאתר כדי להגיב

9 תגובות
♥YHali Princess♥
כמה רוע ממש קשה היה לי לקרוא את הסוף
עודכן לפני 798 ימים
אליה||יוניקורן מנצנץ אחד גדול~
לאאאאאאאאאאאא
עודכן לפני 853 ימים
Scar

עודכן לפני 1010 ימים
♦Chara Dreemurr♦
למה למה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ותמשיכייייייייייייי (ההלמה זה בגלל שהוא מת)
עודכן לפני 1154 ימים
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
מלחיץ
עודכן לפני 1241 ימים
the real slim shady please stand up
תמשיכי כבר זה מושלם
עודכן לפני 1254 ימים
שירוש ~ ♥
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 1264 ימים
!Summer|| I am crazy
תמשיכיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ייייי
עודכן לפני 1265 ימים
רוני וזהו.♥ *פנויה*
תמשיכי
עודכן לפני 1266 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

נראה אותכם מבינים מה כתוב כאן
נשאלה לפני 3 שעות ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 4 תשובות)

ראיתי את אפי הנמר ברחוב
נשאלה לפני 4 שעות ע"י 🎉 (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם.
- פרסומת -

פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד magic/פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! כוכבי זכוכית תקציר: נערה מתעוררת בכוכב לכת אחר, ומגלה שזהו לא חלום. היא פוגשת שם בנער משונה, וביחד הם מגלים את סודות הכוכבים. כוכבים של תקווה || Eleanor תקציר: מארי, בחורה נוקשה כאיתן, מכירה בבחור אשר מעיק לה בחייה, אך היא אינה מצליחה להיפטר ממנו. בסופו של דבר, הם נאלצים להכיר. אה נכון, ואותה בחורה חולה במחלת לב סופנית. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) המלאך השומר שלי — פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: טיילר ג´וזף בן ה-(כמעט) 16 עובר בריונות על בסיס יום יומי ומתמודד עם דכאון. הוא בטוח שבחיים לא יילך מזה. עד ש... קראו בשביל לגלות! פייפר, זיה והמיתולוגיות תקציר: זה מפגש בין הספרים של ריק על משפחת קיין וגיבורי האולימפוס אני תקציר: הספר מספר על ילדה ושמה ליאור היא עוברת הרבה חוויות אהבות ואכזבות כל זאת ועוד יסופר בספר❤ מה אם...~גרסת פרסי ג´קסון תקציר: מה אם פרסי ואנבת´ היו הופכים לזוג בים המפלצות? מה אם אנבת´ הייתה מחליטה להצטרף לציידות? תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... שרביט האיזמרגד תקציר: אירועים משונים פוקדים את העיירה השקטה ביינברידג´: ילדים נעלמים, סופות חול מסתוריות ודמויות משונות שמופיעות ונעלמות באמצע הלילה. כשקייט בת ה-12 ומשפחתה עוברים לגור בעיירה המנומנמת, היא נאלצת להתמודד מול דברים שמעולם לא חשבה שאפשריים.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!