התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
25876 קוראים


פרק 4 - שוברת שתיקה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 41 חודשים
  


פרק ארבע


שוברת שתיקהסטפני קפאה, היא לא נעה לאף כיוון ... גילו אותה ועכשיו היא תהפוך להיות הליצנית של ממלכת מוקדון, ´ליצנית של מוות´. לא רציתי לתת לזה לקרות, סטפני היא אישה טובה ... ואני לא אחת שמוותרת, אני אציל אותה מן הגזרה הנוראה. טייסון רץ אחריי, קורא בשמי, אך אני לא עצרתי. 


***


 "קדימה, ניקח אותה אל המלך והמלכה." הם כבר ידעו מה ייגזר עליה, השומרים האלה, כל מה שיש להם בראש הוא עצמם. היא החלה לבכות, דמעות של כאב ופחד ירדו לאורך לחייה החיוורות.

 "חכו!" 

השומרים הסתובבו לכיווני. זו כבר הייתה התחלה טובה, תשומת לבם הוסחה. טייסון נעמד על ידי והניח את ידו הרועדת על כתפי "נלי ... בבקשה ..." לחש לאוזני. הוא דאג לי, אני דאגתי לסטפני; משום שידעתי איזה סבל היא עומדת לעבור בעקבות חשיפתה. 


 "מי אתם? אינכם רואים שאנחנו עסוקים?" אמר אחד השומרים החמושים. ברקע, נשמע בכייה הצורם של סטפני. תחילה, לא ידעתי איך להתחיל ... טייסון המשיך לרמוז לי ´בואי נלך.´ אבל  אני התעקשתי להישאר כאן. ´אעשה הכל בכדי להציל את סטפני ... מן השלטון הארור הזה.´ ייחלתי. 


***


 "אינכם צריכים לקחת אותה ... היא בסך הכל נערה. היא לא צריכה להביא אל העולם ילדים בגיל כה מוקדם." אמרתי את זה ... אבן נגולה מלבי. כבר שנתיים שלמות, אני חיפשתי את המילים, את האדם הסמכותי לו אוכל לומר את השקפת עולמי. גם אם היה זה מדובר בסיכון, כבר לא יכולתי לשמור את זה בבטן ... החוק הטיפשי הזה חייב להיפסק, חוק הליצניות האומללות הסובלות בכל יום ובסך הכל רוצות לחיות ... כולן רק ילדות, כמוני ... הן לא ראו הרבה בחייהן.  


כל הנוכחים היו בהלם ... סטפני קמה על רגליה הרועדות מבלי שהשומרים הרגישו (כי הם היו מרוכזים בי) וניצלה את ההזדמנות ... היא ברחה כל עוד נפשה בה. התאכזבתי ממנה, הצלתי את חייה וכ´גמול´ היא מותירה אותי כאן, בשדה הקרב? אתמודד עם מה שיש, אינני יראה מאף אחד. 


גם אם רצו לקחת את סטפני אל הארמון, אני עניינתי אותם הרבה יותר כרגע. טייסון השתתק, כנראה מהפחד. אחד השומרים הבחין בבריחתה של סטפני "היא ברחה!" 

 "עזוב את זה עכשיו, נתפוס את השקרנית אחר כך. עכשיו, יש כאן משהו הרבה יותר מעניין." 

טייסון כצפוי, התעשת במהרה "לא! היא ... היא לא יודעת על מה היא מדברת, רחם עלינו!" קרא אהוב לבי בחרדה ... הבנתי את דאגתו כלפי, הייתי בהלם מעצמי ... טייסון לא קשור לכל זה. 

 "לא, טייסון ... הייתי רצינית." תשובתי לא הייתה צפויה, ואף טיפשית. אישה אחרת, הייתה מעדיפה לשקר ולהתחרט על דבריה, מתוך פחד. אני לא כזאת, אני עומדת על שלי ...


***


כל משפחתי נרצחה בידי אותו שלטון אכזרי, היחיד שניצל הוא טייסון, בלעדיו כבר הייתי שמה קץ לחיי. אני לא מוכנה להיות מושפלת ... אבל מצד שני, השומרים האלו חמושים. 

 "טינופת. חוצפנית. איך את מעזה לדבר ככה על הממלכה עם הפה המסריח שלך?!" נבהלתי מצעקתו. בלעתי רוק ... ריחמתי על טייסון, הוא כנראה הרגיש שעולמו חרב עליו, אבל הכל היה גם בשבילו ... השלטון הזה גורם לו ולכל שאר התושבים לסבול, הסיבה לכך הם מלך ומלכה מטורפים.


 "אם את לא רוצה למות, תרדי על ארבע ותלקקי את אצבעות רגליי, כמה שאבקש." לאחר דבריו אלו, טייסון עמד לפניי, כשגבו מופנה לכיווני. "אתה לא תעז להשפיל אותה כך!" קרא כמעט בבכי.

 "עוף לי מהעיניים." השומר שלף את חרבו, בכדי לפגוע בטייסון. 

 "אני אעשה את זה! אל תפגע בו ..." התחננתי. לא אתן לאהובי למות ... אקריב את עצמי עבורו. 

מה שקרה אחר כך, שבר אותי לרסיסים קטנים של כאב.

 "מממ ..." השומר הרהר לפתע, טייסון הסתובב אליי וחיבק אותי, ידעתי שלאחר החיבוק החם והמרגיע שלו, אצטרך להשפיל את עצמי וללקק את רגליו המצחינות של השומר המיוזע. 


אבל ... זהו היה החיבוק האחרון שלי ממנו. לפתע, חרבו של השומר ננעצה בגבו של טייסון שלי ויצאה בצידו האחר, בבטנו. צרחתי כמו שלא צרחתי מעולם, דם רב ניתז על פניי. 
הירשם לאתר כדי להגיב

9 תגובות
♥YHali Princess♥
כמה רוע ממש קשה היה לי לקרוא את הסוף
עודכן לפני 736 ימים
אליה||יוניקורן מנצנץ אחד גדול~
לאאאאאאאאאאאא
עודכן לפני 791 ימים
Scar

עודכן לפני 948 ימים
♦Chara Dreemurr♦
למה למה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ותמשיכייייייייייייי (ההלמה זה בגלל שהוא מת)
עודכן לפני 1092 ימים
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
מלחיץ
עודכן לפני 1179 ימים
the real slim shady please stand up
תמשיכי כבר זה מושלם
עודכן לפני 1193 ימים
שירוש ~ ♥
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 1203 ימים
!Summer|| I am crazy
תמשיכיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ייייי
עודכן לפני 1203 ימים
רוני וזהו.♥ *פנויה*
תמשיכי
עודכן לפני 1204 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מי רוצה להרשם למ.ת שלי עם דיימונד
נשאלה לפני 13 שעות ע"י יסמין אלור/כלבים+זאבים+שועלים/גאמורה/וונדר וומן/סאמירה/קליפס (כרגע יש 5 תשובות)

פירות יבשים כל כך טעים
נשאלה לפני 11 שעות ע"י ルーシー (כרגע יש 4 תשובות)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! רק היא יודעת (ספר ההמשך ל"רק היא מבינה") || חן סיפורים תקציר: המשך סיפורו המדהים של עידו, יחד עם רותם, הילדה הקטנה והאוטיסטית אותה אימץ אל לבו. לאחר שהיא הבינה, עכשיו היא גם יודעת. היא יודעת מה מתחולל בלבו של אחיה האהוב, עידו.
- פרסומת -

ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, הסובלת מחרדה חברתית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. שבעת הפלאים 6 - מערב אמריקה תקציר: פאנפיק לשבעת הפלאים ממלכה אחרת מ.ת.א תקציר: סודות ורק סודות יומני היקר תקציר: בהשראת הספר: ´´הבלוג של החיים שלי´´,רק במציאות...כמה שאני לא החלטית... פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר הקונדסאים קוראים הארי פוטר (בתוך הספר יש קרדיט) harry potter תקציר: ג´יימס מוצא ספר עתידני ששמו "הארי פוטר" בתוך הספר יש כל מיני קטעים מחייו של הארי פוטר. מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! גברת שועל אל תקחי איתך מטרייה - מ.ת (משוחזר 3:) תקציר: משוחזר D: דברים מעניינים על המזלות תקציר: ↑↑↑↑ מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 פאנפיק על הארי פוטר (בתקופה שלפני הארי ו/או וולדמורט) תקציר: גורלן של התאומות גריי הוא רע ומר: הן גדלו בבית יתומים מתעלל וזכו ליחס נורא- עד שהגיעו להוגוורטס. אך האם סופן יהיה טוב? הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) הכל התחיל ב.. תקציר: חרטומים מאוהבים תקציר: הרתפתקאות סיידי וולט אחרי נצחון על אפופיס שמנסים לחיות יחד כבני אנוש נורמלים. אבל סיידי תצטרך להתמודד מול מחזר נוסף שמאיים עלייה ועל וולט . מה סיידי תחליט ומה וולט יעשה? איש המוות תקציר: בעצם מסופר על נערה ושמה לורי שיום אחד פוגשת איש שכולו בצבע שחור שיער, חולצה, מכנס..וכולי האיש עוקב אחריה לכל מקום שהיא הולכת עד שיום אחד נמאס לה היא החליטה לעקוב אחריו. היא לא ידעבה באילו סכנות היא מסתבכת...הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!