התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
27789 קוראים


פרק 4 - שוברת שתיקה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 46 חודשים
  


פרק ארבע


שוברת שתיקהסטפני קפאה, היא לא נעה לאף כיוון ... גילו אותה ועכשיו היא תהפוך להיות הליצנית של ממלכת מוקדון, ´ליצנית של מוות´. לא רציתי לתת לזה לקרות, סטפני היא אישה טובה ... ואני לא אחת שמוותרת, אני אציל אותה מן הגזרה הנוראה. טייסון רץ אחריי, קורא בשמי, אך אני לא עצרתי. 


***


 "קדימה, ניקח אותה אל המלך והמלכה." הם כבר ידעו מה ייגזר עליה, השומרים האלה, כל מה שיש להם בראש הוא עצמם. היא החלה לבכות, דמעות של כאב ופחד ירדו לאורך לחייה החיוורות.

 "חכו!" 

השומרים הסתובבו לכיווני. זו כבר הייתה התחלה טובה, תשומת לבם הוסחה. טייסון נעמד על ידי והניח את ידו הרועדת על כתפי "נלי ... בבקשה ..." לחש לאוזני. הוא דאג לי, אני דאגתי לסטפני; משום שידעתי איזה סבל היא עומדת לעבור בעקבות חשיפתה. 


 "מי אתם? אינכם רואים שאנחנו עסוקים?" אמר אחד השומרים החמושים. ברקע, נשמע בכייה הצורם של סטפני. תחילה, לא ידעתי איך להתחיל ... טייסון המשיך לרמוז לי ´בואי נלך.´ אבל  אני התעקשתי להישאר כאן. ´אעשה הכל בכדי להציל את סטפני ... מן השלטון הארור הזה.´ ייחלתי. 


***


 "אינכם צריכים לקחת אותה ... היא בסך הכל נערה. היא לא צריכה להביא אל העולם ילדים בגיל כה מוקדם." אמרתי את זה ... אבן נגולה מלבי. כבר שנתיים שלמות, אני חיפשתי את המילים, את האדם הסמכותי לו אוכל לומר את השקפת עולמי. גם אם היה זה מדובר בסיכון, כבר לא יכולתי לשמור את זה בבטן ... החוק הטיפשי הזה חייב להיפסק, חוק הליצניות האומללות הסובלות בכל יום ובסך הכל רוצות לחיות ... כולן רק ילדות, כמוני ... הן לא ראו הרבה בחייהן.  


כל הנוכחים היו בהלם ... סטפני קמה על רגליה הרועדות מבלי שהשומרים הרגישו (כי הם היו מרוכזים בי) וניצלה את ההזדמנות ... היא ברחה כל עוד נפשה בה. התאכזבתי ממנה, הצלתי את חייה וכ´גמול´ היא מותירה אותי כאן, בשדה הקרב? אתמודד עם מה שיש, אינני יראה מאף אחד. 


גם אם רצו לקחת את סטפני אל הארמון, אני עניינתי אותם הרבה יותר כרגע. טייסון השתתק, כנראה מהפחד. אחד השומרים הבחין בבריחתה של סטפני "היא ברחה!" 

 "עזוב את זה עכשיו, נתפוס את השקרנית אחר כך. עכשיו, יש כאן משהו הרבה יותר מעניין." 

טייסון כצפוי, התעשת במהרה "לא! היא ... היא לא יודעת על מה היא מדברת, רחם עלינו!" קרא אהוב לבי בחרדה ... הבנתי את דאגתו כלפי, הייתי בהלם מעצמי ... טייסון לא קשור לכל זה. 

 "לא, טייסון ... הייתי רצינית." תשובתי לא הייתה צפויה, ואף טיפשית. אישה אחרת, הייתה מעדיפה לשקר ולהתחרט על דבריה, מתוך פחד. אני לא כזאת, אני עומדת על שלי ...


***


כל משפחתי נרצחה בידי אותו שלטון אכזרי, היחיד שניצל הוא טייסון, בלעדיו כבר הייתי שמה קץ לחיי. אני לא מוכנה להיות מושפלת ... אבל מצד שני, השומרים האלו חמושים. 

 "טינופת. חוצפנית. איך את מעזה לדבר ככה על הממלכה עם הפה המסריח שלך?!" נבהלתי מצעקתו. בלעתי רוק ... ריחמתי על טייסון, הוא כנראה הרגיש שעולמו חרב עליו, אבל הכל היה גם בשבילו ... השלטון הזה גורם לו ולכל שאר התושבים לסבול, הסיבה לכך הם מלך ומלכה מטורפים.


 "אם את לא רוצה למות, תרדי על ארבע ותלקקי את אצבעות רגליי, כמה שאבקש." לאחר דבריו אלו, טייסון עמד לפניי, כשגבו מופנה לכיווני. "אתה לא תעז להשפיל אותה כך!" קרא כמעט בבכי.

 "עוף לי מהעיניים." השומר שלף את חרבו, בכדי לפגוע בטייסון. 

 "אני אעשה את זה! אל תפגע בו ..." התחננתי. לא אתן לאהובי למות ... אקריב את עצמי עבורו. 

מה שקרה אחר כך, שבר אותי לרסיסים קטנים של כאב.

 "מממ ..." השומר הרהר לפתע, טייסון הסתובב אליי וחיבק אותי, ידעתי שלאחר החיבוק החם והמרגיע שלו, אצטרך להשפיל את עצמי וללקק את רגליו המצחינות של השומר המיוזע. 


אבל ... זהו היה החיבוק האחרון שלי ממנו. לפתע, חרבו של השומר ננעצה בגבו של טייסון שלי ויצאה בצידו האחר, בבטנו. צרחתי כמו שלא צרחתי מעולם, דם רב ניתז על פניי. 
הירשם לאתר כדי להגיב

9 תגובות
♥YHali Princess♥
כמה רוע ממש קשה היה לי לקרוא את הסוף
עודכן לפני 882 ימים
אליה||יוניקורן מנצנץ אחד גדול~
לאאאאאאאאאאאא
עודכן לפני 938 ימים
Scar

עודכן לפני 1095 ימים
♦Chara Dreemurr♦
למה למה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ותמשיכייייייייייייי (ההלמה זה בגלל שהוא מת)
עודכן לפני 1238 ימים
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
מלחיץ
עודכן לפני 1326 ימים
the real slim shady please stand up
תמשיכי כבר זה מושלם
עודכן לפני 1339 ימים
שירוש ~ ♥
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 1349 ימים
!Summer|| I am crazy
תמשיכיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ייייי
עודכן לפני 1350 ימים
רוני וזהו.♥ *פנויה*
תמשיכי
עודכן לפני 1350 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

נשארו פה חובבי קוריאנים
נשאלה לפני 15 שעות ע"י אח שלך (כרגע יש 4 תשובות)

מי רוצה קבוצה לעיר הספרים?
נשאלה לפני 2 ימים ע"י I´´m Hermione Granger (כרגע יש 13 תשובות)

סיפורים נוספים
פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו פנימייה! תקציר: בוואו בואו שטויות שאני רושמת כשאני עושה שיעורי בית תקציר: אז עכשיו אני עושה שיעורי בית ובא לי רעיון כזה שלפעמים אני פשוט אכתוב פה שטויות שאני חושבת עליהן כשאני עושה אותם הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה תאוריות מקוריות על מריקולס. *חצי מוקפא* תקציר: אני אכתוב תאוריות (מקוריות) על ליידי באג ועל צ´אט נואר. אני אשתדל לכתוב כמה שיותר, ולכתוב! גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר עד שאתעורר||פאנפיק על לונה תקציר: תקציר בספר לוס אנג´לס ומה שמעבר מ.ת תקציר: לוס אנג´לס עיר החלומות, השטן בכבודו ובעצמו מגיע ללוס אנג´לס בכדי להבין מדוע אביו כלכך השקיע במין האנושי לכן הוא ושדה שלו בחורה תוססת חושנית אך תוקפנית מגיעים ללוס אנג´לס ושם פוגשים בבני האדם עד שתפנית מוזרה לוקחת חלק ויצורים שמיימיים חול ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה) פנאפ מ.ת. תקציר: פאנטיים פרדי עוד פנוי, אנשימים!!! יי תקציר: יי Why do we live anyway? תקציר: אין תקציר...הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!