התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32578 קוראים


פרק 8 - רעיון שטני
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 44 חודשים
  


פרק שמונה


רעיון שטנימלאני כבר החלה להתרגל לחייה בתור בת שבע עשרה ... בעבר, לא הייתה מטופחת ואף דיי לא נקייה. בכיתתה התרחקו ממנה בטענה שהיא ´מסריחה´. מלאני של שנות השישים שונה לגמרי מההיא של שנות האלפיים - כי היא החליטה לתקן את זה, היא מטופחת ונקייה כיום ולא מוזנחת. ניתנה לה ההזדמנות בידי השטן, לחזור להיות נערה ולתקן את מה שעשתה בעברה. היא המשיכה לחשוב לאורך כל היום, מה היא עוד תוכל לעשות בכדי להיות אחרת ממה שהייתה. בלילה, כשראשה עוד עמוס במחשבות, ישב על ידה השטן. 

 "אני רוצה לישון ..." אמרה מלאני לשטן, שלבש צורה של חתול שחור, בעל עיניים אדומות. 

 "הגעתי הנה בכדי להציע לך משהו ..." אמר החתול השחור. מלאני הרגישה מוזר ... החתול דיבר אליה, היא עדיין לא האמינה בכל מה שקורה לה ... ממש כמו חלום. היא נאנחה בחוסר סבלנות.

 "למה שלא תחזור לגיהינום ותעזוב אותי? נתת לי את מה שרציתי, מה עכשיו?" שאלה הנערה. 

החתול גיחך "כמה נחמד שאת מודה לי ..." אמר בציניות "את בת שבע עשרה עכשיו, הירשמי לבית הספר." אמר השטן. מלאני ידעה את זה ... הוא לא חידש לה דבר. 

 "יש לי בעיה." אמר לפתע בתסכול "הם ירצו לראות את ההורים שלי, הריי אני קטינה עכשיו." היא חשבה על כך כבר הרבה זמן ... עכשיו, כשהיא בת שבע עשרה, בבית הספר ירצו לדעת על הוריה.


 "בשביל מה יש לך אותי?" אמר השטן בערמומיותו הרגילה "אני יכול לעשות הכל ... טוב, כמעט הכל. אני לא אלוהים לצערי ..." אמר השטן ממורמר "אבל אני יכול להיות ההורים שלך." הוסיף.

מלאני הזדקפה, היא כבר לא יכלה עוד לשכב במיטתה "מה? איך אתה תהיה שניים?" שאלה בפליאה. 

 "זה פשוט ... אקרא לאחד מן הבנים שלי. השדים." לאחר דבריו, מלאני בלעה את רוקה בפחד.

 "ש-שדים?" היא החווירה מיד. מעולם לא חשבה שתתעסק עם הדברים האלה, ובכלל ... למה השטן הגיע דווקא אליה? "אני מפחדת. אני ... אסתדר בעצמי." החליטה מלאני. 

החתול גיחך "את רצינית? לבסוף יבינו שמשהו לא בסדר איתך והחיים שלך יהרסו שוב ..." אמר.


***


לבסוף, מלאני הסכימה. האם זה חלום? היא לא ידעה ... אבל היא צבטה את עצמה מספר פעמים בכדי להיות בטוחה. פתאום היא בת שבע עשרה, היא הייתה בת ארבעים, אישה מכוערת ודיכאונית. למחרת בבוקר, מלאני פקחה את עיניה. "אה!" היא קראה בבהלה. 

מולה עמדו שני אנשים, גבר ואישה. "מוכנה?" שאלה האישה בחיוך. זה היה השטן.

מלאני הנהנה. "השד שכאן, הוא אחד מבניי הבחירים ביותר." אמרה האישה בכוונה לגבר על ידה.

 "בסדר ... מה עכשיו?" שאלה מלאני בבלבול "נלך לבית הספר ונירשם?" הוסיפה לשאלתה. 

 "נכון מאוד ... מלאני." אמר השטן בקולו הנשי, הגבר על ידו גיחך. הנערה הנהנה ונשמה עמוק. 


***


כשהגיעו אל בית הספר, "הוריה" של מלאני נשאלו על כמה שאלות. המנהל הוא זה ששאל את השאלות והשטן דייק בכל תשובה, אפילו לא חשב. מלאני ישבה על ידם, זורקת חיוכים קטנים מידי פעם. ´הוא אפילו לא יודע עם מי הוא מדבר ...´ חשבה מלאני והביטה על האישה החייכנית שכביכול הייתה אמה. 

 "נחמד מאוד. אשמח לרשום את בתכם מלאני לבית הספר שלנו." אמר המנהל שהיה מאוד מבוגר. "כבר מחר, מלאני, תבואי אל בית הספר ונציג אותך בפני התלמידים." הוסיף המנהל בחביבות. 

מלאני הנהנה באיטיות ´בית ספר ... זה כל כך ישן ... לפני יותר מעשרים שנה שהייתי בסך הכל תלמידה ...´ חשבה מלאני בחוסר אמונה. מה יקרה? היא תתבייש להופיע בעיניי הילדים, אבל

היא בסך הכל רוצה לתקן ... בעבר לא הייתה תלמידה טובה, עכשיו ... היא תתאמץ הרבה יותר. 


***


 כשהיו בדרכם חזרה מבית הספר, מלאני החליטה לבקר בחנות בגדים. בינתיים, שוחח השד עם אביו, השטן. "אבא, מה אתה מתכנן בשבילה?" שאל השד בקולו העמוק. 

 "אני רק נהנה ... אני כבר מת לקחת את נשמתה. אני רוצה שתסבול ... אבל אני בסך הכל משתעשע ... נו, אתה מכיר את אבא שלך." אמר השטן לבנו השד. "היא בצרות." הוסיף. 
הירשם לאתר כדי להגיב

23 תגובות
JIMJIM JIMMY JAM
שנות השישים זה השנים של הביטלס
עודכן לפני 793 ימים
משתמש נטוש
נשמות זה אפילו לא משהו אמיתי!
עודכן לפני 1282 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
ממשיכה, סבלנות (:
עודכן לפני 1347 ימים
עברתי משתמש~
המשךךך
עודכן לפני 1347 ימים
TC || סיפורים ♥
תמשיכי את הספר... בבקשה ♥
עודכן לפני 1347 ימים
ליאור✡
את ממשיכה היום?
עודכן לפני 1350 ימים
ליאור✡
ישששששששש
עודכן לפני 1351 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
כן ברור, אמשיך אותו היום או מחר
עודכן לפני 1351 ימים
♡דובשנית♡
את תמשיכי את הספר?
עודכן לפני 1351 ימים
ליאור✡
תמשיכיייייייייייי
עודכן לפני 1352 ימים
גומי|נורגאמוש
תמשיכייי כבר אני מחכה לזה 9 ימיםםםם....*עיני כלב**עיינים גדולות*
עודכן לפני 1355 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אממ אוקיי
עודכן לפני 1356 ימים
maya991 (פ-רשתי)
תמשיכי!! אבל הערה בונה:ממליצה לך לא לחזור כל כך הרבה על המילה מטופחת מהשורש ט.פ.ח או טיפוח כי זה מכביד. אבל זה מהמם!
עודכן לפני 1356 ימים
חח ליוש
המשךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 1358 ימים
חח ליוש
המשךךךךךךךךך
עודכן לפני 1358 ימים
___
תמשיכי!!!!!
עודכן לפני 1360 ימים
אוריה~אינלי צבע:)
המשךךך!!
עודכן לפני 1360 ימים
» וסטלה «
תמשיכי !
עודכן לפני 1362 ימים
♡דובשנית♡
סוף סוף... תמשיכי :)
עודכן לפני 1362 ימים
מליסון
ואוווווווווווווווו תמשיכייי
עודכן לפני 1362 ימים
טאמבלר גירלXD
בחיי זה ספר נדיר
עודכן לפני 1363 ימים
טאמבלר גירלXD
עשיתי מנוי פליז תמשיכייייייייי
עודכן לפני 1363 ימים
בלעעעע
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 1363 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]
2c4a28b05e5c400306eb30e83bd15804 border=0 width=60 height=60>
בואו נוסטלגיה .^.
נשאלה לפני 7 ימים ע"י beatle (כרגע יש 3 תשובות)

אפשר קצת עזרה?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י gulchi (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. נווה מדבר || גוגוש ♥ תקציר: - פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי תאוריות וסדרות ילדים תקציר: וכן, יש לי ציפיות גבוהות גם מהופ. one room,two girls|| flower skull תקציר: ... תשאלו את....פוסידון! תקציר: 🌎לא מצאתי אימוג´י של גלים חחח the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) מכשפות, שדים ובלגן (מ.ת עם רייצ´ל -המושלמת!!-) תקציר: שלושה סוגים: מכשפות, שדים ובני אנוש. כשנמצאות שתי גופות, אחת של מכשפה ואחת של שד ועליהן שלוש טבעות הקסם, טבעות מקור הקסם, בני האנוש נבהלים ופותחים במלחמה. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... מ.ת חצויים|עם ילדה נחמדה אששש תקציר: .. שאלות ותשובות גיבורי האולימפוס וגורלו של אפולו תקציר: תשאלו שאלות ותגלו מ.ת מחנה החצוים~;~עם מייקי הבובספוגייי תקציר: זה לא ברור?כמה טמטום יש בעולם? יומנה של אנבת´ תקציר: בפנים:) יומני החצויים תקציר: תרגום שלי לשני הקטעים האחרונים ביומני החצויים. מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! המעניש תקציר: . יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן יפות נגד מקובל תקציר: הנשף הגדול מתקרב, את מי יבחר עומר להיות בת הזוג שלו לנשף? סיקור ספרים בעיר הספרים תקציר: אני מסקרת ספרים בעיר הספרים זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי.... מ.ת הארי פוטר (אחרי תקופת הארי) תקציר: הוגוורטס (אוהבי נוויל התאחדו!) ליידיבאג וצ´אט נואר-Miraculous tales of ladybug and chat noir תקציר: הספר הוא ספר מעריצים וגם אני אעלה כל מיני קומיקסים מיוטיוב (לפעמים אני אתרגם אותם) תאוריות וכמובן ספוילרים! (איך אפשר לא) של ליידיבאג:) אוני צ´אן | הנטאי תקציר: #1 - אוני צ´אן.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!