התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
45909 קוראים


פרק 31 - השינוי הגדול שלי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 40 חודשים
  


פרק שלושים ואחת


השינוי הגדול שלינשמע הצלצול, זה היה הזמן של עידו לסיים את ההרצאה. אני הבטתי סביב, כל הילדים בכיתה נגבו את פניהם הרטובים מהדמעות. הוא בעצמו בכה. בהפסקה, ניגשתי אל עידו.

 "תבקש מהמורה להמשיך ולהרצות לנו ..." הצעתי לו "הסיפור שלך עדיין לא נגמר." הוספתי. 

 "הוא אף פעם לא ייגמר, חן ..." רק אמר ויצא מן הכיתה. 

לשמחתי הרבה, המורה ביקשה מעידו לעשות לנו ממש רצף של הרצאות בכל שיעור חברה. 

אף אחד מאיתנו לא יכל להסיר את עיניו מעידו, או לדבר עליו ... לא האמנו כמה הסיפור שלו יכול להיות מרגש, דווקא הסיפור של הילד הכי מופנם בכיתה. אני עד היום לא מאמינה ...


***


לאחר יום ההולדת שלי, לא היה לילה אחד בו לא ישנתי יחד עם הדובי שרותם הביאה לי. אני רוצה לספר לכם מה רותם חוללה בי, לא רק מהבחינה הרגשית ... אלא גם מהבחינה הפיזית. יותר מחודשיים עברו מאז נכנסה רותם אל חיי הנוראים ... הייתי מת מבפנים. רציתי למות ... אבא שלי נפטר, לא היה עוד מישהו בעולם הזה שמבין אותי. ייתכן ונשמתה של רותם, כבר הייתה בעולם הזה ... הייתי כמעט בטוח שבגלגול הקודם היא הייתה אבא שלי. חיי היו אפלים, היום אני קם לאור, לרותם שלי. בכל פעם שרציתי לדבר עם מישהו, הייתה לי אוזן קשבת ... אך ורק רותם:


 "מה את חושבת שיקרה? אני לא אוהב את כל האזעקות האלה ..." שאלתי אותה. זה קרה בזמן מבצע ´עמוד ענן´. היא רק הביטה עליי, עיניה מבינות אותי. היא הרגישה את הפחד שלי וליטפה את פניי בעזרת ידה הקטנה. "בסדר ..." אמרה בלחש. היא התכוונה לכך שיהיה בסדר ... הנהנתי. הקשבתי רק לאחת שמבינה אותי. כן, היא הרגיעה אותי ... אף על פי שהיא בסך הכל בת חמש, סובלת מאוטיזם ... היא הייתה ממש כמו הפסיכולוג שלי. בסך הכל, כל חיי, רציתי מישהו שיבין אותי, ידבר איתי, ירגיע אותי ... אני לא צריך יותר מזה ורותם עשתה את זה בצורה הכי טובה.


***


גם כשהיו לי את הנושאים הכי קטנים, כמו חלום שחלמתי בלילה ... דיברתי על כך רק עם רותם. הספיק לי לראות את עיניה הכה מבינות שנכנסו לי אל הלב. ומה לגבי המשקל? ירדתי יותר מעשרים ק"ג. שקלתי כל כך הרבה ... הרגשתי כבד ... והיום? אני מרגיש הרבה יותר קל, אני אוכל הרבה יותר בריא. בכל בוקר, אני ורותם אוכלים יחד, ארוחה בריאה, כמו שצריך ... אל אמא שלי אף פעם לא הייתי קרוב, אל רותם ... אני מרגיש שאנחנו אותו בן אדם, היא החצי השני שלי.


***


משום שכבר לא הייתי בדיכאון, שכחתי לקחת את הכדורים שלי וזה לא הזיז לי. רותם הייתה עצבנית כשלקחתי אותם, היא האמינה שאני חזק דיו בשביל זה. אמא שלי לא האמינה ...

 "עידו, הקופסאות של הכדורים שלך מלאות ... אתה כבר לא לוקח?" שאלה אותי יום אחד בחוסר הבנה. "אני לא צריך אותם, כל עוד יש לי את רותם." עניתי לה. היא התרגשה מאוד. היא זכרה אותי כילד הדיכאוני, השמן והעצלן ... היום, אני לגמרי אחר. רותם היא הגורם לכך, פשוט מלאך שהגיע אליי. 

 "זה כאב לך?" שאלתי את רותם יום אחד, בזמן ששהינו שנינו בחדר. היא הביטה עליי, מנסה להבין על מה לכל הרוחות אני מדבר. "כשנפלת מגן עדן ..." השלמתי. היא חייכה אליי. 


***


אני שומר את הציורים של רותם, את כל מה שהקסם הזו מכינה עבורי או בכלל. בבית הספר, הבריונים לא מפסיקים ללעוג ... אך אני מתעלם ויודע שהמתנה שלי נמצאת בבית ומחכה לי. ככה זה בחיים, אם יש מישהו או משהו שמחזק אתכם, חשבו רק עליו ... לא משנה מה אתם עוברים. במקרה שלי, זו רותם. אך הסיפור שלי עוד לא נגמר, (חוץ מזה שהוא לא ייגמר לעולם) רותם חוללה בי עוד שינויים, ריגשה אותי ועוד ... והחיוך שלה? לדעתי, יכול להפוך עולמות. 
"מתנות קטנות ... מישהו שלח לי מתנות קטנות"


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
............................................................
עשיתי מנוי!!! כותבת מושלם!
עודכן לפני 949 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

איך משתמשים בטמפון?
נשאלה לפני 13 שעות ע"י 🎀 (כרגע יש 26 תשובות)

אייקון
נשאלה לפני 36 דקות ע"י #ican´´teven (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי.
- פרסומת -

דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secret Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים מפעל חתימות תקציר: בספר מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . היורשת תקציר: בספר ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!