התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44732 קוראים


פרק 31 - השינוי הגדול שלי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 38 חודשים
  


פרק שלושים ואחת


השינוי הגדול שלינשמע הצלצול, זה היה הזמן של עידו לסיים את ההרצאה. אני הבטתי סביב, כל הילדים בכיתה נגבו את פניהם הרטובים מהדמעות. הוא בעצמו בכה. בהפסקה, ניגשתי אל עידו.

 "תבקש מהמורה להמשיך ולהרצות לנו ..." הצעתי לו "הסיפור שלך עדיין לא נגמר." הוספתי. 

 "הוא אף פעם לא ייגמר, חן ..." רק אמר ויצא מן הכיתה. 

לשמחתי הרבה, המורה ביקשה מעידו לעשות לנו ממש רצף של הרצאות בכל שיעור חברה. 

אף אחד מאיתנו לא יכל להסיר את עיניו מעידו, או לדבר עליו ... לא האמנו כמה הסיפור שלו יכול להיות מרגש, דווקא הסיפור של הילד הכי מופנם בכיתה. אני עד היום לא מאמינה ...


***


לאחר יום ההולדת שלי, לא היה לילה אחד בו לא ישנתי יחד עם הדובי שרותם הביאה לי. אני רוצה לספר לכם מה רותם חוללה בי, לא רק מהבחינה הרגשית ... אלא גם מהבחינה הפיזית. יותר מחודשיים עברו מאז נכנסה רותם אל חיי הנוראים ... הייתי מת מבפנים. רציתי למות ... אבא שלי נפטר, לא היה עוד מישהו בעולם הזה שמבין אותי. ייתכן ונשמתה של רותם, כבר הייתה בעולם הזה ... הייתי כמעט בטוח שבגלגול הקודם היא הייתה אבא שלי. חיי היו אפלים, היום אני קם לאור, לרותם שלי. בכל פעם שרציתי לדבר עם מישהו, הייתה לי אוזן קשבת ... אך ורק רותם:


 "מה את חושבת שיקרה? אני לא אוהב את כל האזעקות האלה ..." שאלתי אותה. זה קרה בזמן מבצע ´עמוד ענן´. היא רק הביטה עליי, עיניה מבינות אותי. היא הרגישה את הפחד שלי וליטפה את פניי בעזרת ידה הקטנה. "בסדר ..." אמרה בלחש. היא התכוונה לכך שיהיה בסדר ... הנהנתי. הקשבתי רק לאחת שמבינה אותי. כן, היא הרגיעה אותי ... אף על פי שהיא בסך הכל בת חמש, סובלת מאוטיזם ... היא הייתה ממש כמו הפסיכולוג שלי. בסך הכל, כל חיי, רציתי מישהו שיבין אותי, ידבר איתי, ירגיע אותי ... אני לא צריך יותר מזה ורותם עשתה את זה בצורה הכי טובה.


***


גם כשהיו לי את הנושאים הכי קטנים, כמו חלום שחלמתי בלילה ... דיברתי על כך רק עם רותם. הספיק לי לראות את עיניה הכה מבינות שנכנסו לי אל הלב. ומה לגבי המשקל? ירדתי יותר מעשרים ק"ג. שקלתי כל כך הרבה ... הרגשתי כבד ... והיום? אני מרגיש הרבה יותר קל, אני אוכל הרבה יותר בריא. בכל בוקר, אני ורותם אוכלים יחד, ארוחה בריאה, כמו שצריך ... אל אמא שלי אף פעם לא הייתי קרוב, אל רותם ... אני מרגיש שאנחנו אותו בן אדם, היא החצי השני שלי.


***


משום שכבר לא הייתי בדיכאון, שכחתי לקחת את הכדורים שלי וזה לא הזיז לי. רותם הייתה עצבנית כשלקחתי אותם, היא האמינה שאני חזק דיו בשביל זה. אמא שלי לא האמינה ...

 "עידו, הקופסאות של הכדורים שלך מלאות ... אתה כבר לא לוקח?" שאלה אותי יום אחד בחוסר הבנה. "אני לא צריך אותם, כל עוד יש לי את רותם." עניתי לה. היא התרגשה מאוד. היא זכרה אותי כילד הדיכאוני, השמן והעצלן ... היום, אני לגמרי אחר. רותם היא הגורם לכך, פשוט מלאך שהגיע אליי. 

 "זה כאב לך?" שאלתי את רותם יום אחד, בזמן ששהינו שנינו בחדר. היא הביטה עליי, מנסה להבין על מה לכל הרוחות אני מדבר. "כשנפלת מגן עדן ..." השלמתי. היא חייכה אליי. 


***


אני שומר את הציורים של רותם, את כל מה שהקסם הזו מכינה עבורי או בכלל. בבית הספר, הבריונים לא מפסיקים ללעוג ... אך אני מתעלם ויודע שהמתנה שלי נמצאת בבית ומחכה לי. ככה זה בחיים, אם יש מישהו או משהו שמחזק אתכם, חשבו רק עליו ... לא משנה מה אתם עוברים. במקרה שלי, זו רותם. אך הסיפור שלי עוד לא נגמר, (חוץ מזה שהוא לא ייגמר לעולם) רותם חוללה בי עוד שינויים, ריגשה אותי ועוד ... והחיוך שלה? לדעתי, יכול להפוך עולמות. 
"מתנות קטנות ... מישהו שלח לי מתנות קטנות"


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
............................................................
עשיתי מנוי!!! כותבת מושלם!
עודכן לפני 882 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט שלהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!