התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
46847 קוראים


פרק 31 - השינוי הגדול שלי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק שלושים ואחת


השינוי הגדול שלינשמע הצלצול, זה היה הזמן של עידו לסיים את ההרצאה. אני הבטתי סביב, כל הילדים בכיתה נגבו את פניהם הרטובים מהדמעות. הוא בעצמו בכה. בהפסקה, ניגשתי אל עידו.

 "תבקש מהמורה להמשיך ולהרצות לנו ..." הצעתי לו "הסיפור שלך עדיין לא נגמר." הוספתי. 

 "הוא אף פעם לא ייגמר, חן ..." רק אמר ויצא מן הכיתה. 

לשמחתי הרבה, המורה ביקשה מעידו לעשות לנו ממש רצף של הרצאות בכל שיעור חברה. 

אף אחד מאיתנו לא יכל להסיר את עיניו מעידו, או לדבר עליו ... לא האמנו כמה הסיפור שלו יכול להיות מרגש, דווקא הסיפור של הילד הכי מופנם בכיתה. אני עד היום לא מאמינה ...


***


לאחר יום ההולדת שלי, לא היה לילה אחד בו לא ישנתי יחד עם הדובי שרותם הביאה לי. אני רוצה לספר לכם מה רותם חוללה בי, לא רק מהבחינה הרגשית ... אלא גם מהבחינה הפיזית. יותר מחודשיים עברו מאז נכנסה רותם אל חיי הנוראים ... הייתי מת מבפנים. רציתי למות ... אבא שלי נפטר, לא היה עוד מישהו בעולם הזה שמבין אותי. ייתכן ונשמתה של רותם, כבר הייתה בעולם הזה ... הייתי כמעט בטוח שבגלגול הקודם היא הייתה אבא שלי. חיי היו אפלים, היום אני קם לאור, לרותם שלי. בכל פעם שרציתי לדבר עם מישהו, הייתה לי אוזן קשבת ... אך ורק רותם:


 "מה את חושבת שיקרה? אני לא אוהב את כל האזעקות האלה ..." שאלתי אותה. זה קרה בזמן מבצע ´עמוד ענן´. היא רק הביטה עליי, עיניה מבינות אותי. היא הרגישה את הפחד שלי וליטפה את פניי בעזרת ידה הקטנה. "בסדר ..." אמרה בלחש. היא התכוונה לכך שיהיה בסדר ... הנהנתי. הקשבתי רק לאחת שמבינה אותי. כן, היא הרגיעה אותי ... אף על פי שהיא בסך הכל בת חמש, סובלת מאוטיזם ... היא הייתה ממש כמו הפסיכולוג שלי. בסך הכל, כל חיי, רציתי מישהו שיבין אותי, ידבר איתי, ירגיע אותי ... אני לא צריך יותר מזה ורותם עשתה את זה בצורה הכי טובה.


***


גם כשהיו לי את הנושאים הכי קטנים, כמו חלום שחלמתי בלילה ... דיברתי על כך רק עם רותם. הספיק לי לראות את עיניה הכה מבינות שנכנסו לי אל הלב. ומה לגבי המשקל? ירדתי יותר מעשרים ק"ג. שקלתי כל כך הרבה ... הרגשתי כבד ... והיום? אני מרגיש הרבה יותר קל, אני אוכל הרבה יותר בריא. בכל בוקר, אני ורותם אוכלים יחד, ארוחה בריאה, כמו שצריך ... אל אמא שלי אף פעם לא הייתי קרוב, אל רותם ... אני מרגיש שאנחנו אותו בן אדם, היא החצי השני שלי.


***


משום שכבר לא הייתי בדיכאון, שכחתי לקחת את הכדורים שלי וזה לא הזיז לי. רותם הייתה עצבנית כשלקחתי אותם, היא האמינה שאני חזק דיו בשביל זה. אמא שלי לא האמינה ...

 "עידו, הקופסאות של הכדורים שלך מלאות ... אתה כבר לא לוקח?" שאלה אותי יום אחד בחוסר הבנה. "אני לא צריך אותם, כל עוד יש לי את רותם." עניתי לה. היא התרגשה מאוד. היא זכרה אותי כילד הדיכאוני, השמן והעצלן ... היום, אני לגמרי אחר. רותם היא הגורם לכך, פשוט מלאך שהגיע אליי. 

 "זה כאב לך?" שאלתי את רותם יום אחד, בזמן ששהינו שנינו בחדר. היא הביטה עליי, מנסה להבין על מה לכל הרוחות אני מדבר. "כשנפלת מגן עדן ..." השלמתי. היא חייכה אליי. 


***


אני שומר את הציורים של רותם, את כל מה שהקסם הזו מכינה עבורי או בכלל. בבית הספר, הבריונים לא מפסיקים ללעוג ... אך אני מתעלם ויודע שהמתנה שלי נמצאת בבית ומחכה לי. ככה זה בחיים, אם יש מישהו או משהו שמחזק אתכם, חשבו רק עליו ... לא משנה מה אתם עוברים. במקרה שלי, זו רותם. אך הסיפור שלי עוד לא נגמר, (חוץ מזה שהוא לא ייגמר לעולם) רותם חוללה בי עוד שינויים, ריגשה אותי ועוד ... והחיוך שלה? לדעתי, יכול להפוך עולמות. 
"מתנות קטנות ... מישהו שלח לי מתנות קטנות"


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
............................................................
עשיתי מנוי!!! כותבת מושלם!
עודכן לפני 1005 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

הרגע העצוב הזה...
נשאלה לפני 24 דקות ע"י ded (כרגע יש תשובה אחת)

h
נשאלה לפני 2 ימים ע"י ded (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה.
- פרסומת -

מתנקשת (14+) || חן סיפורים תקציר: היילי בת ה - 14 , אמנה להיות מתנקשת מגיל צעיר. אביה, רוצח שכיר בעצמו, שולח אותה למשימות שונות. בדרך כלל היילי מבצעת את משימותיה, אך הפעם משהו משתבש. פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. תמותו תקציר: פאנפיק על קוראסמי | קירקה~ תקציר: טוב אז אין לי תקציר פפפפפ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. פרצוף בוכה צוחק מ.ת.א תקציר: הוא בספר♥♥ שחברתך הטובה היא מלכת הכיתה. תקציר: מאי היא הילדה הכי מקובלת בכיתה וליה היא החברה הכי טובה שלה,היי זאת אני תישמעו את הסיפור מהצד שלי ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אש ומים| מ.ת.א תקציר: יש שתי ממלכות, ממלכת האש וממלכת המים, על ממלכת האש מלך ומלכה רעים, ועל המים טובים, יום אחד פורצת מלחמה ענקית בין הממלכות, אתם אנשים כפריים שגרים בכפר שמנסים לגרום למלכה ומלך למות , בממלכת האש שוכנת גם נסיכה שהיא טובת לב למ"ע והנבל המרושע בעולם- האגם הקסום תקציר: ספר המשך למטבע המסתורי ארץ החלומות והמסע אל המטבע, לפעמים אני אעשה פרק אחד מכמה נקודות מבט. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית! אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחדהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!