התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
48815 קוראים


פרק 31 - השינוי הגדול שלי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 44 חודשים
  


פרק שלושים ואחת


השינוי הגדול שלינשמע הצלצול, זה היה הזמן של עידו לסיים את ההרצאה. אני הבטתי סביב, כל הילדים בכיתה נגבו את פניהם הרטובים מהדמעות. הוא בעצמו בכה. בהפסקה, ניגשתי אל עידו.

 "תבקש מהמורה להמשיך ולהרצות לנו ..." הצעתי לו "הסיפור שלך עדיין לא נגמר." הוספתי. 

 "הוא אף פעם לא ייגמר, חן ..." רק אמר ויצא מן הכיתה. 

לשמחתי הרבה, המורה ביקשה מעידו לעשות לנו ממש רצף של הרצאות בכל שיעור חברה. 

אף אחד מאיתנו לא יכל להסיר את עיניו מעידו, או לדבר עליו ... לא האמנו כמה הסיפור שלו יכול להיות מרגש, דווקא הסיפור של הילד הכי מופנם בכיתה. אני עד היום לא מאמינה ...


***


לאחר יום ההולדת שלי, לא היה לילה אחד בו לא ישנתי יחד עם הדובי שרותם הביאה לי. אני רוצה לספר לכם מה רותם חוללה בי, לא רק מהבחינה הרגשית ... אלא גם מהבחינה הפיזית. יותר מחודשיים עברו מאז נכנסה רותם אל חיי הנוראים ... הייתי מת מבפנים. רציתי למות ... אבא שלי נפטר, לא היה עוד מישהו בעולם הזה שמבין אותי. ייתכן ונשמתה של רותם, כבר הייתה בעולם הזה ... הייתי כמעט בטוח שבגלגול הקודם היא הייתה אבא שלי. חיי היו אפלים, היום אני קם לאור, לרותם שלי. בכל פעם שרציתי לדבר עם מישהו, הייתה לי אוזן קשבת ... אך ורק רותם:


 "מה את חושבת שיקרה? אני לא אוהב את כל האזעקות האלה ..." שאלתי אותה. זה קרה בזמן מבצע ´עמוד ענן´. היא רק הביטה עליי, עיניה מבינות אותי. היא הרגישה את הפחד שלי וליטפה את פניי בעזרת ידה הקטנה. "בסדר ..." אמרה בלחש. היא התכוונה לכך שיהיה בסדר ... הנהנתי. הקשבתי רק לאחת שמבינה אותי. כן, היא הרגיעה אותי ... אף על פי שהיא בסך הכל בת חמש, סובלת מאוטיזם ... היא הייתה ממש כמו הפסיכולוג שלי. בסך הכל, כל חיי, רציתי מישהו שיבין אותי, ידבר איתי, ירגיע אותי ... אני לא צריך יותר מזה ורותם עשתה את זה בצורה הכי טובה.


***


גם כשהיו לי את הנושאים הכי קטנים, כמו חלום שחלמתי בלילה ... דיברתי על כך רק עם רותם. הספיק לי לראות את עיניה הכה מבינות שנכנסו לי אל הלב. ומה לגבי המשקל? ירדתי יותר מעשרים ק"ג. שקלתי כל כך הרבה ... הרגשתי כבד ... והיום? אני מרגיש הרבה יותר קל, אני אוכל הרבה יותר בריא. בכל בוקר, אני ורותם אוכלים יחד, ארוחה בריאה, כמו שצריך ... אל אמא שלי אף פעם לא הייתי קרוב, אל רותם ... אני מרגיש שאנחנו אותו בן אדם, היא החצי השני שלי.


***


משום שכבר לא הייתי בדיכאון, שכחתי לקחת את הכדורים שלי וזה לא הזיז לי. רותם הייתה עצבנית כשלקחתי אותם, היא האמינה שאני חזק דיו בשביל זה. אמא שלי לא האמינה ...

 "עידו, הקופסאות של הכדורים שלך מלאות ... אתה כבר לא לוקח?" שאלה אותי יום אחד בחוסר הבנה. "אני לא צריך אותם, כל עוד יש לי את רותם." עניתי לה. היא התרגשה מאוד. היא זכרה אותי כילד הדיכאוני, השמן והעצלן ... היום, אני לגמרי אחר. רותם היא הגורם לכך, פשוט מלאך שהגיע אליי. 

 "זה כאב לך?" שאלתי את רותם יום אחד, בזמן ששהינו שנינו בחדר. היא הביטה עליי, מנסה להבין על מה לכל הרוחות אני מדבר. "כשנפלת מגן עדן ..." השלמתי. היא חייכה אליי. 


***


אני שומר את הציורים של רותם, את כל מה שהקסם הזו מכינה עבורי או בכלל. בבית הספר, הבריונים לא מפסיקים ללעוג ... אך אני מתעלם ויודע שהמתנה שלי נמצאת בבית ומחכה לי. ככה זה בחיים, אם יש מישהו או משהו שמחזק אתכם, חשבו רק עליו ... לא משנה מה אתם עוברים. במקרה שלי, זו רותם. אך הסיפור שלי עוד לא נגמר, (חוץ מזה שהוא לא ייגמר לעולם) רותם חוללה בי עוד שינויים, ריגשה אותי ועוד ... והחיוך שלה? לדעתי, יכול להפוך עולמות. 
"מתנות קטנות ... מישהו שלח לי מתנות קטנות"


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
............................................................
עשיתי מנוי!!! כותבת מושלם!
עודכן לפני 1097 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רעיונות לתחפושת
נשאלה לפני 7 שעות ע"י אור יפה מש(ו)געת|ב פ ר י ש ה חלקית (כרגע יש 3 תשובות)

תגידו. אלו שאוהבים את האתר. ורוצים לעזור לו. מה דעתכם על פרויקט "חבר מביא חבר"
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 14 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) יפות נגד מקובל תקציר: הנשף הגדול מתקרב, את מי יבחר עומר להיות בת הזוג שלו לנשף? קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי סיקור ספרים בעיר הספרים תקציר: אני מסקרת ספרים בעיר הספרים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן יומני החצויים תקציר: תרגום שלי לשני הקטעים האחרונים ביומני החצויים. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... המעניש תקציר: . לידיה תקציר: בסיפור הזה תוכלו לראות איך לידיה מגשימה את חלומה, מחיים מטלטלים עם הרבה ירידות לחוויה ששינתה את חייה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשתהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!