התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
33403 קוראים


פרק 14 - בלבול ומזימה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 40 חודשים
  


פרק ארבע עשרה


בלבול ומזימה  "למען האמת," השיבה מרגנית לשאלתו של פיליפ "מעולם לא נהניתי מנשיקה עם מרקס ..." אמרה בכנות. "מהנשיקה איתך ..." מרגנית החליטה שאל לה לומר לפיליפ את מה שהרגישה, היא הייתה נבוכה מידי. פיליפ נאנח ... הוא חשב כי הוא ידע מה מרגנית חשבה, הוא הרגיש כמה נהנתה מהנשיקה שלהם. מרגנית חוותה בביתו של פיליפ דברים שמעולם לא חוותה קודם לכן. 

 "מרגנית בונאפרטה ..." נשמע לפתע קול נשי ומבוגר. מרגנית ופיליפ פנו להביט על גברת ניופריון (אמו של פיליפ) שנכנסה אל האולם. "אמא ...?" אמר פיליפ בחוסר הבנה. 

 "כן, בני? אני רוצה לשוחח עם מרגנית אם לא אכפת לך, אתה לא חושב שהיית עמה דיי והותר?" שאלה גברת בית האצולה ברשמיות. פיליפ נראה נבוך ... והתרחק אחורה כשידיו מאחורי גבו. 


 "אמנם בני עושה כרצונו, אך הוא ייתן כבוד לאמו." אמרה האישה המרשימה בחיוך. מרגנית הנהנה, היא הביטה על הרצפה. עיניה של האם היו ירוקות ובוהקות, היא הייתה אישה אצילית ויפהפייה. לאחר שפיליפ עזב את האולם, החלה אמו לומר "בני חושב שאת ראויה לו, אך לא שמעתי מה את חושבת עליו." אמרה האם. מרגנית חשבה שהיא דיי מתערבת ... אבל במהלך שהותה בבית ניופריון, היא ראתה כמה השניים קשורים. היא הניחה שאמו רוצה לטובתו. 

 "פיליפ מקסים ... אך המצב אינו פשוט, מרקס הוא אדם נבזי ... דוחה ומגעיל." אמרה מרגנית. 

 "כוונתך שפיליפ שלי, יכול להיפגע?" שאלה האם, ממבטה נשקפה דאגה. 

 "למרות שהנכם אצולה ואנו בורגנים, מרקס לא יוותר עליי ... כמו שאוותר עליו בלי למצמץ." הסבירה מרגנית. "אני מפחדת על פיליפ ... פיתחתי אליו רגשות רבים, אך אינני בטוחה כמה זה נכון ... כשמרקס מפריע באמצע." הוסיפה מרגנית לדבריה ונאנחה. להפתעתה של מרגנית, הבעתה של האם הפכה לעוינת. "אנחנו האצולה, אך איני מוכנה לסכן את פיליפ בשום מצב." אמרה ויצאה מן האולם, כשהשמלה הגדולה משתרכת מאחוריה. ´אוי לא ...´ חשבה מרגנית ´התאהבתי בפיליפ ... אני לא רציתי לשקר, אני יודעת למה מרקס מסוגל ... אך עכשיו גם אמו של פיליפ, לא תאפשר לנו להיות יחד ... מה עשיתי ...´ מרגנית התחרטה על שאמרה, אף על פי שהייתה כנה. ´מצד שני, פיליפ חשוב לי יותר מהכל ... אני לא רוצה שהוא ייפגע ...´ מרגנית הרגישה מבולבלת ... היא אהבה את פיליפ ורצתה לפתח עמו מערכת יחסים זוגית, אך מצד שני מערכת יחסים שכזו יכולה להעמיד את פיליפ בסכנה, מאחר ומרקס הרשע מאוהב בה גם הוא. 


***


מרקס זימן אל ביתו אדם זר, המשרתים לא הבינו מה הוא עמד להולל. "שאף אחד מכם, לא יעז להיכנס או להאזין! ברור?" אמר מרקס למשרתים, כמובן שכולם ימלאו אחר פקודיו. השניים הסתגרו בחדר. האדם שהזמין, היה לבוש בשחור, פניו היו מלאים בצלקות. מרקס נראה נחוש. 

 "אני, מרקס בונאפרטה, רוצה להשתמש בך, כמובן שתקבל גמול נכבד." פצה את פיו מרקס.

 "מה אני צריך לעשות?" שאל האיש ... קולו היה נמוך, עמוק ומצמרר "תאמר לי מהר, אין לי את כל הזמן בשבילך." התחצף. מרקס ניסה לשמור על קור רוח, הריי האדם הזה הגיע הנה בכדי לעזור לו. "אתה והחברים המתנקשים שלך, תצטרכו להרוג בשבילי בן אצולה." אמר מרקס. 

 "בן אצולה? עכשיו אני מבין, לא רצית לעשות את העבודה המלוכלכת ... בורגני קנאי. אבל עבור סכום כסף נכבד, אבצע את המשימה." השיב ראש המתנקשים. "מי הוא בן האצולה?" שאל בעניין.

 "פיליפ ניופריון ... אך לא אקשה עליכם, אני אזמין אותו הנה." אמר מרקס באכזריות. 


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
הסטריאוטיפים שולטים בסיפור... זה לגמרי רשע, זה לגמרי אכזרי, גם לפי המראה, נימת הקל והדיבור אפשר להיות גזענים.
עודכן לפני 1083 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

תגידו רגע,כמה זמן צריך להיות באתר כדי להיקרא ´´וותיק´´? סתם מעניין
נשאלה לפני 20 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 13 תשובות)

מי בא מחר לאייקון?
נשאלה לפני -22 דקות ע"י Aoni (כרגע יש 5 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, הסובלת מחרדה חברתית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. קריפיפסטות תקציר: הרבה קריפיפסטות קריפיות לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים אוסים בוסים להזמנה ^-^ תקציר: אוסים להזמנה Release the wolf || LUCY תקציר: יש זאבים מיוחדים,והם בתוך הלב שלנו מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . יומנו של גרל המלאך המוות החתיך הזה תקציר: יומן עם חתיך מ.ת למוזיקאים צעירים תקציר: בספר~ תיכון בשלג תקציר: תיכון בשלג תמיד ביחד תקציר: מאיה יפה ומקובלת, ויש לה הרבה שפוטות וחברים, מה קורה שמגיע ילד חדש לבית הספר וכובש את ליבה של מאיה? חברות ואהבה מ.ת תקציר: תיכנסו ותגלו החתונה של צ´יז וצ´יז ^^ תקציר: .... תמונות פרופיל p; תקציר: נדיר ! חלק מהפרקים עם קרדיט.. ;) לאביוו ♥הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!