התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
37177 קוראים


פרק 14 - בלבול ומזימה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 47 חודשים
  


פרק ארבע עשרה


בלבול ומזימה  "למען האמת," השיבה מרגנית לשאלתו של פיליפ "מעולם לא נהניתי מנשיקה עם מרקס ..." אמרה בכנות. "מהנשיקה איתך ..." מרגנית החליטה שאל לה לומר לפיליפ את מה שהרגישה, היא הייתה נבוכה מידי. פיליפ נאנח ... הוא חשב כי הוא ידע מה מרגנית חשבה, הוא הרגיש כמה נהנתה מהנשיקה שלהם. מרגנית חוותה בביתו של פיליפ דברים שמעולם לא חוותה קודם לכן. 

 "מרגנית בונאפרטה ..." נשמע לפתע קול נשי ומבוגר. מרגנית ופיליפ פנו להביט על גברת ניופריון (אמו של פיליפ) שנכנסה אל האולם. "אמא ...?" אמר פיליפ בחוסר הבנה. 

 "כן, בני? אני רוצה לשוחח עם מרגנית אם לא אכפת לך, אתה לא חושב שהיית עמה דיי והותר?" שאלה גברת בית האצולה ברשמיות. פיליפ נראה נבוך ... והתרחק אחורה כשידיו מאחורי גבו. 


 "אמנם בני עושה כרצונו, אך הוא ייתן כבוד לאמו." אמרה האישה המרשימה בחיוך. מרגנית הנהנה, היא הביטה על הרצפה. עיניה של האם היו ירוקות ובוהקות, היא הייתה אישה אצילית ויפהפייה. לאחר שפיליפ עזב את האולם, החלה אמו לומר "בני חושב שאת ראויה לו, אך לא שמעתי מה את חושבת עליו." אמרה האם. מרגנית חשבה שהיא דיי מתערבת ... אבל במהלך שהותה בבית ניופריון, היא ראתה כמה השניים קשורים. היא הניחה שאמו רוצה לטובתו. 

 "פיליפ מקסים ... אך המצב אינו פשוט, מרקס הוא אדם נבזי ... דוחה ומגעיל." אמרה מרגנית. 

 "כוונתך שפיליפ שלי, יכול להיפגע?" שאלה האם, ממבטה נשקפה דאגה. 

 "למרות שהנכם אצולה ואנו בורגנים, מרקס לא יוותר עליי ... כמו שאוותר עליו בלי למצמץ." הסבירה מרגנית. "אני מפחדת על פיליפ ... פיתחתי אליו רגשות רבים, אך אינני בטוחה כמה זה נכון ... כשמרקס מפריע באמצע." הוסיפה מרגנית לדבריה ונאנחה. להפתעתה של מרגנית, הבעתה של האם הפכה לעוינת. "אנחנו האצולה, אך איני מוכנה לסכן את פיליפ בשום מצב." אמרה ויצאה מן האולם, כשהשמלה הגדולה משתרכת מאחוריה. ´אוי לא ...´ חשבה מרגנית ´התאהבתי בפיליפ ... אני לא רציתי לשקר, אני יודעת למה מרקס מסוגל ... אך עכשיו גם אמו של פיליפ, לא תאפשר לנו להיות יחד ... מה עשיתי ...´ מרגנית התחרטה על שאמרה, אף על פי שהייתה כנה. ´מצד שני, פיליפ חשוב לי יותר מהכל ... אני לא רוצה שהוא ייפגע ...´ מרגנית הרגישה מבולבלת ... היא אהבה את פיליפ ורצתה לפתח עמו מערכת יחסים זוגית, אך מצד שני מערכת יחסים שכזו יכולה להעמיד את פיליפ בסכנה, מאחר ומרקס הרשע מאוהב בה גם הוא. 


***


מרקס זימן אל ביתו אדם זר, המשרתים לא הבינו מה הוא עמד להולל. "שאף אחד מכם, לא יעז להיכנס או להאזין! ברור?" אמר מרקס למשרתים, כמובן שכולם ימלאו אחר פקודיו. השניים הסתגרו בחדר. האדם שהזמין, היה לבוש בשחור, פניו היו מלאים בצלקות. מרקס נראה נחוש. 

 "אני, מרקס בונאפרטה, רוצה להשתמש בך, כמובן שתקבל גמול נכבד." פצה את פיו מרקס.

 "מה אני צריך לעשות?" שאל האיש ... קולו היה נמוך, עמוק ומצמרר "תאמר לי מהר, אין לי את כל הזמן בשבילך." התחצף. מרקס ניסה לשמור על קור רוח, הריי האדם הזה הגיע הנה בכדי לעזור לו. "אתה והחברים המתנקשים שלך, תצטרכו להרוג בשבילי בן אצולה." אמר מרקס. 

 "בן אצולה? עכשיו אני מבין, לא רצית לעשות את העבודה המלוכלכת ... בורגני קנאי. אבל עבור סכום כסף נכבד, אבצע את המשימה." השיב ראש המתנקשים. "מי הוא בן האצולה?" שאל בעניין.

 "פיליפ ניופריון ... אך לא אקשה עליכם, אני אזמין אותו הנה." אמר מרקס באכזריות. 


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
הסטריאוטיפים שולטים בסיפור... זה לגמרי רשע, זה לגמרי אכזרי, גם לפי המראה, נימת הקל והדיבור אפשר להיות גזענים.
עודכן לפני 1295 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מי שהכיר את סירופ שוקולד תיכנסו
נשאלה לפני 23 ימים ע"י ♥יערה♥ I לא פעילה יותר I אדיוס אמיגוס (כרגע יש 7 תשובות)

האמת, חיבבתי את האתר הזה מאוד 😊
נשאלה לפני 3 ימים ע"י ✧⁩ ⁦(◍•ᴗ•◍)✧ (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! מושחתים תקציר: . הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק. ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר אני תקציר: הספר מספר על ילדה ושמה ליאור היא עוברת הרבה חוויות אהבות ואכזבות כל זאת ועוד יסופר בספר❤ ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! משפחת שומו עונה 4 תקציר: שנה חלפה מאז שמשפחת שומו הרגה את ציפי ומירגן, עכשיו תשכחו מכל מה ידעתם על הסדרה כי עונה 4 הולכת להיות טרוף תאומות מרוחקות תקציר: היוש! קוראים לי יוני יש לי אחות תאומה בשם יולי וזה קצת מסובך יולי מקובלת רצח ואני אני סתם אני ויולי בקשר טוב אחיות טובות אד לא מזמן שהגענו לכיתה ו מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם התחלה חדשה תקציר: ליאור ורוני הם אחים, אחרי תאונה מצערת הם מוצאים את עצמם בבית החולים חסרי כל זיכרון מה קרה להם? ומי זאת לעזעזל משפחת אבני?...האם ליאור ורוני יצליחו להתחיל מחדש? והאם זיכרונותיהם בכלל ישובו מתישהו או שאבדו לנצח ספר הטמטום הגדול.~;~אל תיכנסו,זה מדבק. תקציר: ומדבר.חהחהחהחה תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!