התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
36027 קוראים


פרק 14 - בלבול ומזימה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 45 חודשים
  


פרק ארבע עשרה


בלבול ומזימה  "למען האמת," השיבה מרגנית לשאלתו של פיליפ "מעולם לא נהניתי מנשיקה עם מרקס ..." אמרה בכנות. "מהנשיקה איתך ..." מרגנית החליטה שאל לה לומר לפיליפ את מה שהרגישה, היא הייתה נבוכה מידי. פיליפ נאנח ... הוא חשב כי הוא ידע מה מרגנית חשבה, הוא הרגיש כמה נהנתה מהנשיקה שלהם. מרגנית חוותה בביתו של פיליפ דברים שמעולם לא חוותה קודם לכן. 

 "מרגנית בונאפרטה ..." נשמע לפתע קול נשי ומבוגר. מרגנית ופיליפ פנו להביט על גברת ניופריון (אמו של פיליפ) שנכנסה אל האולם. "אמא ...?" אמר פיליפ בחוסר הבנה. 

 "כן, בני? אני רוצה לשוחח עם מרגנית אם לא אכפת לך, אתה לא חושב שהיית עמה דיי והותר?" שאלה גברת בית האצולה ברשמיות. פיליפ נראה נבוך ... והתרחק אחורה כשידיו מאחורי גבו. 


 "אמנם בני עושה כרצונו, אך הוא ייתן כבוד לאמו." אמרה האישה המרשימה בחיוך. מרגנית הנהנה, היא הביטה על הרצפה. עיניה של האם היו ירוקות ובוהקות, היא הייתה אישה אצילית ויפהפייה. לאחר שפיליפ עזב את האולם, החלה אמו לומר "בני חושב שאת ראויה לו, אך לא שמעתי מה את חושבת עליו." אמרה האם. מרגנית חשבה שהיא דיי מתערבת ... אבל במהלך שהותה בבית ניופריון, היא ראתה כמה השניים קשורים. היא הניחה שאמו רוצה לטובתו. 

 "פיליפ מקסים ... אך המצב אינו פשוט, מרקס הוא אדם נבזי ... דוחה ומגעיל." אמרה מרגנית. 

 "כוונתך שפיליפ שלי, יכול להיפגע?" שאלה האם, ממבטה נשקפה דאגה. 

 "למרות שהנכם אצולה ואנו בורגנים, מרקס לא יוותר עליי ... כמו שאוותר עליו בלי למצמץ." הסבירה מרגנית. "אני מפחדת על פיליפ ... פיתחתי אליו רגשות רבים, אך אינני בטוחה כמה זה נכון ... כשמרקס מפריע באמצע." הוסיפה מרגנית לדבריה ונאנחה. להפתעתה של מרגנית, הבעתה של האם הפכה לעוינת. "אנחנו האצולה, אך איני מוכנה לסכן את פיליפ בשום מצב." אמרה ויצאה מן האולם, כשהשמלה הגדולה משתרכת מאחוריה. ´אוי לא ...´ חשבה מרגנית ´התאהבתי בפיליפ ... אני לא רציתי לשקר, אני יודעת למה מרקס מסוגל ... אך עכשיו גם אמו של פיליפ, לא תאפשר לנו להיות יחד ... מה עשיתי ...´ מרגנית התחרטה על שאמרה, אף על פי שהייתה כנה. ´מצד שני, פיליפ חשוב לי יותר מהכל ... אני לא רוצה שהוא ייפגע ...´ מרגנית הרגישה מבולבלת ... היא אהבה את פיליפ ורצתה לפתח עמו מערכת יחסים זוגית, אך מצד שני מערכת יחסים שכזו יכולה להעמיד את פיליפ בסכנה, מאחר ומרקס הרשע מאוהב בה גם הוא. 


***


מרקס זימן אל ביתו אדם זר, המשרתים לא הבינו מה הוא עמד להולל. "שאף אחד מכם, לא יעז להיכנס או להאזין! ברור?" אמר מרקס למשרתים, כמובן שכולם ימלאו אחר פקודיו. השניים הסתגרו בחדר. האדם שהזמין, היה לבוש בשחור, פניו היו מלאים בצלקות. מרקס נראה נחוש. 

 "אני, מרקס בונאפרטה, רוצה להשתמש בך, כמובן שתקבל גמול נכבד." פצה את פיו מרקס.

 "מה אני צריך לעשות?" שאל האיש ... קולו היה נמוך, עמוק ומצמרר "תאמר לי מהר, אין לי את כל הזמן בשבילך." התחצף. מרקס ניסה לשמור על קור רוח, הריי האדם הזה הגיע הנה בכדי לעזור לו. "אתה והחברים המתנקשים שלך, תצטרכו להרוג בשבילי בן אצולה." אמר מרקס. 

 "בן אצולה? עכשיו אני מבין, לא רצית לעשות את העבודה המלוכלכת ... בורגני קנאי. אבל עבור סכום כסף נכבד, אבצע את המשימה." השיב ראש המתנקשים. "מי הוא בן האצולה?" שאל בעניין.

 "פיליפ ניופריון ... אך לא אקשה עליכם, אני אזמין אותו הנה." אמר מרקס באכזריות. 


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
הסטריאוטיפים שולטים בסיפור... זה לגמרי רשע, זה לגמרי אכזרי, גם לפי המראה, נימת הקל והדיבור אפשר להיות גזענים.
עודכן לפני 1233 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רעיונות לתחפושת
נשאלה לפני 7 שעות ע"י אור יפה מש(ו)געת|ב פ ר י ש ה חלקית (כרגע יש 3 תשובות)

תגידו. אלו שאוהבים את האתר. ורוצים לעזור לו. מה דעתכם על פרויקט "חבר מביא חבר"
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 14 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר יפות נגד מקובל תקציר: הנשף הגדול מתקרב, את מי יבחר עומר להיות בת הזוג שלו לנשף? קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי סיקור ספרים בעיר הספרים תקציר: אני מסקרת ספרים בעיר הספרים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן יומני החצויים תקציר: תרגום שלי לשני הקטעים האחרונים ביומני החצויים. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... המעניש תקציר: . לידיה תקציר: בסיפור הזה תוכלו לראות איך לידיה מגשימה את חלומה, מחיים מטלטלים עם הרבה ירידות לחוויה ששינתה את חייה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשתהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!