התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32400 קוראים


פרק 14 - בלבול ומזימה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 38 חודשים
  


פרק ארבע עשרה


בלבול ומזימה  "למען האמת," השיבה מרגנית לשאלתו של פיליפ "מעולם לא נהניתי מנשיקה עם מרקס ..." אמרה בכנות. "מהנשיקה איתך ..." מרגנית החליטה שאל לה לומר לפיליפ את מה שהרגישה, היא הייתה נבוכה מידי. פיליפ נאנח ... הוא חשב כי הוא ידע מה מרגנית חשבה, הוא הרגיש כמה נהנתה מהנשיקה שלהם. מרגנית חוותה בביתו של פיליפ דברים שמעולם לא חוותה קודם לכן. 

 "מרגנית בונאפרטה ..." נשמע לפתע קול נשי ומבוגר. מרגנית ופיליפ פנו להביט על גברת ניופריון (אמו של פיליפ) שנכנסה אל האולם. "אמא ...?" אמר פיליפ בחוסר הבנה. 

 "כן, בני? אני רוצה לשוחח עם מרגנית אם לא אכפת לך, אתה לא חושב שהיית עמה דיי והותר?" שאלה גברת בית האצולה ברשמיות. פיליפ נראה נבוך ... והתרחק אחורה כשידיו מאחורי גבו. 


 "אמנם בני עושה כרצונו, אך הוא ייתן כבוד לאמו." אמרה האישה המרשימה בחיוך. מרגנית הנהנה, היא הביטה על הרצפה. עיניה של האם היו ירוקות ובוהקות, היא הייתה אישה אצילית ויפהפייה. לאחר שפיליפ עזב את האולם, החלה אמו לומר "בני חושב שאת ראויה לו, אך לא שמעתי מה את חושבת עליו." אמרה האם. מרגנית חשבה שהיא דיי מתערבת ... אבל במהלך שהותה בבית ניופריון, היא ראתה כמה השניים קשורים. היא הניחה שאמו רוצה לטובתו. 

 "פיליפ מקסים ... אך המצב אינו פשוט, מרקס הוא אדם נבזי ... דוחה ומגעיל." אמרה מרגנית. 

 "כוונתך שפיליפ שלי, יכול להיפגע?" שאלה האם, ממבטה נשקפה דאגה. 

 "למרות שהנכם אצולה ואנו בורגנים, מרקס לא יוותר עליי ... כמו שאוותר עליו בלי למצמץ." הסבירה מרגנית. "אני מפחדת על פיליפ ... פיתחתי אליו רגשות רבים, אך אינני בטוחה כמה זה נכון ... כשמרקס מפריע באמצע." הוסיפה מרגנית לדבריה ונאנחה. להפתעתה של מרגנית, הבעתה של האם הפכה לעוינת. "אנחנו האצולה, אך איני מוכנה לסכן את פיליפ בשום מצב." אמרה ויצאה מן האולם, כשהשמלה הגדולה משתרכת מאחוריה. ´אוי לא ...´ חשבה מרגנית ´התאהבתי בפיליפ ... אני לא רציתי לשקר, אני יודעת למה מרקס מסוגל ... אך עכשיו גם אמו של פיליפ, לא תאפשר לנו להיות יחד ... מה עשיתי ...´ מרגנית התחרטה על שאמרה, אף על פי שהייתה כנה. ´מצד שני, פיליפ חשוב לי יותר מהכל ... אני לא רוצה שהוא ייפגע ...´ מרגנית הרגישה מבולבלת ... היא אהבה את פיליפ ורצתה לפתח עמו מערכת יחסים זוגית, אך מצד שני מערכת יחסים שכזו יכולה להעמיד את פיליפ בסכנה, מאחר ומרקס הרשע מאוהב בה גם הוא. 


***


מרקס זימן אל ביתו אדם זר, המשרתים לא הבינו מה הוא עמד להולל. "שאף אחד מכם, לא יעז להיכנס או להאזין! ברור?" אמר מרקס למשרתים, כמובן שכולם ימלאו אחר פקודיו. השניים הסתגרו בחדר. האדם שהזמין, היה לבוש בשחור, פניו היו מלאים בצלקות. מרקס נראה נחוש. 

 "אני, מרקס בונאפרטה, רוצה להשתמש בך, כמובן שתקבל גמול נכבד." פצה את פיו מרקס.

 "מה אני צריך לעשות?" שאל האיש ... קולו היה נמוך, עמוק ומצמרר "תאמר לי מהר, אין לי את כל הזמן בשבילך." התחצף. מרקס ניסה לשמור על קור רוח, הריי האדם הזה הגיע הנה בכדי לעזור לו. "אתה והחברים המתנקשים שלך, תצטרכו להרוג בשבילי בן אצולה." אמר מרקס. 

 "בן אצולה? עכשיו אני מבין, לא רצית לעשות את העבודה המלוכלכת ... בורגני קנאי. אבל עבור סכום כסף נכבד, אבצע את המשימה." השיב ראש המתנקשים. "מי הוא בן האצולה?" שאל בעניין.

 "פיליפ ניופריון ... אך לא אקשה עליכם, אני אזמין אותו הנה." אמר מרקס באכזריות. 


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
הסטריאוטיפים שולטים בסיפור... זה לגמרי רשע, זה לגמרי אכזרי, גם לפי המראה, נימת הקל והדיבור אפשר להיות גזענים.
עודכן לפני 1017 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אתם אוהבים אותי..?
נשאלה לפני 18 דקות ע"י סייורי | משתמש 2 כי אני לא בבית (כרגע יש 30 תשובות)

יצאתי לדייט עם מוניקה, יש לי תמונות שלה (כי היא מלכה,) ושל שאר הדוקיות
נשאלה לפני 20 דקות ע"י הארלי קווין {בובי בוטן} מיאומייבל בלאררר (כרגע יש 8 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. סימני הגורל | מ.ת.א תקציר: בפנים. מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: ספר החתונה של נאטצ´וקי ויורי (מוניקה לא מוזמנת) תקציר: סאיורי מביאה קישוטים שניתן לתלות, החתונה תקרה כאן מתי שיהיו יותר מ11 מחוברים הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים תחרות ציור!! ~הארלי קווין~ :> תקציר: -_- חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר BOOK COVERS תקציר: תמונות להשראה לספרים,משחקים,מ.תים,ועוד העורב ב - RWBY תקציר: הרפתקאותיו של רייבן, נער חסר מזל שנהרג בטעות עהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!