התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
34895 קוראים


פרק 14 - בלבול ומזימה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק ארבע עשרה


בלבול ומזימה  "למען האמת," השיבה מרגנית לשאלתו של פיליפ "מעולם לא נהניתי מנשיקה עם מרקס ..." אמרה בכנות. "מהנשיקה איתך ..." מרגנית החליטה שאל לה לומר לפיליפ את מה שהרגישה, היא הייתה נבוכה מידי. פיליפ נאנח ... הוא חשב כי הוא ידע מה מרגנית חשבה, הוא הרגיש כמה נהנתה מהנשיקה שלהם. מרגנית חוותה בביתו של פיליפ דברים שמעולם לא חוותה קודם לכן. 

 "מרגנית בונאפרטה ..." נשמע לפתע קול נשי ומבוגר. מרגנית ופיליפ פנו להביט על גברת ניופריון (אמו של פיליפ) שנכנסה אל האולם. "אמא ...?" אמר פיליפ בחוסר הבנה. 

 "כן, בני? אני רוצה לשוחח עם מרגנית אם לא אכפת לך, אתה לא חושב שהיית עמה דיי והותר?" שאלה גברת בית האצולה ברשמיות. פיליפ נראה נבוך ... והתרחק אחורה כשידיו מאחורי גבו. 


 "אמנם בני עושה כרצונו, אך הוא ייתן כבוד לאמו." אמרה האישה המרשימה בחיוך. מרגנית הנהנה, היא הביטה על הרצפה. עיניה של האם היו ירוקות ובוהקות, היא הייתה אישה אצילית ויפהפייה. לאחר שפיליפ עזב את האולם, החלה אמו לומר "בני חושב שאת ראויה לו, אך לא שמעתי מה את חושבת עליו." אמרה האם. מרגנית חשבה שהיא דיי מתערבת ... אבל במהלך שהותה בבית ניופריון, היא ראתה כמה השניים קשורים. היא הניחה שאמו רוצה לטובתו. 

 "פיליפ מקסים ... אך המצב אינו פשוט, מרקס הוא אדם נבזי ... דוחה ומגעיל." אמרה מרגנית. 

 "כוונתך שפיליפ שלי, יכול להיפגע?" שאלה האם, ממבטה נשקפה דאגה. 

 "למרות שהנכם אצולה ואנו בורגנים, מרקס לא יוותר עליי ... כמו שאוותר עליו בלי למצמץ." הסבירה מרגנית. "אני מפחדת על פיליפ ... פיתחתי אליו רגשות רבים, אך אינני בטוחה כמה זה נכון ... כשמרקס מפריע באמצע." הוסיפה מרגנית לדבריה ונאנחה. להפתעתה של מרגנית, הבעתה של האם הפכה לעוינת. "אנחנו האצולה, אך איני מוכנה לסכן את פיליפ בשום מצב." אמרה ויצאה מן האולם, כשהשמלה הגדולה משתרכת מאחוריה. ´אוי לא ...´ חשבה מרגנית ´התאהבתי בפיליפ ... אני לא רציתי לשקר, אני יודעת למה מרקס מסוגל ... אך עכשיו גם אמו של פיליפ, לא תאפשר לנו להיות יחד ... מה עשיתי ...´ מרגנית התחרטה על שאמרה, אף על פי שהייתה כנה. ´מצד שני, פיליפ חשוב לי יותר מהכל ... אני לא רוצה שהוא ייפגע ...´ מרגנית הרגישה מבולבלת ... היא אהבה את פיליפ ורצתה לפתח עמו מערכת יחסים זוגית, אך מצד שני מערכת יחסים שכזו יכולה להעמיד את פיליפ בסכנה, מאחר ומרקס הרשע מאוהב בה גם הוא. 


***


מרקס זימן אל ביתו אדם זר, המשרתים לא הבינו מה הוא עמד להולל. "שאף אחד מכם, לא יעז להיכנס או להאזין! ברור?" אמר מרקס למשרתים, כמובן שכולם ימלאו אחר פקודיו. השניים הסתגרו בחדר. האדם שהזמין, היה לבוש בשחור, פניו היו מלאים בצלקות. מרקס נראה נחוש. 

 "אני, מרקס בונאפרטה, רוצה להשתמש בך, כמובן שתקבל גמול נכבד." פצה את פיו מרקס.

 "מה אני צריך לעשות?" שאל האיש ... קולו היה נמוך, עמוק ומצמרר "תאמר לי מהר, אין לי את כל הזמן בשבילך." התחצף. מרקס ניסה לשמור על קור רוח, הריי האדם הזה הגיע הנה בכדי לעזור לו. "אתה והחברים המתנקשים שלך, תצטרכו להרוג בשבילי בן אצולה." אמר מרקס. 

 "בן אצולה? עכשיו אני מבין, לא רצית לעשות את העבודה המלוכלכת ... בורגני קנאי. אבל עבור סכום כסף נכבד, אבצע את המשימה." השיב ראש המתנקשים. "מי הוא בן האצולה?" שאל בעניין.

 "פיליפ ניופריון ... אך לא אקשה עליכם, אני אזמין אותו הנה." אמר מרקס באכזריות. 


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
הסטריאוטיפים שולטים בסיפור... זה לגמרי רשע, זה לגמרי אכזרי, גם לפי המראה, נימת הקל והדיבור אפשר להיות גזענים.
עודכן לפני 1161 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אנשים חמדמדים עם דיסקורד שמשעמם להם
נשאלה לפני 13 שעות ע"י Lital5 (כרגע יש 8 תשובות)

דברו איתי
נשאלה לפני 14 שעות ע"י ᒪYᖇIᑕᗩᒪ (כרגע יש 10 תשובות)

סיפורים נוספים
מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

שחורים מבפנים || חן סיפורים תקציר: ספר היסטורי (שנות ה - 60) מנקודת מבטה של נערה אפרו אמריקאית בת 13. באותה התקופה הייתה גזענות קשה כלפי בני העור הכהה וג´סיקה סובלת מבריונות והצקות רק משום שהיא כהת עור ... אך חייה עומדים להשתנות. אעניק לך ילדה עם כנפיים || חן סיפורים תקציר: ספר מרגש הנכתב מנקודת מבטו של ג´ים בן ה - 40. בתאונת דרכים קטלנית נהרגה בתו בת החמש, מליסה ... מאז, הוא לא מפסיק לחלום עליה. יום אחד, ילדה קטנה נכנסת לחייו וטוענת שהיא הבת שלו. אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... תמותו תקציר: הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. למה עשיתה לי את זה?! (סוטה) תקציר: בספר הודעה חשובה לכל מי שקורא פרסי ג´קסון תקציר: הודעה חשובה לכל מי שקורא פרסי ג´קסון!! תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן ברוכים הבאים לעתיד מ.ת.א תקציר: בפנים רוצה אותך...3> תקציר: אהבה,מחלוקות,ריבים...מה קורה כשאנשים מוצאים/ות את עצמם בסיטואציה שהם/הן מתנשקים/ות עם אישה/גבר שהן/הם מרגישים/ות משהו כלפיו/יה? האם יכנעו להרגשה? או שמה יוותרו? once a lifetime | מ.ת.א עם אקאי תקציר: פרוט ווטר yuki no mahou- הקסם של יוקי תקציר: יוקי היא ילדה רגילה שחיה בכדור הארץ. יום אחד, כאשר יוקי מצילה נער מיצור מסתורי היא מגלה שהיא נצר לשושלת מלוכה של קוסמים ושעכשיו עליה להתחיל ללמוד באקדמיה לקוסמים, לשלוט בכוחותיה ולהביס את שדי האופל. האם יוקי תצליח? מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס!הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!