התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32577 קוראים


פרק 5 - מטופחת
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 45 חודשים
  


פרק חמש


מטופחתמלני עמדה מול המראה ... לא מאמינה למראה עיניה. היא הייתה רזה, היה לה שיער ארוך וחום, פנים רכות ... היא לא ידעה מה לעשות עם עצמה מרוב התרגשות. השטן לא שיקר, היא חזרה להיות בת שבע עשרה. היא אף הרגישה שגבהה בכמה סנטימטרים. היא זכרה כמה לא טיפחה את עצמה כשהייתה צעירה, היא זלזלה בגופה ולא ייחסה אותו כאל דבר חשוב ויקר שצריך לשמור עליו. היא אכלה המון ממתקים, לא עשתה כושר ... כלום, שום דבר למען הבריאות שלה. 

מלני הביטה על עצמה במראה במשך הרבה זמן, יותר מכל אדם רגיל המביט על עצמו במראה. היא רעדה, אך שום איבר בגופה לא כאב עוד ... לא הגב, לא הרגליים, השרירים ... "זה כל כך כיף להיות צעירה." אמרה מלני באושר. "תודה לך שטן!" הודתה מלני בקול. עד מהרה הופיע ממש 

מאחוריה ילד קטן. מלני נבהלה והסתובבה "זה אני, אל תפחדי. אמרתי לך שאני יכול ללבוש כל צורה שהיא." אמר וחייך לעברה. מלני נשמה בהקלה ... היא עדיין לא התרגלה לכל התופעה העל טבעית שקרתה לה. הילד שהפך אליו נראה כבן שש, שיערו בלונדיני ועיניו (כמובן) אדומות מאוד.


 "אינך צריכה להודות לי ... אני אוהב לעשות עסקאות." אמר השטן בקולו הערמומי שמלני כל כך לא אהבה. "אבל, יש לי שאלה ... למה באת דווקא אליי?" שאלה הנערה בחוסר הבנה. 

 "הרגשתי את העצב שלך ... אני מחפש בכל יום אנשים כמוך, אנשים שאוכל להשתמש בהם." לאחר תשובתו של השטן, מלני החלה לחשוד. ´להשתמש בהם?´ 

 "אתה משתמש בי?" שאלה מלני. מאז כניסתו של השטן אל חדרה, תחושה לא נעימה אפפה את המקום. "את תביני בהמשך ... בינתיים, תיהני השנתיים האלה, כמה שתוכלי." אמר השטן בתחפושת הילד. מלני נשמה בכבדות, היא עדיין לא הרגישה בסדר ... האם עשתה את המעשה הנכון? לפני ששמה לב, השטן נעלם. התחושה הטובה חזרה. היא ניסתה להתעשת, הרי היא קיבלה מתנה נפלאה ... היא בת שבע עשרה עכשיו, היא תהפוך את חייה להרבה יותר טובים ומוצלחים. היא תתאהב, היא תלמד, היא תשגשג בכל דבר ... זה הזמן שלה לשנות את הכל. 


***


היא נזכרה במשהו: לפני עשרים ושלוש שנה, היא הריי לא אהבה את עצמה ולכן הזניחה את גופה. היום, היא רצתה לטפח את עצמה. איך תמשוך בנים בצורה שכזו? ראשית כל, היא יצאה לקניות. השכנות של מלני, נעצו את מבטן המבולבל בנערה הצעירה "מי זו?" שאלה אחת מהן.

 "אני לא יודעת ... היא דומה למלני, יש לה בת?" שאלה שכנה אחרת. 

 "אל תצחיקי אותי, ג´ואנה ... מלני מעולם לא נשאה. זה סתם צירוף מקרים ... היא כנראה חדשה בעיר." החליטה השכנה השלישית. שיערה הארוך של הנערה, החיוך שלה והטוב ששידרה, גרמו לאנשים להביט על מלני, הרבה תשומת לב הייתה מופנת אליה. מלני הרגישה כמו נסיכה, היא כבר לא תהיה מלני של פעם, עכשיו היא מלני חדשה, מטופחת, מושכת ומשכילה. 


***


הדבר היחיד שעדיין לא היה בסדר בה ... הוא שהבגדים שהיא לבשה היו גדולים עליה וכבר לא באופנה ... זה משום שלא היה לה אף בגד אחר המתאים לבת שבע עשרה ולמלני אף פעם לא היה טעם בבגדים. לכן, החליטה להתחיל בקניית חולצות ומכנסיים. כשנכנסה לאחת החנויות, המשיכו אנשים לנעוץ בה מבטים ... מלני הרגישה לא בנוח. היא הבחינה בכמה עוזרות המציעות ללקוחות בגדים אופנתיים (ג´ינס, שורטים ועוד) והיא החליטה לחקות את קנייתם של הלקוחות האחרים. היא לא הבינה הרבה באופנה, והיה לה מאוד קשה בתור התחלה. לאחר שקנתה מספר בגדים, אותם מדדה, הרגישה מלני שהיא חיה מחדש ´מעולם לא הרגשתי ככה ... לא אהבתי לצאת לקניות, אבל עכשיו, אני כל כך מתחרטת על זה ... כל אישה צריכה לטפח את עצמה.´ חשבה. הדיכאון הנוראי שחוותה קודם לכן, חלף כלא היה ... העסקה עם השטן גרמה לה לחייך, אך למשך כמה זמן? 
הירשם לאתר כדי להגיב

9 תגובות
סתיו הייתה פה! (;
אפשר גם וגם... פנים יפות... פנים יפים (; בדקתי
עודכן לפני 963 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
לא, פנים זה זכר. פן = זכר. (:
עודכן לפני 1137 ימים
T H E - 1 9 7 5
כותבים פנים רכות
עודכן לפני 1137 ימים
EMMA SWAN || ONCER
בד´´כ אומרים פנים רכות אבל אם את אומרת..
עודכן לפני 1159 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
לא, פנים זה זכר. פן = זכר.
עודכן לפני 1159 ימים
EMMA SWAN || ONCER
כותבים פנים רכות ולא רכים (שורה שנייה)
עודכן לפני 1159 ימים
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
אני לא נוהגת לחשוף פרטים אישיים ברשת. ואני לא יודעת מה איתך, אבל רוב הדמויות שלי מציגות לפעמים את הדעות שלי, במיוחד הדמויות הראשיות. חוץ מזה, רק שאלתי, אסור כבר לשאול? זה לא בביקורתיות, זה בסקרנות!
עודכן לפני 1362 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
זה לא מה שאני חושבת כסופרת, אלא מה שמלאני חושבת. בת כמה את שאת לא יודעת את זה?
עודכן לפני 1362 ימים
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
יש לי שאלה- אם לדעתך כל אישה צריכה לטפח את עצמה, להתייחס רק למראה שלה ולאופנה, למה כתבת את הספר "תהיי יפה ותשתקי?
עודכן לפני 1362 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]
2c4a28b05e5c400306eb30e83bd15804 border=0 width=60 height=60>
בואו נוסטלגיה .^.
נשאלה לפני 7 ימים ע"י beatle (כרגע יש 3 תשובות)

אפשר קצת עזרה?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י gulchi (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. נווה מדבר || גוגוש ♥ תקציר: - פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי תאוריות וסדרות ילדים תקציר: וכן, יש לי ציפיות גבוהות גם מהופ. one room,two girls|| flower skull תקציר: ... תשאלו את....פוסידון! תקציר: 🌎לא מצאתי אימוג´י של גלים חחח the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) מכשפות, שדים ובלגן (מ.ת עם רייצ´ל -המושלמת!!-) תקציר: שלושה סוגים: מכשפות, שדים ובני אנוש. כשנמצאות שתי גופות, אחת של מכשפה ואחת של שד ועליהן שלוש טבעות הקסם, טבעות מקור הקסם, בני האנוש נבהלים ופותחים במלחמה. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... מ.ת חצויים|עם ילדה נחמדה אששש תקציר: .. שאלות ותשובות גיבורי האולימפוס וגורלו של אפולו תקציר: תשאלו שאלות ותגלוהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!