התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
31539 קוראים


פרק 5 - מטופחת
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק חמש


מטופחתמלני עמדה מול המראה ... לא מאמינה למראה עיניה. היא הייתה רזה, היה לה שיער ארוך וחום, פנים רכות ... היא לא ידעה מה לעשות עם עצמה מרוב התרגשות. השטן לא שיקר, היא חזרה להיות בת שבע עשרה. היא אף הרגישה שגבהה בכמה סנטימטרים. היא זכרה כמה לא טיפחה את עצמה כשהייתה צעירה, היא זלזלה בגופה ולא ייחסה אותו כאל דבר חשוב ויקר שצריך לשמור עליו. היא אכלה המון ממתקים, לא עשתה כושר ... כלום, שום דבר למען הבריאות שלה. 

מלני הביטה על עצמה במראה במשך הרבה זמן, יותר מכל אדם רגיל המביט על עצמו במראה. היא רעדה, אך שום איבר בגופה לא כאב עוד ... לא הגב, לא הרגליים, השרירים ... "זה כל כך כיף להיות צעירה." אמרה מלני באושר. "תודה לך שטן!" הודתה מלני בקול. עד מהרה הופיע ממש 

מאחוריה ילד קטן. מלני נבהלה והסתובבה "זה אני, אל תפחדי. אמרתי לך שאני יכול ללבוש כל צורה שהיא." אמר וחייך לעברה. מלני נשמה בהקלה ... היא עדיין לא התרגלה לכל התופעה העל טבעית שקרתה לה. הילד שהפך אליו נראה כבן שש, שיערו בלונדיני ועיניו (כמובן) אדומות מאוד.


 "אינך צריכה להודות לי ... אני אוהב לעשות עסקאות." אמר השטן בקולו הערמומי שמלני כל כך לא אהבה. "אבל, יש לי שאלה ... למה באת דווקא אליי?" שאלה הנערה בחוסר הבנה. 

 "הרגשתי את העצב שלך ... אני מחפש בכל יום אנשים כמוך, אנשים שאוכל להשתמש בהם." לאחר תשובתו של השטן, מלני החלה לחשוד. ´להשתמש בהם?´ 

 "אתה משתמש בי?" שאלה מלני. מאז כניסתו של השטן אל חדרה, תחושה לא נעימה אפפה את המקום. "את תביני בהמשך ... בינתיים, תיהני השנתיים האלה, כמה שתוכלי." אמר השטן בתחפושת הילד. מלני נשמה בכבדות, היא עדיין לא הרגישה בסדר ... האם עשתה את המעשה הנכון? לפני ששמה לב, השטן נעלם. התחושה הטובה חזרה. היא ניסתה להתעשת, הרי היא קיבלה מתנה נפלאה ... היא בת שבע עשרה עכשיו, היא תהפוך את חייה להרבה יותר טובים ומוצלחים. היא תתאהב, היא תלמד, היא תשגשג בכל דבר ... זה הזמן שלה לשנות את הכל. 


***


היא נזכרה במשהו: לפני עשרים ושלוש שנה, היא הריי לא אהבה את עצמה ולכן הזניחה את גופה. היום, היא רצתה לטפח את עצמה. איך תמשוך בנים בצורה שכזו? ראשית כל, היא יצאה לקניות. השכנות של מלני, נעצו את מבטן המבולבל בנערה הצעירה "מי זו?" שאלה אחת מהן.

 "אני לא יודעת ... היא דומה למלני, יש לה בת?" שאלה שכנה אחרת. 

 "אל תצחיקי אותי, ג´ואנה ... מלני מעולם לא נשאה. זה סתם צירוף מקרים ... היא כנראה חדשה בעיר." החליטה השכנה השלישית. שיערה הארוך של הנערה, החיוך שלה והטוב ששידרה, גרמו לאנשים להביט על מלני, הרבה תשומת לב הייתה מופנת אליה. מלני הרגישה כמו נסיכה, היא כבר לא תהיה מלני של פעם, עכשיו היא מלני חדשה, מטופחת, מושכת ומשכילה. 


***


הדבר היחיד שעדיין לא היה בסדר בה ... הוא שהבגדים שהיא לבשה היו גדולים עליה וכבר לא באופנה ... זה משום שלא היה לה אף בגד אחר המתאים לבת שבע עשרה ולמלני אף פעם לא היה טעם בבגדים. לכן, החליטה להתחיל בקניית חולצות ומכנסיים. כשנכנסה לאחת החנויות, המשיכו אנשים לנעוץ בה מבטים ... מלני הרגישה לא בנוח. היא הבחינה בכמה עוזרות המציעות ללקוחות בגדים אופנתיים (ג´ינס, שורטים ועוד) והיא החליטה לחקות את קנייתם של הלקוחות האחרים. היא לא הבינה הרבה באופנה, והיה לה מאוד קשה בתור התחלה. לאחר שקנתה מספר בגדים, אותם מדדה, הרגישה מלני שהיא חיה מחדש ´מעולם לא הרגשתי ככה ... לא אהבתי לצאת לקניות, אבל עכשיו, אני כל כך מתחרטת על זה ... כל אישה צריכה לטפח את עצמה.´ חשבה. הדיכאון הנוראי שחוותה קודם לכן, חלף כלא היה ... העסקה עם השטן גרמה לה לחייך, אך למשך כמה זמן? 
הירשם לאתר כדי להגיב

9 תגובות
סתיו הייתה פה! (;
אפשר גם וגם... פנים יפות... פנים יפים (; בדקתי
עודכן לפני 888 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
לא, פנים זה זכר. פן = זכר. (:
עודכן לפני 1063 ימים
T H E - 1 9 7 5
כותבים פנים רכות
עודכן לפני 1063 ימים
EMMA SWAN || ONCER
בד´´כ אומרים פנים רכות אבל אם את אומרת..
עודכן לפני 1085 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
לא, פנים זה זכר. פן = זכר.
עודכן לפני 1085 ימים
EMMA SWAN || ONCER
כותבים פנים רכות ולא רכים (שורה שנייה)
עודכן לפני 1085 ימים
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
אני לא נוהגת לחשוף פרטים אישיים ברשת. ואני לא יודעת מה איתך, אבל רוב הדמויות שלי מציגות לפעמים את הדעות שלי, במיוחד הדמויות הראשיות. חוץ מזה, רק שאלתי, אסור כבר לשאול? זה לא בביקורתיות, זה בסקרנות!
עודכן לפני 1287 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
זה לא מה שאני חושבת כסופרת, אלא מה שמלאני חושבת. בת כמה את שאת לא יודעת את זה?
עודכן לפני 1287 ימים
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
יש לי שאלה- אם לדעתך כל אישה צריכה לטפח את עצמה, להתייחס רק למראה שלה ולאופנה, למה כתבת את הספר "תהיי יפה ותשתקי?
עודכן לפני 1287 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אז..זהו..
נשאלה לפני 1 שעות ע"י מה אכפת לי? (כרגע יש תשובה אחת)

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 1 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 322 תשובות)

סיפורים נוספים
מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! שחורים מבפנים || חן סיפורים תקציר: ספר היסטורי (שנות ה - 60) מנקודת מבטה של נערה אפרו אמריקאית בת 13. באותה התקופה הייתה גזענות קשה כלפי בני העור הכהה וג´סיקה סובלת מבריונות והצקות רק משום שהיא כהת עור ... אך חייה עומדים להשתנות. אעניק לך ילדה עם כנפיים || חן סיפורים תקציר: ספר מרגש הנכתב מנקודת מבטו של ג´ים בן ה - 40. בתאונת דרכים קטלנית נהרגה בתו בת החמש, מליסה ... מאז, הוא לא מפסיק לחלום עליה. יום אחד, ילדה קטנה נכנסת לחייו וטוענת שהיא הבת שלו. מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... בעקבות התיבה- החטיפה תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד ברוכים הבאים לעתיד מ.ת.א תקציר: בפנים חולצת פסים || מ.ת.א תקציר: בפנים קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר. פאנפיק על הארי פוטר (בתקופה שלפני הארי ו/או וולדמורט) תקציר: גורלן של התאומות גריי הוא רע ומר: הן גדלו בבית יתומים מתעלל וזכו ליחס נורא- עד שהגיעו להוגוורטס. אך האם סופן יהיה טוב? לא אני תקציר: הבעיה הכי גדולה שלי, זאת החברה. החברה, שאי פעם הייתה לי כאחות ורע לכל דבר ועניין. אותה חברה חמודה ומושלמת אליה התחברתי. עד שיום אחד... תשאלו את אגם ואלי תקציר: בורח לי רוטב במכנסיים הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספרהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!