התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
34572 קוראים


פרק 5 - מטופחת
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 48 חודשים
  


פרק חמש


מטופחתמלני עמדה מול המראה ... לא מאמינה למראה עיניה. היא הייתה רזה, היה לה שיער ארוך וחום, פנים רכות ... היא לא ידעה מה לעשות עם עצמה מרוב התרגשות. השטן לא שיקר, היא חזרה להיות בת שבע עשרה. היא אף הרגישה שגבהה בכמה סנטימטרים. היא זכרה כמה לא טיפחה את עצמה כשהייתה צעירה, היא זלזלה בגופה ולא ייחסה אותו כאל דבר חשוב ויקר שצריך לשמור עליו. היא אכלה המון ממתקים, לא עשתה כושר ... כלום, שום דבר למען הבריאות שלה. 

מלני הביטה על עצמה במראה במשך הרבה זמן, יותר מכל אדם רגיל המביט על עצמו במראה. היא רעדה, אך שום איבר בגופה לא כאב עוד ... לא הגב, לא הרגליים, השרירים ... "זה כל כך כיף להיות צעירה." אמרה מלני באושר. "תודה לך שטן!" הודתה מלני בקול. עד מהרה הופיע ממש 

מאחוריה ילד קטן. מלני נבהלה והסתובבה "זה אני, אל תפחדי. אמרתי לך שאני יכול ללבוש כל צורה שהיא." אמר וחייך לעברה. מלני נשמה בהקלה ... היא עדיין לא התרגלה לכל התופעה העל טבעית שקרתה לה. הילד שהפך אליו נראה כבן שש, שיערו בלונדיני ועיניו (כמובן) אדומות מאוד.


 "אינך צריכה להודות לי ... אני אוהב לעשות עסקאות." אמר השטן בקולו הערמומי שמלני כל כך לא אהבה. "אבל, יש לי שאלה ... למה באת דווקא אליי?" שאלה הנערה בחוסר הבנה. 

 "הרגשתי את העצב שלך ... אני מחפש בכל יום אנשים כמוך, אנשים שאוכל להשתמש בהם." לאחר תשובתו של השטן, מלני החלה לחשוד. ´להשתמש בהם?´ 

 "אתה משתמש בי?" שאלה מלני. מאז כניסתו של השטן אל חדרה, תחושה לא נעימה אפפה את המקום. "את תביני בהמשך ... בינתיים, תיהני השנתיים האלה, כמה שתוכלי." אמר השטן בתחפושת הילד. מלני נשמה בכבדות, היא עדיין לא הרגישה בסדר ... האם עשתה את המעשה הנכון? לפני ששמה לב, השטן נעלם. התחושה הטובה חזרה. היא ניסתה להתעשת, הרי היא קיבלה מתנה נפלאה ... היא בת שבע עשרה עכשיו, היא תהפוך את חייה להרבה יותר טובים ומוצלחים. היא תתאהב, היא תלמד, היא תשגשג בכל דבר ... זה הזמן שלה לשנות את הכל. 


***


היא נזכרה במשהו: לפני עשרים ושלוש שנה, היא הריי לא אהבה את עצמה ולכן הזניחה את גופה. היום, היא רצתה לטפח את עצמה. איך תמשוך בנים בצורה שכזו? ראשית כל, היא יצאה לקניות. השכנות של מלני, נעצו את מבטן המבולבל בנערה הצעירה "מי זו?" שאלה אחת מהן.

 "אני לא יודעת ... היא דומה למלני, יש לה בת?" שאלה שכנה אחרת. 

 "אל תצחיקי אותי, ג´ואנה ... מלני מעולם לא נשאה. זה סתם צירוף מקרים ... היא כנראה חדשה בעיר." החליטה השכנה השלישית. שיערה הארוך של הנערה, החיוך שלה והטוב ששידרה, גרמו לאנשים להביט על מלני, הרבה תשומת לב הייתה מופנת אליה. מלני הרגישה כמו נסיכה, היא כבר לא תהיה מלני של פעם, עכשיו היא מלני חדשה, מטופחת, מושכת ומשכילה. 


***


הדבר היחיד שעדיין לא היה בסדר בה ... הוא שהבגדים שהיא לבשה היו גדולים עליה וכבר לא באופנה ... זה משום שלא היה לה אף בגד אחר המתאים לבת שבע עשרה ולמלני אף פעם לא היה טעם בבגדים. לכן, החליטה להתחיל בקניית חולצות ומכנסיים. כשנכנסה לאחת החנויות, המשיכו אנשים לנעוץ בה מבטים ... מלני הרגישה לא בנוח. היא הבחינה בכמה עוזרות המציעות ללקוחות בגדים אופנתיים (ג´ינס, שורטים ועוד) והיא החליטה לחקות את קנייתם של הלקוחות האחרים. היא לא הבינה הרבה באופנה, והיה לה מאוד קשה בתור התחלה. לאחר שקנתה מספר בגדים, אותם מדדה, הרגישה מלני שהיא חיה מחדש ´מעולם לא הרגשתי ככה ... לא אהבתי לצאת לקניות, אבל עכשיו, אני כל כך מתחרטת על זה ... כל אישה צריכה לטפח את עצמה.´ חשבה. הדיכאון הנוראי שחוותה קודם לכן, חלף כלא היה ... העסקה עם השטן גרמה לה לחייך, אך למשך כמה זמן? 
הירשם לאתר כדי להגיב

9 תגובות
סתיו הייתה פה! (;
אפשר גם וגם... פנים יפות... פנים יפים (; בדקתי
עודכן לפני 1077 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
לא, פנים זה זכר. פן = זכר. (:
עודכן לפני 1252 ימים
T H E - 1 9 7 5
כותבים פנים רכות
עודכן לפני 1252 ימים
EMMA SWAN || ONCER
בד´´כ אומרים פנים רכות אבל אם את אומרת..
עודכן לפני 1274 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
לא, פנים זה זכר. פן = זכר.
עודכן לפני 1274 ימים
EMMA SWAN || ONCER
כותבים פנים רכות ולא רכים (שורה שנייה)
עודכן לפני 1274 ימים
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
אני לא נוהגת לחשוף פרטים אישיים ברשת. ואני לא יודעת מה איתך, אבל רוב הדמויות שלי מציגות לפעמים את הדעות שלי, במיוחד הדמויות הראשיות. חוץ מזה, רק שאלתי, אסור כבר לשאול? זה לא בביקורתיות, זה בסקרנות!
עודכן לפני 1476 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
זה לא מה שאני חושבת כסופרת, אלא מה שמלאני חושבת. בת כמה את שאת לא יודעת את זה?
עודכן לפני 1476 ימים
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
יש לי שאלה- אם לדעתך כל אישה צריכה לטפח את עצמה, להתייחס רק למראה שלה ולאופנה, למה כתבת את הספר "תהיי יפה ותשתקי?
עודכן לפני 1476 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אתם ילדים קטנים רצח , כולכם
נשאלה לפני 20 דקות ע"י אח שלך (כרגע יש 2 תשובות)

עזרו לנו להציל את עיר הספרים
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Fucking Sociopath (כרגע יש 5 תשובות)

סיפורים נוספים
פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא כבלים [12+] תקציר: מרגרט היא בחורה צעירה המתעוררת בבית זר ללא זיכרונות ומחפשת אחר דברים מוכרים שיעזרו לה להיזכר. בעוד היא מחפשת אחר תשובות, היא מוצאת את עצמה נמשכת לכריסטופר, בחור צעיר ונאה שעובד בספריה... (תקציר מלא בפנים) הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר זהות הג´וקר תקציר: אממ לא יודע איך להסביר כתוב בפרק הראשון .... אגב יש רק אופצית בחירה אחת לז´אנר של הספר אז אני אציין כאן שהז´אנרים של הספר זה ,מתח ,רומנטיקה ,אימה,פנטזיה וקצת קסם... ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו אורורה גרים || Aurora Grimm תקציר: . פנימייה! תקציר: בוואו בואו שטויות שאני רושמת כשאני עושה שיעורי בית תקציר: אז עכשיו אני עושה שיעורי בית ובא לי רעיון כזה שלפעמים אני פשוט אכתוב פה שטויות שאני חושבת עליהן כשאני עושה אותם תאוריות מקוריות על מריקולס. *חצי מוקפא* תקציר: אני אכתוב תאוריות (מקוריות) על ליידי באג ועל צ´אט נואר. אני אשתדל לכתוב כמה שיותר, ולכתוב! גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר עד שאתעורר||פאנפיק על לונה תקציר: תקציר בספר לוס אנג´לס ומה שמעבר מ.ת תקציר: לוס אנג´לס עיר החלומות, השטן בכבודו ובעצמו מגיע ללוס אנג´לס בכדי להבין מדוע אביו כלכך השקיע במין האנושי לכן הוא ושדה שלו בחורה תוססת חושנית אך תוקפנית מגיעים ללוס אנג´לס ושם פוגשים בבני האדם עד שתפנית מוזרה לוקחת חלק ויצורים שמיימיים חול ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה)הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!