התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
30719 קוראים


פרק 5 - מטופחת
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 41 חודשים
  


פרק חמש


מטופחתמלני עמדה מול המראה ... לא מאמינה למראה עיניה. היא הייתה רזה, היה לה שיער ארוך וחום, פנים רכות ... היא לא ידעה מה לעשות עם עצמה מרוב התרגשות. השטן לא שיקר, היא חזרה להיות בת שבע עשרה. היא אף הרגישה שגבהה בכמה סנטימטרים. היא זכרה כמה לא טיפחה את עצמה כשהייתה צעירה, היא זלזלה בגופה ולא ייחסה אותו כאל דבר חשוב ויקר שצריך לשמור עליו. היא אכלה המון ממתקים, לא עשתה כושר ... כלום, שום דבר למען הבריאות שלה. 

מלני הביטה על עצמה במראה במשך הרבה זמן, יותר מכל אדם רגיל המביט על עצמו במראה. היא רעדה, אך שום איבר בגופה לא כאב עוד ... לא הגב, לא הרגליים, השרירים ... "זה כל כך כיף להיות צעירה." אמרה מלני באושר. "תודה לך שטן!" הודתה מלני בקול. עד מהרה הופיע ממש 

מאחוריה ילד קטן. מלני נבהלה והסתובבה "זה אני, אל תפחדי. אמרתי לך שאני יכול ללבוש כל צורה שהיא." אמר וחייך לעברה. מלני נשמה בהקלה ... היא עדיין לא התרגלה לכל התופעה העל טבעית שקרתה לה. הילד שהפך אליו נראה כבן שש, שיערו בלונדיני ועיניו (כמובן) אדומות מאוד.


 "אינך צריכה להודות לי ... אני אוהב לעשות עסקאות." אמר השטן בקולו הערמומי שמלני כל כך לא אהבה. "אבל, יש לי שאלה ... למה באת דווקא אליי?" שאלה הנערה בחוסר הבנה. 

 "הרגשתי את העצב שלך ... אני מחפש בכל יום אנשים כמוך, אנשים שאוכל להשתמש בהם." לאחר תשובתו של השטן, מלני החלה לחשוד. ´להשתמש בהם?´ 

 "אתה משתמש בי?" שאלה מלני. מאז כניסתו של השטן אל חדרה, תחושה לא נעימה אפפה את המקום. "את תביני בהמשך ... בינתיים, תיהני השנתיים האלה, כמה שתוכלי." אמר השטן בתחפושת הילד. מלני נשמה בכבדות, היא עדיין לא הרגישה בסדר ... האם עשתה את המעשה הנכון? לפני ששמה לב, השטן נעלם. התחושה הטובה חזרה. היא ניסתה להתעשת, הרי היא קיבלה מתנה נפלאה ... היא בת שבע עשרה עכשיו, היא תהפוך את חייה להרבה יותר טובים ומוצלחים. היא תתאהב, היא תלמד, היא תשגשג בכל דבר ... זה הזמן שלה לשנות את הכל. 


***


היא נזכרה במשהו: לפני עשרים ושלוש שנה, היא הריי לא אהבה את עצמה ולכן הזניחה את גופה. היום, היא רצתה לטפח את עצמה. איך תמשוך בנים בצורה שכזו? ראשית כל, היא יצאה לקניות. השכנות של מלני, נעצו את מבטן המבולבל בנערה הצעירה "מי זו?" שאלה אחת מהן.

 "אני לא יודעת ... היא דומה למלני, יש לה בת?" שאלה שכנה אחרת. 

 "אל תצחיקי אותי, ג´ואנה ... מלני מעולם לא נשאה. זה סתם צירוף מקרים ... היא כנראה חדשה בעיר." החליטה השכנה השלישית. שיערה הארוך של הנערה, החיוך שלה והטוב ששידרה, גרמו לאנשים להביט על מלני, הרבה תשומת לב הייתה מופנת אליה. מלני הרגישה כמו נסיכה, היא כבר לא תהיה מלני של פעם, עכשיו היא מלני חדשה, מטופחת, מושכת ומשכילה. 


***


הדבר היחיד שעדיין לא היה בסדר בה ... הוא שהבגדים שהיא לבשה היו גדולים עליה וכבר לא באופנה ... זה משום שלא היה לה אף בגד אחר המתאים לבת שבע עשרה ולמלני אף פעם לא היה טעם בבגדים. לכן, החליטה להתחיל בקניית חולצות ומכנסיים. כשנכנסה לאחת החנויות, המשיכו אנשים לנעוץ בה מבטים ... מלני הרגישה לא בנוח. היא הבחינה בכמה עוזרות המציעות ללקוחות בגדים אופנתיים (ג´ינס, שורטים ועוד) והיא החליטה לחקות את קנייתם של הלקוחות האחרים. היא לא הבינה הרבה באופנה, והיה לה מאוד קשה בתור התחלה. לאחר שקנתה מספר בגדים, אותם מדדה, הרגישה מלני שהיא חיה מחדש ´מעולם לא הרגשתי ככה ... לא אהבתי לצאת לקניות, אבל עכשיו, אני כל כך מתחרטת על זה ... כל אישה צריכה לטפח את עצמה.´ חשבה. הדיכאון הנוראי שחוותה קודם לכן, חלף כלא היה ... העסקה עם השטן גרמה לה לחייך, אך למשך כמה זמן? 
הירשם לאתר כדי להגיב

9 תגובות
סתיו הייתה פה! (;
אפשר גם וגם... פנים יפות... פנים יפים (; בדקתי
עודכן לפני 836 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
לא, פנים זה זכר. פן = זכר. (:
עודכן לפני 1010 ימים
T H E - 1 9 7 5
כותבים פנים רכות
עודכן לפני 1010 ימים
EMMA SWAN || ONCER
בד´´כ אומרים פנים רכות אבל אם את אומרת..
עודכן לפני 1032 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
לא, פנים זה זכר. פן = זכר.
עודכן לפני 1032 ימים
EMMA SWAN || ONCER
כותבים פנים רכות ולא רכים (שורה שנייה)
עודכן לפני 1032 ימים
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
אני לא נוהגת לחשוף פרטים אישיים ברשת. ואני לא יודעת מה איתך, אבל רוב הדמויות שלי מציגות לפעמים את הדעות שלי, במיוחד הדמויות הראשיות. חוץ מזה, רק שאלתי, אסור כבר לשאול? זה לא בביקורתיות, זה בסקרנות!
עודכן לפני 1234 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
זה לא מה שאני חושבת כסופרת, אלא מה שמלאני חושבת. בת כמה את שאת לא יודעת את זה?
עודכן לפני 1234 ימים
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
יש לי שאלה- אם לדעתך כל אישה צריכה לטפח את עצמה, להתייחס רק למראה שלה ולאופנה, למה כתבת את הספר "תהיי יפה ותשתקי?
עודכן לפני 1235 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך לי ולרין סו...
נשאלה לפני 8 שעות ע"י 𝒹𝓮𝓋𝓲𝓁 (כרגע יש 23 תשובות)

מי לומד עכשיו על שלומציון המלכה ואלכסנדר ינאי?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י KᗩᗯᗩII ♡ (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. כאן קבור הכלב (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה ופנטזיה הנכתב מנקודת מבטו של נמרוד בן ה - 15. נמרוד הוא ילד רע, הוא מתעלל בבעלי חיים בלי הרף וגורם למותו של כלב הבית. לאחר שהכלב נקבר, נמרוד מגלה שעשה את הטעות של חייו, עליה הוא ישלם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! זו לא מי שאני || פאנפיק על המועמדת תקציר: הסתכלתי בנערה היפה במראה, המועמדת המושלמת, יפה, מנומסת, שקטה, צייתנית. אבל זו לא הייתה אני, בכלל לא. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. עולמות מכושפים מ.ת מ.ת.א תקציר: אתם נערים ונערות המייצגים מקבילים שנפגשים בלוס אנג´לס ועוברים בין מימדים מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. המכשפים של מרלין והחרב של ארתור תקציר: רקערקערע אחרי הביחד תקציר: גרייס והחבר (רומנטי) שלה נפרדים- הוא טס להוואי והיא נשארת בארץ. ומה היא מגלה? חכו ותראו. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! אהבה ואכזבה תקציר: בספר תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר אהבה ואכזבה תקציר: תגלו בהמשך........... תמונות יפות תקציר: בספר הזה יש תמונות יפות תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף!הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!