התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32572 קוראים


פרק 3 - עסקה עם השטן
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 45 חודשים
  


פרק שלוש


 עסקה עם השטן רוח חמה נשבה לפתע. מלני חדלה מלבכות והביטה סביב ... תוהה לעצמה מעין הגיעה הרוח החמה הזו? היא נעמדה על רגליה, קרוב מידי לצוק ... היא כמעט מעדה אחורה, אך עד מהרה תפסה יד בידה ומשכה אותה, מצילה אותה. מול מלני עמד איש; הוא חבש כובע גדול ושחור, פניו חיוורים, עיניו היו בצבע ארגמן (סוג של אדום), הוא היה גבוה מאוד וקירח, בגדיו היו שחורים. נראה איש חביב. "למה הצלת אותי?" שאלה מלני את הגבר בחוסר הבנה. היא הבחינה בעיניו הארגמניות ... הוא חייך לעברה, חיוך ערמומי. "את לא צריכה למות עכשיו." אמר לה הגבר.

 "מה זאת אומרת? אתה לא תחליט לי מתי למות!" קראה מלני "לך מכאן, אני רוצה למות." הוסיפה בקול מיוסר. "אל תהיי בטוחה בזה. את לא רוצה למות ... את רק רוצה שיהיה לך טוב יותר." אמר הגבר המחויך "אציג בפנייך את עצמי. אני השטן." לאחר דבריו, מלני נשנקה והביטה על האיש באיטיות, שיערה מתנופף ברוח. "מה ... לא ייתכן, אתה מטורף, אתה משקר לי ..." אמרה בחוסר אמון. "לא ולא ... אינני משקר לך. אני יודע הכל עלייך, אני מרגיש את הכאב והצער שלך." השיב.


 "תוכיח לי שאתה השטן ... זה נשמע לי מופרך לגמרי." אמרה מלני ... אך כשחשבה על כך לעומק, הרוח החמה נשבה לפתע משום מקום והיא לא ראתה את האיש הזה מתקרב אליה מאחור. הוא פתאום הופיע ... צמרמורת קלה עברה בגופה. אם זה השטן, מה הוא רוצה ממנה?! 


 "הנה ההוכחה שלי." אמר הגבר בקול עמוק יותר, הוא פתח את פיו וחשף שיניים חדות ולשון מבחילה, דומה לזו של נחש. מלני צרחה וכמעט מעדה אחורה שוב ... "לך ממני!" קראה בפחד.

 "אני לא רוצה לפגוע בך. חשוב שתביני, אני יכול ללבוש כל צורה שהיא." הסביר לה השטן והתקרב אליה. לבה של מלני פעם במהירות ... "בסך הכל אני רוצה לעשות איתך ... עסקה נחמדה." אמר בקולו הערמומי. "כשטן, אני פשוט מת על עסקאות ... את במצוקה, אני רק רוצה לעזור לך ..." אמר בחיוך. לעזור לה? באמת? היא לא רצתה לחשוב לעומק, לא אכפת לה מכלום ... אף על פי שזהו היה השטן (מלך הרשע), היא תסכים לכל עסקה שהיא ... היא כבר הייתה מאוד מיואשת בחייה.


מלני הנהנה ובלעה את רוקה "מה העסקה?" שאלה. האיש (השטן) נראה מרוצה מתשובתה וצחקק. "יפה מאוד ... בחירה נבונה מלני, החיים שלך רעים, אני אושיע אותך." הבטיח השטן. "הבנתי שאת כל כך מתחרטת על כל מה שלא עשית בעברך, ועל כל מה שעשית בתור צעירה." אמר. מלני הייתה קשובה, הוא צדק בהכל ... זה הדהים והפחיד אותה בו זמנית. 

 "אני, השטן, אחזיר אותך להיות נערה, אחזיר אותך יותר מעשרים שנה אחורה ..." אמר בקולו העמוק, עיניו לפתע הפכו לגדולות יותר, האדום שבהן הבהב. מלני בלעה את רוקה בפחד ...

 "מה? אני כל כך רוצה את זה ... אני אוכל להכיר בחורים צעירים, להתחתן, ללמוד!" קראה מלני מעט בהתרגשות, היא לא האמינה שניתנה לה ההזמנות הזו. אך למרות הכל, היא עדיין הייתה פסימית. אולי היא לא תהיה מוצלחת כמו תמיד, היא לא אהבה את עצמה ... היא אף שנאה את עצמה. "אבל זו עסקה, מלני. תהיי חייבת לתת לי משהו בתמורה." אמר לפתע השטן.

 "משהו בתמורה?" שאלה מלני באי הבנה "מה אני יכולה לתת לך בתמורה?" הוסיפה לשאלתה. 

 "לאחר שנתיים, תתני לי את נשמתך." השיב השטן ... מלני לא הבינה למה התכוון, לתת את נשמתה? במלא זה יהיה רק בעוד שנתיים ... היא לא יכלה עוד לחכות בכדי להיראות שוב בת שבע עשרה. 

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
נועהה ♥
לאלוש צודקת D:
עודכן לפני 1081 ימים
לאלוש
נפלא. את כותבת פשוט מדהים ואני משתדלת לקרוא את כל הספרים שלך. (קראתי את רובם) יש לך כישרון נדיר לכתיבה, ואת צריכה לעשות עם זה יותר, לפתח את זה, ולכתוב הרבה יותר.
עודכן לפני 1120 ימים
#משועממת
אתה מכיר שטן???
עודכן לפני 1288 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]
2c4a28b05e5c400306eb30e83bd15804 border=0 width=60 height=60>
בואו נוסטלגיה .^.
נשאלה לפני 7 ימים ע"י beatle (כרגע יש 3 תשובות)

אפשר קצת עזרה?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י gulchi (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. נווה מדבר || גוגוש ♥ תקציר: - פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי תאוריות וסדרות ילדים תקציר: וכן, יש לי ציפיות גבוהות גם מהופ. one room,two girls|| flower skull תקציר: ... תשאלו את....פוסידון! תקציר: 🌎לא מצאתי אימוג´י של גלים חחח the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) מכשפות, שדים ובלגן (מ.ת עם רייצ´ל -המושלמת!!-) תקציר: שלושה סוגים: מכשפות, שדים ובני אנוש. כשנמצאות שתי גופות, אחת של מכשפה ואחת של שד ועליהן שלוש טבעות הקסם, טבעות מקור הקסם, בני האנוש נבהלים ופותחים במלחמה. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... מ.ת חצויים|עם ילדה נחמדה אששש תקציר: .. שאלות ותשובות גיבורי האולימפוס וגורלו של אפולו תקציר: תשאלו שאלות ותגלוהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!