התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
31535 קוראים


פרק 3 - עסקה עם השטן
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק שלוש


 עסקה עם השטן רוח חמה נשבה לפתע. מלני חדלה מלבכות והביטה סביב ... תוהה לעצמה מעין הגיעה הרוח החמה הזו? היא נעמדה על רגליה, קרוב מידי לצוק ... היא כמעט מעדה אחורה, אך עד מהרה תפסה יד בידה ומשכה אותה, מצילה אותה. מול מלני עמד איש; הוא חבש כובע גדול ושחור, פניו חיוורים, עיניו היו בצבע ארגמן (סוג של אדום), הוא היה גבוה מאוד וקירח, בגדיו היו שחורים. נראה איש חביב. "למה הצלת אותי?" שאלה מלני את הגבר בחוסר הבנה. היא הבחינה בעיניו הארגמניות ... הוא חייך לעברה, חיוך ערמומי. "את לא צריכה למות עכשיו." אמר לה הגבר.

 "מה זאת אומרת? אתה לא תחליט לי מתי למות!" קראה מלני "לך מכאן, אני רוצה למות." הוסיפה בקול מיוסר. "אל תהיי בטוחה בזה. את לא רוצה למות ... את רק רוצה שיהיה לך טוב יותר." אמר הגבר המחויך "אציג בפנייך את עצמי. אני השטן." לאחר דבריו, מלני נשנקה והביטה על האיש באיטיות, שיערה מתנופף ברוח. "מה ... לא ייתכן, אתה מטורף, אתה משקר לי ..." אמרה בחוסר אמון. "לא ולא ... אינני משקר לך. אני יודע הכל עלייך, אני מרגיש את הכאב והצער שלך." השיב.


 "תוכיח לי שאתה השטן ... זה נשמע לי מופרך לגמרי." אמרה מלני ... אך כשחשבה על כך לעומק, הרוח החמה נשבה לפתע משום מקום והיא לא ראתה את האיש הזה מתקרב אליה מאחור. הוא פתאום הופיע ... צמרמורת קלה עברה בגופה. אם זה השטן, מה הוא רוצה ממנה?! 


 "הנה ההוכחה שלי." אמר הגבר בקול עמוק יותר, הוא פתח את פיו וחשף שיניים חדות ולשון מבחילה, דומה לזו של נחש. מלני צרחה וכמעט מעדה אחורה שוב ... "לך ממני!" קראה בפחד.

 "אני לא רוצה לפגוע בך. חשוב שתביני, אני יכול ללבוש כל צורה שהיא." הסביר לה השטן והתקרב אליה. לבה של מלני פעם במהירות ... "בסך הכל אני רוצה לעשות איתך ... עסקה נחמדה." אמר בקולו הערמומי. "כשטן, אני פשוט מת על עסקאות ... את במצוקה, אני רק רוצה לעזור לך ..." אמר בחיוך. לעזור לה? באמת? היא לא רצתה לחשוב לעומק, לא אכפת לה מכלום ... אף על פי שזהו היה השטן (מלך הרשע), היא תסכים לכל עסקה שהיא ... היא כבר הייתה מאוד מיואשת בחייה.


מלני הנהנה ובלעה את רוקה "מה העסקה?" שאלה. האיש (השטן) נראה מרוצה מתשובתה וצחקק. "יפה מאוד ... בחירה נבונה מלני, החיים שלך רעים, אני אושיע אותך." הבטיח השטן. "הבנתי שאת כל כך מתחרטת על כל מה שלא עשית בעברך, ועל כל מה שעשית בתור צעירה." אמר. מלני הייתה קשובה, הוא צדק בהכל ... זה הדהים והפחיד אותה בו זמנית. 

 "אני, השטן, אחזיר אותך להיות נערה, אחזיר אותך יותר מעשרים שנה אחורה ..." אמר בקולו העמוק, עיניו לפתע הפכו לגדולות יותר, האדום שבהן הבהב. מלני בלעה את רוקה בפחד ...

 "מה? אני כל כך רוצה את זה ... אני אוכל להכיר בחורים צעירים, להתחתן, ללמוד!" קראה מלני מעט בהתרגשות, היא לא האמינה שניתנה לה ההזמנות הזו. אך למרות הכל, היא עדיין הייתה פסימית. אולי היא לא תהיה מוצלחת כמו תמיד, היא לא אהבה את עצמה ... היא אף שנאה את עצמה. "אבל זו עסקה, מלני. תהיי חייבת לתת לי משהו בתמורה." אמר לפתע השטן.

 "משהו בתמורה?" שאלה מלני באי הבנה "מה אני יכולה לתת לך בתמורה?" הוסיפה לשאלתה. 

 "לאחר שנתיים, תתני לי את נשמתך." השיב השטן ... מלני לא הבינה למה התכוון, לתת את נשמתה? במלא זה יהיה רק בעוד שנתיים ... היא לא יכלה עוד לחכות בכדי להיראות שוב בת שבע עשרה. 

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
נועהה ♥
לאלוש צודקת D:
עודכן לפני 1007 ימים
לאלוש
נפלא. את כותבת פשוט מדהים ואני משתדלת לקרוא את כל הספרים שלך. (קראתי את רובם) יש לך כישרון נדיר לכתיבה, ואת צריכה לעשות עם זה יותר, לפתח את זה, ולכתוב הרבה יותר.
עודכן לפני 1046 ימים
#משועממת
אתה מכיר שטן???
עודכן לפני 1214 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אז..זהו..
נשאלה לפני 59 דקות ע"י מה אכפת לי? (כרגע יש תשובה אחת)

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 1 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 322 תשובות)

סיפורים נוספים
מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

שחורים מבפנים || חן סיפורים תקציר: ספר היסטורי (שנות ה - 60) מנקודת מבטה של נערה אפרו אמריקאית בת 13. באותה התקופה הייתה גזענות קשה כלפי בני העור הכהה וג´סיקה סובלת מבריונות והצקות רק משום שהיא כהת עור ... אך חייה עומדים להשתנות. אעניק לך ילדה עם כנפיים || חן סיפורים תקציר: ספר מרגש הנכתב מנקודת מבטו של ג´ים בן ה - 40. בתאונת דרכים קטלנית נהרגה בתו בת החמש, מליסה ... מאז, הוא לא מפסיק לחלום עליה. יום אחד, ילדה קטנה נכנסת לחייו וטוענת שהיא הבת שלו. מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... בעקבות התיבה- החטיפה תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד ברוכים הבאים לעתיד מ.ת.א תקציר: בפנים חולצת פסים || מ.ת.א תקציר: בפנים קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר. פאנפיק על הארי פוטר (בתקופה שלפני הארי ו/או וולדמורט) תקציר: גורלן של התאומות גריי הוא רע ומר: הן גדלו בבית יתומים מתעלל וזכו ליחס נורא- עד שהגיעו להוגוורטס. אך האם סופן יהיה טוב? לא אני תקציר: הבעיה הכי גדולה שלי, זאת החברה. החברה, שאי פעם הייתה לי כאחות ורע לכל דבר ועניין. אותה חברה חמודה ומושלמת אליה התחברתי. עד שיום אחד... תשאלו את אגם ואלי תקציר: בורח לי רוטב במכנסיים הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספרהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!