התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
30686 קוראים


פרק 2 - חיים בלי משמעות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 41 חודשים
  


פרק שני


חיים בלי משמעותחיים בלי משמעות, מה הם? אין לך אהבה, אין לך משפחה, אין לך עבודה, אין לך תחביבים. אין לך בשביל מי או מה לחיות ... עבור מה אנו, בני האדם, חיים? בשביל לאהוב ולממש את עצמנו בעולם הזה. יש אנשים שאין להם משמעות בחיים, מה הם יעשו? הם יהיו פזיזים ולא יחשבו מעבר. "לכל דבר יש משמעות בחיים, לפעמים היא לא תהיה גלויה לעין אך בשלב זה או אחר אתם תבינו זאת..." (ציטוט). בכדי למצוא את המשמעות שלך, תהיה מסוגל לעשות כל דבר ... גם אם מדובר בלסכן את חייך, תמורת האושר הנחשק. 


***


אי שם בעיר וושינגטון (עיר הבירה של ארה"ב) חיה אישה, שמה ´מלני ג´ונס´, היא בת ארבעים. מלני, היא אישה מעט מלאה וחיוורת. היא רווקה, אין לה אהבה וגם לא עבודה. הדבר היחיד שהיא עושה במהלך היום, הוא לשבת מול הטלוויזיה. לא משנה כמה היא ניסתה להתקבל לעבודה, היא לא הצליחה בדבר. מבחינתה היא לא הייתה מוצלחת משום בחינה. כשהייתה צעירה, החליטה ש´לא בא לה´ ללמוד, היא הייתה ביישנית ולא שמרה על עצמה. בגיל שמונה עשרה, מלני נאנסה בידי גבר בן חמישים ומאז היא לא התקרבה אל בנים (מתוך טראומה). בכל לילה היא בכתה, היא הרגישה שהחיים שלה חסרי משמעות ... "בשביל מה אני חיה?" שאלה את עצמה תוך כדי בכי.


כשיצאה החוצה, בכדי לקנות כמה מצרכים, שאלו אותה השכנות המבוגרות (והמעצבנות) "נו, מלני, יש כבר בן זוג? עבודה?" באותם ברגעים, מלני החליטה להתעלם. היא לא האמינה בעצמה, לא היה לה ביטחון. ´אף פעם לא תהיה לי משפחה ...´ היא ידעה שעשתה כל כך המון טעויות במהלך חייה, אשר גרמו לה להישאר במצב העקור הזה. 


 "אני לא רוצה לחיות יותר." החליטה יום אחד. לועגים לה, מזלזלים בה ... היא כבר בת ארבעים והיא לא יכולה לתקן את עברה. היא חשבה על דרכים בהם תוכל לשים קץ לחייה, בצורה הכי פחות כואבת. אין לה למה לחיות, סתם עוד אישה מיותרת בעולם. לבסוף, החליטה מלני לקפוץ מצוק. היא לא פחדה מן המוות, היא לא האמינה באלוהים. ´אם היה אלוהים, כנראה שלא הייתי במצב הזה.´ היה המשפט של מלני. היא נכנסה לדיכאון עמוק, ממנו לא יכלה עוד לצאת. 


לראות ילדים קטנים מן החלון, אוחזים בידיה של אמם, אנשים הולכים ושבים מן העבודה, בני זוג צועדים יד ביד לאורך הרחוב ... צחקוקים, דיבורים ... הם חיים, אך מלני לא התקדמה לשום מקום.

החזה שלה כאב ´במלא אפתח מחלה בקרוב.´ מחשבותיה של מלני היו כה פסימיות, עד שלא מצאה עוד ´אור בקצה המנהרה´ רק אפלה, חושך ועצב. היא החליטה שנמאס לה מהחיים, דיי, עדיף לה להיות בגיהנום. 


***


משפחתה של מלני נתקו עמה קשר, יש לה אבא ואמא, שתי אחיות שקטנות ממנה בכמה שנים (כבר נשואות עם ילדים) כל אחת מהן עובדת בעבודה מכובדת. משפחתה נכלה אכזבה ממלני, היא התביישה בה. בחגים, הם לא הזמינו אותה והשאירו אותה גלמודה ועזובה. 


כשהגיעה מלני אל הצוק (אליו נסעה) היא צרחה בקולי קולות, בכדי להוציא עצבים ותסכול. היא צרחה בבכי ונפלה על ברכיה "דיי! דיי! נמאס לי!" צרחה בבכי מר, עד שפתע נשבה רוח חמה משום מקום.  
הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
Sh!ra לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _- מה את חושבת שהיא משמעות החיים?
עודכן לפני 545 ימים
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
Sh!ra לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _- מה את חושבת שהיא משמעות החיים?
עודכן לפני 545 ימים
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
Sh!ra לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _- מה את חושבת שהיא משמעות החיים?
עודכן לפני 545 ימים
קורל ~ מעצב(נ)ת | כלבים זה א-ה-ב-ה ♥ 😘
מנוי ה 503
עודכן לפני 631 ימים
Sh!ra
לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _-
עודכן לפני 676 ימים
משוגילי ~ משוגעת בדם
מנוי 475
עודכן לפני 747 ימים
[החלפת כינוי]
מנוי 444
עודכן לפני 874 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

איזו חרא מורה
נשאלה לפני 7 שעות ע"י Dolphina is lonely (כרגע יש 6 תשובות)

אל תגידו לי שאני היחידה שבכתה במאמא מיה 2
נשאלה לפני 2 שעות ע"י צפון מערב (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה.
- פרסומת -

כאן קבור הכלב (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה ופנטזיה הנכתב מנקודת מבטו של נמרוד בן ה - 15. נמרוד הוא ילד רע, הוא מתעלל בבעלי חיים בלי הרף וגורם למותו של כלב הבית. לאחר שהכלב נקבר, נמרוד מגלה שעשה את הטעות של חייו, עליה הוא ישלם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! המכשפים של מרלין והחרב של ארתור תקציר: רקערקערע מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מ.ת בשביל לינה~ תקציר: לינהההההה בואי לפה~ לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! בואו נבנה את עיר הספרים מחדש! תקציר: ביפ וניה! • הנצח מחכה בישנוניות • תקציר: אנשים שמשקרים הם אנשים אגואיסטים, ובגלל שכולם משקרים- כולם אגואיסטים. אורחים מהעתיד- פאנפניק על סטאר נגד כוחות הרשע תקציר: האם זה סטאר ומרקו או ג´קי ומרקו? מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: .הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!