התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32597 קוראים


פרק 2 - חיים בלי משמעות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 45 חודשים
  


פרק שני


חיים בלי משמעותחיים בלי משמעות, מה הם? אין לך אהבה, אין לך משפחה, אין לך עבודה, אין לך תחביבים. אין לך בשביל מי או מה לחיות ... עבור מה אנו, בני האדם, חיים? בשביל לאהוב ולממש את עצמנו בעולם הזה. יש אנשים שאין להם משמעות בחיים, מה הם יעשו? הם יהיו פזיזים ולא יחשבו מעבר. "לכל דבר יש משמעות בחיים, לפעמים היא לא תהיה גלויה לעין אך בשלב זה או אחר אתם תבינו זאת..." (ציטוט). בכדי למצוא את המשמעות שלך, תהיה מסוגל לעשות כל דבר ... גם אם מדובר בלסכן את חייך, תמורת האושר הנחשק. 


***


אי שם בעיר וושינגטון (עיר הבירה של ארה"ב) חיה אישה, שמה ´מלני ג´ונס´, היא בת ארבעים. מלני, היא אישה מעט מלאה וחיוורת. היא רווקה, אין לה אהבה וגם לא עבודה. הדבר היחיד שהיא עושה במהלך היום, הוא לשבת מול הטלוויזיה. לא משנה כמה היא ניסתה להתקבל לעבודה, היא לא הצליחה בדבר. מבחינתה היא לא הייתה מוצלחת משום בחינה. כשהייתה צעירה, החליטה ש´לא בא לה´ ללמוד, היא הייתה ביישנית ולא שמרה על עצמה. בגיל שמונה עשרה, מלני נאנסה בידי גבר בן חמישים ומאז היא לא התקרבה אל בנים (מתוך טראומה). בכל לילה היא בכתה, היא הרגישה שהחיים שלה חסרי משמעות ... "בשביל מה אני חיה?" שאלה את עצמה תוך כדי בכי.


כשיצאה החוצה, בכדי לקנות כמה מצרכים, שאלו אותה השכנות המבוגרות (והמעצבנות) "נו, מלני, יש כבר בן זוג? עבודה?" באותם ברגעים, מלני החליטה להתעלם. היא לא האמינה בעצמה, לא היה לה ביטחון. ´אף פעם לא תהיה לי משפחה ...´ היא ידעה שעשתה כל כך המון טעויות במהלך חייה, אשר גרמו לה להישאר במצב העקור הזה. 


 "אני לא רוצה לחיות יותר." החליטה יום אחד. לועגים לה, מזלזלים בה ... היא כבר בת ארבעים והיא לא יכולה לתקן את עברה. היא חשבה על דרכים בהם תוכל לשים קץ לחייה, בצורה הכי פחות כואבת. אין לה למה לחיות, סתם עוד אישה מיותרת בעולם. לבסוף, החליטה מלני לקפוץ מצוק. היא לא פחדה מן המוות, היא לא האמינה באלוהים. ´אם היה אלוהים, כנראה שלא הייתי במצב הזה.´ היה המשפט של מלני. היא נכנסה לדיכאון עמוק, ממנו לא יכלה עוד לצאת. 


לראות ילדים קטנים מן החלון, אוחזים בידיה של אמם, אנשים הולכים ושבים מן העבודה, בני זוג צועדים יד ביד לאורך הרחוב ... צחקוקים, דיבורים ... הם חיים, אך מלני לא התקדמה לשום מקום.

החזה שלה כאב ´במלא אפתח מחלה בקרוב.´ מחשבותיה של מלני היו כה פסימיות, עד שלא מצאה עוד ´אור בקצה המנהרה´ רק אפלה, חושך ועצב. היא החליטה שנמאס לה מהחיים, דיי, עדיף לה להיות בגיהנום. 


***


משפחתה של מלני נתקו עמה קשר, יש לה אבא ואמא, שתי אחיות שקטנות ממנה בכמה שנים (כבר נשואות עם ילדים) כל אחת מהן עובדת בעבודה מכובדת. משפחתה נכלה אכזבה ממלני, היא התביישה בה. בחגים, הם לא הזמינו אותה והשאירו אותה גלמודה ועזובה. 


כשהגיעה מלני אל הצוק (אליו נסעה) היא צרחה בקולי קולות, בכדי להוציא עצבים ותסכול. היא צרחה בבכי ונפלה על ברכיה "דיי! דיי! נמאס לי!" צרחה בבכי מר, עד שפתע נשבה רוח חמה משום מקום.  
הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
Sh!ra לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _- מה את חושבת שהיא משמעות החיים?
עודכן לפני 676 ימים
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
Sh!ra לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _- מה את חושבת שהיא משמעות החיים?
עודכן לפני 676 ימים
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
Sh!ra לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _- מה את חושבת שהיא משמעות החיים?
עודכן לפני 676 ימים
קורל ~ מעצב(נ)ת | כלבים זה א-ה-ב-ה ♥ 😘
מנוי ה 503
עודכן לפני 762 ימים
Sh!ra
לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _-
עודכן לפני 807 ימים
משוגילי ~ משוגעת בדם
מנוי 475
עודכן לפני 878 ימים
[החלפת כינוי]
מנוי 444
עודכן לפני 1005 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מצחיק אותי שאנשים נכנסים לפה רק בשביל לרדת על האתר
נשאלה לפני 9 שעות ע"י Chicken nuggets (כרגע יש 4 תשובות)

10 מחוברים
נשאלה לפני 5 שעות ע"י דרו ריי (כרגע יש 8 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי בת ארטמיס תקציר: המשך לדם האולימפוס תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים תשאלו את קאט תקציר: תשאלו את קאט עוד פעם^^^^^ תשאלו את....פוסידון! תקציר: 🌎לא מצאתי אימוג´י של גלים חחח תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי דישי מטומטם תקציר: דישי החרא מטומטם תשאלו את סנואו תקציר: אני סנואו. חתול שמן ועצלן. אני שונא לזניה לכן אני לא גארפילד. לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשתהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!