התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
31572 קוראים


פרק 2 - חיים בלי משמעות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק שני


חיים בלי משמעותחיים בלי משמעות, מה הם? אין לך אהבה, אין לך משפחה, אין לך עבודה, אין לך תחביבים. אין לך בשביל מי או מה לחיות ... עבור מה אנו, בני האדם, חיים? בשביל לאהוב ולממש את עצמנו בעולם הזה. יש אנשים שאין להם משמעות בחיים, מה הם יעשו? הם יהיו פזיזים ולא יחשבו מעבר. "לכל דבר יש משמעות בחיים, לפעמים היא לא תהיה גלויה לעין אך בשלב זה או אחר אתם תבינו זאת..." (ציטוט). בכדי למצוא את המשמעות שלך, תהיה מסוגל לעשות כל דבר ... גם אם מדובר בלסכן את חייך, תמורת האושר הנחשק. 


***


אי שם בעיר וושינגטון (עיר הבירה של ארה"ב) חיה אישה, שמה ´מלני ג´ונס´, היא בת ארבעים. מלני, היא אישה מעט מלאה וחיוורת. היא רווקה, אין לה אהבה וגם לא עבודה. הדבר היחיד שהיא עושה במהלך היום, הוא לשבת מול הטלוויזיה. לא משנה כמה היא ניסתה להתקבל לעבודה, היא לא הצליחה בדבר. מבחינתה היא לא הייתה מוצלחת משום בחינה. כשהייתה צעירה, החליטה ש´לא בא לה´ ללמוד, היא הייתה ביישנית ולא שמרה על עצמה. בגיל שמונה עשרה, מלני נאנסה בידי גבר בן חמישים ומאז היא לא התקרבה אל בנים (מתוך טראומה). בכל לילה היא בכתה, היא הרגישה שהחיים שלה חסרי משמעות ... "בשביל מה אני חיה?" שאלה את עצמה תוך כדי בכי.


כשיצאה החוצה, בכדי לקנות כמה מצרכים, שאלו אותה השכנות המבוגרות (והמעצבנות) "נו, מלני, יש כבר בן זוג? עבודה?" באותם ברגעים, מלני החליטה להתעלם. היא לא האמינה בעצמה, לא היה לה ביטחון. ´אף פעם לא תהיה לי משפחה ...´ היא ידעה שעשתה כל כך המון טעויות במהלך חייה, אשר גרמו לה להישאר במצב העקור הזה. 


 "אני לא רוצה לחיות יותר." החליטה יום אחד. לועגים לה, מזלזלים בה ... היא כבר בת ארבעים והיא לא יכולה לתקן את עברה. היא חשבה על דרכים בהם תוכל לשים קץ לחייה, בצורה הכי פחות כואבת. אין לה למה לחיות, סתם עוד אישה מיותרת בעולם. לבסוף, החליטה מלני לקפוץ מצוק. היא לא פחדה מן המוות, היא לא האמינה באלוהים. ´אם היה אלוהים, כנראה שלא הייתי במצב הזה.´ היה המשפט של מלני. היא נכנסה לדיכאון עמוק, ממנו לא יכלה עוד לצאת. 


לראות ילדים קטנים מן החלון, אוחזים בידיה של אמם, אנשים הולכים ושבים מן העבודה, בני זוג צועדים יד ביד לאורך הרחוב ... צחקוקים, דיבורים ... הם חיים, אך מלני לא התקדמה לשום מקום.

החזה שלה כאב ´במלא אפתח מחלה בקרוב.´ מחשבותיה של מלני היו כה פסימיות, עד שלא מצאה עוד ´אור בקצה המנהרה´ רק אפלה, חושך ועצב. היא החליטה שנמאס לה מהחיים, דיי, עדיף לה להיות בגיהנום. 


***


משפחתה של מלני נתקו עמה קשר, יש לה אבא ואמא, שתי אחיות שקטנות ממנה בכמה שנים (כבר נשואות עם ילדים) כל אחת מהן עובדת בעבודה מכובדת. משפחתה נכלה אכזבה ממלני, היא התביישה בה. בחגים, הם לא הזמינו אותה והשאירו אותה גלמודה ועזובה. 


כשהגיעה מלני אל הצוק (אליו נסעה) היא צרחה בקולי קולות, בכדי להוציא עצבים ותסכול. היא צרחה בבכי ונפלה על ברכיה "דיי! דיי! נמאס לי!" צרחה בבכי מר, עד שפתע נשבה רוח חמה משום מקום.  
הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
Sh!ra לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _- מה את חושבת שהיא משמעות החיים?
עודכן לפני 603 ימים
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
Sh!ra לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _- מה את חושבת שהיא משמעות החיים?
עודכן לפני 603 ימים
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
Sh!ra לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _- מה את חושבת שהיא משמעות החיים?
עודכן לפני 603 ימים
קורל ~ מעצב(נ)ת | כלבים זה א-ה-ב-ה ♥ 😘
מנוי ה 503
עודכן לפני 689 ימים
Sh!ra
לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _-
עודכן לפני 734 ימים
משוגילי ~ משוגעת בדם
מנוי 475
עודכן לפני 805 ימים
[החלפת כינוי]
מנוי 444
עודכן לפני 932 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רשימה של דברים שאני שונאת:
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Elain (כרגע יש 14 תשובות)

אז מצאתי גרסה יותר טובה של השיר של NF בשביל לשים בפרופיל
נשאלה לפני 6 שעות ע"י Just a lonely person (עוד אין תשובות - את/ה יכול/ה להיות הראשונ/ה שעונה!)

סיפורים נוספים
מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

שחורים מבפנים || חן סיפורים תקציר: ספר היסטורי (שנות ה - 60) מנקודת מבטה של נערה אפרו אמריקאית בת 13. באותה התקופה הייתה גזענות קשה כלפי בני העור הכהה וג´סיקה סובלת מבריונות והצקות רק משום שהיא כהת עור ... אך חייה עומדים להשתנות. אעניק לך ילדה עם כנפיים || חן סיפורים תקציר: ספר מרגש הנכתב מנקודת מבטו של ג´ים בן ה - 40. בתאונת דרכים קטלנית נהרגה בתו בת החמש, מליסה ... מאז, הוא לא מפסיק לחלום עליה. יום אחד, ילדה קטנה נכנסת לחייו וטוענת שהיא הבת שלו. מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... תחרות כתיבה לאנשים שאוהבים לאמלל את הדמויות שלהם || נגה תקציר: תחרות כתיבה דיכאון- חרם כיתתי- ספר 1 תקציר: אין ( כנסו לספר ) הנפילים לא רק סדרה! תקציר: הנפילים היא סידרה ששודרה בשנת 2008, אך סיומה נשאר לא פתור עד היום שטויות של ילדים תקציר: אני מעדיפה של להגיד מעבר קשה תקציר: ילד כבן השתיים עשרה עולה לחטיבה אך חושש מאוד למה אתה עושה לי את זה (סוטה 14+ תקציר: אוריה- ילדה בת 17 יפה חנונית גבוה בכיתת ספורט חברים הכי טובים 14+ סוטה טיפה תקציר: סיפור על חברים הכי טובים שהפך לסיפור אהבה להתמודד עם הכאב תקציר: להתמודד עם הכאב מסופר מהנקודת מבט של הלל שעוברת דברים מאוד מסובכים ומנסה להתמודד ולעזור למי שצריך גם לנסות להתמודד ואני ממליצה לקרוא אני מכירה מישהי שעברה משהו דומה אז תהנווו😊 חטופות תקציר: הכל התחיל ביום בהיר אחד שהלכתי לבית הספר ומשם הכל השתנה חוטפים חטפו אותי והובילו אותי לחדר מפחיד שהייתי עם שלשלאות עם עוד עשר בנות איך יוצאים לאן הולכים אתם תגלו הכל שיהיה לי כוח להמשיך אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד אתה האחד שלי (12+ סוטה) תקציר: ~ כנסו ♥~ 12+הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!