התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
34704 קוראים


פרק 2 - חיים בלי משמעות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 49 חודשים
  


פרק שני


חיים בלי משמעותחיים בלי משמעות, מה הם? אין לך אהבה, אין לך משפחה, אין לך עבודה, אין לך תחביבים. אין לך בשביל מי או מה לחיות ... עבור מה אנו, בני האדם, חיים? בשביל לאהוב ולממש את עצמנו בעולם הזה. יש אנשים שאין להם משמעות בחיים, מה הם יעשו? הם יהיו פזיזים ולא יחשבו מעבר. "לכל דבר יש משמעות בחיים, לפעמים היא לא תהיה גלויה לעין אך בשלב זה או אחר אתם תבינו זאת..." (ציטוט). בכדי למצוא את המשמעות שלך, תהיה מסוגל לעשות כל דבר ... גם אם מדובר בלסכן את חייך, תמורת האושר הנחשק. 


***


אי שם בעיר וושינגטון (עיר הבירה של ארה"ב) חיה אישה, שמה ´מלני ג´ונס´, היא בת ארבעים. מלני, היא אישה מעט מלאה וחיוורת. היא רווקה, אין לה אהבה וגם לא עבודה. הדבר היחיד שהיא עושה במהלך היום, הוא לשבת מול הטלוויזיה. לא משנה כמה היא ניסתה להתקבל לעבודה, היא לא הצליחה בדבר. מבחינתה היא לא הייתה מוצלחת משום בחינה. כשהייתה צעירה, החליטה ש´לא בא לה´ ללמוד, היא הייתה ביישנית ולא שמרה על עצמה. בגיל שמונה עשרה, מלני נאנסה בידי גבר בן חמישים ומאז היא לא התקרבה אל בנים (מתוך טראומה). בכל לילה היא בכתה, היא הרגישה שהחיים שלה חסרי משמעות ... "בשביל מה אני חיה?" שאלה את עצמה תוך כדי בכי.


כשיצאה החוצה, בכדי לקנות כמה מצרכים, שאלו אותה השכנות המבוגרות (והמעצבנות) "נו, מלני, יש כבר בן זוג? עבודה?" באותם ברגעים, מלני החליטה להתעלם. היא לא האמינה בעצמה, לא היה לה ביטחון. ´אף פעם לא תהיה לי משפחה ...´ היא ידעה שעשתה כל כך המון טעויות במהלך חייה, אשר גרמו לה להישאר במצב העקור הזה. 


 "אני לא רוצה לחיות יותר." החליטה יום אחד. לועגים לה, מזלזלים בה ... היא כבר בת ארבעים והיא לא יכולה לתקן את עברה. היא חשבה על דרכים בהם תוכל לשים קץ לחייה, בצורה הכי פחות כואבת. אין לה למה לחיות, סתם עוד אישה מיותרת בעולם. לבסוף, החליטה מלני לקפוץ מצוק. היא לא פחדה מן המוות, היא לא האמינה באלוהים. ´אם היה אלוהים, כנראה שלא הייתי במצב הזה.´ היה המשפט של מלני. היא נכנסה לדיכאון עמוק, ממנו לא יכלה עוד לצאת. 


לראות ילדים קטנים מן החלון, אוחזים בידיה של אמם, אנשים הולכים ושבים מן העבודה, בני זוג צועדים יד ביד לאורך הרחוב ... צחקוקים, דיבורים ... הם חיים, אך מלני לא התקדמה לשום מקום.

החזה שלה כאב ´במלא אפתח מחלה בקרוב.´ מחשבותיה של מלני היו כה פסימיות, עד שלא מצאה עוד ´אור בקצה המנהרה´ רק אפלה, חושך ועצב. היא החליטה שנמאס לה מהחיים, דיי, עדיף לה להיות בגיהנום. 


***


משפחתה של מלני נתקו עמה קשר, יש לה אבא ואמא, שתי אחיות שקטנות ממנה בכמה שנים (כבר נשואות עם ילדים) כל אחת מהן עובדת בעבודה מכובדת. משפחתה נכלה אכזבה ממלני, היא התביישה בה. בחגים, הם לא הזמינו אותה והשאירו אותה גלמודה ועזובה. 


כשהגיעה מלני אל הצוק (אליו נסעה) היא צרחה בקולי קולות, בכדי להוציא עצבים ותסכול. היא צרחה בבכי ונפלה על ברכיה "דיי! דיי! נמאס לי!" צרחה בבכי מר, עד שפתע נשבה רוח חמה משום מקום.  
הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
Sh!ra לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _- מה את חושבת שהיא משמעות החיים?
עודכן לפני 797 ימים
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
Sh!ra לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _- מה את חושבת שהיא משמעות החיים?
עודכן לפני 797 ימים
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
Sh!ra לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _- מה את חושבת שהיא משמעות החיים?
עודכן לפני 797 ימים
קורל ~ מעצב(נ)ת | כלבים זה א-ה-ב-ה ♥ 😘
מנוי ה 503
עודכן לפני 883 ימים
Sh!ra
לממש את עצמנו בעולם הזה? הייתי אומרת לך את משמעות החיים האמתית שכתובה בתורה אבל יש אנשים באתר הזה שרק יצחקו ויחשבו שאני מעפנה!- _-
עודכן לפני 928 ימים
משוגילי ~ משוגעת בדם
מנוי 475
עודכן לפני 999 ימים
[החלפת כינוי]
מנוי 444
עודכן לפני 1126 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

צריך לסגור את האתר הזה
נשאלה לפני 3 ימים ע"י Going to hell again (כרגע יש 5 תשובות)

למה לדעתי עיר הספרים במצב הזה
נשאלה לפני 7 ימים ע"י עיר הספרים לשעבר (כרגע יש 36 תשובות)

סיפורים נוספים
פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא המדריך המלא למשתמש עיר הספרים המתחיל תקציר: שיעמום והרבה קרינג´ נוסטלגי, הכל כדי שהעיר לא תמות והעיקר אתם (שזה מוזר כי אתם כבר מתים) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר המופלאה-החיפושית והחתול השחור. תקציר: ניסיון כתיבה ראשון. כנסו פנימייה! תקציר: בוואו בואו MY TIMTOM (כל הטימטום שלי בספר אחד ומיוחד) :) תקציר: סתם עוד ספר כשלוני שלי אל חיי הדפוקים וחמודים :) סיפורי אות´יר מ.ת תקציר: המשחק האחרון ספר הבדיחות הגדול של עיר הספרים תקציר: הספר הוא ספר הבדיחות של עיר הספרים למה האתר הכזה עדיין קיים תקציר: אנשים. אתה הדבר הכי מוזר שראיתי בכול החיים שלי. החיים הם מעגל תקציר: אור מסדרת הספרים תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי. טסונדרה שקוף ואדישות מיותרת תקציר: אהבת בין בנים איק ! ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה)הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!