התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32339 קוראים


פרק 13 - רגשות סוערים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 38 חודשים
  


פרק שלוש עשרה


רגשות סוערים מרגנית הייתה בהלם ... היא לא ידעה שזה מה שבאמת עמד לקרות לה. היה לה כל כך הרבה מה להגיד, אבל ... היא לא באמת הייתה מסוגלת. היא אישה דעתנית, יש לה השקפת עולם ... אבל אף על פי כל זה, היא לא הייתה מסוגלת להביע את עצמה, היא לא הייתה רגילה, יש לה טראומה. 


פיליפ הרגיע אותה בחיבוק חם, היא הודתה לו ... הוא היה כה טוב איתה. לפעמים מרגנית תהתה אם פיליפ הוא באמת גבר, או שהוא פשוט חלום ... מעולם לא פגשה גבר שכזה. דעתני כמותה ונותן יחס טוב כלפיה בהיותה אישה. הוא הגיש לה כוס מים קרים, מרגנית לגמה את המים באיטיות ונשמה עמוק. "מרגישה טוב יותר?" שאל אותה פיליפ בחיוך. 

 "כן, רב תודות ... זה לא היה פשוט ... לחלוטין לא. אני מאוכזבת מעצמי ..." אמרה מרגנית. 

 "למה שתהיי מאוכזבת? מה שעשית היה דבר בלתי שכיח ... לא קמה ולא תקום אישה נעלה כמוך." החמיא למרגנית וגרם לה להרגיש מעט נבוכה ... "כמה אומץ יש לך, אני מעריך אותך על התושייה ... ואנחנו נעבוד על זה ... יבוא יום ותוכלי להגיד לכל אחד את מה שאת חושבת." הוסיף.

מרגנית כה התרגשה מדבריו עד שהפילה בלי כוונה את כוס הזכוכית "אוי לי ..." אמרה בבהלה. 

 "זה בסדר, אני אנקה." מיהר להגיד פיליפ, לקח יאה והתכופף (במטרה לנקות את שברי הזכוכיות.) 

 "לא, מה אתה עושה?" אמרה מרגנית בחוסר נעימות והתכופפה גם היא, פניהם של השניים היו קרובים מתמיד. "מרגנית ..." לחש הבחור הצעיר, הוא הביט על עיניה ... 

 "כן, פיליפ ...?" שאלה מרגנית כשסומק קל ´התלבש´ על לחייה החיוורות. "מה אתה -" אך מה שהתרחש כעת, עצר את דבריה של מרגנית. פיליפ נישק את שפתייה ברכות. 


***


 "למה היא לא חזרה עוד?!" צרח מרקס, פניו אדומים מזעם. המשרתים הנסערים ניסו להרגיעו, אך לשווא. "היא תקבל ממני מכות! ככה אישה לא מתנהגת!" קרא ושבר כמה כלי חרס יקרים.

 "ב-בבקשה אדוני ... הירגע ..." אמר רב המשרתים בגמגום והניח את ידו על כתפו של מרקס.

 "אל תיגע בי!" צרח מרקס ודחף את המשרת "אם האישה שלי, לא תחזור מחר ... אני בעצמי, אלך עד לבית האצולה וארצח את הבחור הזה!" המשיך לצרוח מרקס "או שאני לא אעשה את העבודה המלוכלכת ..." אמר יותר בלחש ונכנס לחדרו. ´יש לי רעיון ...´ הוא פרץ בצחוק מטורף ´אתה תשלם על כל זה, בן אצולה מטונף ... תשלם בחייך, אתה לא תצא מזה חיי. מרגנית שלי, היא האישה הנחותה שלי ולא שלך!´ חשב הבורגני והמשיך לצחוק ... המשרתים חשו כי אדונם יוצא מדעתו. 


***


מרגנית הייתה בהלם ... פיליפ רק חייך לעברה. הוא אהב לראות את לחייה אשר נצבעו בצבע ארגמן. היא נעמדה על רגליה, הפנתה את גבה אל פיליפ ונגעה בשפתיה. ´הוא ... באמת נישק אותי?´ פיליפ נעמד גם הוא "מרגנית, תאמרי לי את האמת ... מה הרגשת כשנישקתי אותך?" שאל אותה לפתע פיליפ ... היא הרגישה נבוכה מכדי לענות. מכדי להביט על פניו. "כשאת מקבלת נשיקה מאדם שבאמת אוהב אותך, היא הרבה יותר נעימה. אני בטוח שזה לא היה כך עם מרקס ´הנחמד´ שלך." אמר פיליפ "תביטי עליי ..." ביקש.

מרגנית הסתובבה "מרקס שלי? אל תגעיל אותי ... חוץ מזה שהוא היה זועם מאמרתך." אמרה מרגנית תוך כדי גיחוך (דיי מזוייף) "אל תסטי מהנושא, עני לי." ביקש שוב והפעם באופן רציני. 
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
כשמישהו משוכנע בדעתו הוא מקבל את זה כנורמלי ורגיל, ואין לא אפילו צורך במילים כמו "נחותה". המילה "אישה" אמורה להספיק לו בשביל המצב שאת מתארת...
עודכן לפני 1013 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אתם יכולים להחליף תמונת פרופיל?
נשאלה לפני שעה ע"י Chicken Nuggets||What Does The Fox Say? (כרגע יש 4 תשובות)

בואו
נשאלה לפני 15 שעות ע"י Chicken Nuggets||What Does The Fox Say? (כרגע יש 10 תשובות)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה.
- פרסומת -

ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח חייבת להיות אני? את חייבת להיות את? עונה 1 תקציר: נשמע לכם הגיוני שאתם מפורסמים ופתאום מגיע ילד לכיתה סוג של חנון ואת תדעי שאת רוצה אותו אבל יצחקו עליך ופתאום ברגשה תשני את המראה ותהיא פתאום לכמה זמן חנונית ואת..... The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח סימני הגורל | מ.ת.א תקציר: בפנים. מחנה ממ.ת.א שונים עם יערה ונאמממי תקציר: דמויות שונות ממשחקים שונים מגיעים למחנה ערב בנות (סוטה מאוד 14+) תקציר: . מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א הדור הבא יחד עם יערה תקציר: זה משחק המשך מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א דברים השתנו מאז Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים תשאלו את ניקו תקציר: .:ניקו ניקו ניי:. סרט גיבורי העל הכי גרוע ביקום batman & robin תקציר: היום אנחנו נדבר על סרט גיבורי העל הכי גרוע שיצא BOOK COVERS תקציר: תמונות להשראה לספרים,משחקים,מ.תים,ועוד ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכךהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!