התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
35933 קוראים


פרק 13 - רגשות סוערים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 45 חודשים
  


פרק שלוש עשרה


רגשות סוערים מרגנית הייתה בהלם ... היא לא ידעה שזה מה שבאמת עמד לקרות לה. היה לה כל כך הרבה מה להגיד, אבל ... היא לא באמת הייתה מסוגלת. היא אישה דעתנית, יש לה השקפת עולם ... אבל אף על פי כל זה, היא לא הייתה מסוגלת להביע את עצמה, היא לא הייתה רגילה, יש לה טראומה. 


פיליפ הרגיע אותה בחיבוק חם, היא הודתה לו ... הוא היה כה טוב איתה. לפעמים מרגנית תהתה אם פיליפ הוא באמת גבר, או שהוא פשוט חלום ... מעולם לא פגשה גבר שכזה. דעתני כמותה ונותן יחס טוב כלפיה בהיותה אישה. הוא הגיש לה כוס מים קרים, מרגנית לגמה את המים באיטיות ונשמה עמוק. "מרגישה טוב יותר?" שאל אותה פיליפ בחיוך. 

 "כן, רב תודות ... זה לא היה פשוט ... לחלוטין לא. אני מאוכזבת מעצמי ..." אמרה מרגנית. 

 "למה שתהיי מאוכזבת? מה שעשית היה דבר בלתי שכיח ... לא קמה ולא תקום אישה נעלה כמוך." החמיא למרגנית וגרם לה להרגיש מעט נבוכה ... "כמה אומץ יש לך, אני מעריך אותך על התושייה ... ואנחנו נעבוד על זה ... יבוא יום ותוכלי להגיד לכל אחד את מה שאת חושבת." הוסיף.

מרגנית כה התרגשה מדבריו עד שהפילה בלי כוונה את כוס הזכוכית "אוי לי ..." אמרה בבהלה. 

 "זה בסדר, אני אנקה." מיהר להגיד פיליפ, לקח יאה והתכופף (במטרה לנקות את שברי הזכוכיות.) 

 "לא, מה אתה עושה?" אמרה מרגנית בחוסר נעימות והתכופפה גם היא, פניהם של השניים היו קרובים מתמיד. "מרגנית ..." לחש הבחור הצעיר, הוא הביט על עיניה ... 

 "כן, פיליפ ...?" שאלה מרגנית כשסומק קל ´התלבש´ על לחייה החיוורות. "מה אתה -" אך מה שהתרחש כעת, עצר את דבריה של מרגנית. פיליפ נישק את שפתייה ברכות. 


***


 "למה היא לא חזרה עוד?!" צרח מרקס, פניו אדומים מזעם. המשרתים הנסערים ניסו להרגיעו, אך לשווא. "היא תקבל ממני מכות! ככה אישה לא מתנהגת!" קרא ושבר כמה כלי חרס יקרים.

 "ב-בבקשה אדוני ... הירגע ..." אמר רב המשרתים בגמגום והניח את ידו על כתפו של מרקס.

 "אל תיגע בי!" צרח מרקס ודחף את המשרת "אם האישה שלי, לא תחזור מחר ... אני בעצמי, אלך עד לבית האצולה וארצח את הבחור הזה!" המשיך לצרוח מרקס "או שאני לא אעשה את העבודה המלוכלכת ..." אמר יותר בלחש ונכנס לחדרו. ´יש לי רעיון ...´ הוא פרץ בצחוק מטורף ´אתה תשלם על כל זה, בן אצולה מטונף ... תשלם בחייך, אתה לא תצא מזה חיי. מרגנית שלי, היא האישה הנחותה שלי ולא שלך!´ חשב הבורגני והמשיך לצחוק ... המשרתים חשו כי אדונם יוצא מדעתו. 


***


מרגנית הייתה בהלם ... פיליפ רק חייך לעברה. הוא אהב לראות את לחייה אשר נצבעו בצבע ארגמן. היא נעמדה על רגליה, הפנתה את גבה אל פיליפ ונגעה בשפתיה. ´הוא ... באמת נישק אותי?´ פיליפ נעמד גם הוא "מרגנית, תאמרי לי את האמת ... מה הרגשת כשנישקתי אותך?" שאל אותה לפתע פיליפ ... היא הרגישה נבוכה מכדי לענות. מכדי להביט על פניו. "כשאת מקבלת נשיקה מאדם שבאמת אוהב אותך, היא הרבה יותר נעימה. אני בטוח שזה לא היה כך עם מרקס ´הנחמד´ שלך." אמר פיליפ "תביטי עליי ..." ביקש.

מרגנית הסתובבה "מרקס שלי? אל תגעיל אותי ... חוץ מזה שהוא היה זועם מאמרתך." אמרה מרגנית תוך כדי גיחוך (דיי מזוייף) "אל תסטי מהנושא, עני לי." ביקש שוב והפעם באופן רציני. 
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
כשמישהו משוכנע בדעתו הוא מקבל את זה כנורמלי ורגיל, ואין לא אפילו צורך במילים כמו "נחותה". המילה "אישה" אמורה להספיק לו בשביל המצב שאת מתארת...
עודכן לפני 1227 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 10 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!