התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44717 קוראים


פרק 28 - כבר לא אותה אחת
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 38 חודשים
  


פרק עשרים ושמונה


כבר לא אותה אחתכעבור מספר שבועות, רותם כבר התרגלה לגן החדש. אני התרגלתי לכך שלא אראה אותה במשך שעה מאז הגעתי הביתה מבית הספר, התאפקתי שעה (אף על פי שזה היה קשה) ולקחתי אותה מן הגן. הבריונים בבית הספר המשיכו להקניט אותי וללעוג לי, אך אני חשבתי על רותם והתעלמתי מאמירותיהם. תהיתי מה קורה עם נטלי, בת זוגתי לעתיד ... (כך לפחות חשבתי) ומדוע היא לא באה לראות מה שלומה של רותם לפחות? 


ביום שבת, החלטתי לצאת עם אחותי לגן השעשועים. רותם נראית שמחה. עדיין לא שכחתי ממה שהגננת אמרת ביומה הראשון בגן "זה יחמיר, אם לא תיתנו לה את מלוא האהבה ושהיא תרגיש אותה." בינתיים, לא הבחנתי (למזלי) בהחמרה של מצב האוטיזם. אך לאחרונה, היה משהו משונה אצלה; רותם נהגה לצרוח לעצמה, לדבר לעצמה בעצבים ולהכות בובות ... אבל זה לא קרה תמיד. החלטתי לשאול את הגננת מה כל זה אומר ... פחדתי לדעת את התשובה, אך ניסיתי לחשוב חיובי.


***


בדרך אל גן השעשועים, אחזתי בידה הקטנה של רותם. גן השעשועים השכונתי לא היה רחוק מביתנו. זמזמתי ורותם ניסתה לחקות אותי ... זה היה כה חמוד, היא אף הוסיפה גם מילים משל עצמה. אך ... כל אושרי הרגעי ירד לטמיון ... ראיתי את נטלי, היא ישבה על ספסל לבדה, מחייכת מאוזן לאוזן (אך לא שמה לב אליי), רותם הצביעה עליה ... רציתי לרוץ לעברה, אבל לפתע הופיע בחור צעיר. נעמדתי במקום ... הוא התיישב על יד נטלי והם ... התנשקו. מה ... זה לא ייתכן, נטלי לא באמת אהבה אותי. רותם הביטה עליי בעזרת עיניה התכולות ... היא הבינה כיצד אני מרגיש. 


לפני כמה זמן, רצינו לצאת לדייט יחד ... מה קרה? למה היא לא אותה האחת? לא חששתי, רציתי לשמור על כבודי. התקדמתי לעברה בזמן שאני עדיין אוחז בידה של רותם. "נטלי!" קראתי לעברה.

היא עברה להביט עליי, הבחור שעל ידה (בן זוגה) הסתכל עליי ועל רותם בחוסר הבנה. 

 "מה אתה רוצה, עידו?" שאלה נטלי ... זו הייתה שיא החוצפה מצידה ... מה אני רוצה ממנה? 

 "לא חשבתי שאת כזאת ... תתביישי לך!" צרחתי עליה כמעט בבכי ... 

היא נעמדה על רגליה "לא חשבתי שאתה כזה ... ילדים מהכיתה שלך הסבירו לי שאתה מרכל עליי בלי סוף, קראת לי מכוערת, טיפשה ... אתה רוצה לנצל אותי." השיבה. לא הבנתי דבר מדבריה. "סלח לי, אני הרבה יותר גדולה ממך, אז תפסיק לשחק בי." הוסיפה נטלי "פשוט ... לך מכאן."

 "מרכל עלייך? על מה את מדברת? מי אמר לך את זה?" שאלתי בבלבול ... לא היה לי ספק, מישהו ניסה לסכסך ביני לבין נטלי. "תפסיק לשחק את עצמך תמים ... בוא, אשר." קראה נטלי לבן זוגה החדש והלכה מן המקום במהירות, מותירה אותי ואת רותם מאחור. "את ... אכזבת את רותם!" צרחתי לעברה ... היא רצתה שנהיה ביחד ואפילו עכשיו ראיתי עצב נשקף מהבעת פניה.


***


הגעתי יחד עם רותם אל גן השעשועים, הייתי מיוסר. מי ניסה לסכסך ביני לבין נטלי? ברור לי שלא ריכלתי עליה, לא הוצאתי אף מילה רעה עליה ... אני התאהבתי בה ועדיין מאוהב. רותם לא הלכה לשחק, היא עמדה מולי (כשאני ישבתי על ספסל מול גן השעשועים) "רותם ... לכי ושחקי." אמרתי לה. ניסיתי לחייך אליה, אך זה יצא מזוייף ... הייתי עצוב. 

 "תראה לה שלא." אמרה הילדה, אחזה בראשה והתנדנדה אחורה באופן משונה. 

נאנחתי ואחזתי בידיה "רותם ... את צודקת. אני אוכיח לנטלי שאני לא ריכלתי עליה." אמרתי לה בחצי חיוך, אך מעיני זלגה דמעה. רותם מיהרה למחוא אותה בעזרת אצבעה. 


באותו היום בו יצאתי יחד עם נטלי ורותם אל המסעדה, ייתכן ומישהו עקב אחרינו והחליט לעשות לי רע, כרגיל. לא חסרים ילדים מן הכיתה שלי שינסו לפגוע בי ... אני אגלה מי זה היה. 
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט שלהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!