התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
48868 קוראים


פרק 28 - כבר לא אותה אחת
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 45 חודשים
  


פרק עשרים ושמונה


כבר לא אותה אחתכעבור מספר שבועות, רותם כבר התרגלה לגן החדש. אני התרגלתי לכך שלא אראה אותה במשך שעה מאז הגעתי הביתה מבית הספר, התאפקתי שעה (אף על פי שזה היה קשה) ולקחתי אותה מן הגן. הבריונים בבית הספר המשיכו להקניט אותי וללעוג לי, אך אני חשבתי על רותם והתעלמתי מאמירותיהם. תהיתי מה קורה עם נטלי, בת זוגתי לעתיד ... (כך לפחות חשבתי) ומדוע היא לא באה לראות מה שלומה של רותם לפחות? 


ביום שבת, החלטתי לצאת עם אחותי לגן השעשועים. רותם נראית שמחה. עדיין לא שכחתי ממה שהגננת אמרת ביומה הראשון בגן "זה יחמיר, אם לא תיתנו לה את מלוא האהבה ושהיא תרגיש אותה." בינתיים, לא הבחנתי (למזלי) בהחמרה של מצב האוטיזם. אך לאחרונה, היה משהו משונה אצלה; רותם נהגה לצרוח לעצמה, לדבר לעצמה בעצבים ולהכות בובות ... אבל זה לא קרה תמיד. החלטתי לשאול את הגננת מה כל זה אומר ... פחדתי לדעת את התשובה, אך ניסיתי לחשוב חיובי.


***


בדרך אל גן השעשועים, אחזתי בידה הקטנה של רותם. גן השעשועים השכונתי לא היה רחוק מביתנו. זמזמתי ורותם ניסתה לחקות אותי ... זה היה כה חמוד, היא אף הוסיפה גם מילים משל עצמה. אך ... כל אושרי הרגעי ירד לטמיון ... ראיתי את נטלי, היא ישבה על ספסל לבדה, מחייכת מאוזן לאוזן (אך לא שמה לב אליי), רותם הצביעה עליה ... רציתי לרוץ לעברה, אבל לפתע הופיע בחור צעיר. נעמדתי במקום ... הוא התיישב על יד נטלי והם ... התנשקו. מה ... זה לא ייתכן, נטלי לא באמת אהבה אותי. רותם הביטה עליי בעזרת עיניה התכולות ... היא הבינה כיצד אני מרגיש. 


לפני כמה זמן, רצינו לצאת לדייט יחד ... מה קרה? למה היא לא אותה האחת? לא חששתי, רציתי לשמור על כבודי. התקדמתי לעברה בזמן שאני עדיין אוחז בידה של רותם. "נטלי!" קראתי לעברה.

היא עברה להביט עליי, הבחור שעל ידה (בן זוגה) הסתכל עליי ועל רותם בחוסר הבנה. 

 "מה אתה רוצה, עידו?" שאלה נטלי ... זו הייתה שיא החוצפה מצידה ... מה אני רוצה ממנה? 

 "לא חשבתי שאת כזאת ... תתביישי לך!" צרחתי עליה כמעט בבכי ... 

היא נעמדה על רגליה "לא חשבתי שאתה כזה ... ילדים מהכיתה שלך הסבירו לי שאתה מרכל עליי בלי סוף, קראת לי מכוערת, טיפשה ... אתה רוצה לנצל אותי." השיבה. לא הבנתי דבר מדבריה. "סלח לי, אני הרבה יותר גדולה ממך, אז תפסיק לשחק בי." הוסיפה נטלי "פשוט ... לך מכאן."

 "מרכל עלייך? על מה את מדברת? מי אמר לך את זה?" שאלתי בבלבול ... לא היה לי ספק, מישהו ניסה לסכסך ביני לבין נטלי. "תפסיק לשחק את עצמך תמים ... בוא, אשר." קראה נטלי לבן זוגה החדש והלכה מן המקום במהירות, מותירה אותי ואת רותם מאחור. "את ... אכזבת את רותם!" צרחתי לעברה ... היא רצתה שנהיה ביחד ואפילו עכשיו ראיתי עצב נשקף מהבעת פניה.


***


הגעתי יחד עם רותם אל גן השעשועים, הייתי מיוסר. מי ניסה לסכסך ביני לבין נטלי? ברור לי שלא ריכלתי עליה, לא הוצאתי אף מילה רעה עליה ... אני התאהבתי בה ועדיין מאוהב. רותם לא הלכה לשחק, היא עמדה מולי (כשאני ישבתי על ספסל מול גן השעשועים) "רותם ... לכי ושחקי." אמרתי לה. ניסיתי לחייך אליה, אך זה יצא מזוייף ... הייתי עצוב. 

 "תראה לה שלא." אמרה הילדה, אחזה בראשה והתנדנדה אחורה באופן משונה. 

נאנחתי ואחזתי בידיה "רותם ... את צודקת. אני אוכיח לנטלי שאני לא ריכלתי עליה." אמרתי לה בחצי חיוך, אך מעיני זלגה דמעה. רותם מיהרה למחוא אותה בעזרת אצבעה. 


באותו היום בו יצאתי יחד עם נטלי ורותם אל המסעדה, ייתכן ומישהו עקב אחרינו והחליט לעשות לי רע, כרגיל. לא חסרים ילדים מן הכיתה שלי שינסו לפגוע בי ... אני אגלה מי זה היה. 
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]
2c4a28b05e5c400306eb30e83bd15804 border=0 width=60 height=60>
בואו נוסטלגיה .^.
נשאלה לפני 7 ימים ע"י beatle (כרגע יש 3 תשובות)

אפשר קצת עזרה?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י gulchi (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. נווה מדבר || גוגוש ♥ תקציר: - פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי תאוריות וסדרות ילדים תקציר: וכן, יש לי ציפיות גבוהות גם מהופ. one room,two girls|| flower skull תקציר: ... תשאלו את....פוסידון! תקציר: 🌎לא מצאתי אימוג´י של גלים חחח the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) מכשפות, שדים ובלגן (מ.ת עם רייצ´ל -המושלמת!!-) תקציר: שלושה סוגים: מכשפות, שדים ובני אנוש. כשנמצאות שתי גופות, אחת של מכשפה ואחת של שד ועליהן שלוש טבעות הקסם, טבעות מקור הקסם, בני האנוש נבהלים ופותחים במלחמה. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... מ.ת חצויים|עם ילדה נחמדה אששש תקציר: .. שאלות ותשובות גיבורי האולימפוס וגורלו של אפולו תקציר: תשאלו שאלות ותגלוהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!