התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
52440 קוראים


פרק 28 - כבר לא אותה אחת
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 49 חודשים
  


פרק עשרים ושמונה


כבר לא אותה אחתכעבור מספר שבועות, רותם כבר התרגלה לגן החדש. אני התרגלתי לכך שלא אראה אותה במשך שעה מאז הגעתי הביתה מבית הספר, התאפקתי שעה (אף על פי שזה היה קשה) ולקחתי אותה מן הגן. הבריונים בבית הספר המשיכו להקניט אותי וללעוג לי, אך אני חשבתי על רותם והתעלמתי מאמירותיהם. תהיתי מה קורה עם נטלי, בת זוגתי לעתיד ... (כך לפחות חשבתי) ומדוע היא לא באה לראות מה שלומה של רותם לפחות? 


ביום שבת, החלטתי לצאת עם אחותי לגן השעשועים. רותם נראית שמחה. עדיין לא שכחתי ממה שהגננת אמרת ביומה הראשון בגן "זה יחמיר, אם לא תיתנו לה את מלוא האהבה ושהיא תרגיש אותה." בינתיים, לא הבחנתי (למזלי) בהחמרה של מצב האוטיזם. אך לאחרונה, היה משהו משונה אצלה; רותם נהגה לצרוח לעצמה, לדבר לעצמה בעצבים ולהכות בובות ... אבל זה לא קרה תמיד. החלטתי לשאול את הגננת מה כל זה אומר ... פחדתי לדעת את התשובה, אך ניסיתי לחשוב חיובי.


***


בדרך אל גן השעשועים, אחזתי בידה הקטנה של רותם. גן השעשועים השכונתי לא היה רחוק מביתנו. זמזמתי ורותם ניסתה לחקות אותי ... זה היה כה חמוד, היא אף הוסיפה גם מילים משל עצמה. אך ... כל אושרי הרגעי ירד לטמיון ... ראיתי את נטלי, היא ישבה על ספסל לבדה, מחייכת מאוזן לאוזן (אך לא שמה לב אליי), רותם הצביעה עליה ... רציתי לרוץ לעברה, אבל לפתע הופיע בחור צעיר. נעמדתי במקום ... הוא התיישב על יד נטלי והם ... התנשקו. מה ... זה לא ייתכן, נטלי לא באמת אהבה אותי. רותם הביטה עליי בעזרת עיניה התכולות ... היא הבינה כיצד אני מרגיש. 


לפני כמה זמן, רצינו לצאת לדייט יחד ... מה קרה? למה היא לא אותה האחת? לא חששתי, רציתי לשמור על כבודי. התקדמתי לעברה בזמן שאני עדיין אוחז בידה של רותם. "נטלי!" קראתי לעברה.

היא עברה להביט עליי, הבחור שעל ידה (בן זוגה) הסתכל עליי ועל רותם בחוסר הבנה. 

 "מה אתה רוצה, עידו?" שאלה נטלי ... זו הייתה שיא החוצפה מצידה ... מה אני רוצה ממנה? 

 "לא חשבתי שאת כזאת ... תתביישי לך!" צרחתי עליה כמעט בבכי ... 

היא נעמדה על רגליה "לא חשבתי שאתה כזה ... ילדים מהכיתה שלך הסבירו לי שאתה מרכל עליי בלי סוף, קראת לי מכוערת, טיפשה ... אתה רוצה לנצל אותי." השיבה. לא הבנתי דבר מדבריה. "סלח לי, אני הרבה יותר גדולה ממך, אז תפסיק לשחק בי." הוסיפה נטלי "פשוט ... לך מכאן."

 "מרכל עלייך? על מה את מדברת? מי אמר לך את זה?" שאלתי בבלבול ... לא היה לי ספק, מישהו ניסה לסכסך ביני לבין נטלי. "תפסיק לשחק את עצמך תמים ... בוא, אשר." קראה נטלי לבן זוגה החדש והלכה מן המקום במהירות, מותירה אותי ואת רותם מאחור. "את ... אכזבת את רותם!" צרחתי לעברה ... היא רצתה שנהיה ביחד ואפילו עכשיו ראיתי עצב נשקף מהבעת פניה.


***


הגעתי יחד עם רותם אל גן השעשועים, הייתי מיוסר. מי ניסה לסכסך ביני לבין נטלי? ברור לי שלא ריכלתי עליה, לא הוצאתי אף מילה רעה עליה ... אני התאהבתי בה ועדיין מאוהב. רותם לא הלכה לשחק, היא עמדה מולי (כשאני ישבתי על ספסל מול גן השעשועים) "רותם ... לכי ושחקי." אמרתי לה. ניסיתי לחייך אליה, אך זה יצא מזוייף ... הייתי עצוב. 

 "תראה לה שלא." אמרה הילדה, אחזה בראשה והתנדנדה אחורה באופן משונה. 

נאנחתי ואחזתי בידיה "רותם ... את צודקת. אני אוכיח לנטלי שאני לא ריכלתי עליה." אמרתי לה בחצי חיוך, אך מעיני זלגה דמעה. רותם מיהרה למחוא אותה בעזרת אצבעה. 


באותו היום בו יצאתי יחד עם נטלי ורותם אל המסעדה, ייתכן ומישהו עקב אחרינו והחליט לעשות לי רע, כרגיל. לא חסרים ילדים מן הכיתה שלי שינסו לפגוע בי ... אני אגלה מי זה היה. 
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

האתר הזה עדיין חי?
נשאלה לפני 19 שעות ע"י מאי ☽ (כרגע יש 3 תשובות)

מישהו יודע איך לשים כריכה לספר?
נשאלה לפני 20 שעות ע"י הכותב ספרים (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה.
- פרסומת -

תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו המופלאה-החיפושית והחתול השחור חלק 2 תקציר: ספר המשך לספר ´המופלאה- החיפושית והחתול השחור´ המופלאה-החיפושית והחתול השחור. תקציר: ניסיון כתיבה ראשון. כנסו 50% - פינק דיימונד תקציר: למה שלא תכנסו? :) אלים מדאפאקא תקציר: ח מ.ת עם האלים הנורדים! אתם מתתם מוות אצילי ועכשיו כולכם באים לולהלה תקציר: פשוט תתחילו היורשים- מ.ת תקציר: מ.ת של היורשים (1) עם כל הדמויות שמכירים משם! הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) המדריך המלא למשתמש עיר הספרים המתחיל (לא) תקציר: שיעמום והרבה קרינג´ נוסטלגי, הכל כדי שהעיר לא תמות והעיקר אתם (שזה מוזר כי אתם כבר מתים) המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום! פנימייה! תקציר: בוואו בואו הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!