התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
47286 קוראים


פרק 28 - כבר לא אותה אחת
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק עשרים ושמונה


כבר לא אותה אחתכעבור מספר שבועות, רותם כבר התרגלה לגן החדש. אני התרגלתי לכך שלא אראה אותה במשך שעה מאז הגעתי הביתה מבית הספר, התאפקתי שעה (אף על פי שזה היה קשה) ולקחתי אותה מן הגן. הבריונים בבית הספר המשיכו להקניט אותי וללעוג לי, אך אני חשבתי על רותם והתעלמתי מאמירותיהם. תהיתי מה קורה עם נטלי, בת זוגתי לעתיד ... (כך לפחות חשבתי) ומדוע היא לא באה לראות מה שלומה של רותם לפחות? 


ביום שבת, החלטתי לצאת עם אחותי לגן השעשועים. רותם נראית שמחה. עדיין לא שכחתי ממה שהגננת אמרת ביומה הראשון בגן "זה יחמיר, אם לא תיתנו לה את מלוא האהבה ושהיא תרגיש אותה." בינתיים, לא הבחנתי (למזלי) בהחמרה של מצב האוטיזם. אך לאחרונה, היה משהו משונה אצלה; רותם נהגה לצרוח לעצמה, לדבר לעצמה בעצבים ולהכות בובות ... אבל זה לא קרה תמיד. החלטתי לשאול את הגננת מה כל זה אומר ... פחדתי לדעת את התשובה, אך ניסיתי לחשוב חיובי.


***


בדרך אל גן השעשועים, אחזתי בידה הקטנה של רותם. גן השעשועים השכונתי לא היה רחוק מביתנו. זמזמתי ורותם ניסתה לחקות אותי ... זה היה כה חמוד, היא אף הוסיפה גם מילים משל עצמה. אך ... כל אושרי הרגעי ירד לטמיון ... ראיתי את נטלי, היא ישבה על ספסל לבדה, מחייכת מאוזן לאוזן (אך לא שמה לב אליי), רותם הצביעה עליה ... רציתי לרוץ לעברה, אבל לפתע הופיע בחור צעיר. נעמדתי במקום ... הוא התיישב על יד נטלי והם ... התנשקו. מה ... זה לא ייתכן, נטלי לא באמת אהבה אותי. רותם הביטה עליי בעזרת עיניה התכולות ... היא הבינה כיצד אני מרגיש. 


לפני כמה זמן, רצינו לצאת לדייט יחד ... מה קרה? למה היא לא אותה האחת? לא חששתי, רציתי לשמור על כבודי. התקדמתי לעברה בזמן שאני עדיין אוחז בידה של רותם. "נטלי!" קראתי לעברה.

היא עברה להביט עליי, הבחור שעל ידה (בן זוגה) הסתכל עליי ועל רותם בחוסר הבנה. 

 "מה אתה רוצה, עידו?" שאלה נטלי ... זו הייתה שיא החוצפה מצידה ... מה אני רוצה ממנה? 

 "לא חשבתי שאת כזאת ... תתביישי לך!" צרחתי עליה כמעט בבכי ... 

היא נעמדה על רגליה "לא חשבתי שאתה כזה ... ילדים מהכיתה שלך הסבירו לי שאתה מרכל עליי בלי סוף, קראת לי מכוערת, טיפשה ... אתה רוצה לנצל אותי." השיבה. לא הבנתי דבר מדבריה. "סלח לי, אני הרבה יותר גדולה ממך, אז תפסיק לשחק בי." הוסיפה נטלי "פשוט ... לך מכאן."

 "מרכל עלייך? על מה את מדברת? מי אמר לך את זה?" שאלתי בבלבול ... לא היה לי ספק, מישהו ניסה לסכסך ביני לבין נטלי. "תפסיק לשחק את עצמך תמים ... בוא, אשר." קראה נטלי לבן זוגה החדש והלכה מן המקום במהירות, מותירה אותי ואת רותם מאחור. "את ... אכזבת את רותם!" צרחתי לעברה ... היא רצתה שנהיה ביחד ואפילו עכשיו ראיתי עצב נשקף מהבעת פניה.


***


הגעתי יחד עם רותם אל גן השעשועים, הייתי מיוסר. מי ניסה לסכסך ביני לבין נטלי? ברור לי שלא ריכלתי עליה, לא הוצאתי אף מילה רעה עליה ... אני התאהבתי בה ועדיין מאוהב. רותם לא הלכה לשחק, היא עמדה מולי (כשאני ישבתי על ספסל מול גן השעשועים) "רותם ... לכי ושחקי." אמרתי לה. ניסיתי לחייך אליה, אך זה יצא מזוייף ... הייתי עצוב. 

 "תראה לה שלא." אמרה הילדה, אחזה בראשה והתנדנדה אחורה באופן משונה. 

נאנחתי ואחזתי בידיה "רותם ... את צודקת. אני אוכיח לנטלי שאני לא ריכלתי עליה." אמרתי לה בחצי חיוך, אך מעיני זלגה דמעה. רותם מיהרה למחוא אותה בעזרת אצבעה. 


באותו היום בו יצאתי יחד עם נטלי ורותם אל המסעדה, ייתכן ומישהו עקב אחרינו והחליט לעשות לי רע, כרגיל. לא חסרים ילדים מן הכיתה שלי שינסו לפגוע בי ... אני אגלה מי זה היה. 
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אז..זהו..
נשאלה לפני 1 שעות ע"י מה אכפת לי? (כרגע יש תשובה אחת)

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 1 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 322 תשובות)

סיפורים נוספים
מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

שחורים מבפנים || חן סיפורים תקציר: ספר היסטורי (שנות ה - 60) מנקודת מבטה של נערה אפרו אמריקאית בת 13. באותה התקופה הייתה גזענות קשה כלפי בני העור הכהה וג´סיקה סובלת מבריונות והצקות רק משום שהיא כהת עור ... אך חייה עומדים להשתנות. אעניק לך ילדה עם כנפיים || חן סיפורים תקציר: ספר מרגש הנכתב מנקודת מבטו של ג´ים בן ה - 40. בתאונת דרכים קטלנית נהרגה בתו בת החמש, מליסה ... מאז, הוא לא מפסיק לחלום עליה. יום אחד, ילדה קטנה נכנסת לחייו וטוענת שהיא הבת שלו. מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... בעקבות התיבה- החטיפה תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד ברוכים הבאים לעתיד מ.ת.א תקציר: בפנים חולצת פסים || מ.ת.א תקציר: בפנים קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר. פאנפיק על הארי פוטר (בתקופה שלפני הארי ו/או וולדמורט) תקציר: גורלן של התאומות גריי הוא רע ומר: הן גדלו בבית יתומים מתעלל וזכו ליחס נורא- עד שהגיעו להוגוורטס. אך האם סופן יהיה טוב? לא אני תקציר: הבעיה הכי גדולה שלי, זאת החברה. החברה, שאי פעם הייתה לי כאחות ורע לכל דבר ועניין. אותה חברה חמודה ומושלמת אליה התחברתי. עד שיום אחד... תשאלו את אגם ואלי תקציר: בורח לי רוטב במכנסיים הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספרהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!