התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
46282 קוראים


פרק 28 - כבר לא אותה אחת
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 41 חודשים
  


פרק עשרים ושמונה


כבר לא אותה אחתכעבור מספר שבועות, רותם כבר התרגלה לגן החדש. אני התרגלתי לכך שלא אראה אותה במשך שעה מאז הגעתי הביתה מבית הספר, התאפקתי שעה (אף על פי שזה היה קשה) ולקחתי אותה מן הגן. הבריונים בבית הספר המשיכו להקניט אותי וללעוג לי, אך אני חשבתי על רותם והתעלמתי מאמירותיהם. תהיתי מה קורה עם נטלי, בת זוגתי לעתיד ... (כך לפחות חשבתי) ומדוע היא לא באה לראות מה שלומה של רותם לפחות? 


ביום שבת, החלטתי לצאת עם אחותי לגן השעשועים. רותם נראית שמחה. עדיין לא שכחתי ממה שהגננת אמרת ביומה הראשון בגן "זה יחמיר, אם לא תיתנו לה את מלוא האהבה ושהיא תרגיש אותה." בינתיים, לא הבחנתי (למזלי) בהחמרה של מצב האוטיזם. אך לאחרונה, היה משהו משונה אצלה; רותם נהגה לצרוח לעצמה, לדבר לעצמה בעצבים ולהכות בובות ... אבל זה לא קרה תמיד. החלטתי לשאול את הגננת מה כל זה אומר ... פחדתי לדעת את התשובה, אך ניסיתי לחשוב חיובי.


***


בדרך אל גן השעשועים, אחזתי בידה הקטנה של רותם. גן השעשועים השכונתי לא היה רחוק מביתנו. זמזמתי ורותם ניסתה לחקות אותי ... זה היה כה חמוד, היא אף הוסיפה גם מילים משל עצמה. אך ... כל אושרי הרגעי ירד לטמיון ... ראיתי את נטלי, היא ישבה על ספסל לבדה, מחייכת מאוזן לאוזן (אך לא שמה לב אליי), רותם הצביעה עליה ... רציתי לרוץ לעברה, אבל לפתע הופיע בחור צעיר. נעמדתי במקום ... הוא התיישב על יד נטלי והם ... התנשקו. מה ... זה לא ייתכן, נטלי לא באמת אהבה אותי. רותם הביטה עליי בעזרת עיניה התכולות ... היא הבינה כיצד אני מרגיש. 


לפני כמה זמן, רצינו לצאת לדייט יחד ... מה קרה? למה היא לא אותה האחת? לא חששתי, רציתי לשמור על כבודי. התקדמתי לעברה בזמן שאני עדיין אוחז בידה של רותם. "נטלי!" קראתי לעברה.

היא עברה להביט עליי, הבחור שעל ידה (בן זוגה) הסתכל עליי ועל רותם בחוסר הבנה. 

 "מה אתה רוצה, עידו?" שאלה נטלי ... זו הייתה שיא החוצפה מצידה ... מה אני רוצה ממנה? 

 "לא חשבתי שאת כזאת ... תתביישי לך!" צרחתי עליה כמעט בבכי ... 

היא נעמדה על רגליה "לא חשבתי שאתה כזה ... ילדים מהכיתה שלך הסבירו לי שאתה מרכל עליי בלי סוף, קראת לי מכוערת, טיפשה ... אתה רוצה לנצל אותי." השיבה. לא הבנתי דבר מדבריה. "סלח לי, אני הרבה יותר גדולה ממך, אז תפסיק לשחק בי." הוסיפה נטלי "פשוט ... לך מכאן."

 "מרכל עלייך? על מה את מדברת? מי אמר לך את זה?" שאלתי בבלבול ... לא היה לי ספק, מישהו ניסה לסכסך ביני לבין נטלי. "תפסיק לשחק את עצמך תמים ... בוא, אשר." קראה נטלי לבן זוגה החדש והלכה מן המקום במהירות, מותירה אותי ואת רותם מאחור. "את ... אכזבת את רותם!" צרחתי לעברה ... היא רצתה שנהיה ביחד ואפילו עכשיו ראיתי עצב נשקף מהבעת פניה.


***


הגעתי יחד עם רותם אל גן השעשועים, הייתי מיוסר. מי ניסה לסכסך ביני לבין נטלי? ברור לי שלא ריכלתי עליה, לא הוצאתי אף מילה רעה עליה ... אני התאהבתי בה ועדיין מאוהב. רותם לא הלכה לשחק, היא עמדה מולי (כשאני ישבתי על ספסל מול גן השעשועים) "רותם ... לכי ושחקי." אמרתי לה. ניסיתי לחייך אליה, אך זה יצא מזוייף ... הייתי עצוב. 

 "תראה לה שלא." אמרה הילדה, אחזה בראשה והתנדנדה אחורה באופן משונה. 

נאנחתי ואחזתי בידיה "רותם ... את צודקת. אני אוכיח לנטלי שאני לא ריכלתי עליה." אמרתי לה בחצי חיוך, אך מעיני זלגה דמעה. רותם מיהרה למחוא אותה בעזרת אצבעה. 


באותו היום בו יצאתי יחד עם נטלי ורותם אל המסעדה, ייתכן ומישהו עקב אחרינו והחליט לעשות לי רע, כרגיל. לא חסרים ילדים מן הכיתה שלי שינסו לפגוע בי ... אני אגלה מי זה היה. 
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך לי ולרין סו...
נשאלה לפני 8 שעות ע"י 𝒹𝓮𝓋𝓲𝓁 (כרגע יש 23 תשובות)

מי לומד עכשיו על שלומציון המלכה ואלכסנדר ינאי?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י KᗩᗯᗩII ♡ (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה.
- פרסומת -

כאן קבור הכלב (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה ופנטזיה הנכתב מנקודת מבטו של נמרוד בן ה - 15. נמרוד הוא ילד רע, הוא מתעלל בבעלי חיים בלי הרף וגורם למותו של כלב הבית. לאחר שהכלב נקבר, נמרוד מגלה שעשה את הטעות של חייו, עליה הוא ישלם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! זו לא מי שאני || פאנפיק על המועמדת תקציר: הסתכלתי בנערה היפה במראה, המועמדת המושלמת, יפה, מנומסת, שקטה, צייתנית. אבל זו לא הייתה אני, בכלל לא. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. עולמות מכושפים מ.ת מ.ת.א תקציר: אתם נערים ונערות המייצגים מקבילים שנפגשים בלוס אנג´לס ועוברים בין מימדים מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. המכשפים של מרלין והחרב של ארתור תקציר: רקערקערע אחרי הביחד תקציר: גרייס והחבר (רומנטי) שלה נפרדים- הוא טס להוואי והיא נשארת בארץ. ומה היא מגלה? חכו ותראו. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! אהבה ואכזבה תקציר: בספר תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר אהבה ואכזבה תקציר: תגלו בהמשך........... תמונות יפות תקציר: בספר הזה יש תמונות יפות תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף!הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!