התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
45921 קוראים


פרק 25 - המאבק על האושר שלי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 40 חודשים
  


פרק עשרים וחמש


המאבק על האושר שליברגע שנשמעו אותן נקישות רמות על דלת ביתי, הרמתי את רותם על ידי. זו היא ... זו הדודה המחורבנת של רותם. אני לא אתן לה לקחת את אחותי ממני, לא אתן לה לקחת את האושר שלי.


אימי ניגבה את דמעותיה, היא הייתה נסערת. בהיסוס רב, היא פתחה את דלת הכניסה. בפתחה עמדה אישה צנומה, חיוורת ובלונדינית ומאחוריה עמדו בזקיפות שני שוטרים. 

 "את ... הדודה?" שאלה אימי. עמדתי מאחור, חובק את רותם ... נראה מי יצליח לקחת אותה ממני. "כן, באתי לקחת את האחיינית שלי ... ואני יותר מידי עצבנית." אמרה האישה הקרה.


אימי הכניסה אותם אל ביתנו. האישה נעצה את מבטה בי וברותם (שלא הבינה כלל על מה מדובר). "קרתה כאן טעות חמורה. משרד הרווחה והעובדים הסוציאליים שכחו לגמרי מקיומי. אני המשפחה היחידה של רותם, תנו לי אותה ונסיים עם הפרשה זהו." החליטה הדודה וקרבה אליי.


אני בתגובה ובחריקת שיניים נסוגתי אחורה, הדודה הייתה בהלם. "תקשיבי לי טוב, את המשפחה של רותם אולי בדם ... אבל מבחינת הרגש? תשכחי מזה." התחצפתי אל האישה. היא השתנקה ואימי הניחה יד על כתפי במטרה להרגיע אותי, אך העפתי את ידה ממני. "דיי אמא, עזבי אותי."

 "הילד החוצפן שלך ... תביא לי מיד את הילדה! אתה תצטער על זה!" קראה הדודה בעצבים. השוטרים החליטו שזה הזמן להתערב. פרצתי בבכי. רותם השקיפה על המתרחש בעזרת עיניה הכחולות ושתקה. "תתרחקו מאיתנו! שמעתם?!" צרחתי בבכי, אך עד מהרה ... זה החל להסתבך -


אחד השוטרים תפס בי מאחור, ניסיתי להיאבק בו ללא הצלחה בעת שהשוטר השני הצליח לחטוף את רותם מידיי. ידיים שרצו להגן עליה מפני העולם ... "לא! תחזירו לי אותה!" קראתי בצרחה. אמא שלי נראית מבוהלת ... אך לא היה דבר שיכלה לעשות. בעטתי באוויר, אך השוטר מאחור תפס אותי חזק "דיי כבר, ילד ... תתגבר." אמר לי השוטר מאחור. להתגבר? אל תצחיק אותי ... אתה לא עברת את מה שאני עברתי, עמדתי לשים קץ לחיי ... על מה אתה מדבר, אידיוט?


השוטר האחר העביר לידיה של האישה את רותם, אך באותו הרגע רותם התעוררה וחזרה לעולמנו. היא הבחינה בי צורח, נאבק ... היא לא ידעה בדיוק מה התרחש, אך הרגישה שזה רע ושהיא מתרחקת מאחיה הגדול. "לאאאאא! עידו!" קראה לפתע רותם בצרחה, צרחה שהבהילה את כל הנוכחים. "מה ..." אמרה דודתה בהלם. "אני אוהבת רק את עידו!" קראה רותם. זה היה מדהים ... המשפט הראשון שרותם אמרה בבירור, חייכתי ... חיוך מעול בדמעות ´רותם שלי ...´ 


היא שלחה לכיווני את ידיה הקטנות בעוד דודתה מרימה אותה. עד מהרה הגיעו אנשים נוספים. זו הייתה העובדת הסוציאלית ועובדים נוספים ממשרד הרווחה. שרר שקט לרגע ואני החלטתי לומר את כל מה שאני חושב לאישה שחושבת שמגיע לה לקחת את רותם. רציתי שהם ישמעו, הם באו בדיוק בזמן. "אני אגיד לך למה לא מגיע לך לקחת את רותם." התחלתי לדבר, כולם הביטו עליי. 


 "איפה את היית כשרותם סבלה מהתעללות? איפה את היית כשרותם הרגישה כה שונה? איפה היית כשהיא בכתה? את לא היית ... את ידעת שהם מתעללים בה, למה לא אמרת כלום? למה לא התנגדת?" שאלתי בקול רועד, דמעות המשיכו לרדת במורד לחיי. "הילדה הזו לא קיבלה אהבה מעולם, עד שהגיעה הנה! מבחינתי היא לא שונה מאף אחד. מה נראה לך שאת באה דווקא עכשיו? איפה היית?! איפה?!" צרחתי. כולם היו בהלם. "רותם היא כבר אחותי, הכי טוב לה כאן. בלעדיי היא לא תחייך! אני לא אחייך בלעדיה! היא הצילה אותי ... והגיע הזמן שאחזיר לה כגמולה ואציל אותה מאישה כה טיפשה וחסרת רחמים!" צעקתי. 

 "עידו ..." לחשה אימי מן הצד, היא לא ידעה מה לומר ... ריגשתי אותה והאמת היא ששאר הנוכחים התרגשו, הבעתה הקרה של הדודה הפכה בין רגע להבעה שמסגירה הבנה.


 "אם את רוצה את הטוב בשביל רותם, עלייך להשאיר אותה כאן." סיימתי את דבריי. רותם חייכה אליי, ´קלטתי´ את חיוכה המלאכי מרחוק ... ידעתי מה החיוך הזה אומר -  "כל הכבוד, עידו." 
הירשם לאתר כדי להגיב

8 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
חח לא.. אבל תודה רבה רבה
עודכן לפני 64 ימים
🐼 panda 🐼
קראתי רק 2 ואני לא מבינה איזה כישרון! את סופרת אמיתית?
עודכן לפני 64 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
מאוד מודה לך שאת נהנית מספריי
עודכן לפני 64 ימים
🐼 panda 🐼
יש לי דמעות בעיינים
עודכן לפני 64 ימים
לונה נסיכת ירח
זה הפרק שהכי גרם לי לבכות!
עודכן לפני 127 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה!
עודכן לפני 205 ימים
מימש
את כתבת את הספר הכי יפה ומרגש שיכולתי לקרוא
עודכן לפני 756 ימים
............................................................
את כותבת מושלם!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 949 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

איך משתמשים בטמפון?
נשאלה לפני 13 שעות ע"י 🎀 (כרגע יש 26 תשובות)

אייקון
נשאלה לפני 40 דקות ע"י #ican´´teven (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי.
- פרסומת -

דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secret Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים מפעל חתימות תקציר: בספר מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . היורשת תקציר: בספר ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!