התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44724 קוראים


פרק 25 - המאבק על האושר שלי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 38 חודשים
  


פרק עשרים וחמש


המאבק על האושר שליברגע שנשמעו אותן נקישות רמות על דלת ביתי, הרמתי את רותם על ידי. זו היא ... זו הדודה המחורבנת של רותם. אני לא אתן לה לקחת את אחותי ממני, לא אתן לה לקחת את האושר שלי.


אימי ניגבה את דמעותיה, היא הייתה נסערת. בהיסוס רב, היא פתחה את דלת הכניסה. בפתחה עמדה אישה צנומה, חיוורת ובלונדינית ומאחוריה עמדו בזקיפות שני שוטרים. 

 "את ... הדודה?" שאלה אימי. עמדתי מאחור, חובק את רותם ... נראה מי יצליח לקחת אותה ממני. "כן, באתי לקחת את האחיינית שלי ... ואני יותר מידי עצבנית." אמרה האישה הקרה.


אימי הכניסה אותם אל ביתנו. האישה נעצה את מבטה בי וברותם (שלא הבינה כלל על מה מדובר). "קרתה כאן טעות חמורה. משרד הרווחה והעובדים הסוציאליים שכחו לגמרי מקיומי. אני המשפחה היחידה של רותם, תנו לי אותה ונסיים עם הפרשה זהו." החליטה הדודה וקרבה אליי.


אני בתגובה ובחריקת שיניים נסוגתי אחורה, הדודה הייתה בהלם. "תקשיבי לי טוב, את המשפחה של רותם אולי בדם ... אבל מבחינת הרגש? תשכחי מזה." התחצפתי אל האישה. היא השתנקה ואימי הניחה יד על כתפי במטרה להרגיע אותי, אך העפתי את ידה ממני. "דיי אמא, עזבי אותי."

 "הילד החוצפן שלך ... תביא לי מיד את הילדה! אתה תצטער על זה!" קראה הדודה בעצבים. השוטרים החליטו שזה הזמן להתערב. פרצתי בבכי. רותם השקיפה על המתרחש בעזרת עיניה הכחולות ושתקה. "תתרחקו מאיתנו! שמעתם?!" צרחתי בבכי, אך עד מהרה ... זה החל להסתבך -


אחד השוטרים תפס בי מאחור, ניסיתי להיאבק בו ללא הצלחה בעת שהשוטר השני הצליח לחטוף את רותם מידיי. ידיים שרצו להגן עליה מפני העולם ... "לא! תחזירו לי אותה!" קראתי בצרחה. אמא שלי נראית מבוהלת ... אך לא היה דבר שיכלה לעשות. בעטתי באוויר, אך השוטר מאחור תפס אותי חזק "דיי כבר, ילד ... תתגבר." אמר לי השוטר מאחור. להתגבר? אל תצחיק אותי ... אתה לא עברת את מה שאני עברתי, עמדתי לשים קץ לחיי ... על מה אתה מדבר, אידיוט?


השוטר האחר העביר לידיה של האישה את רותם, אך באותו הרגע רותם התעוררה וחזרה לעולמנו. היא הבחינה בי צורח, נאבק ... היא לא ידעה בדיוק מה התרחש, אך הרגישה שזה רע ושהיא מתרחקת מאחיה הגדול. "לאאאאא! עידו!" קראה לפתע רותם בצרחה, צרחה שהבהילה את כל הנוכחים. "מה ..." אמרה דודתה בהלם. "אני אוהבת רק את עידו!" קראה רותם. זה היה מדהים ... המשפט הראשון שרותם אמרה בבירור, חייכתי ... חיוך מעול בדמעות ´רותם שלי ...´ 


היא שלחה לכיווני את ידיה הקטנות בעוד דודתה מרימה אותה. עד מהרה הגיעו אנשים נוספים. זו הייתה העובדת הסוציאלית ועובדים נוספים ממשרד הרווחה. שרר שקט לרגע ואני החלטתי לומר את כל מה שאני חושב לאישה שחושבת שמגיע לה לקחת את רותם. רציתי שהם ישמעו, הם באו בדיוק בזמן. "אני אגיד לך למה לא מגיע לך לקחת את רותם." התחלתי לדבר, כולם הביטו עליי. 


 "איפה את היית כשרותם סבלה מהתעללות? איפה את היית כשרותם הרגישה כה שונה? איפה היית כשהיא בכתה? את לא היית ... את ידעת שהם מתעללים בה, למה לא אמרת כלום? למה לא התנגדת?" שאלתי בקול רועד, דמעות המשיכו לרדת במורד לחיי. "הילדה הזו לא קיבלה אהבה מעולם, עד שהגיעה הנה! מבחינתי היא לא שונה מאף אחד. מה נראה לך שאת באה דווקא עכשיו? איפה היית?! איפה?!" צרחתי. כולם היו בהלם. "רותם היא כבר אחותי, הכי טוב לה כאן. בלעדיי היא לא תחייך! אני לא אחייך בלעדיה! היא הצילה אותי ... והגיע הזמן שאחזיר לה כגמולה ואציל אותה מאישה כה טיפשה וחסרת רחמים!" צעקתי. 

 "עידו ..." לחשה אימי מן הצד, היא לא ידעה מה לומר ... ריגשתי אותה והאמת היא ששאר הנוכחים התרגשו, הבעתה הקרה של הדודה הפכה בין רגע להבעה שמסגירה הבנה.


 "אם את רוצה את הטוב בשביל רותם, עלייך להשאיר אותה כאן." סיימתי את דבריי. רותם חייכה אליי, ´קלטתי´ את חיוכה המלאכי מרחוק ... ידעתי מה החיוך הזה אומר -  "כל הכבוד, עידו." 
הירשם לאתר כדי להגיב

4 תגובות
לואי בת אלת הטבע!
זה הפרק שהכי גרם לי לבכות!
עודכן לפני 61 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה!
עודכן לפני 139 ימים
מימש
את כתבת את הספר הכי יפה ומרגש שיכולתי לקרוא
עודכן לפני 690 ימים
............................................................
את כותבת מושלם!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 882 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט שלהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!