התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
52206 קוראים


פרק 25 - המאבק על האושר שלי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 49 חודשים
  


פרק עשרים וחמש


המאבק על האושר שליברגע שנשמעו אותן נקישות רמות על דלת ביתי, הרמתי את רותם על ידי. זו היא ... זו הדודה המחורבנת של רותם. אני לא אתן לה לקחת את אחותי ממני, לא אתן לה לקחת את האושר שלי.


אימי ניגבה את דמעותיה, היא הייתה נסערת. בהיסוס רב, היא פתחה את דלת הכניסה. בפתחה עמדה אישה צנומה, חיוורת ובלונדינית ומאחוריה עמדו בזקיפות שני שוטרים. 

 "את ... הדודה?" שאלה אימי. עמדתי מאחור, חובק את רותם ... נראה מי יצליח לקחת אותה ממני. "כן, באתי לקחת את האחיינית שלי ... ואני יותר מידי עצבנית." אמרה האישה הקרה.


אימי הכניסה אותם אל ביתנו. האישה נעצה את מבטה בי וברותם (שלא הבינה כלל על מה מדובר). "קרתה כאן טעות חמורה. משרד הרווחה והעובדים הסוציאליים שכחו לגמרי מקיומי. אני המשפחה היחידה של רותם, תנו לי אותה ונסיים עם הפרשה זהו." החליטה הדודה וקרבה אליי.


אני בתגובה ובחריקת שיניים נסוגתי אחורה, הדודה הייתה בהלם. "תקשיבי לי טוב, את המשפחה של רותם אולי בדם ... אבל מבחינת הרגש? תשכחי מזה." התחצפתי אל האישה. היא השתנקה ואימי הניחה יד על כתפי במטרה להרגיע אותי, אך העפתי את ידה ממני. "דיי אמא, עזבי אותי."

 "הילד החוצפן שלך ... תביא לי מיד את הילדה! אתה תצטער על זה!" קראה הדודה בעצבים. השוטרים החליטו שזה הזמן להתערב. פרצתי בבכי. רותם השקיפה על המתרחש בעזרת עיניה הכחולות ושתקה. "תתרחקו מאיתנו! שמעתם?!" צרחתי בבכי, אך עד מהרה ... זה החל להסתבך -


אחד השוטרים תפס בי מאחור, ניסיתי להיאבק בו ללא הצלחה בעת שהשוטר השני הצליח לחטוף את רותם מידיי. ידיים שרצו להגן עליה מפני העולם ... "לא! תחזירו לי אותה!" קראתי בצרחה. אמא שלי נראית מבוהלת ... אך לא היה דבר שיכלה לעשות. בעטתי באוויר, אך השוטר מאחור תפס אותי חזק "דיי כבר, ילד ... תתגבר." אמר לי השוטר מאחור. להתגבר? אל תצחיק אותי ... אתה לא עברת את מה שאני עברתי, עמדתי לשים קץ לחיי ... על מה אתה מדבר, אידיוט?


השוטר האחר העביר לידיה של האישה את רותם, אך באותו הרגע רותם התעוררה וחזרה לעולמנו. היא הבחינה בי צורח, נאבק ... היא לא ידעה בדיוק מה התרחש, אך הרגישה שזה רע ושהיא מתרחקת מאחיה הגדול. "לאאאאא! עידו!" קראה לפתע רותם בצרחה, צרחה שהבהילה את כל הנוכחים. "מה ..." אמרה דודתה בהלם. "אני אוהבת רק את עידו!" קראה רותם. זה היה מדהים ... המשפט הראשון שרותם אמרה בבירור, חייכתי ... חיוך מעול בדמעות ´רותם שלי ...´ 


היא שלחה לכיווני את ידיה הקטנות בעוד דודתה מרימה אותה. עד מהרה הגיעו אנשים נוספים. זו הייתה העובדת הסוציאלית ועובדים נוספים ממשרד הרווחה. שרר שקט לרגע ואני החלטתי לומר את כל מה שאני חושב לאישה שחושבת שמגיע לה לקחת את רותם. רציתי שהם ישמעו, הם באו בדיוק בזמן. "אני אגיד לך למה לא מגיע לך לקחת את רותם." התחלתי לדבר, כולם הביטו עליי. 


 "איפה את היית כשרותם סבלה מהתעללות? איפה את היית כשרותם הרגישה כה שונה? איפה היית כשהיא בכתה? את לא היית ... את ידעת שהם מתעללים בה, למה לא אמרת כלום? למה לא התנגדת?" שאלתי בקול רועד, דמעות המשיכו לרדת במורד לחיי. "הילדה הזו לא קיבלה אהבה מעולם, עד שהגיעה הנה! מבחינתי היא לא שונה מאף אחד. מה נראה לך שאת באה דווקא עכשיו? איפה היית?! איפה?!" צרחתי. כולם היו בהלם. "רותם היא כבר אחותי, הכי טוב לה כאן. בלעדיי היא לא תחייך! אני לא אחייך בלעדיה! היא הצילה אותי ... והגיע הזמן שאחזיר לה כגמולה ואציל אותה מאישה כה טיפשה וחסרת רחמים!" צעקתי. 

 "עידו ..." לחשה אימי מן הצד, היא לא ידעה מה לומר ... ריגשתי אותה והאמת היא ששאר הנוכחים התרגשו, הבעתה הקרה של הדודה הפכה בין רגע להבעה שמסגירה הבנה.


 "אם את רוצה את הטוב בשביל רותם, עלייך להשאיר אותה כאן." סיימתי את דבריי. רותם חייכה אליי, ´קלטתי´ את חיוכה המלאכי מרחוק ... ידעתי מה החיוך הזה אומר -  "כל הכבוד, עידו." 
הירשם לאתר כדי להגיב

8 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
חח לא.. אבל תודה רבה רבה
עודכן לפני 327 ימים
a fox girl|| kill~me
קראתי רק 2 ואני לא מבינה איזה כישרון! את סופרת אמיתית?
עודכן לפני 327 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
מאוד מודה לך שאת נהנית מספריי
עודכן לפני 327 ימים
a fox girl|| kill~me
יש לי דמעות בעיינים
עודכן לפני 327 ימים
לונה נסיכת ירח
זה הפרק שהכי גרם לי לבכות!
עודכן לפני 390 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה!
עודכן לפני 468 ימים
מימש
את כתבת את הספר הכי יפה ומרגש שיכולתי לקרוא
עודכן לפני 1019 ימים
............................................................
את כותבת מושלם!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 1212 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

עזרו לנו להציל את עיר הספרים!
נשאלה לפני שעה ע"י עיר הספרים לשעבר (כרגע יש 14 תשובות)

תעקבו אחרי האינסטגרם של הפרוייקט :)
נשאלה לפני 3 שעות ע"י עיר הספרים לשעבר (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא אורורה גרים || Aurora Grimm תקציר: . ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו פנימייה! תקציר: בוואו בואו שטויות שאני רושמת כשאני עושה שיעורי בית תקציר: אז עכשיו אני עושה שיעורי בית ובא לי רעיון כזה שלפעמים אני פשוט אכתוב פה שטויות שאני חושבת עליהן כשאני עושה אותם הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה תאוריות מקוריות על מריקולס. *חצי מוקפא* תקציר: אני אכתוב תאוריות (מקוריות) על ליידי באג ועל צ´אט נואר. אני אשתדל לכתוב כמה שיותר, ולכתוב! גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר עד שאתעורר||פאנפיק על לונה תקציר: תקציר בספר לוס אנג´לס ומה שמעבר מ.ת תקציר: לוס אנג´לס עיר החלומות, השטן בכבודו ובעצמו מגיע ללוס אנג´לס בכדי להבין מדוע אביו כלכך השקיע במין האנושי לכן הוא ושדה שלו בחורה תוססת חושנית אך תוקפנית מגיעים ללוס אנג´לס ושם פוגשים בבני האדם עד שתפנית מוזרה לוקחת חלק ויצורים שמיימיים חול ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה) פנאפ מ.ת. תקציר: פאנטיים פרדי עוד פנוי, אנשימים!!! יי תקציר: ייהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!