התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
48825 קוראים


פרק 25 - המאבק על האושר שלי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 45 חודשים
  


פרק עשרים וחמש


המאבק על האושר שליברגע שנשמעו אותן נקישות רמות על דלת ביתי, הרמתי את רותם על ידי. זו היא ... זו הדודה המחורבנת של רותם. אני לא אתן לה לקחת את אחותי ממני, לא אתן לה לקחת את האושר שלי.


אימי ניגבה את דמעותיה, היא הייתה נסערת. בהיסוס רב, היא פתחה את דלת הכניסה. בפתחה עמדה אישה צנומה, חיוורת ובלונדינית ומאחוריה עמדו בזקיפות שני שוטרים. 

 "את ... הדודה?" שאלה אימי. עמדתי מאחור, חובק את רותם ... נראה מי יצליח לקחת אותה ממני. "כן, באתי לקחת את האחיינית שלי ... ואני יותר מידי עצבנית." אמרה האישה הקרה.


אימי הכניסה אותם אל ביתנו. האישה נעצה את מבטה בי וברותם (שלא הבינה כלל על מה מדובר). "קרתה כאן טעות חמורה. משרד הרווחה והעובדים הסוציאליים שכחו לגמרי מקיומי. אני המשפחה היחידה של רותם, תנו לי אותה ונסיים עם הפרשה זהו." החליטה הדודה וקרבה אליי.


אני בתגובה ובחריקת שיניים נסוגתי אחורה, הדודה הייתה בהלם. "תקשיבי לי טוב, את המשפחה של רותם אולי בדם ... אבל מבחינת הרגש? תשכחי מזה." התחצפתי אל האישה. היא השתנקה ואימי הניחה יד על כתפי במטרה להרגיע אותי, אך העפתי את ידה ממני. "דיי אמא, עזבי אותי."

 "הילד החוצפן שלך ... תביא לי מיד את הילדה! אתה תצטער על זה!" קראה הדודה בעצבים. השוטרים החליטו שזה הזמן להתערב. פרצתי בבכי. רותם השקיפה על המתרחש בעזרת עיניה הכחולות ושתקה. "תתרחקו מאיתנו! שמעתם?!" צרחתי בבכי, אך עד מהרה ... זה החל להסתבך -


אחד השוטרים תפס בי מאחור, ניסיתי להיאבק בו ללא הצלחה בעת שהשוטר השני הצליח לחטוף את רותם מידיי. ידיים שרצו להגן עליה מפני העולם ... "לא! תחזירו לי אותה!" קראתי בצרחה. אמא שלי נראית מבוהלת ... אך לא היה דבר שיכלה לעשות. בעטתי באוויר, אך השוטר מאחור תפס אותי חזק "דיי כבר, ילד ... תתגבר." אמר לי השוטר מאחור. להתגבר? אל תצחיק אותי ... אתה לא עברת את מה שאני עברתי, עמדתי לשים קץ לחיי ... על מה אתה מדבר, אידיוט?


השוטר האחר העביר לידיה של האישה את רותם, אך באותו הרגע רותם התעוררה וחזרה לעולמנו. היא הבחינה בי צורח, נאבק ... היא לא ידעה בדיוק מה התרחש, אך הרגישה שזה רע ושהיא מתרחקת מאחיה הגדול. "לאאאאא! עידו!" קראה לפתע רותם בצרחה, צרחה שהבהילה את כל הנוכחים. "מה ..." אמרה דודתה בהלם. "אני אוהבת רק את עידו!" קראה רותם. זה היה מדהים ... המשפט הראשון שרותם אמרה בבירור, חייכתי ... חיוך מעול בדמעות ´רותם שלי ...´ 


היא שלחה לכיווני את ידיה הקטנות בעוד דודתה מרימה אותה. עד מהרה הגיעו אנשים נוספים. זו הייתה העובדת הסוציאלית ועובדים נוספים ממשרד הרווחה. שרר שקט לרגע ואני החלטתי לומר את כל מה שאני חושב לאישה שחושבת שמגיע לה לקחת את רותם. רציתי שהם ישמעו, הם באו בדיוק בזמן. "אני אגיד לך למה לא מגיע לך לקחת את רותם." התחלתי לדבר, כולם הביטו עליי. 


 "איפה את היית כשרותם סבלה מהתעללות? איפה את היית כשרותם הרגישה כה שונה? איפה היית כשהיא בכתה? את לא היית ... את ידעת שהם מתעללים בה, למה לא אמרת כלום? למה לא התנגדת?" שאלתי בקול רועד, דמעות המשיכו לרדת במורד לחיי. "הילדה הזו לא קיבלה אהבה מעולם, עד שהגיעה הנה! מבחינתי היא לא שונה מאף אחד. מה נראה לך שאת באה דווקא עכשיו? איפה היית?! איפה?!" צרחתי. כולם היו בהלם. "רותם היא כבר אחותי, הכי טוב לה כאן. בלעדיי היא לא תחייך! אני לא אחייך בלעדיה! היא הצילה אותי ... והגיע הזמן שאחזיר לה כגמולה ואציל אותה מאישה כה טיפשה וחסרת רחמים!" צעקתי. 

 "עידו ..." לחשה אימי מן הצד, היא לא ידעה מה לומר ... ריגשתי אותה והאמת היא ששאר הנוכחים התרגשו, הבעתה הקרה של הדודה הפכה בין רגע להבעה שמסגירה הבנה.


 "אם את רוצה את הטוב בשביל רותם, עלייך להשאיר אותה כאן." סיימתי את דבריי. רותם חייכה אליי, ´קלטתי´ את חיוכה המלאכי מרחוק ... ידעתי מה החיוך הזה אומר -  "כל הכבוד, עידו." 
הירשם לאתר כדי להגיב

8 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
חח לא.. אבל תודה רבה רבה
עודכן לפני 212 ימים
a fox girl|| kill~me
קראתי רק 2 ואני לא מבינה איזה כישרון! את סופרת אמיתית?
עודכן לפני 212 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
מאוד מודה לך שאת נהנית מספריי
עודכן לפני 212 ימים
a fox girl|| kill~me
יש לי דמעות בעיינים
עודכן לפני 212 ימים
לונה נסיכת ירח
זה הפרק שהכי גרם לי לבכות!
עודכן לפני 275 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה!
עודכן לפני 353 ימים
מימש
את כתבת את הספר הכי יפה ומרגש שיכולתי לקרוא
עודכן לפני 904 ימים
............................................................
את כותבת מושלם!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 1097 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רעיונות לתחפושת
נשאלה לפני 7 שעות ע"י אור יפה מש(ו)געת|ב פ ר י ש ה חלקית (כרגע יש 3 תשובות)

תגידו. אלו שאוהבים את האתר. ורוצים לעזור לו. מה דעתכם על פרויקט "חבר מביא חבר"
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 14 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי יפות נגד מקובל תקציר: הנשף הגדול מתקרב, את מי יבחר עומר להיות בת הזוג שלו לנשף? סיקור ספרים בעיר הספרים תקציר: אני מסקרת ספרים בעיר הספרים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן יומני החצויים תקציר: תרגום שלי לשני הקטעים האחרונים ביומני החצויים. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... המעניש תקציר: . לידיה תקציר: בסיפור הזה תוכלו לראות איך לידיה מגשימה את חלומה, מחיים מטלטלים עם הרבה ירידות לחוויה ששינתה את חייה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשתהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!