התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32342 קוראים


פרק 10 - הזמנה מפתיעה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 38 חודשים
  


פרק עשר


הזמנה מפתיעההגיע הלילה, מרגנית שהתה בחדרה ונשענה על החלון. ´אילו רק יכולתי ללכת לאן שאני רוצה ...´ חשבה מרגנית בעצב. היא אמנם רצתה לקבל את הזכויות המגיעות לה, בדיוק כמו שיש לגברים, אך ייתכן ותצטרך לקבל את הגורל הזה ... שהיא אישה נחותה. מה היא כבר יכלה לעשות? לא הייתה לה היכולת לשנות את העולם ... דמעה בודדה זלגה במורד לחייה והיא עצמה את עיניה.


 "מה?!" קרא מרקס בשעה כה מוקדמת בבוקר "הוא ... חתיכת בן בליעל!" קילל הבורגני ונכנס בחזרה אל חדרו שלו ושל מרגנית. הוא טרק את הדלת מאחוריו, עצבני מתמיד. מרגנית התעוררה, היא הייתה מבוהלת "מה קרה?" שאלה במהירות. מרקס קרע את המכתב הקטן שאחז בידו. 

 "בן האצולה, הוא התחיל עם כל השטויות שלו ... הוא רוצה שתישני בביתו לכמה ימים ואיים עליי." הסביר מרקס, שפתיו רעדו מעצבים. מרגנית לא הראתה בפניו את שמחתה ... היא אהבה את זה.


 "הוא איים עליי שוב ... אני ארצח אותו ולא אכפת לי מה המלך יעשה!" צרח מרקס וזרק כיסא מעצבים. מרגנית נעמדה על רגליה ועשתה את עצמה עצובה "אני לא מאמינה ..." אמרה בעצב רב.

 "פשוט תגידי לו שאת אוהבת אותי וזהו, את לא צריכה את כל השטויות האלו ... הוא חושב שאני בגיל שלו? בראש הילדותי שלו? בהחלט לא." אמר מרקס ונאנח. "נו באמת, תינוקת שלי ... אל תפלי לפח שלו." ביקש מרקס בצורה ממנה מרגנית הכי סלדה ... היא לא טיפשה, תבין כבר, מרקס. "אני אלך אליו ואחזור אלייך במהרה." השיבה מרגנית בקול שקט. מרקס כנראה חפץ בכך שמרגנית תרוץ לעברו ותחבק אותו, אך זה לא קרה ... היא כבר הפסיקה לשחק את עצמה יתר על המידה. היא מרגישה מטורפת, היא מרגישה יוצאת מן הכלל, אך היא איננה יכלה לשנות את השקפת עולמה על מעמדן הנחות של הנשים. מרקס הניח את ידו על כתפה של מרגנית ונשק ללחייה. מרגנית עצמה את עיניה, מנסה לסבול את זה כמה שיותר ... "אשתי היפה והחלשה ..."


***


 "הזמנת את מרגנית אלינו?" שאלה אמו של פיליפ בפליאה, כשסיפר לה את הבשורה. הוא הנהנן, מחייך. זו הייתה שעת ארוחת הבוקר. בכל ארוחה, נהג בן האצולה פיליפ לשוחח עם אמו על הכל. 

פיליפ היה קשור אל אמו. הפעם, היא לא הבינה מהי מטרתו של פיליפ, זה היה דיי אכזרי בעיניה. 

 "אל תדאגי אמא ... אני חייב להודות שהבן שלך יצא קצת מוזר, אך סוף כל סוף אני חושב שמצאתי אישה, אישה אמיתית שחושבת כמוני. אני לא מתכוון לוותר עליה, זה רק טבעי שארצה אותה. זה נדיר ..." הסביר פיליפ לאמו. האישה המבוגרת נאנחה ואז חייכה אל עבר בנה הצעיר.

 "אני מבינה. אך אל תכריח את האישה האומללה להינשא לך, אולי היא לא רוצה בכך." אמרה האם את דעתה. "מה אם אתה פוגע בה?" הוסיפה בשאלה. 

 "אני לא ... אני ראיתי בעיניה. תאמיני לי. חוץ מזה, כשאזמין אותה הנה? היא לא תהסס להיות שלי." אמר ובכך סיים את דבריו. 


הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אם היה משתמש החודש גם באתר, מי אתם חושבים שהיה מקבל את התואר?
נשאלה לפני 6 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 7 תשובות)

אתם יכולים להחליף תמונת פרופיל?
נשאלה לפני שעה ע"י Chicken Nuggets||What Does The Fox Say? (כרגע יש 4 תשובות)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה.
- פרסומת -

ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח חייבת להיות אני? את חייבת להיות את? עונה 1 תקציר: נשמע לכם הגיוני שאתם מפורסמים ופתאום מגיע ילד לכיתה סוג של חנון ואת תדעי שאת רוצה אותו אבל יצחקו עליך ופתאום ברגשה תשני את המראה ותהיא פתאום לכמה זמן חנונית ואת..... The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח סימני הגורל | מ.ת.א תקציר: בפנים. מחנה ממ.ת.א שונים עם יערה ונאמממי תקציר: דמויות שונות ממשחקים שונים מגיעים למחנה ערב בנות (סוטה מאוד 14+) תקציר: . מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א הדור הבא יחד עם יערה תקציר: זה משחק המשך מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א דברים השתנו מאז Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים תשאלו את ניקו תקציר: .:ניקו ניקו ניי:. סרט גיבורי העל הכי גרוע ביקום batman & robin תקציר: היום אנחנו נדבר על סרט גיבורי העל הכי גרוע שיצא BOOK COVERS תקציר: תמונות להשראה לספרים,משחקים,מ.תים,ועוד ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכךהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!