התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
35945 קוראים


פרק 9 - אמא למופת
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 45 חודשים
  


פרק תשע


אמא למופתבבית האצולה של פיליפ, החלה ארוחת הבוקר. "אתה והמשחקים המלוכלכים שלך ..." לעגה אמו של פיליפ. אך הבחור הצעיר והנאה מבית האצולה ´ניופריון´ נראה רגוע ושליו. "אמא, אנחנו מקורבים למלך ... מותר לנו לעשות כרצוננו. מרגנית מתאימה לי ולא מגיע לה היחס הזה מבעלה." הסביר פיליפ ולגם מכוס היין שלו "את עוד תראי, אני אגרום למרקס לסבול ... יש לי דיי טריקים בכיס." אמר וגיחך. אמו לא הייתה מרוצה, אך לפיליפ לא היה אכפת "המשחק עומד להתחיל." 


***


מרגנית לא ישנה כל הלילה, היא בכתה וזה רק משום שאדם דוחה כמו מרקס נגע בגופה. אך דבר אחד ניחם אותה, היום תוכל לראות את ילדיה הקטנים. זה מה שהיה מקובל באותה התקופה במעמד הבורגני. אישה תראה את ילדיה פעם אחת בחודש, יהיה להם זמן ביחד ולאחר מכן הם יצטרכו להיפרד למשך חודש נוסף. הילדים גרים בבית נפרד ויש להם מטפלת. מרגנית נשמה עמוק. ´היום, אנסה להירגע וליהנות עם ילדיי´ החליטה מרגנית. היא התלבשה והתגנדרה כהרגלה.


מרקס היה מופתע לראות את מרגנית אשתו יוצאת מן החדר, לאחר ששקעה בדיכאון עמוק. "מרגנית, אפרוחית שלי, בואי אליי ..." הזמין אותה מרקס אליו, בקולו הרך, אך החושני והמזויף.

מרגנית פנתה להביט בו "מרקס, הילדים שלנו באים לבקר היום ... איני יכולה לשקוע בעצבות עוד." אמרה מרגנית את הסיבה ליציאתה מהחדר, היא נראתה עצבנית ומרקס יכל להרגיש בכך.


אחר ארוחת הצהריים, ילדיה של מרגנית (בני 4 ו 6) מקסים ורוזלי הגיעו לביתם של הוריהם, מרקס ומרגנית. "הו, ילדים שלי ..." קראה מרגנית באושר וחיבקה את השניים. מרקס לא הרגיש קרוב לילדיו, הוא לא חיבק אותם ... רק הביט עליהם. במהלך היום המאושר, שיחקה מרגנית עם ילדיה בזמן שמרקס המשיך בענייניו, תוהה לעצמו אם העסקה המטופשת עם בן האצולה, פיליפ, הייתה אמיתית, משום ששום דבר לא קרה עד עכשיו (כך לפחות חשב) והחליט לשכוח מכל המקרה. 


 "אמא, את יודעת? הגיעו אלינו משלוח ... אנחנו לא יודעים מי שלח אותו, זה היה ארגז מלא במתנות." אמר מקסים בן השש לאמו, מרגנית. היא נראתה סקרנית. 

 "היה בו מכתב בשבילך, ככה אנני (המטפלת שלהם) אמרה לנו." הוסיפה רוזלי הקטנה והושיטה למרגנית את המכתב. מרגנית לקחה את המכתב מידה וקראה אותו: "מרגנית היקרה, החלטתי לשלוח לילדייך את המתנות הללו ולפנק אותם קצת ... יש למרקס ממי ללמוד." וכך הסתיים המכתב. מה ... ייתכן וזה פיליפ? מרגנית הייתה בהלם, פיליפ דיבר אמת ... מרקס לא יודע על כך, אך הוא כבר התחיל "לשחק" את המשחק המטופש ההוא ... על לבה. האם יהיה עליה לספר למרקס? אך היא במלא לא רוצה אותו בתור בעל, היא העדיפה את פיליפ ... היא לא תספר לו.הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
נעומי ~ נושמת וזה ~ מלאכית עם אקדחים ^^
סופרת צעירה, יש בזה משהו, אבל תקראי עד הסוף... אולי גבר לא עושה את השינוי?
עודכן לפני 441 ימים
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
היא פמיניסטית, לא? אז למה היא לא עושה כלום מלבד להיות בעלת דעה ומי שבאמת משנה משהו... הוא גבר?
עודכן לפני 1294 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 11 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!