התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
37195 קוראים


פרק 9 - אמא למופת
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 47 חודשים
  


פרק תשע


אמא למופתבבית האצולה של פיליפ, החלה ארוחת הבוקר. "אתה והמשחקים המלוכלכים שלך ..." לעגה אמו של פיליפ. אך הבחור הצעיר והנאה מבית האצולה ´ניופריון´ נראה רגוע ושליו. "אמא, אנחנו מקורבים למלך ... מותר לנו לעשות כרצוננו. מרגנית מתאימה לי ולא מגיע לה היחס הזה מבעלה." הסביר פיליפ ולגם מכוס היין שלו "את עוד תראי, אני אגרום למרקס לסבול ... יש לי דיי טריקים בכיס." אמר וגיחך. אמו לא הייתה מרוצה, אך לפיליפ לא היה אכפת "המשחק עומד להתחיל." 


***


מרגנית לא ישנה כל הלילה, היא בכתה וזה רק משום שאדם דוחה כמו מרקס נגע בגופה. אך דבר אחד ניחם אותה, היום תוכל לראות את ילדיה הקטנים. זה מה שהיה מקובל באותה התקופה במעמד הבורגני. אישה תראה את ילדיה פעם אחת בחודש, יהיה להם זמן ביחד ולאחר מכן הם יצטרכו להיפרד למשך חודש נוסף. הילדים גרים בבית נפרד ויש להם מטפלת. מרגנית נשמה עמוק. ´היום, אנסה להירגע וליהנות עם ילדיי´ החליטה מרגנית. היא התלבשה והתגנדרה כהרגלה.


מרקס היה מופתע לראות את מרגנית אשתו יוצאת מן החדר, לאחר ששקעה בדיכאון עמוק. "מרגנית, אפרוחית שלי, בואי אליי ..." הזמין אותה מרקס אליו, בקולו הרך, אך החושני והמזויף.

מרגנית פנתה להביט בו "מרקס, הילדים שלנו באים לבקר היום ... איני יכולה לשקוע בעצבות עוד." אמרה מרגנית את הסיבה ליציאתה מהחדר, היא נראתה עצבנית ומרקס יכל להרגיש בכך.


אחר ארוחת הצהריים, ילדיה של מרגנית (בני 4 ו 6) מקסים ורוזלי הגיעו לביתם של הוריהם, מרקס ומרגנית. "הו, ילדים שלי ..." קראה מרגנית באושר וחיבקה את השניים. מרקס לא הרגיש קרוב לילדיו, הוא לא חיבק אותם ... רק הביט עליהם. במהלך היום המאושר, שיחקה מרגנית עם ילדיה בזמן שמרקס המשיך בענייניו, תוהה לעצמו אם העסקה המטופשת עם בן האצולה, פיליפ, הייתה אמיתית, משום ששום דבר לא קרה עד עכשיו (כך לפחות חשב) והחליט לשכוח מכל המקרה. 


 "אמא, את יודעת? הגיעו אלינו משלוח ... אנחנו לא יודעים מי שלח אותו, זה היה ארגז מלא במתנות." אמר מקסים בן השש לאמו, מרגנית. היא נראתה סקרנית. 

 "היה בו מכתב בשבילך, ככה אנני (המטפלת שלהם) אמרה לנו." הוסיפה רוזלי הקטנה והושיטה למרגנית את המכתב. מרגנית לקחה את המכתב מידה וקראה אותו: "מרגנית היקרה, החלטתי לשלוח לילדייך את המתנות הללו ולפנק אותם קצת ... יש למרקס ממי ללמוד." וכך הסתיים המכתב. מה ... ייתכן וזה פיליפ? מרגנית הייתה בהלם, פיליפ דיבר אמת ... מרקס לא יודע על כך, אך הוא כבר התחיל "לשחק" את המשחק המטופש ההוא ... על לבה. האם יהיה עליה לספר למרקס? אך היא במלא לא רוצה אותו בתור בעל, היא העדיפה את פיליפ ... היא לא תספר לו.הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
נעומי ~ נושמת וזה ~ מלאכית עם אקדחים ^^
סופרת צעירה, יש בזה משהו, אבל תקראי עד הסוף... אולי גבר לא עושה את השינוי?
עודכן לפני 510 ימים
סופרת צעירה- אוהבת לכתוב. פ-ורשת. אין לי כבר מה לעשות פה.
היא פמיניסטית, לא? אז למה היא לא עושה כלום מלבד להיות בעלת דעה ומי שבאמת משנה משהו... הוא גבר?
עודכן לפני 1362 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי רק נרשמתי וזה לא נותן לי תמונת פרופיל
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Monkiy (כרגע יש 8 תשובות)

לא הייתי פה חצי שנה
נשאלה לפני 7 שעות ע"י Absolutely Fucking God (כרגע יש 3 תשובות)

סיפורים נוספים
תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ מושחתים תקציר: . הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) מחנה קיץ לקוסמים מ.ת. תקציר: כנסו יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר להיות הכי מקובלת שיש תקציר: (סיפור לא אמיתי) אפשר לומר ששוםדבר לאבאמת כמו שהוא ניראה אצלי אני יודעת! אני יפה מקובלת בנים אוהבים אותי אבל מאחורי החזות הזאת הכל מתפורר אצלי אף אחד לא יודע מי אני באמת! מהסדרה של gayabook הנקראת נוער משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם רעיונות לדמויות תקציר: פרטי רק חברים של המישתמש שלי באתר מורשים להיכנס כי אני רוצה חוות דעת לדמויות אבל לא בה לי שמיליוני אנשים יוכלו להיכנס ולהעתיק אותן. נשיקה אסורה.(13+) תקציר: בתוך הספר ♥ מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! חנויות למכירת חומרי סליים תקציר: איפה קונים? איפה זה נמצא?הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!