התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
37175 קוראים


פרק 7 - העסקה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 47 חודשים
  


פרק שבע

העסקה "עצרו את הכל!" נשמע לפתע קולו של מרקס. הוא קרב במהירות אל מרכז האולם, בו המשיכו לרקוד מרגנית ובן האצולה. "חתיכת ..." מרקס החטיף לפניו של פיליפ, מרגנית נבהלה.

 "תפסיק, מרקס!" צעקה מרגנית על בעלה, אך הוא סטר גם לה, פניו אדומים מן הכעס הרב.

האורחים סביב צפו על המתרחש, הם היו בהלם. פיליפ קם מן הרצפה ... ממשש את לחיו. 

 "בואי איתי. אני עוד אחטיף לך." אמר מרקס ומשך בידה של מרגנית "אישה טיפשה!" העליב.

מרגנית רצתה להחזיר לו, אך אז קרה דבר שלא ציפתה לו, מרקס נעצר במקום כשפיליפ 

קרא "אל תיתנו להם לצאת." הדלתות ננעלו מבחוץ ומבפנים, שומרים חסמו את היציאה מהבית.

מרגנית לא הבינה ... מה פיליפ מתכנן? מרקס הסתובב, פיו פעור ומבטו מסגיר בלבול.


 "סלח לי, מרקס. אבל אני לא אתן לך ללכת, לא לפני שאבצע איתך עסקה." אמר פיליפ בפשטות.

לנגד עיני אורחי הנשף, מרקס הרגיש מושפל. לא רק שבן האצולה ההוא, פיליפ, רקד עם אשתו,

עכשיו הוא גם קובע לו מה לעשות. "יש לך מושג כמה אתה חוצפן? תן לי ללכת!" צרח מרקס.


פיליפ ישב בנחת על כיסאו, מרגנית חשה ברע. ´מה הולך כאן?´ אחיזתו של מרקס הייתה כואבת.

 "מרגנית מתאימה לי," אמר לפתע הצעיר "אני רוצה אותה, בוא נעשה עסקה." הציע פיליפ.

 "מה?!" קראה מרגנית לפתע "שום עסקה ... בעיקר לא עליי, אני נראית לכם משחק?" 

 "כן! את רק אישה!" לחש מרקס למרגנית ... בקול שלו היה ... משהו אכזרי, שלא שמעה קודם.

 "לא לזה התכוונתי, מרגנית. שמעי טוב." אמר פיליפ ברכות "אתה אוהב את מרגנית?" שאל

פיליפ את מרקס. "אני לא אענה לך על זה!" השיב מרקס, הוא רעד מזעם.

 "חבל, כי אתה לא תצא מכאן." אמר בן האצולה, הוא נראה רגוע "אתה אוהב אותה?"

 "כן ... כמובן." השיב מרקס, מרגנית ידעה שהוא משקר! אבל ... מה פיליפ מנסה לעשות? 

 "ובכן ... משום שאני בן אצולה, אני יכול לעשות מה שאני רוצה, אני מקורב למלך. יש לך רק חודש מרקס, להראות לי שאתה באמת אוהב את מרגנית." אמר פיליפ וחייך אל מרגנית. 


 "מה השטויות האלה?!" קרא מרקס "אני לא משחק איתך, ילד. תן לי ללכת. מיד!" צרח מרקס.

 "אתה רק מוכיח לי שוב ושוב שאינך אוהב אותה. אם לא תשתף פעולה, היא תהיה שלי." אמר פיליפ. מרגנית הבינה את הכל, פיליפ הוא לא כמו שאר הגברים כיום, הוא מזכיר לה את עצמה.


 "אה, שכחתי להוסיף משהו. לא אקח ממך רק את מרגנית, אלא גם את הבית." אמר פיליפ בחיוך. האורחים באולם, לחששו ביניהם, הם היו המומים ... מדוע בן האצולה מתנהג כך?

   "בסדר ... טיפש." מרקס הסכים, מרגנית שמה לב לכך שהוא הסכים רק לאחר שפיליפ ציין את הבית שלהם, כמה דוחה. "נהדר! תוכיח לי, למרגנית לא מגיע בעל כמוך." אמר הצעיר בנימה

עוינת. מלבד מרגנית, בעיני שאר הסובבים פיליפ התנהג באכזריות ... הם חשבו שהוא מטורף,

מרקס מתנהג אל מרגנית, בדיוק כמו שצריך להתנהג לאישה ... אז מה הוא רוצה בעצם?הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מי שהכיר את סירופ שוקולד תיכנסו
נשאלה לפני 23 ימים ע"י ♥יערה♥ I לא פעילה יותר I אדיוס אמיגוס (כרגע יש 7 תשובות)

האמת, חיבבתי את האתר הזה מאוד 😊
נשאלה לפני 3 ימים ע"י ✧⁩ ⁦(◍•ᴗ•◍)✧ (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! מושחתים תקציר: . הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק. ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר אני תקציר: הספר מספר על ילדה ושמה ליאור היא עוברת הרבה חוויות אהבות ואכזבות כל זאת ועוד יסופר בספר❤ ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! משפחת שומו עונה 4 תקציר: שנה חלפה מאז שמשפחת שומו הרגה את ציפי ומירגן, עכשיו תשכחו מכל מה ידעתם על הסדרה כי עונה 4 הולכת להיות טרוף תאומות מרוחקות תקציר: היוש! קוראים לי יוני יש לי אחות תאומה בשם יולי וזה קצת מסובך יולי מקובלת רצח ואני אני סתם אני ויולי בקשר טוב אחיות טובות אד לא מזמן שהגענו לכיתה ו מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם התחלה חדשה תקציר: ליאור ורוני הם אחים, אחרי תאונה מצערת הם מוצאים את עצמם בבית החולים חסרי כל זיכרון מה קרה להם? ומי זאת לעזעזל משפחת אבני?...האם ליאור ורוני יצליחו להתחיל מחדש? והאם זיכרונותיהם בכלל ישובו מתישהו או שאבדו לנצח ספר הטמטום הגדול.~;~אל תיכנסו,זה מדבק. תקציר: ומדבר.חהחהחהחה תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!