התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44716 קוראים


פרק 18 - לא אשכח זאת לעולם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 38 חודשים
  


פרק שמונה עשרה


לא אשכח זאת לעולםרותם המשיכה לעזור לי לרדת במשקל, בלעדיה שום דבר לא היה עובד. בכל פעם שרציתי לחטוף משהו טעים, היא תפסה בי ואמרה "לא.", ואני נאנחתי באכזבה, לא האמנתי שילדה בת חמש, היא ה"דיאטנית" שלי ... אך זה היה מדהים בעיניי. בסוף כל יום, ליטפתי את פניה ונתתי לה חיבוק אוהב "אל תשכחי שהכל בזכותך ..." לחשתי לה באהבה, אך היא לא הסכימה עם זה.

 "לא. בזכותך!" קראה. זה גרם לי לגחך ... לולא רותם, לא היה לי את אותו כוח הרצון שיש לי היום.


יום אחד, כמו בכל יום רגיל ... ביקשה ממני אימי לזרוק את הזבל. "תעשה את זה מהר, עומד לרדת גשם." האיצה בי. תפסתי בשקית הזבל ויצאתי החוצה לכיוון פח האשפה. היה קר ... "הנה הוא." שמעתי קול מוכר ... זה גרם לי להיבהל. אלו היו עילאי והחבר´ה שלו. 

 "ממש כאן, אתה עומד לסבול! חתיכת בן זונה!" קרא עילאי, הוא היה עצבני ... "מכוער, שמן, אידיוט, מפגר!" הוא הטיח בי את כל הקללות האפשריות ... עמדתי מולם, פחדתי ... רעדתי. 


 "לכו מכאן ... אתם מפריעים לי." התחצפתי אליהם. הייתי קרוב לבית שלי, הם רציניים? אמא שלי יכלה להתקשר למשטרה, אבל נראה שזה לא ´הזיז´ להם. "שמעתם אותו? חתיכת כלב!" העליב עילאי, כהרגלו. נשמתי מהר, ידעתי שהם עומדים להחטיף לי ... עילאי רוצה לנקום, על כך שהכיתי אותו. ואז, הם החלו להכות אותי, כל אחד בתורו: עילאי בעט, אשר החטיף ואורי נשך. נפלתי על האדמה. לא ידעתי אם אשרוד את זה ... כל מה שחשבתי היה על רותם ´רותם ...´ פרצתי בבכי.


***


אימי חיכתה וחיכתה ולא הגעתי "נו, איפה הוא ... בסך הכל ביקשתי ממנו לזרוק את הזבל." אמרה בעצבים. רותם שמעה את זה. בזמן שאימי התפנתה (בשירותים), היא יצאה מהבית, היא חיפשה אחריי. החל לרדת גשם, היה קר ורותם לא וויתרה עליי ... פשוט לא וויתרה. עד שמצאה אותי, היא ראתה איך שאני מוכה על ידי שלושת הנערים, איך שהקאתי דם על האדמה ופרצתי בבכי. באותו הרגע, לא הבחנתי שמדובר ברותם ... ראיתי מטושטש. אך היא צרחה "לא! לא! לא!" וחצתה את הכביש הסואן בריצה, היא רצה לכיווני. ברגע ששמעתי אותה, נעמדתי על רגליי, עילאי ושני האחרים היו בהלם. למזלי הרב (ולמזלה של רותם), היא הצליחה לחצות את הכביש בבטחה.


וכשהגיעה אלינו, היא צרחה על עילאי "אל תפגעו בעידו שלי!" הייתי בהלם טוטלי. רותם חצתה כביש סואן, בכדי להגן עליי? "מי זאת הילדה הקטנה הזו?" שאל עילאי בחוסר הבנה. מיהרתי להרים את אחותי על ידי, במידה והרשעים ירצו לפגוע גם בה. "זו אחותי! היחידה שמבינה אותי!" צעקתי לעברם. משפתיי נזל דם, רותם הבחינה בכך והחלה לקבל התקף ... היא צרחה. 

 "תסתלקו מכאן! היא מקבלת התקף והכל באשמתכם!" צרחתי בבכי, רעדתי וניסיתי להרגיע את רותם הקטנה בזרועותיי. עילאי, אשר ואורי היו בהלם ... הם החליטו לעזוב אותי, רק כשהבחינו ברותם שהתנהגה בהיסטריה ... משום שדאגה לי. נפלתי על ברכיי, תוך כדי שאני מחבק אותה.

 "לא, רותם ... אני בסדר." לחשתי לה. גשם המשיך לטפטף על שנינו והרטיב את בגדינו לגמרי.

פרצתי בבכי, היה לי קשה לראות את רותם במצב כזה ... לא טוב לילדה אוטיסטית לראות מצבים

שכאלה. את אותו היום, לא אשכח לעולם. כיצד רותם הצילה אותי ביום שטוף גשם שכזה. 


הירשם לאתר כדי להגיב

5 תגובות
Shiho
רותם פשוט מדהימה!!
עודכן לפני 237 ימים
רותם2000
והאם בסוף האם יודעת על כל מה שרותם עשתה?
עודכן לפני 339 ימים
רותם2000
בתמונות זאת רותם? ואתם חייבים להוציא על זה ספר אמיתי
עודכן לפני 339 ימים
טל ברוני
וואי אני בוכה
עודכן לפני 754 ימים
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
מרגש
עודכן לפני 992 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט שלהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!