התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
45914 קוראים


פרק 18 - לא אשכח זאת לעולם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 41 חודשים
  


פרק שמונה עשרה


לא אשכח זאת לעולםרותם המשיכה לעזור לי לרדת במשקל, בלעדיה שום דבר לא היה עובד. בכל פעם שרציתי לחטוף משהו טעים, היא תפסה בי ואמרה "לא.", ואני נאנחתי באכזבה, לא האמנתי שילדה בת חמש, היא ה"דיאטנית" שלי ... אך זה היה מדהים בעיניי. בסוף כל יום, ליטפתי את פניה ונתתי לה חיבוק אוהב "אל תשכחי שהכל בזכותך ..." לחשתי לה באהבה, אך היא לא הסכימה עם זה.

 "לא. בזכותך!" קראה. זה גרם לי לגחך ... לולא רותם, לא היה לי את אותו כוח הרצון שיש לי היום.


יום אחד, כמו בכל יום רגיל ... ביקשה ממני אימי לזרוק את הזבל. "תעשה את זה מהר, עומד לרדת גשם." האיצה בי. תפסתי בשקית הזבל ויצאתי החוצה לכיוון פח האשפה. היה קר ... "הנה הוא." שמעתי קול מוכר ... זה גרם לי להיבהל. אלו היו עילאי והחבר´ה שלו. 

 "ממש כאן, אתה עומד לסבול! חתיכת בן זונה!" קרא עילאי, הוא היה עצבני ... "מכוער, שמן, אידיוט, מפגר!" הוא הטיח בי את כל הקללות האפשריות ... עמדתי מולם, פחדתי ... רעדתי. 


 "לכו מכאן ... אתם מפריעים לי." התחצפתי אליהם. הייתי קרוב לבית שלי, הם רציניים? אמא שלי יכלה להתקשר למשטרה, אבל נראה שזה לא ´הזיז´ להם. "שמעתם אותו? חתיכת כלב!" העליב עילאי, כהרגלו. נשמתי מהר, ידעתי שהם עומדים להחטיף לי ... עילאי רוצה לנקום, על כך שהכיתי אותו. ואז, הם החלו להכות אותי, כל אחד בתורו: עילאי בעט, אשר החטיף ואורי נשך. נפלתי על האדמה. לא ידעתי אם אשרוד את זה ... כל מה שחשבתי היה על רותם ´רותם ...´ פרצתי בבכי.


***


אימי חיכתה וחיכתה ולא הגעתי "נו, איפה הוא ... בסך הכל ביקשתי ממנו לזרוק את הזבל." אמרה בעצבים. רותם שמעה את זה. בזמן שאימי התפנתה (בשירותים), היא יצאה מהבית, היא חיפשה אחריי. החל לרדת גשם, היה קר ורותם לא וויתרה עליי ... פשוט לא וויתרה. עד שמצאה אותי, היא ראתה איך שאני מוכה על ידי שלושת הנערים, איך שהקאתי דם על האדמה ופרצתי בבכי. באותו הרגע, לא הבחנתי שמדובר ברותם ... ראיתי מטושטש. אך היא צרחה "לא! לא! לא!" וחצתה את הכביש הסואן בריצה, היא רצה לכיווני. ברגע ששמעתי אותה, נעמדתי על רגליי, עילאי ושני האחרים היו בהלם. למזלי הרב (ולמזלה של רותם), היא הצליחה לחצות את הכביש בבטחה.


וכשהגיעה אלינו, היא צרחה על עילאי "אל תפגעו בעידו שלי!" הייתי בהלם טוטלי. רותם חצתה כביש סואן, בכדי להגן עליי? "מי זאת הילדה הקטנה הזו?" שאל עילאי בחוסר הבנה. מיהרתי להרים את אחותי על ידי, במידה והרשעים ירצו לפגוע גם בה. "זו אחותי! היחידה שמבינה אותי!" צעקתי לעברם. משפתיי נזל דם, רותם הבחינה בכך והחלה לקבל התקף ... היא צרחה. 

 "תסתלקו מכאן! היא מקבלת התקף והכל באשמתכם!" צרחתי בבכי, רעדתי וניסיתי להרגיע את רותם הקטנה בזרועותיי. עילאי, אשר ואורי היו בהלם ... הם החליטו לעזוב אותי, רק כשהבחינו ברותם שהתנהגה בהיסטריה ... משום שדאגה לי. נפלתי על ברכיי, תוך כדי שאני מחבק אותה.

 "לא, רותם ... אני בסדר." לחשתי לה. גשם המשיך לטפטף על שנינו והרטיב את בגדינו לגמרי.

פרצתי בבכי, היה לי קשה לראות את רותם במצב כזה ... לא טוב לילדה אוטיסטית לראות מצבים

שכאלה. את אותו היום, לא אשכח לעולם. כיצד רותם הצילה אותי ביום שטוף גשם שכזה. 


הירשם לאתר כדי להגיב

5 תגובות
Shiho
רותם פשוט מדהימה!!
עודכן לפני 303 ימים
רותם2000
והאם בסוף האם יודעת על כל מה שרותם עשתה?
עודכן לפני 405 ימים
רותם2000
בתמונות זאת רותם? ואתם חייבים להוציא על זה ספר אמיתי
עודכן לפני 405 ימים
טל ברוני
וואי אני בוכה
עודכן לפני 820 ימים
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
מרגש
עודכן לפני 1058 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

איך משתמשים בטמפון?
נשאלה לפני 13 שעות ע"י 🎀 (כרגע יש 26 תשובות)

אייקון
נשאלה לפני 37 דקות ע"י #ican´´teven (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי.
- פרסומת -

דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secret Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים מפעל חתימות תקציר: בספר מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . היורשת תקציר: בספר ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!