התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
52200 קוראים


פרק 18 - לא אשכח זאת לעולם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 49 חודשים
  


פרק שמונה עשרה


לא אשכח זאת לעולםרותם המשיכה לעזור לי לרדת במשקל, בלעדיה שום דבר לא היה עובד. בכל פעם שרציתי לחטוף משהו טעים, היא תפסה בי ואמרה "לא.", ואני נאנחתי באכזבה, לא האמנתי שילדה בת חמש, היא ה"דיאטנית" שלי ... אך זה היה מדהים בעיניי. בסוף כל יום, ליטפתי את פניה ונתתי לה חיבוק אוהב "אל תשכחי שהכל בזכותך ..." לחשתי לה באהבה, אך היא לא הסכימה עם זה.

 "לא. בזכותך!" קראה. זה גרם לי לגחך ... לולא רותם, לא היה לי את אותו כוח הרצון שיש לי היום.


יום אחד, כמו בכל יום רגיל ... ביקשה ממני אימי לזרוק את הזבל. "תעשה את זה מהר, עומד לרדת גשם." האיצה בי. תפסתי בשקית הזבל ויצאתי החוצה לכיוון פח האשפה. היה קר ... "הנה הוא." שמעתי קול מוכר ... זה גרם לי להיבהל. אלו היו עילאי והחבר´ה שלו. 

 "ממש כאן, אתה עומד לסבול! חתיכת בן זונה!" קרא עילאי, הוא היה עצבני ... "מכוער, שמן, אידיוט, מפגר!" הוא הטיח בי את כל הקללות האפשריות ... עמדתי מולם, פחדתי ... רעדתי. 


 "לכו מכאן ... אתם מפריעים לי." התחצפתי אליהם. הייתי קרוב לבית שלי, הם רציניים? אמא שלי יכלה להתקשר למשטרה, אבל נראה שזה לא ´הזיז´ להם. "שמעתם אותו? חתיכת כלב!" העליב עילאי, כהרגלו. נשמתי מהר, ידעתי שהם עומדים להחטיף לי ... עילאי רוצה לנקום, על כך שהכיתי אותו. ואז, הם החלו להכות אותי, כל אחד בתורו: עילאי בעט, אשר החטיף ואורי נשך. נפלתי על האדמה. לא ידעתי אם אשרוד את זה ... כל מה שחשבתי היה על רותם ´רותם ...´ פרצתי בבכי.


***


אימי חיכתה וחיכתה ולא הגעתי "נו, איפה הוא ... בסך הכל ביקשתי ממנו לזרוק את הזבל." אמרה בעצבים. רותם שמעה את זה. בזמן שאימי התפנתה (בשירותים), היא יצאה מהבית, היא חיפשה אחריי. החל לרדת גשם, היה קר ורותם לא וויתרה עליי ... פשוט לא וויתרה. עד שמצאה אותי, היא ראתה איך שאני מוכה על ידי שלושת הנערים, איך שהקאתי דם על האדמה ופרצתי בבכי. באותו הרגע, לא הבחנתי שמדובר ברותם ... ראיתי מטושטש. אך היא צרחה "לא! לא! לא!" וחצתה את הכביש הסואן בריצה, היא רצה לכיווני. ברגע ששמעתי אותה, נעמדתי על רגליי, עילאי ושני האחרים היו בהלם. למזלי הרב (ולמזלה של רותם), היא הצליחה לחצות את הכביש בבטחה.


וכשהגיעה אלינו, היא צרחה על עילאי "אל תפגעו בעידו שלי!" הייתי בהלם טוטלי. רותם חצתה כביש סואן, בכדי להגן עליי? "מי זאת הילדה הקטנה הזו?" שאל עילאי בחוסר הבנה. מיהרתי להרים את אחותי על ידי, במידה והרשעים ירצו לפגוע גם בה. "זו אחותי! היחידה שמבינה אותי!" צעקתי לעברם. משפתיי נזל דם, רותם הבחינה בכך והחלה לקבל התקף ... היא צרחה. 

 "תסתלקו מכאן! היא מקבלת התקף והכל באשמתכם!" צרחתי בבכי, רעדתי וניסיתי להרגיע את רותם הקטנה בזרועותיי. עילאי, אשר ואורי היו בהלם ... הם החליטו לעזוב אותי, רק כשהבחינו ברותם שהתנהגה בהיסטריה ... משום שדאגה לי. נפלתי על ברכיי, תוך כדי שאני מחבק אותה.

 "לא, רותם ... אני בסדר." לחשתי לה. גשם המשיך לטפטף על שנינו והרטיב את בגדינו לגמרי.

פרצתי בבכי, היה לי קשה לראות את רותם במצב כזה ... לא טוב לילדה אוטיסטית לראות מצבים

שכאלה. את אותו היום, לא אשכח לעולם. כיצד רותם הצילה אותי ביום שטוף גשם שכזה. 


הירשם לאתר כדי להגיב

5 תגובות
Shiho
רותם פשוט מדהימה!!
עודכן לפני 567 ימים
רותם2000
והאם בסוף האם יודעת על כל מה שרותם עשתה?
עודכן לפני 669 ימים
רותם2000
בתמונות זאת רותם? ואתם חייבים להוציא על זה ספר אמיתי
עודכן לפני 669 ימים
טל ברוני
וואי אני בוכה
עודכן לפני 1084 ימים
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
מרגש
עודכן לפני 1322 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

עזרו לנו להציל את עיר הספרים!
נשאלה לפני שעה ע"י עיר הספרים לשעבר (כרגע יש 14 תשובות)

תעקבו אחרי האינסטגרם של הפרוייקט :)
נשאלה לפני 3 שעות ע"י עיר הספרים לשעבר (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא אורורה גרים || Aurora Grimm תקציר: . ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו פנימייה! תקציר: בוואו בואו שטויות שאני רושמת כשאני עושה שיעורי בית תקציר: אז עכשיו אני עושה שיעורי בית ובא לי רעיון כזה שלפעמים אני פשוט אכתוב פה שטויות שאני חושבת עליהן כשאני עושה אותם הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה תאוריות מקוריות על מריקולס. *חצי מוקפא* תקציר: אני אכתוב תאוריות (מקוריות) על ליידי באג ועל צ´אט נואר. אני אשתדל לכתוב כמה שיותר, ולכתוב! גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר עד שאתעורר||פאנפיק על לונה תקציר: תקציר בספר לוס אנג´לס ומה שמעבר מ.ת תקציר: לוס אנג´לס עיר החלומות, השטן בכבודו ובעצמו מגיע ללוס אנג´לס בכדי להבין מדוע אביו כלכך השקיע במין האנושי לכן הוא ושדה שלו בחורה תוססת חושנית אך תוקפנית מגיעים ללוס אנג´לס ושם פוגשים בבני האדם עד שתפנית מוזרה לוקחת חלק ויצורים שמיימיים חול ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה) פנאפ מ.ת. תקציר: פאנטיים פרדי עוד פנוי, אנשימים!!! יי תקציר: ייהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!