התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
46851 קוראים


פרק 18 - לא אשכח זאת לעולם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק שמונה עשרה


לא אשכח זאת לעולםרותם המשיכה לעזור לי לרדת במשקל, בלעדיה שום דבר לא היה עובד. בכל פעם שרציתי לחטוף משהו טעים, היא תפסה בי ואמרה "לא.", ואני נאנחתי באכזבה, לא האמנתי שילדה בת חמש, היא ה"דיאטנית" שלי ... אך זה היה מדהים בעיניי. בסוף כל יום, ליטפתי את פניה ונתתי לה חיבוק אוהב "אל תשכחי שהכל בזכותך ..." לחשתי לה באהבה, אך היא לא הסכימה עם זה.

 "לא. בזכותך!" קראה. זה גרם לי לגחך ... לולא רותם, לא היה לי את אותו כוח הרצון שיש לי היום.


יום אחד, כמו בכל יום רגיל ... ביקשה ממני אימי לזרוק את הזבל. "תעשה את זה מהר, עומד לרדת גשם." האיצה בי. תפסתי בשקית הזבל ויצאתי החוצה לכיוון פח האשפה. היה קר ... "הנה הוא." שמעתי קול מוכר ... זה גרם לי להיבהל. אלו היו עילאי והחבר´ה שלו. 

 "ממש כאן, אתה עומד לסבול! חתיכת בן זונה!" קרא עילאי, הוא היה עצבני ... "מכוער, שמן, אידיוט, מפגר!" הוא הטיח בי את כל הקללות האפשריות ... עמדתי מולם, פחדתי ... רעדתי. 


 "לכו מכאן ... אתם מפריעים לי." התחצפתי אליהם. הייתי קרוב לבית שלי, הם רציניים? אמא שלי יכלה להתקשר למשטרה, אבל נראה שזה לא ´הזיז´ להם. "שמעתם אותו? חתיכת כלב!" העליב עילאי, כהרגלו. נשמתי מהר, ידעתי שהם עומדים להחטיף לי ... עילאי רוצה לנקום, על כך שהכיתי אותו. ואז, הם החלו להכות אותי, כל אחד בתורו: עילאי בעט, אשר החטיף ואורי נשך. נפלתי על האדמה. לא ידעתי אם אשרוד את זה ... כל מה שחשבתי היה על רותם ´רותם ...´ פרצתי בבכי.


***


אימי חיכתה וחיכתה ולא הגעתי "נו, איפה הוא ... בסך הכל ביקשתי ממנו לזרוק את הזבל." אמרה בעצבים. רותם שמעה את זה. בזמן שאימי התפנתה (בשירותים), היא יצאה מהבית, היא חיפשה אחריי. החל לרדת גשם, היה קר ורותם לא וויתרה עליי ... פשוט לא וויתרה. עד שמצאה אותי, היא ראתה איך שאני מוכה על ידי שלושת הנערים, איך שהקאתי דם על האדמה ופרצתי בבכי. באותו הרגע, לא הבחנתי שמדובר ברותם ... ראיתי מטושטש. אך היא צרחה "לא! לא! לא!" וחצתה את הכביש הסואן בריצה, היא רצה לכיווני. ברגע ששמעתי אותה, נעמדתי על רגליי, עילאי ושני האחרים היו בהלם. למזלי הרב (ולמזלה של רותם), היא הצליחה לחצות את הכביש בבטחה.


וכשהגיעה אלינו, היא צרחה על עילאי "אל תפגעו בעידו שלי!" הייתי בהלם טוטלי. רותם חצתה כביש סואן, בכדי להגן עליי? "מי זאת הילדה הקטנה הזו?" שאל עילאי בחוסר הבנה. מיהרתי להרים את אחותי על ידי, במידה והרשעים ירצו לפגוע גם בה. "זו אחותי! היחידה שמבינה אותי!" צעקתי לעברם. משפתיי נזל דם, רותם הבחינה בכך והחלה לקבל התקף ... היא צרחה. 

 "תסתלקו מכאן! היא מקבלת התקף והכל באשמתכם!" צרחתי בבכי, רעדתי וניסיתי להרגיע את רותם הקטנה בזרועותיי. עילאי, אשר ואורי היו בהלם ... הם החליטו לעזוב אותי, רק כשהבחינו ברותם שהתנהגה בהיסטריה ... משום שדאגה לי. נפלתי על ברכיי, תוך כדי שאני מחבק אותה.

 "לא, רותם ... אני בסדר." לחשתי לה. גשם המשיך לטפטף על שנינו והרטיב את בגדינו לגמרי.

פרצתי בבכי, היה לי קשה לראות את רותם במצב כזה ... לא טוב לילדה אוטיסטית לראות מצבים

שכאלה. את אותו היום, לא אשכח לעולם. כיצד רותם הצילה אותי ביום שטוף גשם שכזה. 


הירשם לאתר כדי להגיב

5 תגובות
Shiho
רותם פשוט מדהימה!!
עודכן לפני 359 ימים
רותם2000
והאם בסוף האם יודעת על כל מה שרותם עשתה?
עודכן לפני 462 ימים
רותם2000
בתמונות זאת רותם? ואתם חייבים להוציא על זה ספר אמיתי
עודכן לפני 462 ימים
טל ברוני
וואי אני בוכה
עודכן לפני 876 ימים
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
מרגש
עודכן לפני 1114 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

הרגע העצוב הזה...
נשאלה לפני 24 דקות ע"י ded (כרגע יש תשובה אחת)

h
נשאלה לפני 2 ימים ע"י ded (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה.
- פרסומת -

מתנקשת (14+) || חן סיפורים תקציר: היילי בת ה - 14 , אמנה להיות מתנקשת מגיל צעיר. אביה, רוצח שכיר בעצמו, שולח אותה למשימות שונות. בדרך כלל היילי מבצעת את משימותיה, אך הפעם משהו משתבש. פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. תמותו תקציר: פאנפיק על קוראסמי | קירקה~ תקציר: טוב אז אין לי תקציר פפפפפ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. פרצוף בוכה צוחק מ.ת.א תקציר: הוא בספר♥♥ שחברתך הטובה היא מלכת הכיתה. תקציר: מאי היא הילדה הכי מקובלת בכיתה וליה היא החברה הכי טובה שלה,היי זאת אני תישמעו את הסיפור מהצד שלי ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אש ומים| מ.ת.א תקציר: יש שתי ממלכות, ממלכת האש וממלכת המים, על ממלכת האש מלך ומלכה רעים, ועל המים טובים, יום אחד פורצת מלחמה ענקית בין הממלכות, אתם אנשים כפריים שגרים בכפר שמנסים לגרום למלכה ומלך למות , בממלכת האש שוכנת גם נסיכה שהיא טובת לב למ"ע והנבל המרושע בעולם- האגם הקסום תקציר: ספר המשך למטבע המסתורי ארץ החלומות והמסע אל המטבע, לפעמים אני אעשה פרק אחד מכמה נקודות מבט. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית! אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחדהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!