התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32344 קוראים


פרק 5 - הנשף
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 38 חודשים
  


פרק חמש


הנשףמרקס נראה עצבני עדיין, זה כל מה שמרגנית רצתה. לאחר שהשניים התארגנו, הם עזבו את הבית והלכו ברגל אל בית האצולה הקרוב, שם נערך הנשף "מרגנית, חזרת להיות מרגנית, נכון?" שאל מרקס בתקווה לתשובה. "כן ..." השיבה. זה לא שהיא ריחמה עליו, זה פשוט שהיא צריכה לפעול באיטיות ובחכמה. היא הרגישה מטורפת, היא הייתה כל כך רגילה להיות האישה "המתוקה" של מרקס, עד שמחשבותיה נראו לה הזויות. ´יחשיבו אותי למטורפת.´ חשבה מרגנית, אך היא ידעה שזה מה שהיא רוצה. היא רצתה להיות שווה לגבר ... אף על פי שמעולם לא יקבלו את דעותיה, משום שהן כה הזויות, אין סיכוי שיתנו לה לחיות אחרי כל זה ... אך היא אמיצה, היא לא מפחדת.


מרקס ליטף את ראשה, היא חייכה חיוך מאולץ. היא ידעה שבנשף הזה תצטרך לרקוד עם מרקס, כמו בכל נשף אחר אליו הוזמנו. בדרכם אל בית האצולה, הם הבחינו בזוגות נוספים מן המעמד הבורגני, ומעמד האצולה: הם היו לבושים כה יפה ונראו מאושרים לכבוד האירוע. "את רואה מרגנית? כל הנשים, כולן אחת אחת, מעריצות את אישם." אמר מרקס בקול סמכותי, כאילו זו הפעם הראשונה שמרגנית שומעת על זה. "אני יודעת את זה ... גם אני מעריצה אותך." שיקרה וחייכה אל מרקס. הוא חייך אליה בחזרה וצבט את לחייה, כאילו הייתה ילדה קטנה. 


כאשר השניים הגיעו אל המקום, מרקס התמלא קנאה. מאז ומתמיד הבורגנים קינאו באצולה, הם ניסו לחקות אותם בהכל, אפילו בסידור ביתם. אנשים חייכו אליהם, מרגנית ומרקס החזירו בחיוך חביב. על הכיסא המכובד, ישבה גברת, על ידה ישב בחור צעיר. כשהגברת המכובדת מחאה כף, כל הנוכחים בבית שתקו ופנו להביט עליה. "שלום וברוכים הבאים לבית האצולה ´ניופריון´, כל המוזמנים רשאים להתכבד, לרקוד וכמובן ליהנות." אמרה הגברת, כולם מחאו עבורה כפיים. הבחור נעץ את מבטיו במרגנית, הוא היה יפה תואר ... אך מרקס הוציא אותה מכלל ריכוז, כאשר תפס בידה לקול השירים הצרפתיים שהתנגנו. "הבא ונרקוד." אמר למרגנית בחיוך, מרגנית נאנחה וחייכה אליו בחזרה. השניים החלו לרקוד יחד עם כמה זוגות נוספים, עד שלפתע נתקל במרגנית ילד קטן, כבן שבע. הייתה לו עוגה ביד, היא לכלכה את שמלתה של מרגנית. מרקס התעצבן "היי, פרחח! תסתכל לאן אתה הולך!" קרא מרקס, מרגנית הייתה מבולבלת.

 "רגע מרקס, הוא בן ממשפחת ´ניופריון´" אמרה מרגנית, עד מהרה הגיע אותו בחור, מרגנית הסיקה כי הם אחים. "נו באמת, תומס ... אמרתי לך לא לרוץ." אמר הבחור בעצבים. 

 "אני מצטער ... פיליפ." הצטער הילד, הוא היה נבוך ... "האיש הזה צעק עליי."הוסיף הילד בזמן שהוא מצביע על מרקס המשופם. "הם האורחים שלנו ..." השיב הבחור (לואי) לאחיו הצעיר והחל מנגב את שמלתה של מרגנית, בעזרת מטלית. מה שהיה מאוד מוזר, זו לא הייתה השפלה מצידו? לנקות את שמלתה של אישה זרה? מרקס היה בהלם, אך מרגנית הוקסמה. הבחור חייך אל מרגנית ופנה לכיוון אחר. מרקס גירד בראשו ... מה קרה כאן עכשיו? מרגנית לא ידעה מי זה עד עכשיו, עד היום ... אבל הוא הקסים אותה.  


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
שמבדוי
יפה
עודכן לפני 968 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אם היה משתמש החודש גם באתר, מי אתם חושבים שהיה מקבל את התואר?
נשאלה לפני 6 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 7 תשובות)

אתם יכולים להחליף תמונת פרופיל?
נשאלה לפני שעה ע"י Chicken Nuggets||What Does The Fox Say? (כרגע יש 4 תשובות)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה.
- פרסומת -

ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח חייבת להיות אני? את חייבת להיות את? עונה 1 תקציר: נשמע לכם הגיוני שאתם מפורסמים ופתאום מגיע ילד לכיתה סוג של חנון ואת תדעי שאת רוצה אותו אבל יצחקו עליך ופתאום ברגשה תשני את המראה ותהיא פתאום לכמה זמן חנונית ואת..... The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח סימני הגורל | מ.ת.א תקציר: בפנים. מחנה ממ.ת.א שונים עם יערה ונאמממי תקציר: דמויות שונות ממשחקים שונים מגיעים למחנה ערב בנות (סוטה מאוד 14+) תקציר: . מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א הדור הבא יחד עם יערה תקציר: זה משחק המשך מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א דברים השתנו מאז Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים תשאלו את ניקו תקציר: .:ניקו ניקו ניי:. סרט גיבורי העל הכי גרוע ביקום batman & robin תקציר: היום אנחנו נדבר על סרט גיבורי העל הכי גרוע שיצא BOOK COVERS תקציר: תמונות להשראה לספרים,משחקים,מ.תים,ועוד ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכךהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!