התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
35943 קוראים


פרק 5 - הנשף
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 45 חודשים
  


פרק חמש


הנשףמרקס נראה עצבני עדיין, זה כל מה שמרגנית רצתה. לאחר שהשניים התארגנו, הם עזבו את הבית והלכו ברגל אל בית האצולה הקרוב, שם נערך הנשף "מרגנית, חזרת להיות מרגנית, נכון?" שאל מרקס בתקווה לתשובה. "כן ..." השיבה. זה לא שהיא ריחמה עליו, זה פשוט שהיא צריכה לפעול באיטיות ובחכמה. היא הרגישה מטורפת, היא הייתה כל כך רגילה להיות האישה "המתוקה" של מרקס, עד שמחשבותיה נראו לה הזויות. ´יחשיבו אותי למטורפת.´ חשבה מרגנית, אך היא ידעה שזה מה שהיא רוצה. היא רצתה להיות שווה לגבר ... אף על פי שמעולם לא יקבלו את דעותיה, משום שהן כה הזויות, אין סיכוי שיתנו לה לחיות אחרי כל זה ... אך היא אמיצה, היא לא מפחדת.


מרקס ליטף את ראשה, היא חייכה חיוך מאולץ. היא ידעה שבנשף הזה תצטרך לרקוד עם מרקס, כמו בכל נשף אחר אליו הוזמנו. בדרכם אל בית האצולה, הם הבחינו בזוגות נוספים מן המעמד הבורגני, ומעמד האצולה: הם היו לבושים כה יפה ונראו מאושרים לכבוד האירוע. "את רואה מרגנית? כל הנשים, כולן אחת אחת, מעריצות את אישם." אמר מרקס בקול סמכותי, כאילו זו הפעם הראשונה שמרגנית שומעת על זה. "אני יודעת את זה ... גם אני מעריצה אותך." שיקרה וחייכה אל מרקס. הוא חייך אליה בחזרה וצבט את לחייה, כאילו הייתה ילדה קטנה. 


כאשר השניים הגיעו אל המקום, מרקס התמלא קנאה. מאז ומתמיד הבורגנים קינאו באצולה, הם ניסו לחקות אותם בהכל, אפילו בסידור ביתם. אנשים חייכו אליהם, מרגנית ומרקס החזירו בחיוך חביב. על הכיסא המכובד, ישבה גברת, על ידה ישב בחור צעיר. כשהגברת המכובדת מחאה כף, כל הנוכחים בבית שתקו ופנו להביט עליה. "שלום וברוכים הבאים לבית האצולה ´ניופריון´, כל המוזמנים רשאים להתכבד, לרקוד וכמובן ליהנות." אמרה הגברת, כולם מחאו עבורה כפיים. הבחור נעץ את מבטיו במרגנית, הוא היה יפה תואר ... אך מרקס הוציא אותה מכלל ריכוז, כאשר תפס בידה לקול השירים הצרפתיים שהתנגנו. "הבא ונרקוד." אמר למרגנית בחיוך, מרגנית נאנחה וחייכה אליו בחזרה. השניים החלו לרקוד יחד עם כמה זוגות נוספים, עד שלפתע נתקל במרגנית ילד קטן, כבן שבע. הייתה לו עוגה ביד, היא לכלכה את שמלתה של מרגנית. מרקס התעצבן "היי, פרחח! תסתכל לאן אתה הולך!" קרא מרקס, מרגנית הייתה מבולבלת.

 "רגע מרקס, הוא בן ממשפחת ´ניופריון´" אמרה מרגנית, עד מהרה הגיע אותו בחור, מרגנית הסיקה כי הם אחים. "נו באמת, תומס ... אמרתי לך לא לרוץ." אמר הבחור בעצבים. 

 "אני מצטער ... פיליפ." הצטער הילד, הוא היה נבוך ... "האיש הזה צעק עליי."הוסיף הילד בזמן שהוא מצביע על מרקס המשופם. "הם האורחים שלנו ..." השיב הבחור (לואי) לאחיו הצעיר והחל מנגב את שמלתה של מרגנית, בעזרת מטלית. מה שהיה מאוד מוזר, זו לא הייתה השפלה מצידו? לנקות את שמלתה של אישה זרה? מרקס היה בהלם, אך מרגנית הוקסמה. הבחור חייך אל מרגנית ופנה לכיוון אחר. מרקס גירד בראשו ... מה קרה כאן עכשיו? מרגנית לא ידעה מי זה עד עכשיו, עד היום ... אבל הוא הקסים אותה.  


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
שמבדוי
יפה
עודכן לפני 1182 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 11 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!