התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
37193 קוראים


פרק 5 - הנשף
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 48 חודשים
  


פרק חמש


הנשףמרקס נראה עצבני עדיין, זה כל מה שמרגנית רצתה. לאחר שהשניים התארגנו, הם עזבו את הבית והלכו ברגל אל בית האצולה הקרוב, שם נערך הנשף "מרגנית, חזרת להיות מרגנית, נכון?" שאל מרקס בתקווה לתשובה. "כן ..." השיבה. זה לא שהיא ריחמה עליו, זה פשוט שהיא צריכה לפעול באיטיות ובחכמה. היא הרגישה מטורפת, היא הייתה כל כך רגילה להיות האישה "המתוקה" של מרקס, עד שמחשבותיה נראו לה הזויות. ´יחשיבו אותי למטורפת.´ חשבה מרגנית, אך היא ידעה שזה מה שהיא רוצה. היא רצתה להיות שווה לגבר ... אף על פי שמעולם לא יקבלו את דעותיה, משום שהן כה הזויות, אין סיכוי שיתנו לה לחיות אחרי כל זה ... אך היא אמיצה, היא לא מפחדת.


מרקס ליטף את ראשה, היא חייכה חיוך מאולץ. היא ידעה שבנשף הזה תצטרך לרקוד עם מרקס, כמו בכל נשף אחר אליו הוזמנו. בדרכם אל בית האצולה, הם הבחינו בזוגות נוספים מן המעמד הבורגני, ומעמד האצולה: הם היו לבושים כה יפה ונראו מאושרים לכבוד האירוע. "את רואה מרגנית? כל הנשים, כולן אחת אחת, מעריצות את אישם." אמר מרקס בקול סמכותי, כאילו זו הפעם הראשונה שמרגנית שומעת על זה. "אני יודעת את זה ... גם אני מעריצה אותך." שיקרה וחייכה אל מרקס. הוא חייך אליה בחזרה וצבט את לחייה, כאילו הייתה ילדה קטנה. 


כאשר השניים הגיעו אל המקום, מרקס התמלא קנאה. מאז ומתמיד הבורגנים קינאו באצולה, הם ניסו לחקות אותם בהכל, אפילו בסידור ביתם. אנשים חייכו אליהם, מרגנית ומרקס החזירו בחיוך חביב. על הכיסא המכובד, ישבה גברת, על ידה ישב בחור צעיר. כשהגברת המכובדת מחאה כף, כל הנוכחים בבית שתקו ופנו להביט עליה. "שלום וברוכים הבאים לבית האצולה ´ניופריון´, כל המוזמנים רשאים להתכבד, לרקוד וכמובן ליהנות." אמרה הגברת, כולם מחאו עבורה כפיים. הבחור נעץ את מבטיו במרגנית, הוא היה יפה תואר ... אך מרקס הוציא אותה מכלל ריכוז, כאשר תפס בידה לקול השירים הצרפתיים שהתנגנו. "הבא ונרקוד." אמר למרגנית בחיוך, מרגנית נאנחה וחייכה אליו בחזרה. השניים החלו לרקוד יחד עם כמה זוגות נוספים, עד שלפתע נתקל במרגנית ילד קטן, כבן שבע. הייתה לו עוגה ביד, היא לכלכה את שמלתה של מרגנית. מרקס התעצבן "היי, פרחח! תסתכל לאן אתה הולך!" קרא מרקס, מרגנית הייתה מבולבלת.

 "רגע מרקס, הוא בן ממשפחת ´ניופריון´" אמרה מרגנית, עד מהרה הגיע אותו בחור, מרגנית הסיקה כי הם אחים. "נו באמת, תומס ... אמרתי לך לא לרוץ." אמר הבחור בעצבים. 

 "אני מצטער ... פיליפ." הצטער הילד, הוא היה נבוך ... "האיש הזה צעק עליי."הוסיף הילד בזמן שהוא מצביע על מרקס המשופם. "הם האורחים שלנו ..." השיב הבחור (לואי) לאחיו הצעיר והחל מנגב את שמלתה של מרגנית, בעזרת מטלית. מה שהיה מאוד מוזר, זו לא הייתה השפלה מצידו? לנקות את שמלתה של אישה זרה? מרקס היה בהלם, אך מרגנית הוקסמה. הבחור חייך אל מרגנית ופנה לכיוון אחר. מרקס גירד בראשו ... מה קרה כאן עכשיו? מרגנית לא ידעה מי זה עד עכשיו, עד היום ... אבל הוא הקסים אותה.  


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
שמבדוי
יפה
עודכן לפני 1250 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי רק נרשמתי וזה לא נותן לי תמונת פרופיל
נשאלה לפני 2 שעות ע"י Monkiy (כרגע יש 8 תשובות)

לא הייתי פה חצי שנה
נשאלה לפני 6 שעות ע"י Absolutely Fucking God (כרגע יש 3 תשובות)

סיפורים נוספים
תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! מושחתים תקציר: . ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ מחנה קיץ לקוסמים מ.ת. תקציר: כנסו יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר להיות הכי מקובלת שיש תקציר: (סיפור לא אמיתי) אפשר לומר ששוםדבר לאבאמת כמו שהוא ניראה אצלי אני יודעת! אני יפה מקובלת בנים אוהבים אותי אבל מאחורי החזות הזאת הכל מתפורר אצלי אף אחד לא יודע מי אני באמת! מהסדרה של gayabook הנקראת נוער משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם רעיונות לדמויות תקציר: פרטי רק חברים של המישתמש שלי באתר מורשים להיכנס כי אני רוצה חוות דעת לדמויות אבל לא בה לי שמיליוני אנשים יוכלו להיכנס ולהעתיק אותן. נשיקה אסורה.(13+) תקציר: בתוך הספר ♥ מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! חנויות למכירת חומרי סליים תקציר: איפה קונים? איפה זה נמצא? מחנה החצויים מ.ת. | נסיון אחרון תקציר: אני אנסה לעשות את זה פעם אחרונה, לפחות לזמן הקרוב. אני כותב את הספר הזה אחרי שנה בערך או יותר שלא הייתי פעיל באמת באתר.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!