התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
45918 קוראים


פרק 13 - בזכותה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 41 חודשים
  


פרק שלוש עשרה


בזכותה


לאחר מה שראיתי ... לאחר שרותם הפתיעה אותי וחיזקה אותי, צרחתי על הבריונים, אזרתי אומץ והכל בזכות רותם. ניגבתי דמעות של אושר מפניי ועמדתי זקוף, אל מול הבריונים, הם היו בהלם.

 "כל חיי ... כל חיי ספגתי מכם עלבונות! תמיד התעללתם בי! אבל עכשיו? אני לא אתן לכם לעשות לי את זה יותר, אני מתחזק! והכל בזכות אחותי החדשה, רותם ..." צרחתי לעברם, הם עדיין היו בהלם, אך הם התעשתו מהר מן הרגיל. עילאי, המנהיג שלהם ... (ילד אכזר) פרץ בצחוק. 

 "רותם? מי זו הכלבה הזו?" עילאי גיחך, חבריו אהבו את זה "יש לך חברה? פשש ... התקדמנו."


 "אהההה!" לא חיכיתי לרגע, איך הם מעזים להגיד כך על רותם? בצרחה, רצתי לעבר עילאי והפלתי אותו על הרצפה. התחלנו לריב מכות ... את היום הזה לא אשכח לעולם, זו הייתה הפעם הראשונה בה רבתי עם מישהו שהתאכזר אליי כל כך הרבה זמן. תלמידים נוספים התקבצו סביבנו והחלו להריע לעילאי "תן לו!" צרחה אחת הבנות "זה מגיע לו!" כצפוי, אף אחד לא תמך בי ...


הייתה המולה גדולה. יותר משלושים ילדים התקבצו סביבנו. הכנו אחד את השני עד זוב דם. פניי, רגליי וידיי דיממו. עילאי נשך אותי, הכה בי בכל הכוח ואני לא וויתרתי, לאחר מה שאמר על רותם.

המנהל הגיע וצרח על כולם להתרחק, מורים נוספים הצטרפו אליו וניסו להפריד ביני לבין עילאי.

 "אני אהרוג את הכלב השמן והמכוער הזה!" קרא עילאי, דם רב נזל משפתיו. המורה לספורט, שהיה אולי המורה הכי חזק בבית הספר, הצליח להפריד בינינו. "מספיק! אתם ילדים קטנים?!


אחת המורות הסיעה את שנינו לבית החולים, ייתכן וכמה עצמות נשברו. התקשרו לאימי, בכדי להודיע לה על התרחיש. "מה? אני פשוט לא מאמינה ..." אמרה אימי בפליאה. רותם ישבה על ידה, זו הייתה שעת ארוחת הצהריים ואימי האכילה אותה, עד שנשמע צלצול הטלפון. "אני מגיעה אל בית החולים." החליטה אימי. "בואי רותם, בואי נלך לעידו." אמרה אימי לילדה הקטנה, היא הייתה נסערת. "עידו הסתבך! עידו הסתבך!" קראה רותם "הוא לא הקשיב לי!" צרחה רותם, היא נשכבה על הרצפה ודפקה בה את ראשה. אימי נבהלה להחריד והרימה את בתה המאומצת מן הרצפה הקשה "דיי רותם ... הכל בסדר." היא ניסתה להרגיע את רותם, שקיבלה התקף מדאגתה.


כשראיתי את רותם נכנסת לחדר בו אושפזתי, הרגשתי כמו בחלום. אימי הגיעה מיד אחריה. רותם עלתה על המיטה (של בית החולים) ונשכבה על הבטן שלי, מחזיקה בבגדיי, חזק מאוד ... היא דאגה לי. "עידו לחייך." אמרה בשקט. חייכתי אליה ברכות ונישקתי את ראשה הקטן. בזכותה, היה לי את האומץ להתנפל על עילאי הרשע ... שהעז להעליב דבר טהור כמותה. אימי נראתה מאוכזבת ולא אמרה מילה ... זה היה צפוי. רותם שמבינה אותי, היחידה בכל העולם ... חיבקה אותי חזק ומלמלה מילים משונות. אני ידעתי, היא כל העולם שלי ותישאר כך לנצח, רותם ... הירשם לאתר כדי להגיב

8 תגובות
Shiho
ממש מרגש ועצוב אין לי מילים.
עודכן לפני 303 ימים
MikaYourQueen
וואו.. אין לי מילים, בוכה פה.
עודכן לפני 360 ימים
נעומי ~ אין לי משפט חכם על כתיבה ~ מלאכית עם אקדחים ^^
*על
עודכן לפני 394 ימים
נעומי ~ אין לי משפט חכם על כתיבה ~ מלאכית עם אקדחים ^^
אני מצפה לבקר בחנות ספרים ולראות לפחות 19 ספרים שלך עד המדפים! ברור?!
עודכן לפני 394 ימים
לינוי || ♥
סיפור מהמם ומרגש ! ♥
עודכן לפני 525 ימים
yaniv46
כל פרק אני בוכה מחדש
עודכן לפני 649 ימים
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
זה כזה מרגש! אני בוכה!
עודכן לפני 1058 ימים
פנדוש~שלאנג
אני מהופנטת לספר הזה. ברצינות נראה לי שאת צריכה להוציא אותו לאור
עודכן לפני 1175 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

איך משתמשים בטמפון?
נשאלה לפני 13 שעות ע"י 🎀 (כרגע יש 26 תשובות)

אייקון
נשאלה לפני 38 דקות ע"י #ican´´teven (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי.
- פרסומת -

דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secret Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים מפעל חתימות תקציר: בספר מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . היורשת תקציר: בספר ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!