התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
46854 קוראים


פרק 13 - בזכותה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 43 חודשים
  


פרק שלוש עשרה


בזכותה


לאחר מה שראיתי ... לאחר שרותם הפתיעה אותי וחיזקה אותי, צרחתי על הבריונים, אזרתי אומץ והכל בזכות רותם. ניגבתי דמעות של אושר מפניי ועמדתי זקוף, אל מול הבריונים, הם היו בהלם.

 "כל חיי ... כל חיי ספגתי מכם עלבונות! תמיד התעללתם בי! אבל עכשיו? אני לא אתן לכם לעשות לי את זה יותר, אני מתחזק! והכל בזכות אחותי החדשה, רותם ..." צרחתי לעברם, הם עדיין היו בהלם, אך הם התעשתו מהר מן הרגיל. עילאי, המנהיג שלהם ... (ילד אכזר) פרץ בצחוק. 

 "רותם? מי זו הכלבה הזו?" עילאי גיחך, חבריו אהבו את זה "יש לך חברה? פשש ... התקדמנו."


 "אהההה!" לא חיכיתי לרגע, איך הם מעזים להגיד כך על רותם? בצרחה, רצתי לעבר עילאי והפלתי אותו על הרצפה. התחלנו לריב מכות ... את היום הזה לא אשכח לעולם, זו הייתה הפעם הראשונה בה רבתי עם מישהו שהתאכזר אליי כל כך הרבה זמן. תלמידים נוספים התקבצו סביבנו והחלו להריע לעילאי "תן לו!" צרחה אחת הבנות "זה מגיע לו!" כצפוי, אף אחד לא תמך בי ...


הייתה המולה גדולה. יותר משלושים ילדים התקבצו סביבנו. הכנו אחד את השני עד זוב דם. פניי, רגליי וידיי דיממו. עילאי נשך אותי, הכה בי בכל הכוח ואני לא וויתרתי, לאחר מה שאמר על רותם.

המנהל הגיע וצרח על כולם להתרחק, מורים נוספים הצטרפו אליו וניסו להפריד ביני לבין עילאי.

 "אני אהרוג את הכלב השמן והמכוער הזה!" קרא עילאי, דם רב נזל משפתיו. המורה לספורט, שהיה אולי המורה הכי חזק בבית הספר, הצליח להפריד בינינו. "מספיק! אתם ילדים קטנים?!


אחת המורות הסיעה את שנינו לבית החולים, ייתכן וכמה עצמות נשברו. התקשרו לאימי, בכדי להודיע לה על התרחיש. "מה? אני פשוט לא מאמינה ..." אמרה אימי בפליאה. רותם ישבה על ידה, זו הייתה שעת ארוחת הצהריים ואימי האכילה אותה, עד שנשמע צלצול הטלפון. "אני מגיעה אל בית החולים." החליטה אימי. "בואי רותם, בואי נלך לעידו." אמרה אימי לילדה הקטנה, היא הייתה נסערת. "עידו הסתבך! עידו הסתבך!" קראה רותם "הוא לא הקשיב לי!" צרחה רותם, היא נשכבה על הרצפה ודפקה בה את ראשה. אימי נבהלה להחריד והרימה את בתה המאומצת מן הרצפה הקשה "דיי רותם ... הכל בסדר." היא ניסתה להרגיע את רותם, שקיבלה התקף מדאגתה.


כשראיתי את רותם נכנסת לחדר בו אושפזתי, הרגשתי כמו בחלום. אימי הגיעה מיד אחריה. רותם עלתה על המיטה (של בית החולים) ונשכבה על הבטן שלי, מחזיקה בבגדיי, חזק מאוד ... היא דאגה לי. "עידו לחייך." אמרה בשקט. חייכתי אליה ברכות ונישקתי את ראשה הקטן. בזכותה, היה לי את האומץ להתנפל על עילאי הרשע ... שהעז להעליב דבר טהור כמותה. אימי נראתה מאוכזבת ולא אמרה מילה ... זה היה צפוי. רותם שמבינה אותי, היחידה בכל העולם ... חיבקה אותי חזק ומלמלה מילים משונות. אני ידעתי, היא כל העולם שלי ותישאר כך לנצח, רותם ... הירשם לאתר כדי להגיב

8 תגובות
Shiho
ממש מרגש ועצוב אין לי מילים.
עודכן לפני 359 ימים
MikaYourQueen
וואו.. אין לי מילים, בוכה פה.
עודכן לפני 416 ימים
נעומי ~ נושמת וזה ~ מלאכית עם אקדחים ^^
*על
עודכן לפני 450 ימים
נעומי ~ נושמת וזה ~ מלאכית עם אקדחים ^^
אני מצפה לבקר בחנות ספרים ולראות לפחות 19 ספרים שלך עד המדפים! ברור?!
עודכן לפני 450 ימים
לינוי || ♥
סיפור מהמם ומרגש ! ♥
עודכן לפני 581 ימים
yaniv46
כל פרק אני בוכה מחדש
עודכן לפני 705 ימים
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
זה כזה מרגש! אני בוכה!
עודכן לפני 1114 ימים
פנדוש~שלאנג
אני מהופנטת לספר הזה. ברצינות נראה לי שאת צריכה להוציא אותו לאור
עודכן לפני 1231 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

הרגע העצוב הזה...
נשאלה לפני 25 דקות ע"י ded (כרגע יש תשובה אחת)

h
נשאלה לפני 2 ימים ע"י ded (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה.
- פרסומת -

מתנקשת (14+) || חן סיפורים תקציר: היילי בת ה - 14 , אמנה להיות מתנקשת מגיל צעיר. אביה, רוצח שכיר בעצמו, שולח אותה למשימות שונות. בדרך כלל היילי מבצעת את משימותיה, אך הפעם משהו משתבש. פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. תמותו תקציר: פאנפיק על קוראסמי | קירקה~ תקציר: טוב אז אין לי תקציר פפפפפ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. פרצוף בוכה צוחק מ.ת.א תקציר: הוא בספר♥♥ שחברתך הטובה היא מלכת הכיתה. תקציר: מאי היא הילדה הכי מקובלת בכיתה וליה היא החברה הכי טובה שלה,היי זאת אני תישמעו את הסיפור מהצד שלי ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אש ומים| מ.ת.א תקציר: יש שתי ממלכות, ממלכת האש וממלכת המים, על ממלכת האש מלך ומלכה רעים, ועל המים טובים, יום אחד פורצת מלחמה ענקית בין הממלכות, אתם אנשים כפריים שגרים בכפר שמנסים לגרום למלכה ומלך למות , בממלכת האש שוכנת גם נסיכה שהיא טובת לב למ"ע והנבל המרושע בעולם- האגם הקסום תקציר: ספר המשך למטבע המסתורי ארץ החלומות והמסע אל המטבע, לפעמים אני אעשה פרק אחד מכמה נקודות מבט. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית! אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחדהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!