התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44705 קוראים


פרק 13 - בזכותה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 39 חודשים
  


פרק שלוש עשרה


בזכותה


לאחר מה שראיתי ... לאחר שרותם הפתיעה אותי וחיזקה אותי, צרחתי על הבריונים, אזרתי אומץ והכל בזכות רותם. ניגבתי דמעות של אושר מפניי ועמדתי זקוף, אל מול הבריונים, הם היו בהלם.

 "כל חיי ... כל חיי ספגתי מכם עלבונות! תמיד התעללתם בי! אבל עכשיו? אני לא אתן לכם לעשות לי את זה יותר, אני מתחזק! והכל בזכות אחותי החדשה, רותם ..." צרחתי לעברם, הם עדיין היו בהלם, אך הם התעשתו מהר מן הרגיל. עילאי, המנהיג שלהם ... (ילד אכזר) פרץ בצחוק. 

 "רותם? מי זו הכלבה הזו?" עילאי גיחך, חבריו אהבו את זה "יש לך חברה? פשש ... התקדמנו."


 "אהההה!" לא חיכיתי לרגע, איך הם מעזים להגיד כך על רותם? בצרחה, רצתי לעבר עילאי והפלתי אותו על הרצפה. התחלנו לריב מכות ... את היום הזה לא אשכח לעולם, זו הייתה הפעם הראשונה בה רבתי עם מישהו שהתאכזר אליי כל כך הרבה זמן. תלמידים נוספים התקבצו סביבנו והחלו להריע לעילאי "תן לו!" צרחה אחת הבנות "זה מגיע לו!" כצפוי, אף אחד לא תמך בי ...


הייתה המולה גדולה. יותר משלושים ילדים התקבצו סביבנו. הכנו אחד את השני עד זוב דם. פניי, רגליי וידיי דיממו. עילאי נשך אותי, הכה בי בכל הכוח ואני לא וויתרתי, לאחר מה שאמר על רותם.

המנהל הגיע וצרח על כולם להתרחק, מורים נוספים הצטרפו אליו וניסו להפריד ביני לבין עילאי.

 "אני אהרוג את הכלב השמן והמכוער הזה!" קרא עילאי, דם רב נזל משפתיו. המורה לספורט, שהיה אולי המורה הכי חזק בבית הספר, הצליח להפריד בינינו. "מספיק! אתם ילדים קטנים?!


אחת המורות הסיעה את שנינו לבית החולים, ייתכן וכמה עצמות נשברו. התקשרו לאימי, בכדי להודיע לה על התרחיש. "מה? אני פשוט לא מאמינה ..." אמרה אימי בפליאה. רותם ישבה על ידה, זו הייתה שעת ארוחת הצהריים ואימי האכילה אותה, עד שנשמע צלצול הטלפון. "אני מגיעה אל בית החולים." החליטה אימי. "בואי רותם, בואי נלך לעידו." אמרה אימי לילדה הקטנה, היא הייתה נסערת. "עידו הסתבך! עידו הסתבך!" קראה רותם "הוא לא הקשיב לי!" צרחה רותם, היא נשכבה על הרצפה ודפקה בה את ראשה. אימי נבהלה להחריד והרימה את בתה המאומצת מן הרצפה הקשה "דיי רותם ... הכל בסדר." היא ניסתה להרגיע את רותם, שקיבלה התקף מדאגתה.


כשראיתי את רותם נכנסת לחדר בו אושפזתי, הרגשתי כמו בחלום. אימי הגיעה מיד אחריה. רותם עלתה על המיטה (של בית החולים) ונשכבה על הבטן שלי, מחזיקה בבגדיי, חזק מאוד ... היא דאגה לי. "עידו לחייך." אמרה בשקט. חייכתי אליה ברכות ונישקתי את ראשה הקטן. בזכותה, היה לי את האומץ להתנפל על עילאי הרשע ... שהעז להעליב דבר טהור כמותה. אימי נראתה מאוכזבת ולא אמרה מילה ... זה היה צפוי. רותם שמבינה אותי, היחידה בכל העולם ... חיבקה אותי חזק ומלמלה מילים משונות. אני ידעתי, היא כל העולם שלי ותישאר כך לנצח, רותם ... הירשם לאתר כדי להגיב

8 תגובות
Shiho
ממש מרגש ועצוב אין לי מילים.
עודכן לפני 237 ימים
MikaYourQueen
וואו.. אין לי מילים, בוכה פה.
עודכן לפני 293 ימים
נעומי707 ~ יוניקורן♥ ~ ליידיבאג♥
*על
עודכן לפני 328 ימים
נעומי707 ~ יוניקורן♥ ~ ליידיבאג♥
אני מצפה לבקר בחנות ספרים ולראות לפחות 19 ספרים שלך עד המדפים! ברור?!
עודכן לפני 328 ימים
לינוי || ♥
סיפור מהמם ומרגש ! ♥
עודכן לפני 459 ימים
yaniv46
כל פרק אני בוכה מחדש
עודכן לפני 583 ימים
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
זה כזה מרגש! אני בוכה!
עודכן לפני 992 ימים
פנדוש~שלאנג
אני מהופנטת לספר הזה. ברצינות נראה לי שאת צריכה להוציא אותו לאור
עודכן לפני 1109 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט שלהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!