התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
46842 קוראים


פרק 12 - חיזוק מרותם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 43 חודשים
  


פרק שתיים עשרה


חיזוק מרותםלאחר שבכיתי בלי הפסק באותו הלילה, בו אימי העליבה אותי שאני מלמד את רותם לעשות דברים רעים, הגיע הבוקר. יום ראשון, תחילת שבוע, בית ספר. לא האמנתי שזה קורה לי, סוף השבוע היה כה מהנה, בעיקר כששיחקתי עם רותם. אימי נכנסה לחדרי והדליקה את האור, זה היה מסנוור וכיסיתי את פניי. "קום כבר, עצלן." אמרה והורידה מעליי את השמיכה. גנחתי בייאוש.

 "אני לא רוצה ללכת היום ... אני לא מרגיש טוב." תירצתי. ידעתי שהבריונים יתאכזרו אליי שוב. 

 "אני לא מאמינה לבולשיט הזה עידו, קום או שאכעס מאוד." איימה אימי ויצאה מן החדר בכעס.


התחלתי להתארגן לבית הספר בחוסר רצון משווע. ראיתי את רותם, היא ישבה על הספה בסלון והביטה עליי. הבנתי שאימי עוד לא הספיקה לרשום אותה לגן, היא נזכרה בכך רק הבוקר.

 "בוקר טוב רותם ..." אמרתי לה ברכות ונישקתי את מצחה. אימי הייתה חייבת להעיר מן הצד  -  "רותם הבינה שהיא לא צריכה להיות איתך." נאנחתי, אמא שלי, דווקא אמא שלי ... זו שאמורה להבין אותי יותר מכולם, מתנהגת אליי בצורה כל כך נוראה.

הנחתי את הילקוט שלי על הספה בעת שמיהרתי להתפנות לפני היציאה לבית הספר. לאחר מכן, בלעתי את הכדורים שלי. זהו אני ... אני מוכן ליום נוסף של התעללויות. לא שכחתי את כל מה שקרה עם רותם והציורים, היא חיזקה אותי, הרגשתי הרבה פחות חסר אונים ... לפני שיצאתי מהדלת, הבחנתי בהבעת פניה של רותם, היא ... חייכה אליי בביטחון. מאמינה בי שאצליח להתגבר ולהיות חזק. חייכתי אליה בחזרה, מנופף לה לשלום. 


הגעתי לכיתה וכבר החלו דברי הלעג "הנה עידו השמן!" קרא אחד מבני כיתתי "עידו, הבן זונה" הם המשיכו ללעוג לי, הבנות מצידן רק צחקו ושיתפו פעולה עם הבנים. ישבתי במקומי, הייתי כבר רגיל לכל זה. החל שיעור היסטוריה, לאחר מכן שיעור אנגלית ואז ... הגיעה ההפסקה. נכנסתי במהירות אל אחד התאים בשירותים, ידעתי שהבריונים יחפשו אותי. לשמחתי הרבה, הם לא מצאו אותי (בינתיים) חזרתי לכיתה. מתנשף ... 

 "הנה הוא!" הם מצאו אותי "בוא עידו, יש לנו עניין לסיים איתך, אם לא תבוא ניקח אותך בכוח"

זה היה עילאי, נער גבוה ובעל שיער חום. התחלתי לרעוד ... כמו תמיד. מרוב שרעדתי, הפלתי את אחת ממחברותיי על הרצפה, בלי כוונה ... ואז, קרה דבר שלא אשכח, זה גרם לי להחסיר פעימה.


מן המחברת שלי נפל על הרצפה פתק קטן. לא הבנתי מעיין הוא הגיע ... הרמתי את הפתק ועיניי נפערו לרווחה, היה על הפתק ציור ... של חיוך ולבבות. "רותם ..." עמדתי לפרוץ בבכי. בזמן שהשארתי את הילקוט בסלון, רותם הכניסה את הפתק הזה אל התיק שלי ... בשביל לחזק אותי. 


רגליי רעדו מרוב רגש ... באמת אכפת לה ממני. זה היה חיוך גדול, הלבבות היו ורודים וקטנטנים. 

 "נו, מה יש לך?!" אחד הבריונים קרב אליי, מוכן להכות בי.

 "תעוף ממני! חתיכת מפגר!" צרחתי עליו. מה, זה הייתי אני? אזרתי אומץ, בזכות רותם.

הבריונים היו בהלם. עילאי נשאר במקום, הוא לא האמין למראה עיניו ... עידו חסר האונים, החלש והמסכן, צורח עליו? עמדתי במקום, בעודי מחזיק בפתק המרגש של רותם. הכל בזכותה ... הירשם לאתר כדי להגיב

8 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 466 ימים
shlitomaya@gmail.com
ספר ממש יפה
עודכן לפני 466 ימים
shlitomaya@gmail.com
הספר שלך מאוד מעניין אבל פרק זה ריגש אותי במיוחד
עודכן לפני 466 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 578 ימים
שמאלה
הלוואי שרותם הייתה אחותי הקטנה! היא כזאת מדהימה, והיא כל הזמן מחזקת את עידו!
עודכן לפני 578 ימים
משוגילי ~ משוגעת בדם
כותבים מאין..
עודכן לפני 666 ימים
yaniv46
גרמת לי לחייך, גרמת לי להתרגש כי גם אני לפעמים חושב שאף אחד לא בין אותי, תודה ענקית! זה פשוט הדבר הכי יפה ומרגש שקראתי כל הכבוד!
עודכן לפני 705 ימים
נועהה ♥
וואו ספר מושלםם
עודכן לפני 988 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

הרגע העצוב הזה...
נשאלה לפני 22 דקות ע"י ded (כרגע יש תשובה אחת)

h
נשאלה לפני 2 ימים ע"י ded (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. מתנקשת (14+) || חן סיפורים תקציר: היילי בת ה - 14 , אמנה להיות מתנקשת מגיל צעיר. אביה, רוצח שכיר בעצמו, שולח אותה למשימות שונות. בדרך כלל היילי מבצעת את משימותיה, אך הפעם משהו משתבש. פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. תמותו תקציר: פאנפיק על קוראסמי | קירקה~ תקציר: טוב אז אין לי תקציר פפפפפ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. פרצוף בוכה צוחק מ.ת.א תקציר: הוא בספר♥♥ שחברתך הטובה היא מלכת הכיתה. תקציר: מאי היא הילדה הכי מקובלת בכיתה וליה היא החברה הכי טובה שלה,היי זאת אני תישמעו את הסיפור מהצד שלי ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אש ומים| מ.ת.א תקציר: יש שתי ממלכות, ממלכת האש וממלכת המים, על ממלכת האש מלך ומלכה רעים, ועל המים טובים, יום אחד פורצת מלחמה ענקית בין הממלכות, אתם אנשים כפריים שגרים בכפר שמנסים לגרום למלכה ומלך למות , בממלכת האש שוכנת גם נסיכה שהיא טובת לב למ"ע והנבל המרושע בעולם- האגם הקסום תקציר: ספר המשך למטבע המסתורי ארץ החלומות והמסע אל המטבע, לפעמים אני אעשה פרק אחד מכמה נקודות מבט. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית! אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחדהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!