התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44720 קוראים


פרק 12 - חיזוק מרותם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 39 חודשים
  


פרק שתיים עשרה


חיזוק מרותםלאחר שבכיתי בלי הפסק באותו הלילה, בו אימי העליבה אותי שאני מלמד את רותם לעשות דברים רעים, הגיע הבוקר. יום ראשון, תחילת שבוע, בית ספר. לא האמנתי שזה קורה לי, סוף השבוע היה כה מהנה, בעיקר כששיחקתי עם רותם. אימי נכנסה לחדרי והדליקה את האור, זה היה מסנוור וכיסיתי את פניי. "קום כבר, עצלן." אמרה והורידה מעליי את השמיכה. גנחתי בייאוש.

 "אני לא רוצה ללכת היום ... אני לא מרגיש טוב." תירצתי. ידעתי שהבריונים יתאכזרו אליי שוב. 

 "אני לא מאמינה לבולשיט הזה עידו, קום או שאכעס מאוד." איימה אימי ויצאה מן החדר בכעס.


התחלתי להתארגן לבית הספר בחוסר רצון משווע. ראיתי את רותם, היא ישבה על הספה בסלון והביטה עליי. הבנתי שאימי עוד לא הספיקה לרשום אותה לגן, היא נזכרה בכך רק הבוקר.

 "בוקר טוב רותם ..." אמרתי לה ברכות ונישקתי את מצחה. אימי הייתה חייבת להעיר מן הצד  -  "רותם הבינה שהיא לא צריכה להיות איתך." נאנחתי, אמא שלי, דווקא אמא שלי ... זו שאמורה להבין אותי יותר מכולם, מתנהגת אליי בצורה כל כך נוראה.

הנחתי את הילקוט שלי על הספה בעת שמיהרתי להתפנות לפני היציאה לבית הספר. לאחר מכן, בלעתי את הכדורים שלי. זהו אני ... אני מוכן ליום נוסף של התעללויות. לא שכחתי את כל מה שקרה עם רותם והציורים, היא חיזקה אותי, הרגשתי הרבה פחות חסר אונים ... לפני שיצאתי מהדלת, הבחנתי בהבעת פניה של רותם, היא ... חייכה אליי בביטחון. מאמינה בי שאצליח להתגבר ולהיות חזק. חייכתי אליה בחזרה, מנופף לה לשלום. 


הגעתי לכיתה וכבר החלו דברי הלעג "הנה עידו השמן!" קרא אחד מבני כיתתי "עידו, הבן זונה" הם המשיכו ללעוג לי, הבנות מצידן רק צחקו ושיתפו פעולה עם הבנים. ישבתי במקומי, הייתי כבר רגיל לכל זה. החל שיעור היסטוריה, לאחר מכן שיעור אנגלית ואז ... הגיעה ההפסקה. נכנסתי במהירות אל אחד התאים בשירותים, ידעתי שהבריונים יחפשו אותי. לשמחתי הרבה, הם לא מצאו אותי (בינתיים) חזרתי לכיתה. מתנשף ... 

 "הנה הוא!" הם מצאו אותי "בוא עידו, יש לנו עניין לסיים איתך, אם לא תבוא ניקח אותך בכוח"

זה היה עילאי, נער גבוה ובעל שיער חום. התחלתי לרעוד ... כמו תמיד. מרוב שרעדתי, הפלתי את אחת ממחברותיי על הרצפה, בלי כוונה ... ואז, קרה דבר שלא אשכח, זה גרם לי להחסיר פעימה.


מן המחברת שלי נפל על הרצפה פתק קטן. לא הבנתי מעיין הוא הגיע ... הרמתי את הפתק ועיניי נפערו לרווחה, היה על הפתק ציור ... של חיוך ולבבות. "רותם ..." עמדתי לפרוץ בבכי. בזמן שהשארתי את הילקוט בסלון, רותם הכניסה את הפתק הזה אל התיק שלי ... בשביל לחזק אותי. 


רגליי רעדו מרוב רגש ... באמת אכפת לה ממני. זה היה חיוך גדול, הלבבות היו ורודים וקטנטנים. 

 "נו, מה יש לך?!" אחד הבריונים קרב אליי, מוכן להכות בי.

 "תעוף ממני! חתיכת מפגר!" צרחתי עליו. מה, זה הייתי אני? אזרתי אומץ, בזכות רותם.

הבריונים היו בהלם. עילאי נשאר במקום, הוא לא האמין למראה עיניו ... עידו חסר האונים, החלש והמסכן, צורח עליו? עמדתי במקום, בעודי מחזיק בפתק המרגש של רותם. הכל בזכותה ... הירשם לאתר כדי להגיב

8 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 344 ימים
shlitomaya@gmail.com
ספר ממש יפה
עודכן לפני 344 ימים
shlitomaya@gmail.com
הספר שלך מאוד מעניין אבל פרק זה ריגש אותי במיוחד
עודכן לפני 344 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 455 ימים
♥~bar~♥נסיכה רעה שכמותי|בת אתנה/ונוס
הלוואי שרותם הייתה אחותי הקטנה! היא כזאת מדהימה, והיא כל הזמן מחזקת את עידו!
עודכן לפני 455 ימים
משוגילי ~ משוגעת בדם
כותבים מאין..
עודכן לפני 544 ימים
yaniv46
גרמת לי לחייך, גרמת לי להתרגש כי גם אני לפעמים חושב שאף אחד לא בין אותי, תודה ענקית! זה פשוט הדבר הכי יפה ומרגש שקראתי כל הכבוד!
עודכן לפני 583 ימים
נועהה ♥
וואו ספר מושלםם
עודכן לפני 865 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט שלהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!