התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
48810 קוראים


פרק 12 - חיזוק מרותם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 46 חודשים
  


פרק שתיים עשרה


חיזוק מרותםלאחר שבכיתי בלי הפסק באותו הלילה, בו אימי העליבה אותי שאני מלמד את רותם לעשות דברים רעים, הגיע הבוקר. יום ראשון, תחילת שבוע, בית ספר. לא האמנתי שזה קורה לי, סוף השבוע היה כה מהנה, בעיקר כששיחקתי עם רותם. אימי נכנסה לחדרי והדליקה את האור, זה היה מסנוור וכיסיתי את פניי. "קום כבר, עצלן." אמרה והורידה מעליי את השמיכה. גנחתי בייאוש.

 "אני לא רוצה ללכת היום ... אני לא מרגיש טוב." תירצתי. ידעתי שהבריונים יתאכזרו אליי שוב. 

 "אני לא מאמינה לבולשיט הזה עידו, קום או שאכעס מאוד." איימה אימי ויצאה מן החדר בכעס.


התחלתי להתארגן לבית הספר בחוסר רצון משווע. ראיתי את רותם, היא ישבה על הספה בסלון והביטה עליי. הבנתי שאימי עוד לא הספיקה לרשום אותה לגן, היא נזכרה בכך רק הבוקר.

 "בוקר טוב רותם ..." אמרתי לה ברכות ונישקתי את מצחה. אימי הייתה חייבת להעיר מן הצד  -  "רותם הבינה שהיא לא צריכה להיות איתך." נאנחתי, אמא שלי, דווקא אמא שלי ... זו שאמורה להבין אותי יותר מכולם, מתנהגת אליי בצורה כל כך נוראה.

הנחתי את הילקוט שלי על הספה בעת שמיהרתי להתפנות לפני היציאה לבית הספר. לאחר מכן, בלעתי את הכדורים שלי. זהו אני ... אני מוכן ליום נוסף של התעללויות. לא שכחתי את כל מה שקרה עם רותם והציורים, היא חיזקה אותי, הרגשתי הרבה פחות חסר אונים ... לפני שיצאתי מהדלת, הבחנתי בהבעת פניה של רותם, היא ... חייכה אליי בביטחון. מאמינה בי שאצליח להתגבר ולהיות חזק. חייכתי אליה בחזרה, מנופף לה לשלום. 


הגעתי לכיתה וכבר החלו דברי הלעג "הנה עידו השמן!" קרא אחד מבני כיתתי "עידו, הבן זונה" הם המשיכו ללעוג לי, הבנות מצידן רק צחקו ושיתפו פעולה עם הבנים. ישבתי במקומי, הייתי כבר רגיל לכל זה. החל שיעור היסטוריה, לאחר מכן שיעור אנגלית ואז ... הגיעה ההפסקה. נכנסתי במהירות אל אחד התאים בשירותים, ידעתי שהבריונים יחפשו אותי. לשמחתי הרבה, הם לא מצאו אותי (בינתיים) חזרתי לכיתה. מתנשף ... 

 "הנה הוא!" הם מצאו אותי "בוא עידו, יש לנו עניין לסיים איתך, אם לא תבוא ניקח אותך בכוח"

זה היה עילאי, נער גבוה ובעל שיער חום. התחלתי לרעוד ... כמו תמיד. מרוב שרעדתי, הפלתי את אחת ממחברותיי על הרצפה, בלי כוונה ... ואז, קרה דבר שלא אשכח, זה גרם לי להחסיר פעימה.


מן המחברת שלי נפל על הרצפה פתק קטן. לא הבנתי מעיין הוא הגיע ... הרמתי את הפתק ועיניי נפערו לרווחה, היה על הפתק ציור ... של חיוך ולבבות. "רותם ..." עמדתי לפרוץ בבכי. בזמן שהשארתי את הילקוט בסלון, רותם הכניסה את הפתק הזה אל התיק שלי ... בשביל לחזק אותי. 


רגליי רעדו מרוב רגש ... באמת אכפת לה ממני. זה היה חיוך גדול, הלבבות היו ורודים וקטנטנים. 

 "נו, מה יש לך?!" אחד הבריונים קרב אליי, מוכן להכות בי.

 "תעוף ממני! חתיכת מפגר!" צרחתי עליו. מה, זה הייתי אני? אזרתי אומץ, בזכות רותם.

הבריונים היו בהלם. עילאי נשאר במקום, הוא לא האמין למראה עיניו ... עידו חסר האונים, החלש והמסכן, צורח עליו? עמדתי במקום, בעודי מחזיק בפתק המרגש של רותם. הכל בזכותה ... הירשם לאתר כדי להגיב

8 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 558 ימים
shlitomaya@gmail.com
ספר ממש יפה
עודכן לפני 558 ימים
shlitomaya@gmail.com
הספר שלך מאוד מעניין אבל פרק זה ריגש אותי במיוחד
עודכן לפני 558 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 670 ימים
שמאלה
הלוואי שרותם הייתה אחותי הקטנה! היא כזאת מדהימה, והיא כל הזמן מחזקת את עידו!
עודכן לפני 670 ימים
משוגילי ~ משוגעת בדם
כותבים מאין..
עודכן לפני 758 ימים
yaniv46
גרמת לי לחייך, גרמת לי להתרגש כי גם אני לפעמים חושב שאף אחד לא בין אותי, תודה ענקית! זה פשוט הדבר הכי יפה ומרגש שקראתי כל הכבוד!
עודכן לפני 797 ימים
נועהה ♥
וואו ספר מושלםם
עודכן לפני 1080 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רעיונות לתחפושת
נשאלה לפני 7 שעות ע"י אור יפה מש(ו)געת|ב פ ר י ש ה חלקית (כרגע יש 3 תשובות)

תגידו. אלו שאוהבים את האתר. ורוצים לעזור לו. מה דעתכם על פרויקט "חבר מביא חבר"
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 14 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) יפות נגד מקובל תקציר: הנשף הגדול מתקרב, את מי יבחר עומר להיות בת הזוג שלו לנשף? פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי סיקור ספרים בעיר הספרים תקציר: אני מסקרת ספרים בעיר הספרים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן יומני החצויים תקציר: תרגום שלי לשני הקטעים האחרונים ביומני החצויים. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... המעניש תקציר: . לידיה תקציר: בסיפור הזה תוכלו לראות איך לידיה מגשימה את חלומה, מחיים מטלטלים עם הרבה ירידות לחוויה ששינתה את חייה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשתהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!