התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
45904 קוראים


פרק 12 - חיזוק מרותם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 41 חודשים
  


פרק שתיים עשרה


חיזוק מרותםלאחר שבכיתי בלי הפסק באותו הלילה, בו אימי העליבה אותי שאני מלמד את רותם לעשות דברים רעים, הגיע הבוקר. יום ראשון, תחילת שבוע, בית ספר. לא האמנתי שזה קורה לי, סוף השבוע היה כה מהנה, בעיקר כששיחקתי עם רותם. אימי נכנסה לחדרי והדליקה את האור, זה היה מסנוור וכיסיתי את פניי. "קום כבר, עצלן." אמרה והורידה מעליי את השמיכה. גנחתי בייאוש.

 "אני לא רוצה ללכת היום ... אני לא מרגיש טוב." תירצתי. ידעתי שהבריונים יתאכזרו אליי שוב. 

 "אני לא מאמינה לבולשיט הזה עידו, קום או שאכעס מאוד." איימה אימי ויצאה מן החדר בכעס.


התחלתי להתארגן לבית הספר בחוסר רצון משווע. ראיתי את רותם, היא ישבה על הספה בסלון והביטה עליי. הבנתי שאימי עוד לא הספיקה לרשום אותה לגן, היא נזכרה בכך רק הבוקר.

 "בוקר טוב רותם ..." אמרתי לה ברכות ונישקתי את מצחה. אימי הייתה חייבת להעיר מן הצד  -  "רותם הבינה שהיא לא צריכה להיות איתך." נאנחתי, אמא שלי, דווקא אמא שלי ... זו שאמורה להבין אותי יותר מכולם, מתנהגת אליי בצורה כל כך נוראה.

הנחתי את הילקוט שלי על הספה בעת שמיהרתי להתפנות לפני היציאה לבית הספר. לאחר מכן, בלעתי את הכדורים שלי. זהו אני ... אני מוכן ליום נוסף של התעללויות. לא שכחתי את כל מה שקרה עם רותם והציורים, היא חיזקה אותי, הרגשתי הרבה פחות חסר אונים ... לפני שיצאתי מהדלת, הבחנתי בהבעת פניה של רותם, היא ... חייכה אליי בביטחון. מאמינה בי שאצליח להתגבר ולהיות חזק. חייכתי אליה בחזרה, מנופף לה לשלום. 


הגעתי לכיתה וכבר החלו דברי הלעג "הנה עידו השמן!" קרא אחד מבני כיתתי "עידו, הבן זונה" הם המשיכו ללעוג לי, הבנות מצידן רק צחקו ושיתפו פעולה עם הבנים. ישבתי במקומי, הייתי כבר רגיל לכל זה. החל שיעור היסטוריה, לאחר מכן שיעור אנגלית ואז ... הגיעה ההפסקה. נכנסתי במהירות אל אחד התאים בשירותים, ידעתי שהבריונים יחפשו אותי. לשמחתי הרבה, הם לא מצאו אותי (בינתיים) חזרתי לכיתה. מתנשף ... 

 "הנה הוא!" הם מצאו אותי "בוא עידו, יש לנו עניין לסיים איתך, אם לא תבוא ניקח אותך בכוח"

זה היה עילאי, נער גבוה ובעל שיער חום. התחלתי לרעוד ... כמו תמיד. מרוב שרעדתי, הפלתי את אחת ממחברותיי על הרצפה, בלי כוונה ... ואז, קרה דבר שלא אשכח, זה גרם לי להחסיר פעימה.


מן המחברת שלי נפל על הרצפה פתק קטן. לא הבנתי מעיין הוא הגיע ... הרמתי את הפתק ועיניי נפערו לרווחה, היה על הפתק ציור ... של חיוך ולבבות. "רותם ..." עמדתי לפרוץ בבכי. בזמן שהשארתי את הילקוט בסלון, רותם הכניסה את הפתק הזה אל התיק שלי ... בשביל לחזק אותי. 


רגליי רעדו מרוב רגש ... באמת אכפת לה ממני. זה היה חיוך גדול, הלבבות היו ורודים וקטנטנים. 

 "נו, מה יש לך?!" אחד הבריונים קרב אליי, מוכן להכות בי.

 "תעוף ממני! חתיכת מפגר!" צרחתי עליו. מה, זה הייתי אני? אזרתי אומץ, בזכות רותם.

הבריונים היו בהלם. עילאי נשאר במקום, הוא לא האמין למראה עיניו ... עידו חסר האונים, החלש והמסכן, צורח עליו? עמדתי במקום, בעודי מחזיק בפתק המרגש של רותם. הכל בזכותה ... הירשם לאתר כדי להגיב

8 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 410 ימים
shlitomaya@gmail.com
ספר ממש יפה
עודכן לפני 410 ימים
shlitomaya@gmail.com
הספר שלך מאוד מעניין אבל פרק זה ריגש אותי במיוחד
עודכן לפני 410 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 521 ימים
♥~bar~♥נסיכה רעה שכמותי|בת אתנה/ונוס
הלוואי שרותם הייתה אחותי הקטנה! היא כזאת מדהימה, והיא כל הזמן מחזקת את עידו!
עודכן לפני 521 ימים
משוגילי ~ משוגעת בדם
כותבים מאין..
עודכן לפני 610 ימים
yaniv46
גרמת לי לחייך, גרמת לי להתרגש כי גם אני לפעמים חושב שאף אחד לא בין אותי, תודה ענקית! זה פשוט הדבר הכי יפה ומרגש שקראתי כל הכבוד!
עודכן לפני 649 ימים
נועהה ♥
וואו ספר מושלםם
עודכן לפני 932 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

איך משתמשים בטמפון?
נשאלה לפני 13 שעות ע"י 🎀 (כרגע יש 26 תשובות)

אייקון
נשאלה לפני 35 דקות ע"י #ican´´teven (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secret Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים מפעל חתימות תקציר: בספר מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . היורשת תקציר: בספר ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!