התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44709 קוראים


פרק 9 - דפי ציור
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 39 חודשים
  


פרק תשע


דפי ציורלפני שאמשיך בסיפור, רציתי לתאר לכם שיחה קצרה ביני לבין עידו, בתחנת האוטובוס אתמול אחר הצהריים "חן, כבר כתבת על הדבר המדהים שרותם עשתה?" שאל אותי עידו, אני חייכתי אליו "אני היום אכתוב על זה, כשאסיים את הספר, אתה כבר תקרא איך תיארתי את זה ..." אמרתי לו. הוא חייך אליי בתודה ואז האוטובוס הגיע, הוא עלה עליו בעוד אני נשארתי מאחור. ובאמת, רותם הילדה המדהימה והמיוחדת, שינתה את חייו של עידו ... איך? בפרק הזה, השינוי יחל. ***לאחר שהתבוננתי בציור של רותם, התחלתי לבכות. "את מציירת ... כל כך יפה." אמרתי תוך כדי בכי. חיבקתי את הציור שלה. "אני אשמור אותו לנצח." החלטתי. 


רותם המשיכה לצייר, הפעם זה לקח יותר זמן. בזמן שציירה שמעתי אותה מדברת אל עצמה, בשפה לא כל כך ברורה. שפה שרק היא הבינה. 


כעבור לא פחות משעה, חזרה אליי רותם. היא תפסה בידיה מספר דפים ואז פיזרה אותם בהפתעה על הרצפה. הייתי בהלם ... בכל הדפים אני הייתי מצויר, אבל לא בכולם נראיתי אותו הדבר לגמרי. בכל פעם הייתי יותר ויותר רזה, יותר ויותר מחייך. לבי פעם במהירות "לא יאמן ..." מלמלתי. התכופפתי וניסיתי לסדר את הדפים לפי הסדר, רותם הביטה עליי. שותקת. לבסוף הצלחתי ... בדף הראשון הייתי שמן, עצוב, חבול ובשאר הדפים זה התחיל להשתפר, עד שבדף האחרון חייכתי והייתי רזה. פרצתי בבכי ... בכי של ילד קטן. "לא!" קראה רותם לפתע, נבהלתי. 

 "מה קרה?" שאלתי. היא הצביעה על הציור שבו חייכתי, הבנתי מה היא ניסתה להגיד, היא רוצה שאני אחייך. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, היא מזדהה איתי, כנראה. 

אני בטוח שלעגו גם לה, המשפחה שלה שלא רצתה אותה ... פרצתי בבכי, אך המשכתי לחייך. 


חיבקתי אותה בהפתעה "רותם ... את מדהימה" אמרתי מתרגש. היא הבינה שאני סובל, בעיקר אחרי שיחת הנפש שלנו. היא אהבה לחבק אותי, ידעתי שילדים הסובלים מאוטיזם אוהבים מגע, זה מחזיר אותם לעולם הזה ... עטפתי אותה. "את רוצה לעזור לי ... נכון?" שאלתי, אך היא לא השיבה. אך ידעתי שהיא כן ... היחידה שמבינה אותי בכל העולם. היא ריגשה אותי. זו הייתה הפעם הראשונה בה הרגשתי תקווה.


"זה בכי של שמחה רותם." הסברתי לה ברכות, עיניה הכחולות הביטו עליי. "את יודעת מה? בואי ונראה לעולם שאנחנו הכי טובים, אפילו שאנחנו שונים" אמרתי בבכי. הייתה לי תקווה, היא הפיחה בי אותה ... מעולם לא הרגשתי ככה, מעולם. גופי הצטמרר, זו הפעם הראשונה שהייתי מאושר. 
הירשם לאתר כדי להגיב

12 תגובות
סיפורים לתמיד
בכיתי באמת זה מאוד מרגש
עודכן לפני 603 ימים
Dark
תודה
עודכן לפני 709 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
מצטעת אפרת
עודכן לפני 709 ימים
Dark
ואו אני עומדת לבכות אני לא עומדת בזה, אני אמנם לא רוצה למות ואני רזה ואני מקובלת בכיתה אבל יש דברים אצלי שהם קצת זהים לבעיות שלו כמו בעיות קשב וריכוז והמשפחה שלי לא מבינה אותי ואני יום בוכה
עודכן לפני 709 ימים
שירה😄
אפשר לאמץ את המאומצת?😚😚
עודכן לפני 782 ימים
אלה היוניקורנית♥
מרגש! אה ולא רואים את התמונה
עודכן לפני 956 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
כן ... אני אגיד לו (:
עודכן לפני 964 ימים
shirleyk198@gmail.com
וואו , תגידי לעידו הזה שרותם מדהימה !
עודכן לפני 964 ימים
שירוש סיפורים|מקלידה...
ממש ממש מרגש זה גורם לי לבכות!!!
עודכן לפני 967 ימים
ניקול~צבא סנטה קלאוס! Pורשת חלקית♥
זה כל כך מרגש!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 1022 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
:(
עודכן לפני 1106 ימים
כריס *^*.
זה אפילו לא אמצע הספר וכבר התחלתי לבכות ;-; המקרה של עידו כל כך מזכיר אותי.. אני סבלתי מחוסר משקל. (לא הייתי שמנה הייתי יותר אנורקסית) כולם היו קוראים לי שלד מהלך... שנאתי את זה.
עודכן לפני 1106 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט של דיאבלוקס לאבס(המשך למ.ת של לינוי) תקציר: המשך למ.ת של לינוי.-. תחרות ציור!! ~הארלי קווין~ :> תקציר: -_- diabolik lovers-מ.ת.א עם לינוי תקציר: נאמ.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!