התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
48807 קוראים


פרק 9 - דפי ציור
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 46 חודשים
  


פרק תשע


דפי ציורלפני שאמשיך בסיפור, רציתי לתאר לכם שיחה קצרה ביני לבין עידו, בתחנת האוטובוס אתמול אחר הצהריים "חן, כבר כתבת על הדבר המדהים שרותם עשתה?" שאל אותי עידו, אני חייכתי אליו "אני היום אכתוב על זה, כשאסיים את הספר, אתה כבר תקרא איך תיארתי את זה ..." אמרתי לו. הוא חייך אליי בתודה ואז האוטובוס הגיע, הוא עלה עליו בעוד אני נשארתי מאחור. ובאמת, רותם הילדה המדהימה והמיוחדת, שינתה את חייו של עידו ... איך? בפרק הזה, השינוי יחל. ***לאחר שהתבוננתי בציור של רותם, התחלתי לבכות. "את מציירת ... כל כך יפה." אמרתי תוך כדי בכי. חיבקתי את הציור שלה. "אני אשמור אותו לנצח." החלטתי. 


רותם המשיכה לצייר, הפעם זה לקח יותר זמן. בזמן שציירה שמעתי אותה מדברת אל עצמה, בשפה לא כל כך ברורה. שפה שרק היא הבינה. 


כעבור לא פחות משעה, חזרה אליי רותם. היא תפסה בידיה מספר דפים ואז פיזרה אותם בהפתעה על הרצפה. הייתי בהלם ... בכל הדפים אני הייתי מצויר, אבל לא בכולם נראיתי אותו הדבר לגמרי. בכל פעם הייתי יותר ויותר רזה, יותר ויותר מחייך. לבי פעם במהירות "לא יאמן ..." מלמלתי. התכופפתי וניסיתי לסדר את הדפים לפי הסדר, רותם הביטה עליי. שותקת. לבסוף הצלחתי ... בדף הראשון הייתי שמן, עצוב, חבול ובשאר הדפים זה התחיל להשתפר, עד שבדף האחרון חייכתי והייתי רזה. פרצתי בבכי ... בכי של ילד קטן. "לא!" קראה רותם לפתע, נבהלתי. 

 "מה קרה?" שאלתי. היא הצביעה על הציור שבו חייכתי, הבנתי מה היא ניסתה להגיד, היא רוצה שאני אחייך. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, היא מזדהה איתי, כנראה. 

אני בטוח שלעגו גם לה, המשפחה שלה שלא רצתה אותה ... פרצתי בבכי, אך המשכתי לחייך. 


חיבקתי אותה בהפתעה "רותם ... את מדהימה" אמרתי מתרגש. היא הבינה שאני סובל, בעיקר אחרי שיחת הנפש שלנו. היא אהבה לחבק אותי, ידעתי שילדים הסובלים מאוטיזם אוהבים מגע, זה מחזיר אותם לעולם הזה ... עטפתי אותה. "את רוצה לעזור לי ... נכון?" שאלתי, אך היא לא השיבה. אך ידעתי שהיא כן ... היחידה שמבינה אותי בכל העולם. היא ריגשה אותי. זו הייתה הפעם הראשונה בה הרגשתי תקווה.


"זה בכי של שמחה רותם." הסברתי לה ברכות, עיניה הכחולות הביטו עליי. "את יודעת מה? בואי ונראה לעולם שאנחנו הכי טובים, אפילו שאנחנו שונים" אמרתי בבכי. הייתה לי תקווה, היא הפיחה בי אותה ... מעולם לא הרגשתי ככה, מעולם. גופי הצטמרר, זו הפעם הראשונה שהייתי מאושר. 
הירשם לאתר כדי להגיב

12 תגובות
סיפורים לתמיד
בכיתי באמת זה מאוד מרגש
עודכן לפני 817 ימים
Dark
תודה
עודכן לפני 924 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
מצטעת אפרת
עודכן לפני 924 ימים
Dark
ואו אני עומדת לבכות אני לא עומדת בזה, אני אמנם לא רוצה למות ואני רזה ואני מקובלת בכיתה אבל יש דברים אצלי שהם קצת זהים לבעיות שלו כמו בעיות קשב וריכוז והמשפחה שלי לא מבינה אותי ואני יום בוכה
עודכן לפני 924 ימים
שירה😄
אפשר לאמץ את המאומצת?😚😚
עודכן לפני 997 ימים
אלה היוניקורנית♥
מרגש! אה ולא רואים את התמונה
עודכן לפני 1171 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
כן ... אני אגיד לו (:
עודכן לפני 1179 ימים
shirleyk198@gmail.com
וואו , תגידי לעידו הזה שרותם מדהימה !
עודכן לפני 1179 ימים
שירוש סיפורים|מקלידה...
ממש ממש מרגש זה גורם לי לבכות!!!
עודכן לפני 1181 ימים
ניקול~צבא סנטה קלאוס! Pורשת חלקית♥
זה כל כך מרגש!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 1236 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
:(
עודכן לפני 1321 ימים
כריס *^*.
זה אפילו לא אמצע הספר וכבר התחלתי לבכות ;-; המקרה של עידו כל כך מזכיר אותי.. אני סבלתי מחוסר משקל. (לא הייתי שמנה הייתי יותר אנורקסית) כולם היו קוראים לי שלד מהלך... שנאתי את זה.
עודכן לפני 1321 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רעיונות לתחפושת
נשאלה לפני 7 שעות ע"י אור יפה מש(ו)געת|ב פ ר י ש ה חלקית (כרגע יש 3 תשובות)

תגידו. אלו שאוהבים את האתר. ורוצים לעזור לו. מה דעתכם על פרויקט "חבר מביא חבר"
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 14 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. יפות נגד מקובל תקציר: הנשף הגדול מתקרב, את מי יבחר עומר להיות בת הזוג שלו לנשף? פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) סיקור ספרים בעיר הספרים תקציר: אני מסקרת ספרים בעיר הספרים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן יומני החצויים תקציר: תרגום שלי לשני הקטעים האחרונים ביומני החצויים. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... המעניש תקציר: . לידיה תקציר: בסיפור הזה תוכלו לראות איך לידיה מגשימה את חלומה, מחיים מטלטלים עם הרבה ירידות לחוויה ששינתה את חייה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי.... מ.ת הארי פוטר (אחרי תקופת הארי) תקציר: הוגוורטס (אוהבי נוויל התאחדו!) ליידיבאג וצ´אט נואר-Miraculous tales of ladybug and chat noir תקציר: הספר הוא ספר מעריצים וגם אני אעלה כל מיני קומיקסים מיוטיוב (לפעמים אני אתרגם אותם) תאוריות וכמובן ספוילרים! (איך אפשר לא) של ליידיבאג:)הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!