התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
52436 קוראים


פרק 9 - דפי ציור
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 50 חודשים
  


פרק תשע


דפי ציורלפני שאמשיך בסיפור, רציתי לתאר לכם שיחה קצרה ביני לבין עידו, בתחנת האוטובוס אתמול אחר הצהריים "חן, כבר כתבת על הדבר המדהים שרותם עשתה?" שאל אותי עידו, אני חייכתי אליו "אני היום אכתוב על זה, כשאסיים את הספר, אתה כבר תקרא איך תיארתי את זה ..." אמרתי לו. הוא חייך אליי בתודה ואז האוטובוס הגיע, הוא עלה עליו בעוד אני נשארתי מאחור. ובאמת, רותם הילדה המדהימה והמיוחדת, שינתה את חייו של עידו ... איך? בפרק הזה, השינוי יחל. ***לאחר שהתבוננתי בציור של רותם, התחלתי לבכות. "את מציירת ... כל כך יפה." אמרתי תוך כדי בכי. חיבקתי את הציור שלה. "אני אשמור אותו לנצח." החלטתי. 


רותם המשיכה לצייר, הפעם זה לקח יותר זמן. בזמן שציירה שמעתי אותה מדברת אל עצמה, בשפה לא כל כך ברורה. שפה שרק היא הבינה. 


כעבור לא פחות משעה, חזרה אליי רותם. היא תפסה בידיה מספר דפים ואז פיזרה אותם בהפתעה על הרצפה. הייתי בהלם ... בכל הדפים אני הייתי מצויר, אבל לא בכולם נראיתי אותו הדבר לגמרי. בכל פעם הייתי יותר ויותר רזה, יותר ויותר מחייך. לבי פעם במהירות "לא יאמן ..." מלמלתי. התכופפתי וניסיתי לסדר את הדפים לפי הסדר, רותם הביטה עליי. שותקת. לבסוף הצלחתי ... בדף הראשון הייתי שמן, עצוב, חבול ובשאר הדפים זה התחיל להשתפר, עד שבדף האחרון חייכתי והייתי רזה. פרצתי בבכי ... בכי של ילד קטן. "לא!" קראה רותם לפתע, נבהלתי. 

 "מה קרה?" שאלתי. היא הצביעה על הציור שבו חייכתי, הבנתי מה היא ניסתה להגיד, היא רוצה שאני אחייך. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, היא מזדהה איתי, כנראה. 

אני בטוח שלעגו גם לה, המשפחה שלה שלא רצתה אותה ... פרצתי בבכי, אך המשכתי לחייך. 


חיבקתי אותה בהפתעה "רותם ... את מדהימה" אמרתי מתרגש. היא הבינה שאני סובל, בעיקר אחרי שיחת הנפש שלנו. היא אהבה לחבק אותי, ידעתי שילדים הסובלים מאוטיזם אוהבים מגע, זה מחזיר אותם לעולם הזה ... עטפתי אותה. "את רוצה לעזור לי ... נכון?" שאלתי, אך היא לא השיבה. אך ידעתי שהיא כן ... היחידה שמבינה אותי בכל העולם. היא ריגשה אותי. זו הייתה הפעם הראשונה בה הרגשתי תקווה.


"זה בכי של שמחה רותם." הסברתי לה ברכות, עיניה הכחולות הביטו עליי. "את יודעת מה? בואי ונראה לעולם שאנחנו הכי טובים, אפילו שאנחנו שונים" אמרתי בבכי. הייתה לי תקווה, היא הפיחה בי אותה ... מעולם לא הרגשתי ככה, מעולם. גופי הצטמרר, זו הפעם הראשונה שהייתי מאושר. 
הירשם לאתר כדי להגיב

12 תגובות
סיפורים לתמיד
בכיתי באמת זה מאוד מרגש
עודכן לפני 943 ימים
Dark
תודה
עודכן לפני 1049 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
מצטעת אפרת
עודכן לפני 1049 ימים
Dark
ואו אני עומדת לבכות אני לא עומדת בזה, אני אמנם לא רוצה למות ואני רזה ואני מקובלת בכיתה אבל יש דברים אצלי שהם קצת זהים לבעיות שלו כמו בעיות קשב וריכוז והמשפחה שלי לא מבינה אותי ואני יום בוכה
עודכן לפני 1049 ימים
שירה😄
אפשר לאמץ את המאומצת?😚😚
עודכן לפני 1122 ימים
אלה היוניקורנית♥
מרגש! אה ולא רואים את התמונה
עודכן לפני 1297 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
כן ... אני אגיד לו (:
עודכן לפני 1304 ימים
shirleyk198@gmail.com
וואו , תגידי לעידו הזה שרותם מדהימה !
עודכן לפני 1304 ימים
שירוש סיפורים|מקלידה...
ממש ממש מרגש זה גורם לי לבכות!!!
עודכן לפני 1307 ימים
ניקול~צבא סנטה קלאוס! Pורשת חלקית♥
זה כל כך מרגש!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 1362 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
:(
עודכן לפני 1446 ימים
כריס *^*.
זה אפילו לא אמצע הספר וכבר התחלתי לבכות ;-; המקרה של עידו כל כך מזכיר אותי.. אני סבלתי מחוסר משקל. (לא הייתי שמנה הייתי יותר אנורקסית) כולם היו קוראים לי שלד מהלך... שנאתי את זה.
עודכן לפני 1446 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

האתר הזה עדיין חי?
נשאלה לפני 19 שעות ע"י מאי ☽ (כרגע יש 3 תשובות)

מישהו יודע איך לשים כריכה לספר?
נשאלה לפני 19 שעות ע"י הכותב ספרים (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה.
- פרסומת -

תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו המופלאה-החיפושית והחתול השחור חלק 2 תקציר: ספר המשך לספר ´המופלאה- החיפושית והחתול השחור´ המופלאה-החיפושית והחתול השחור. תקציר: ניסיון כתיבה ראשון. כנסו 50% - פינק דיימונד תקציר: למה שלא תכנסו? :) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא אלים מדאפאקא תקציר: ח מ.ת עם האלים הנורדים! אתם מתתם מוות אצילי ועכשיו כולכם באים לולהלה תקציר: פשוט תתחילו היורשים- מ.ת תקציר: מ.ת של היורשים (1) עם כל הדמויות שמכירים משם! הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) המדריך המלא למשתמש עיר הספרים המתחיל (לא) תקציר: שיעמום והרבה קרינג´ נוסטלגי, הכל כדי שהעיר לא תמות והעיקר אתם (שזה מוזר כי אתם כבר מתים) המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום! פנימייה! תקציר: בוואו בואו הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! הוגוורטס מ.ת.א | בשיתוף עם books girl תקציר: מ.ת.א של הוגוורטס, זה כזה קשה? אבני חן אנושיות|מ.ת תקציר: נכון יהלום וספיר וכל אלה? זה אבני חן. עכשיו הן אנושיות. MY TIMTOM (כל הטימטום שלי בספר אחד ומיוחד) :) תקציר: סתם עוד ספר כשלוני שלי אל חיי הדפוקים וחמודים :)הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!