התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
45901 קוראים


פרק 9 - דפי ציור
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 41 חודשים
  


פרק תשע


דפי ציורלפני שאמשיך בסיפור, רציתי לתאר לכם שיחה קצרה ביני לבין עידו, בתחנת האוטובוס אתמול אחר הצהריים "חן, כבר כתבת על הדבר המדהים שרותם עשתה?" שאל אותי עידו, אני חייכתי אליו "אני היום אכתוב על זה, כשאסיים את הספר, אתה כבר תקרא איך תיארתי את זה ..." אמרתי לו. הוא חייך אליי בתודה ואז האוטובוס הגיע, הוא עלה עליו בעוד אני נשארתי מאחור. ובאמת, רותם הילדה המדהימה והמיוחדת, שינתה את חייו של עידו ... איך? בפרק הזה, השינוי יחל. ***לאחר שהתבוננתי בציור של רותם, התחלתי לבכות. "את מציירת ... כל כך יפה." אמרתי תוך כדי בכי. חיבקתי את הציור שלה. "אני אשמור אותו לנצח." החלטתי. 


רותם המשיכה לצייר, הפעם זה לקח יותר זמן. בזמן שציירה שמעתי אותה מדברת אל עצמה, בשפה לא כל כך ברורה. שפה שרק היא הבינה. 


כעבור לא פחות משעה, חזרה אליי רותם. היא תפסה בידיה מספר דפים ואז פיזרה אותם בהפתעה על הרצפה. הייתי בהלם ... בכל הדפים אני הייתי מצויר, אבל לא בכולם נראיתי אותו הדבר לגמרי. בכל פעם הייתי יותר ויותר רזה, יותר ויותר מחייך. לבי פעם במהירות "לא יאמן ..." מלמלתי. התכופפתי וניסיתי לסדר את הדפים לפי הסדר, רותם הביטה עליי. שותקת. לבסוף הצלחתי ... בדף הראשון הייתי שמן, עצוב, חבול ובשאר הדפים זה התחיל להשתפר, עד שבדף האחרון חייכתי והייתי רזה. פרצתי בבכי ... בכי של ילד קטן. "לא!" קראה רותם לפתע, נבהלתי. 

 "מה קרה?" שאלתי. היא הצביעה על הציור שבו חייכתי, הבנתי מה היא ניסתה להגיד, היא רוצה שאני אחייך. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, היא מזדהה איתי, כנראה. 

אני בטוח שלעגו גם לה, המשפחה שלה שלא רצתה אותה ... פרצתי בבכי, אך המשכתי לחייך. 


חיבקתי אותה בהפתעה "רותם ... את מדהימה" אמרתי מתרגש. היא הבינה שאני סובל, בעיקר אחרי שיחת הנפש שלנו. היא אהבה לחבק אותי, ידעתי שילדים הסובלים מאוטיזם אוהבים מגע, זה מחזיר אותם לעולם הזה ... עטפתי אותה. "את רוצה לעזור לי ... נכון?" שאלתי, אך היא לא השיבה. אך ידעתי שהיא כן ... היחידה שמבינה אותי בכל העולם. היא ריגשה אותי. זו הייתה הפעם הראשונה בה הרגשתי תקווה.


"זה בכי של שמחה רותם." הסברתי לה ברכות, עיניה הכחולות הביטו עליי. "את יודעת מה? בואי ונראה לעולם שאנחנו הכי טובים, אפילו שאנחנו שונים" אמרתי בבכי. הייתה לי תקווה, היא הפיחה בי אותה ... מעולם לא הרגשתי ככה, מעולם. גופי הצטמרר, זו הפעם הראשונה שהייתי מאושר. 
הירשם לאתר כדי להגיב

12 תגובות
סיפורים לתמיד
בכיתי באמת זה מאוד מרגש
עודכן לפני 669 ימים
Dark
תודה
עודכן לפני 775 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
מצטעת אפרת
עודכן לפני 775 ימים
Dark
ואו אני עומדת לבכות אני לא עומדת בזה, אני אמנם לא רוצה למות ואני רזה ואני מקובלת בכיתה אבל יש דברים אצלי שהם קצת זהים לבעיות שלו כמו בעיות קשב וריכוז והמשפחה שלי לא מבינה אותי ואני יום בוכה
עודכן לפני 775 ימים
שירה😄
אפשר לאמץ את המאומצת?😚😚
עודכן לפני 849 ימים
אלה היוניקורנית♥
מרגש! אה ולא רואים את התמונה
עודכן לפני 1023 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
כן ... אני אגיד לו (:
עודכן לפני 1031 ימים
shirleyk198@gmail.com
וואו , תגידי לעידו הזה שרותם מדהימה !
עודכן לפני 1031 ימים
שירוש סיפורים|מקלידה...
ממש ממש מרגש זה גורם לי לבכות!!!
עודכן לפני 1033 ימים
ניקול~צבא סנטה קלאוס! Pורשת חלקית♥
זה כל כך מרגש!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 1088 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
:(
עודכן לפני 1172 ימים
כריס *^*.
זה אפילו לא אמצע הספר וכבר התחלתי לבכות ;-; המקרה של עידו כל כך מזכיר אותי.. אני סבלתי מחוסר משקל. (לא הייתי שמנה הייתי יותר אנורקסית) כולם היו קוראים לי שלד מהלך... שנאתי את זה.
עודכן לפני 1172 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

איך משתמשים בטמפון?
נשאלה לפני 13 שעות ע"י 🎀 (כרגע יש 26 תשובות)

אייקון
נשאלה לפני 34 דקות ע"י #ican´´teven (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי.
- פרסומת -

דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secret Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים מפעל חתימות תקציר: בספר מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . היורשת תקציר: בספר ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפ לא מעוניינת תקציר: בלה מילר. האגדה של העיר מוכרחה ללכת וללמוד בתיכון כמו כל נער ונערה בגילה. אך היא מעולם לא הייתה בתיכון, מעולם לא היו לא חברים. איך תצליח להסתדר בתיכון? בנים, אהבה, מצעד הגאווה. תקציר: .... ביגידות נעורים. תקציר: סוסי חברתה הטובה של המלכה קטרין מתהבת בארוסה ובליל נשף חייה משתנים לתמיד...הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!