התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
46839 קוראים


פרק 9 - דפי ציור
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 43 חודשים
  


פרק תשע


דפי ציורלפני שאמשיך בסיפור, רציתי לתאר לכם שיחה קצרה ביני לבין עידו, בתחנת האוטובוס אתמול אחר הצהריים "חן, כבר כתבת על הדבר המדהים שרותם עשתה?" שאל אותי עידו, אני חייכתי אליו "אני היום אכתוב על זה, כשאסיים את הספר, אתה כבר תקרא איך תיארתי את זה ..." אמרתי לו. הוא חייך אליי בתודה ואז האוטובוס הגיע, הוא עלה עליו בעוד אני נשארתי מאחור. ובאמת, רותם הילדה המדהימה והמיוחדת, שינתה את חייו של עידו ... איך? בפרק הזה, השינוי יחל. ***לאחר שהתבוננתי בציור של רותם, התחלתי לבכות. "את מציירת ... כל כך יפה." אמרתי תוך כדי בכי. חיבקתי את הציור שלה. "אני אשמור אותו לנצח." החלטתי. 


רותם המשיכה לצייר, הפעם זה לקח יותר זמן. בזמן שציירה שמעתי אותה מדברת אל עצמה, בשפה לא כל כך ברורה. שפה שרק היא הבינה. 


כעבור לא פחות משעה, חזרה אליי רותם. היא תפסה בידיה מספר דפים ואז פיזרה אותם בהפתעה על הרצפה. הייתי בהלם ... בכל הדפים אני הייתי מצויר, אבל לא בכולם נראיתי אותו הדבר לגמרי. בכל פעם הייתי יותר ויותר רזה, יותר ויותר מחייך. לבי פעם במהירות "לא יאמן ..." מלמלתי. התכופפתי וניסיתי לסדר את הדפים לפי הסדר, רותם הביטה עליי. שותקת. לבסוף הצלחתי ... בדף הראשון הייתי שמן, עצוב, חבול ובשאר הדפים זה התחיל להשתפר, עד שבדף האחרון חייכתי והייתי רזה. פרצתי בבכי ... בכי של ילד קטן. "לא!" קראה רותם לפתע, נבהלתי. 

 "מה קרה?" שאלתי. היא הצביעה על הציור שבו חייכתי, הבנתי מה היא ניסתה להגיד, היא רוצה שאני אחייך. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, היא מזדהה איתי, כנראה. 

אני בטוח שלעגו גם לה, המשפחה שלה שלא רצתה אותה ... פרצתי בבכי, אך המשכתי לחייך. 


חיבקתי אותה בהפתעה "רותם ... את מדהימה" אמרתי מתרגש. היא הבינה שאני סובל, בעיקר אחרי שיחת הנפש שלנו. היא אהבה לחבק אותי, ידעתי שילדים הסובלים מאוטיזם אוהבים מגע, זה מחזיר אותם לעולם הזה ... עטפתי אותה. "את רוצה לעזור לי ... נכון?" שאלתי, אך היא לא השיבה. אך ידעתי שהיא כן ... היחידה שמבינה אותי בכל העולם. היא ריגשה אותי. זו הייתה הפעם הראשונה בה הרגשתי תקווה.


"זה בכי של שמחה רותם." הסברתי לה ברכות, עיניה הכחולות הביטו עליי. "את יודעת מה? בואי ונראה לעולם שאנחנו הכי טובים, אפילו שאנחנו שונים" אמרתי בבכי. הייתה לי תקווה, היא הפיחה בי אותה ... מעולם לא הרגשתי ככה, מעולם. גופי הצטמרר, זו הפעם הראשונה שהייתי מאושר. 
הירשם לאתר כדי להגיב

12 תגובות
סיפורים לתמיד
בכיתי באמת זה מאוד מרגש
עודכן לפני 725 ימים
Dark
תודה
עודכן לפני 832 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
מצטעת אפרת
עודכן לפני 832 ימים
Dark
ואו אני עומדת לבכות אני לא עומדת בזה, אני אמנם לא רוצה למות ואני רזה ואני מקובלת בכיתה אבל יש דברים אצלי שהם קצת זהים לבעיות שלו כמו בעיות קשב וריכוז והמשפחה שלי לא מבינה אותי ואני יום בוכה
עודכן לפני 832 ימים
שירה😄
אפשר לאמץ את המאומצת?😚😚
עודכן לפני 905 ימים
אלה היוניקורנית♥
מרגש! אה ולא רואים את התמונה
עודכן לפני 1079 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
כן ... אני אגיד לו (:
עודכן לפני 1087 ימים
shirleyk198@gmail.com
וואו , תגידי לעידו הזה שרותם מדהימה !
עודכן לפני 1087 ימים
שירוש סיפורים|מקלידה...
ממש ממש מרגש זה גורם לי לבכות!!!
עודכן לפני 1089 ימים
ניקול~צבא סנטה קלאוס! Pורשת חלקית♥
זה כל כך מרגש!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 1144 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
:(
עודכן לפני 1229 ימים
כריס *^*.
זה אפילו לא אמצע הספר וכבר התחלתי לבכות ;-; המקרה של עידו כל כך מזכיר אותי.. אני סבלתי מחוסר משקל. (לא הייתי שמנה הייתי יותר אנורקסית) כולם היו קוראים לי שלד מהלך... שנאתי את זה.
עודכן לפני 1229 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

הרגע העצוב הזה...
נשאלה לפני 21 דקות ע"י ded (כרגע יש תשובה אחת)

h
נשאלה לפני 2 ימים ע"י ded (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה.
- פרסומת -

מתנקשת (14+) || חן סיפורים תקציר: היילי בת ה - 14 , אמנה להיות מתנקשת מגיל צעיר. אביה, רוצח שכיר בעצמו, שולח אותה למשימות שונות. בדרך כלל היילי מבצעת את משימותיה, אך הפעם משהו משתבש. פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. תמותו תקציר: פאנפיק על קוראסמי | קירקה~ תקציר: טוב אז אין לי תקציר פפפפפ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. פרצוף בוכה צוחק מ.ת.א תקציר: הוא בספר♥♥ שחברתך הטובה היא מלכת הכיתה. תקציר: מאי היא הילדה הכי מקובלת בכיתה וליה היא החברה הכי טובה שלה,היי זאת אני תישמעו את הסיפור מהצד שלי ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אש ומים| מ.ת.א תקציר: יש שתי ממלכות, ממלכת האש וממלכת המים, על ממלכת האש מלך ומלכה רעים, ועל המים טובים, יום אחד פורצת מלחמה ענקית בין הממלכות, אתם אנשים כפריים שגרים בכפר שמנסים לגרום למלכה ומלך למות , בממלכת האש שוכנת גם נסיכה שהיא טובת לב למ"ע והנבל המרושע בעולם- האגם הקסום תקציר: ספר המשך למטבע המסתורי ארץ החלומות והמסע אל המטבע, לפעמים אני אעשה פרק אחד מכמה נקודות מבט. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית! אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד בת מלוכה? תקציר: מסופר כל ילדה שכל חייה התפכו דברים שלא ידענו מ.ת/.א תקציר: אין תקציר. אבל זה הולך להיות מעניין. L+O=VE תקציר: .הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!