התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44729 קוראים


פרק 8 - ואז זה התחיל
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 39 חודשים
  


פרק שמונה


ואז זה התחילסיפרתי לאימי את כל מה שקרה בטיול הקטן שלי ושל רותם, היא נראתה מאוכזבת "לא שמרת עליה כמו שצריך עידו, כרגיל אתה לא אחראי" העליבה אותי. רותם הסתכלה עליי, כמבינה לליבי. 

 "אמא, אולי תפסיקי? ניסיתי!" קראתי, אך היא התעלמה ממני "אף אחד לא מבין אותי ... אף אחד!" צרחתי ונכנסתי לחדרי, טורק את הדלת מאחורי. הותרתי את רותם מאחור. התחלתי לבכות. אמא שלי אף פעם לא העריכה אותי, לא משנה מה הייתי עושה ... המשכתי לבכות אל תוך הכרית, עד שדלת חדרי נפתחה. "דיי, אמא! אני לא רוצה לדבר איתך!" קראתי, הייתי בטוח שזו אימי.


אך טעיתי. זו הייתה רותם. "דיי לבכות" אמרה לפתע בקולה הקטן, לאחר שלא הוציאה מילה מאז התקרית בגן השעשועים. התיישבתי וניגבתי את דמעותיי. היא התיישבה על ידי וליטפה את גבי ביד רועדת. "רותם ..." הייתי בהלם. היא מנסה להרגיע אותי? ואז היא הצביעה על השריטה שיש לי בלחי, בפעם השנייה מאז הגעתה אל ביתי. "כן, בבית הספר מתנפלים עליי בריונים, משום כך הזדהיתי איתך באותו הזמן" הסברתי לה, העיניים המבינות שלה רק הביטו עליי. משומה היה לי כל כך קל להיפתח בפנייה. "והחיים שלי לא טובים ... אף אחד לא מבין אותי, רותם. אף אחד" המשכתי להיפתח בפניה. "אני מבינה" היא אמרה לפתע ... הייתי מופתע, רותם דיברה איתי וזה לא דבר רגיל בשביל ילדה הסובלת מאוטיזם. "ואני לוקח כדורים נגד דיכאון וחרדה ..." המשכתי להסביר כאילו אין מחר, הראיתי לה את הקופסה של הכדורים שאני נוטל בכל יום. היא תפסה בקופסה וזרקה אותה בעצבים על הרצפה "היי, רותם ... למה עשית את זה?" שאלתי באי הבנה.


מה זה אומר בעצם? שאני לא צריך אותם? זה מה שרותם ניסתה להגיד לי? התחלתי להבין את השפה המיוחדת שלה, החלטתי לתת לה לצייר. הבנתי שילדים כמותה אוהבים לצייר ויש להם דמיון מאוד מפותח. זה סקרן אותי. רותם החלה לצייר בעזרת הצבעים שנתתי לה. בינתיים ניצלתי את הזמן וקראתי את הספר האהוב עליי ´משחקי הרעב´. ואז רותם ניגשה אליי "מה ציירת?" שאלתי אותה בחביבות. ואז ראיתי מה זה היה ... הייתי בהלם. זרקתי את הספר על המיטה, עיניי פעורות לרווחה. זה היה ילד שדומה לי, היה לו חיוך על הפנים והוא עמד על הר גבוה ... הכל היה ירוק מסביב. זה גרם לי לבכות. "רותם ... זה אני?" שאלתי בחוסר אמון. היא הצביעה עליי, כן זה אני ... לקחתי את הציור מידה, לא יכולתי להסיר את עיניי ממנו. וכך זה התחיל, השינוי הטוב שבחיי. 
הירשם לאתר כדי להגיב

4 תגובות
סיפורים לתמיד
יואו זה מזה מרגש בגלל זה אני רוצה לאמץ כשהיה גדולה ילד עם צרכים מיוחדים זאת אומרת ילד או ילדה עם שיתוק מוחין או אוטיזיום והכי העציב אותי שהורים דבילים זרקו אותה לבית יתומים בגלל האוטיזים שלה dico 05
עודכן לפני 603 ימים
R3-G0|| ארגו בשבילכם
גם לי
עודכן לפני 874 ימים
נועה סאסי
יואו יש לי דמעות בעייניים
עודכן לפני 889 ימים
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
מרגש
עודכן לפני 992 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט שלהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!