התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44722 קוראים


פרק 6 - התפרצות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 39 חודשים
  


פרק שש


התפרצותהגענו הביתה, אמא הרימה את רותם על ידה ונישקה ללחייה. "עכשיו תכירי את ביתך החדש, רותם" אמרה אימי בחיוך. רותם רק הביטה עליה. נכנסנו אל הבית ואימי הניחה את הילדה שהביטה סביב. "עידו, הראה לה את הבית, היא תישן עמך בחדר" הצהירה לפתע. הייתי בהלם, רותם תישן איתי ... אף אחד מעולם לא ישן איתי בחדר. תפסתי בידה של רותם, והובלתי אותה בעדינות לאזורים שונים בבית, עד שהגענו אל החדר שלנו. הילדה הצביעה על המיטה שלי "איפה" אמרה. ניסיתי להבין את כוונתה ... הו כן, היא שאלה איפה היא תישן. "אל תדאגי רותם, אמא תביא לי מזרן, לפחות עד שנבנה לך חדר" החלטתי שאני אתן לה לישון במיטה שלי, לעת עתה.


רותם הסתובבה בחדרי, סורקת אותו. "רוצה המבורגר" אמרה לפתע רותם. לא הבנתי איך זה קשור, רכנתי אליה "לא עכשיו רותם ... אולי מחר" השבתי לה בחביבות, אך תגובתה לא הייתה צפויה. "רוצה המבורגר!" צרחה לפתע. היא חזרה על אותו המשפט כמה פעמים, עלתה על המיטה שלי ודפקה את ראשה על הקיר, בזמן שהיא אומרת "רוצה המבורגר ... רוצה המבורגר ..."


זה היה נוראי ... לא ידעתי מה לעשות. תפסתי ברותם וניסיתי להזיז אותה מהקיר, אך היא צרחה עוד יותר. אימי המבוהלת נכנסה לחדר "לא עידו, חכה! לא ככה!" צעקה לכיווני, הבטתי עליה בבלבול. הצלחנו להוריד את רותם מהמיטה, אימי רכנה אליה וליטפה בעדינות את פניה המיוזעות "ששש ... רותם, אני אביא לך המבורגר. בסדר?" שאלה אותה אימי ברכות, אני הבטתי מהצד. 


היא הסתכלה על אימי בעזרת עיניה הכחולות היפות "בסדר?" שאלה אימי שוב. רותם לא זזה, מבחינתנו זאת הייתה הסכמה. נראה שללטף את פניה, ולחבק אותה הרגיעו את ההתקף. "עידו, אף על פי שכבר עשר בלילה, אני לוקחת את רותם למסעדה" אמרה לי. זה היה מוזר ... 

 "אבל אמא, כל פעם שרותם תתנהג ככה, את תוותרי לה?" שאלתי בחוסר הבנה.

 "כן עידו. אתה מופתע? היא לא ילדה רגילה, אם היא לא מקבלת את מה שהיא רוצה, יהיו לה

התקפים ואני לא רוצה את זה" אמרה לי מעט בתוקפנות. נאנחתי. היא הרימה את רותם הקטנה

ויצאה מפתח הדלת. 


לא ידעתי שיהיה כה קשה לטפל בילדה אוטיסטית ... וכל העניין עומד רק להתחזק. מה שיקרה מחר, יפתיע את כולכם ... לא ידעתי שזה מה שעומד לקרות. 
הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה
עודכן לפני 139 ימים
קורל ~ מעצב(נ)ת | כלבים זה א-ה-ב-ה ♥ 😘
לגמרי...
עודכן לפני 492 ימים
פנדוש~שלאנג
יש לך חתיכת כישרון בכתיבת ספרים
עודכן לפני 1109 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

4:44
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Ηell (כרגע יש 3 תשובות)

מה הקטע של יותר מספר פרטי אחד?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: !?how to survive the HIGH SCHOOL תקציר: there is a boy call "neo" and he nerd from the middle school everyone call him "nerd" just becuz he love read books and s,mart,in this book he will say how he survive the HIGH SCHHOL! alive --_-- The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט שלהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!