התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
50727 קוראים


פרק 2 - הקדמה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 48 חודשים
  


פרק שני


הקדמהאני זוכרת, זה היה יום שטוף שמש. פגשתי את עידו בבית הספר, הוא היה אז בכיתה המקבילה. הוא בכה. הסתובבתי עם חברותיי "שוב הרביצו לו? שיעזבו את הילד" אמרה חברתי, הדס. עידו היה ידוע בתור "הנושא ללעג" של בית הספר שלי. היינו אז בני שש עשרה, לומדים בכיתה יא´. בכל יום, ראיתי את עידו, הוא היה נער מגודל, הוא היה שמן, כל כך שמן שכולם צחקו עליו בעקבות כך. 

היו שמועות שהוא ניסה להתאבד שאחר כך התבררו לי כנכונות. אכן, עידו סבל הרבה. המורים הרבו להתנהג אליו יפה, כי ריחמו עליו, הוא היה מסכן. אביו של עידו נפטר כתוצאה מתאונת דרכים איומה ומאז הוא רק השמין, הוא לא נולד ככה ... הדיכאון של לאבד אב, גרם לו לפתח בעיית אכילה. "עדיף שלא נתקרב אליו, אחרת כבר יתרחקו מאיתנו" הוסיפה חברתי ענבר. אך אני לא צודדתי בה, רציתי לבוא ולשאול מה קרה לו, אבל לא אכחיש שפחדתי ... אף אחד לא העז להתקרב אל עידו ´השמן´, כך כינו אותו. אך תמיד הסתקרנתי, מה הסיפור שלו בעצם? למה הוא ככה? בהפסקות, הוא נשאר בכיתה, מביט על השולחן כמשותק, מפחד לזוז שמה יגידו לו משהו מעליב. "עידו השמן, אין לך מה לעשות ימכוער?" החל אחד הבריונים להטיח בו עלבונות. כך זה המשיך, עידו היה נער עצוב. מאוד עצוב. אמא שלי היא מורה בבית הספר, ביקשתי ממנה לשתף את עידו בשיעורים, היא הסכימה "עידו הוא ילד שקטן וביישן, הוא כל כך מפחד לדבר בכיתה ..."


ואז לאחר מספר חודשים, משהו שונה קרה לעידו. היינו צריכים לספר ב´שיעור חברה´ לכל הכיתה על ´שינוי גדול שעברנו בחיינו ובזכות מי הוא היה´, מבחינתי זה היה פשוט ... החברות שלי תמיד עזרו לי וגרמו לי לחייך יותר. להפתעתי, עידו התנדב קודם. הילדים בכיתה הופתעו. המורה הרימה גבה "עידו? אתה בטוח?" שאלה בחוסר הבנה, הוא הנהנן בחיוך. הייתי בהלם, עידו רוצה להתנדב? לספר מול כל הכיתה שנהגה ללעוג לו? הבריונים גיחכו בינם לבין עצמם, אך עידו היה נראה נחוש. "אני רוצה לספר לכם על שינוי גדול שעברתי בחיי, מעולם לא האמנתי שאצליח לצאת מזה" אמר באומץ. המורה ושאר התלמידים נראו מתעניינים לפתע. "הוא קרה בזכות ילדה אחת, מיוחדת במינה שאף אחד מכם לא יודע עליה" הסביר בגאווה. לעידו יש חברה? מה הולך פה? 


טוב, מפה אני משאירה את זה לכם. קראו את הספר ותגלו מי היא הילדה המיוחדת ששינתה את חייו של עידו מקצה לקצה, ולמה דווקא היא? עידו הוא זה שיספר לכם את הסיפור שלו (מנקודת המבט שלו), אני בטוחה שבדיוק כמוני, אולי תזילו דמעות ... אכן, רק היא ... היא באמת הבינה אותו. 
הירשם לאתר כדי להגיב

10 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה
עודכן לפני 400 ימים
לונה נסיכת ירח
אהבתי יותר את למות מצחוק...או את המעמד הבורגנית הזה עם מרגנית...איך שלא קוראים לספר ההוא...אלה הספרים הטובים~!
עודכן לפני 526 ימים
❀Emma❀
עידו נשמה לי ילד מיוחד ומדהים (יותר נכון היה)
עודכן לפני 645 ימים
♦Chara Dreemurr♦
יש לה יותר ניסיון כי היא בת 21 את צריכה להשקיע בספרים אמיתיים מי יודע אולי יום אחד נראה על מדפי חנויות הספרים רק היא מבינה מאת חן (קוראים לך חן באמיתי?)
עודכן לפני 863 ימים
opalrin
את כותבת מדהיםםםםםם כל הכבוד לך!!!
עודכן לפני 874 ימים
♥☻מאי אל תביט אחרת תמות#♥
יפה אבל אם את היית בכיתה יב מה את בת 20 ומשהו באתר של ילדים
עודכן לפני 1100 ימים
נועהה ♥
וואו מושלם! איך למדת לכתוב ככה?D:
עודכן לפני 1140 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה (:
עודכן לפני 1282 ימים
ללי_ מי שלא טוב לו יום טוב לו *-*
את כותבת מהמםםם!!
עודכן לפני 1282 ימים
ללי_ מי שלא טוב לו יום טוב לו *-*
את כותבת מהמםםם!!
עודכן לפני 1282 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

2015
נשאלה לפני 11 שעות ע"י 𝓰𝓸𝓰𝓸𝓫𝓮Ұ (כרגע יש תשובה אחת)

מה רואים בווידאו?
נשאלה לפני 18 שעות ע"י חתול שמש (כרגע יש 2 תשובות)

סיפורים נוספים
תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מושחתים תקציר: . ציידי הצללים תקציר: מבוסס על סדרה מקורית בנטפליקס הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. מעל פני המים • יהלי ורוז תקציר: אני מעיפה מבט אחד אחרון אל המצבה, ומרגישה את האוויר בורח מריאותי. מתחת לשם החרוט על המצבה, נמחקו המספרים שציינו את שנות חייה. במקומם, נחרתה בעיקום רק מילה אחת; ´בחיים´. הוגוורטס מ.ת.א | בשיתוף עם books girl תקציר: מ.ת.א של הוגוורטס, זה כזה קשה? ספר הטמטום הגדול.~;~אל תיכנסו,זה מדבק. תקציר: ומדבר.חהחהחהחה 2016 - 2019 סיכום . תקציר: פתחתי את הספר הזה רק בגלל שהאתר תכף נסגר, ואני לא הייתי באתר הזה כמה חודשים ואני ממש אתגעגע אליו כי הייתי כאן יותר משנה. אני כמעט מעולם לא רשמתי ספר ואני ממש מתחרטת על זה, אז אני רושמת עכשיו כי אני רוצה את חווית עיר הספרים המלאה. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) קטעים שלי ^~^ תקציר: אני אפרסם פה קטעים שלי וזה משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתםהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!