התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
48028 קוראים


פרק 2 - הקדמה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 45 חודשים
  


פרק שני


הקדמהאני זוכרת, זה היה יום שטוף שמש. פגשתי את עידו בבית הספר, הוא היה אז בכיתה המקבילה. הוא בכה. הסתובבתי עם חברותיי "שוב הרביצו לו? שיעזבו את הילד" אמרה חברתי, הדס. עידו היה ידוע בתור "הנושא ללעג" של בית הספר שלי. היינו אז בני שש עשרה, לומדים בכיתה יא´. בכל יום, ראיתי את עידו, הוא היה נער מגודל, הוא היה שמן, כל כך שמן שכולם צחקו עליו בעקבות כך. 

היו שמועות שהוא ניסה להתאבד שאחר כך התבררו לי כנכונות. אכן, עידו סבל הרבה. המורים הרבו להתנהג אליו יפה, כי ריחמו עליו, הוא היה מסכן. אביו של עידו נפטר כתוצאה מתאונת דרכים איומה ומאז הוא רק השמין, הוא לא נולד ככה ... הדיכאון של לאבד אב, גרם לו לפתח בעיית אכילה. "עדיף שלא נתקרב אליו, אחרת כבר יתרחקו מאיתנו" הוסיפה חברתי ענבר. אך אני לא צודדתי בה, רציתי לבוא ולשאול מה קרה לו, אבל לא אכחיש שפחדתי ... אף אחד לא העז להתקרב אל עידו ´השמן´, כך כינו אותו. אך תמיד הסתקרנתי, מה הסיפור שלו בעצם? למה הוא ככה? בהפסקות, הוא נשאר בכיתה, מביט על השולחן כמשותק, מפחד לזוז שמה יגידו לו משהו מעליב. "עידו השמן, אין לך מה לעשות ימכוער?" החל אחד הבריונים להטיח בו עלבונות. כך זה המשיך, עידו היה נער עצוב. מאוד עצוב. אמא שלי היא מורה בבית הספר, ביקשתי ממנה לשתף את עידו בשיעורים, היא הסכימה "עידו הוא ילד שקטן וביישן, הוא כל כך מפחד לדבר בכיתה ..."


ואז לאחר מספר חודשים, משהו שונה קרה לעידו. היינו צריכים לספר ב´שיעור חברה´ לכל הכיתה על ´שינוי גדול שעברנו בחיינו ובזכות מי הוא היה´, מבחינתי זה היה פשוט ... החברות שלי תמיד עזרו לי וגרמו לי לחייך יותר. להפתעתי, עידו התנדב קודם. הילדים בכיתה הופתעו. המורה הרימה גבה "עידו? אתה בטוח?" שאלה בחוסר הבנה, הוא הנהנן בחיוך. הייתי בהלם, עידו רוצה להתנדב? לספר מול כל הכיתה שנהגה ללעוג לו? הבריונים גיחכו בינם לבין עצמם, אך עידו היה נראה נחוש. "אני רוצה לספר לכם על שינוי גדול שעברתי בחיי, מעולם לא האמנתי שאצליח לצאת מזה" אמר באומץ. המורה ושאר התלמידים נראו מתעניינים לפתע. "הוא קרה בזכות ילדה אחת, מיוחדת במינה שאף אחד מכם לא יודע עליה" הסביר בגאווה. לעידו יש חברה? מה הולך פה? 


טוב, מפה אני משאירה את זה לכם. קראו את הספר ותגלו מי היא הילדה המיוחדת ששינתה את חייו של עידו מקצה לקצה, ולמה דווקא היא? עידו הוא זה שיספר לכם את הסיפור שלו (מנקודת המבט שלו), אני בטוחה שבדיוק כמוני, אולי תזילו דמעות ... אכן, רק היא ... היא באמת הבינה אותו. 
הירשם לאתר כדי להגיב

10 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה
עודכן לפני 307 ימים
לונה נסיכת ירח
אהבתי יותר את למות מצחוק...או את המעמד הבורגנית הזה עם מרגנית...איך שלא קוראים לספר ההוא...אלה הספרים הטובים~!
עודכן לפני 433 ימים
●Emma●
עידו נשמה לי ילד מיוחד ומדהים (יותר נכון היה)
עודכן לפני 552 ימים
♦Chara Dreemurr♦
יש לה יותר ניסיון כי היא בת 21 את צריכה להשקיע בספרים אמיתיים מי יודע אולי יום אחד נראה על מדפי חנויות הספרים רק היא מבינה מאת חן (קוראים לך חן באמיתי?)
עודכן לפני 771 ימים
opalrin
את כותבת מדהיםםםםםם כל הכבוד לך!!!
עודכן לפני 781 ימים
♥☻מאי אל תביט אחרת תמות#♥
יפה אבל אם את היית בכיתה יב מה את בת 20 ומשהו באתר של ילדים
עודכן לפני 1007 ימים
נועהה ♥
וואו מושלם! איך למדת לכתוב ככה?D:
עודכן לפני 1047 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה (:
עודכן לפני 1189 ימים
ללי_ מי שלא טוב לו יום טוב לו *-*
את כותבת מהמםםם!!
עודכן לפני 1189 ימים
ללי_ מי שלא טוב לו יום טוב לו *-*
את כותבת מהמםםם!!
עודכן לפני 1189 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אז יש לי ולחברות שלי בית עץ כזה שבנינו
נשאלה לפני 9 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש 12 תשובות)

זה טיפה מעצבן...
נשאלה לפני 3 שעות ע"י lucinda (כרגע יש 5 תשובות)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! רק היא יודעת (ספר ההמשך ל"רק היא מבינה") || חן סיפורים תקציר: המשך סיפורו המדהים של עידו, יחד עם רותם, הילדה הקטנה והאוטיסטית אותה אימץ אל לבו. לאחר שהיא הבינה, עכשיו היא גם יודעת. היא יודעת מה מתחולל בלבו של אחיה האהוב, עידו.
- פרסומת -

ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, הסובלת מחרדה חברתית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. ממלכה אחרת מ.ת.א תקציר: סודות ורק סודות מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. חרטומים מאוהבים תקציר: הרתפתקאות סיידי וולט אחרי נצחון על אפופיס שמנסים לחיות יחד כבני אנוש נורמלים. אבל סיידי תצטרך להתמודד מול מחזר נוסף שמאיים עלייה ועל וולט . מה סיידי תחליט ומה וולט יעשה? כוכב נוצץ || פאנפיק על מריקולס ליידיבאג || אריאנה ♥ תקציר: המחשבות שלה מסובכות - בדיוק כמו כל מה שעומד מלפניה ומאחוריה. יומני היקר תקציר: בהשראת הספר: ´´הבלוג של החיים שלי´´,רק במציאות...כמה שאני לא החלטית... תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית! עולם הדוגמניות|רכילויות וכזה|ול תקציר: בואו בואו נעשה קצת צחוקים, צריך קצת שטויות לאזן את כל החרא שאני כותבת עליו אני אוהבת אותך, סיס שלי. תקציר: תגלו לבד.. Sailorin Town ספר1: זודיאק 2.0 תקציר: סיפורה של היילו בלק,ילדה עם אנטיליגנציה מפותחת לעומת רוב ´´חבריה´´ (עם אפשר לקרוא להם חברים)לכיתה,מפצחת פשעים ותעלומות בעיירת הרפאים המרוחקת בבריטניה,בעזרת ידידה,תומאס. לא זה לא כיף להיות הילדה הכי כוסית בשכבה ||16+|| תקציר: --> דברים שלא ידענו מ.ת/.א תקציר: אין תקציר. אבל זה הולך להיות מעניין. המריונטה תקציר: ליבר, ילדה חמודה, חייה בתור המריונטה של ג´יימס ג´ייסון, המולטי מליירדר בעל חברת בובות ואב לבת יהירה וחמדנית בשם מליסי. עולם טוב יותר תקציר: היי! אני מפרסמת את זה בעוד אתר. סיפור מקורי שלי! הדמיות הראשיות בהשראת דמויות חשובות בחיים שלי. כל פרק אני אקדיש למישהוא שיצרתי בהשראתו דמות מסוימת בפרק. זה הסיפור הראשון שאני כותבת ואני חושבת שהוא יהיה ארוך. אני לא יודעת איך לתת לסיפור תקציר אז פשוט תקהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!