התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
44686 קוראים


פרק 2 - הקדמה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 39 חודשים
  


פרק שני


הקדמהאני זוכרת, זה היה יום שטוף שמש. פגשתי את עידו בבית הספר, הוא היה אז בכיתה המקבילה. הוא בכה. הסתובבתי עם חברותיי "שוב הרביצו לו? שיעזבו את הילד" אמרה חברתי, הדס. עידו היה ידוע בתור "הנושא ללעג" של בית הספר שלי. היינו אז בני שש עשרה, לומדים בכיתה יא´. בכל יום, ראיתי את עידו, הוא היה נער מגודל, הוא היה שמן, כל כך שמן שכולם צחקו עליו בעקבות כך. 

היו שמועות שהוא ניסה להתאבד שאחר כך התבררו לי כנכונות. אכן, עידו סבל הרבה. המורים הרבו להתנהג אליו יפה, כי ריחמו עליו, הוא היה מסכן. אביו של עידו נפטר כתוצאה מתאונת דרכים איומה ומאז הוא רק השמין, הוא לא נולד ככה ... הדיכאון של לאבד אב, גרם לו לפתח בעיית אכילה. "עדיף שלא נתקרב אליו, אחרת כבר יתרחקו מאיתנו" הוסיפה חברתי ענבר. אך אני לא צודדתי בה, רציתי לבוא ולשאול מה קרה לו, אבל לא אכחיש שפחדתי ... אף אחד לא העז להתקרב אל עידו ´השמן´, כך כינו אותו. אך תמיד הסתקרנתי, מה הסיפור שלו בעצם? למה הוא ככה? בהפסקות, הוא נשאר בכיתה, מביט על השולחן כמשותק, מפחד לזוז שמה יגידו לו משהו מעליב. "עידו השמן, אין לך מה לעשות ימכוער?" החל אחד הבריונים להטיח בו עלבונות. כך זה המשיך, עידו היה נער עצוב. מאוד עצוב. אמא שלי היא מורה בבית הספר, ביקשתי ממנה לשתף את עידו בשיעורים, היא הסכימה "עידו הוא ילד שקטן וביישן, הוא כל כך מפחד לדבר בכיתה ..."


ואז לאחר מספר חודשים, משהו שונה קרה לעידו. היינו צריכים לספר ב´שיעור חברה´ לכל הכיתה על ´שינוי גדול שעברנו בחיינו ובזכות מי הוא היה´, מבחינתי זה היה פשוט ... החברות שלי תמיד עזרו לי וגרמו לי לחייך יותר. להפתעתי, עידו התנדב קודם. הילדים בכיתה הופתעו. המורה הרימה גבה "עידו? אתה בטוח?" שאלה בחוסר הבנה, הוא הנהנן בחיוך. הייתי בהלם, עידו רוצה להתנדב? לספר מול כל הכיתה שנהגה ללעוג לו? הבריונים גיחכו בינם לבין עצמם, אך עידו היה נראה נחוש. "אני רוצה לספר לכם על שינוי גדול שעברתי בחיי, מעולם לא האמנתי שאצליח לצאת מזה" אמר באומץ. המורה ושאר התלמידים נראו מתעניינים לפתע. "הוא קרה בזכות ילדה אחת, מיוחדת במינה שאף אחד מכם לא יודע עליה" הסביר בגאווה. לעידו יש חברה? מה הולך פה? 


טוב, מפה אני משאירה את זה לכם. קראו את הספר ותגלו מי היא הילדה המיוחדת ששינתה את חייו של עידו מקצה לקצה, ולמה דווקא היא? עידו הוא זה שיספר לכם את הסיפור שלו (מנקודת המבט שלו), אני בטוחה שבדיוק כמוני, אולי תזילו דמעות ... אכן, רק היא ... היא באמת הבינה אותו. 
הירשם לאתר כדי להגיב

10 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה
עודכן לפני 124 ימים
לואי בת אלת הטבע!
אהבתי יותר את למות מצחוק...או את המעמד הבורגנית הזה עם מרגנית...איך שלא קוראים לספר ההוא...אלה הספרים הטובים~!
עודכן לפני 250 ימים
●Emma●
עידו נשמה לי ילד מיוחד ומדהים (יותר נכון היה)
עודכן לפני 369 ימים
♦Chara Dreemurr♦
יש לה יותר ניסיון כי היא בת 21 את צריכה להשקיע בספרים אמיתיים מי יודע אולי יום אחד נראה על מדפי חנויות הספרים רק היא מבינה מאת חן (קוראים לך חן באמיתי?)
עודכן לפני 587 ימים
opalrin
את כותבת מדהיםםםםםם כל הכבוד לך!!!
עודכן לפני 598 ימים
♥☻מאי אל תביט אחרת תמות#♥
יפה אבל אם את היית בכיתה יב מה את בת 20 ומשהו באתר של ילדים
עודכן לפני 824 ימים
נועהה ♥
וואו מושלם! איך למדת לכתוב ככה?D:
עודכן לפני 864 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה (:
עודכן לפני 1006 ימים
ללי_ מי שלא טוב לו יום טוב לו *-*
את כותבת מהמםםם!!
עודכן לפני 1006 ימים
ללי_ מי שלא טוב לו יום טוב לו *-*
את כותבת מהמםםם!!
עודכן לפני 1006 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

לינה ואודסה
נשאלה לפני 17 שעות ע"י פינק דיימונד 🍋 90% מאיה (כרגע יש 4 תשובות)

נמאס לי מהטרול הזה ממש אלוקים
נשאלה לפני 10 שעות ע"י שולמית (כרגע יש 4 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים חייבת להיות אני? את חייבת להיות את? עונה 1 תקציר: נשמע לכם הגיוני שאתם מפורסמים ופתאום מגיע ילד לכיתה סוג של חנון ואת תדעי שאת רוצה אותו אבל יצחקו עליך ופתאום ברגשה תשני את המראה ותהיא פתאום לכמה זמן חנונית ואת..... סימני הגורל | מ.ת.א תקציר: בפנים. מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח 50% תקציר: אין תקציר ואין תקציר מה תעשו לי? ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספרהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!