התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
2695 קוראים


המדריך איך לכתוב ספר - הפרק הראשון
Sora | פורסם לפני 32 חודשים
  


איך לכתוב תקציר
טוב לכל מי שלא מבין את שלבי כתיבת הספר נתחיל.

קודם כל מתחילים בתקציר, את התקציר רושמים לאחר שחושבים את אשר קורה בספר.

תקציר צריך לספר על הדמות או לספר על המקרה, יש אנשים שמעדיפים להתחיל בלי תקציר, ולהגדיר את אותו האיש בסיפור תוך כדי מהלך הסיפור (שלדעתי זאת שטות).

ועכשיו לשלבי בניית התקציר.

בדרך כלל עם רושמים תקציר שמספר על איש רושמים את הפרטים עליו, ניתן דוגמא ספר שאני רשמתי ובתקציר היה מתואר: קוראים לדמות ------------ (השם של הדמות).

הגיל של הדמות, ומשהו שמקושר לסיפור.

טוב מקווה שעזרתי, על החתום מר מסתורין

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני הבנתי איך הבאג של המחוברים פועל
נשאלה לפני -24 דקות ע"י TISHLER (כרגע יש 7 תשובות)

אוריאן טיפשה
נשאלה לפני -40 דקות ע"י Virus (כרגע יש 3 תשובות)


סיפורים נוספים
מ.ת | עולמות מכל עבר תקציר: מה דעתך על עולם כמו שלנו, כמו כדור הארץ. אנחנו דור מיוחד של ילדים שמקבל כוחות טלקינסיס מיוחדים(כל אחד וייחודו), מעבר לזה מגיע קוסם בערך בגילאי העשרה שלנו והוא שולח אותו לעולמות אחרים, לא לאותו מקום, והמטרה שלנו היא להתאסף ולהביס אותו. תקרית גן הילדים תקציר: אין.
- פרסומת -

בית ספר לכותבים תקציר: בבית הספר יהיו כיתות, תוכלו ללמוד בהן על נושאי כתיבה שונים, תקבלו מטלות כתיבה ותלמדו איך להגיע לתוצר מושלם שתוכלו להתגאות בו ביקורת ספרים תקציר: אתם כבר תראו כנגד כל הסיכויים | פאנפיק על הארי פוטר תקציר: פאנפיק על הארי פוטר מזל עד חצות תקציר: קייסי היא ילדה רגילה בעלת שיער חום ועיניים ירוקות. היא חיה חיים רגילים, היא חברה של חברים רגילים, הכול רגיל.. עד שיום אחד... You are all my life.. ll פאנפיק על ליידיבאג תקציר: פאנפיק ראשון שליD: -ספר זה הוא פאנפיק על ליידיבאג.- תהיי יפה, חכמה וחזקה תקציר: כל בת רוצה שלוש דברים עיקריים:להיות יפה, חכמה, וחזקה כלכלית ופיזית ... אז סיפורן של שלושה בנות, שחייהן לא הלכו בנוח, נמאס להן מעצמן ומגורלן, עד שהשטן הציע להן עסקה, שמשנה את כל חייהן... מחנה של עבר ועתיד תקציר: מחנה הקיץ הקסום והמכושף ומחנה סימנים מתאחדים טיוטה 3: תקציר: נאמ .^.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!