התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
2786 קוראים


המדריך איך לכתוב ספר - הפרק הראשון
Sora | פורסם לפני 33 חודשים
  


איך לכתוב תקציר
טוב לכל מי שלא מבין את שלבי כתיבת הספר נתחיל.

קודם כל מתחילים בתקציר, את התקציר רושמים לאחר שחושבים את אשר קורה בספר.

תקציר צריך לספר על הדמות או לספר על המקרה, יש אנשים שמעדיפים להתחיל בלי תקציר, ולהגדיר את אותו האיש בסיפור תוך כדי מהלך הסיפור (שלדעתי זאת שטות).

ועכשיו לשלבי בניית התקציר.

בדרך כלל עם רושמים תקציר שמספר על איש רושמים את הפרטים עליו, ניתן דוגמא ספר שאני רשמתי ובתקציר היה מתואר: קוראים לדמות ------------ (השם של הדמות).

הגיל של הדמות, ומשהו שמקושר לסיפור.

טוב מקווה שעזרתי, על החתום מר מסתורין

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

תראו בוקו נו פיקו
נשאלה לפני 11 דקות ע"י טוטו(כן הזו עם העזים המעופפות) (כרגע יש 2 תשובות)

טוב,אני פותחת דף חדש עם כולם
נשאלה לפני 32 דקות ע"י Orian Chan (כרגע יש 30 תשובות)


סיפורים נוספים
מ.ת | עולמות מכל עבר תקציר: מה דעתך על עולם כמו שלנו, כמו כדור הארץ. אנחנו דור מיוחד של ילדים שמקבל כוחות טלקינסיס מיוחדים(כל אחד וייחודו), מעבר לזה מגיע קוסם בערך בגילאי העשרה שלנו והוא שולח אותו לעולמות אחרים, לא לאותו מקום, והמטרה שלנו היא להתאסף ולהביס אותו. תקרית גן הילדים תקציר: אין.
- פרסומת -

בית ספר לכותבים תקציר: בבית הספר יהיו כיתות, תוכלו ללמוד בהן על נושאי כתיבה שונים, תקבלו מטלות כתיבה ותלמדו איך להגיע לתוצר מושלם שתוכלו להתגאות בו ביקורת ספרים תקציר: אתם כבר תראו בית הספר למכשפים צעירים| מ.ת תקציר: סוג של מבוסס על הארי פוטר... XD ז´אנר: פנטזיה, הרפתקאות, אבל אדריאן אתה לא אוהב אותי אתה אוהב את ליידי באג........... תקציר: אלוהים שלי רציתי שתדע על חלום שחלמתי אתמול במיטה היה בחלום ליידי באג אשר נתנה לי רעיון ענק................אלוהים שלי רציתי שתדע על חלום שחלמתי במיטה היה ש צ´אט נואר שהציע עוד רעיון נפלא..........(אני חלמתי על רעיון ענק לפאנפיק על ליידי באג בבקשה כנס מפעל החתימות של פוקסי^^ (בת) תקציר: מפעל החתימות שלי לכול מי שרוצה קשה להשגה: פאנפיק על סימבר~ שיתוף פעולה עם יערה תקציר: הסיפור שלנו מבוסס על סימבר: אמבר וגסטון מלכי בלייק ומלכי הרחבה הזוג המושלם! אך מה קורה שאמבר מגלה שגסון עושה הכל רק בשביל שנינה האקסית שלו תקנא? ומה יקרה כאשר אמבר תתאהב בילד החדש בבלייק סימון, ילד חנון אשר חבריו היחידים הם בני הזוג מתאו ולונה? הכל בספר ש ביחד לנצח פאנפיק על סוי לונה תקציר: לאחר הנשיקה של לונה ומתאו יש עליות ומורדות אך מה קורה כאשר דמויות מהעבר מגיעות לחיה של לונה ומשבשות את מערכת היחסים שלה עם סימון ומתאו זוגות חוזרים נפרדים ובבליק וברולר מתחיל כעוס! מה לעשות? 13+ תקציר: ...רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!