התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
526 קוראים


המסע בעקבות התיבה 2.0 (פאנפיק לפרסי ג´קסון) - הפרק הראשון
קייטי||סופרת הפנטזיה | פורסם לפני 3 חודשים
  


הערות:

-עלילת הספר לקוחה מספר של חברה שלי עם כמה שינויים ושיפורים באישורה.

-יש לי ספר כזה בוואטפד. לכו תקראו אותו אם יותר נוח לכם שם:


 https://www.wattpad.com/715380375-%D7%94%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%91%D7%A2%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%AA%D7%99%D7%91%D7%94-%D7%A4%D7%90%D7%A0%D7%A4%D7%99%D7%A7-%D7%9C%D7%A4%D7%A8%D7%A1%D7%99-%D7%92%27%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%99%D7%95%D7%9D-%D7%94%D7%9B%D7%99-%D7%98%D7%95%D7%91

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


´יומני היקר...
היי, קוראים לי קייטי, אני בת 13 ואני מכורה לפנטזיה.
לפני כמה שנים חברה שלי מהאינטרנט, האנה, הכירה לי את סדרת הספרים פרסי ג´קסון וסיפרה לי תאוריה שהסופר הוא חצוי, או שאישתו חצויה, ושהספרים מבוססים על המציאות. אחרי זה פתחנו קבוצה לחקירה של התאוריה הזאת ביחד עם חברינו אריאל(טרנסג´נדר), ליאון(בן) ועוד כמה נערים. אבל... לאחרונה אני, האנה, אריאל וליאון התחלנו לקבל חזיונות. חזיונות על מסע חיפושים שבו אנחנו מנסים למצוא תיבה. אני מקווה שהחזיונות אמיתיים, זה החלום הכי גדול שלי...
נו טוב, ביי יומן.´

-
חזרתי מבית הספר ביחד עם אחי הקטן בן ה12 אוליבר, מחכה בציפייה להגיע הביתה ולדבר עם חבריי בוואטסאפ. לאחר שעלינו במעלית ופתחנו את הדלת גיליתי להפתעתי את הוריי יושבים בסלון עם איש שאני לא מכירה ועם... האנה. זיהיתי אותה כי נפגשנו פעם. ליבי דפק בחוזקה, מה קורה כאן? "אמא? אבא? מי אלה?" שאל אוליבר בבילבול. "אוליבר לך לחדר שלך. אנחנו רוצים לדבר עם קייטי בפרטיות." אמא אמרה לו בקול לחוץ. היא נראתה חוששת, בזמן שאבא נראה מבולבל כמוני. "לא רוצה!" אוליבר מחה בכעס. "אוליבר, לך לחדר... אני אגיד לך על מה דיברנו אחר כך..." לחשתי לו, הוא נאנח והלך לחדרו. עם כמה שזה נראה לא הוגן להשאיר אותו מחוץ לזה, יותר מדי הסתקרנתי במה שקורה.

"היי קייטי!" האנה אמרה בחיוך. "מה לעזאזל את עושה כאן?? את גרה בקצה השני של המדינה!" אמרתי לה בשוק. היא צחקקה, "כן... תקשיבי לאדוארד." אמרה בקול ערמומי והצביעה על האיש הנמוך שלידה, ורק הרגע שמתי לב שיש לו קרניים על הראש. רגע... קרניים? החשדות שלי התחילו להציף את מוחי, המשכתי להגיד לעצמי שבטח החזיונות אמיתיים ושזה סאטיר או משהו, אבל ניסיתי לשכנע את עצמי שזה לא נכון. לא רציתי להיפגע. אדוארד חייך אלי והתחיל לדבר, "היי, אני אדוארד וכירון שלח אותי לקחת אותך ואת עוד כמה מחברייך החצויים למחנה. אז תארזי, כי אין הרבה זמן." הוא אמר, והרגשתי שהמוח שלי מתפוצץ. ליבי דפק הרבה יותר מהר, וקיבלתי פרץ חזק של פרפרים בבטן. ´החלום הכי גדול שלי התגשם, החלום הכי גדול שלי התגשם!! אני לא מאמינה!´ חשבתי באושר.

באמצע כל המחשבות השמחות, נזכרתי במשהו. "רגע, ידעתם על זה כל הזמן?" שאלתי את הוריי. אמא שלי השפילה את מבטה. "כן, אני הרי זאת שהולידה אותך עם האל... סיפרתי לאבא שלך רק הרגע." היא מלמלה באי נוחות. אבא נראה כועס, כנראה כי הוא האמין שרק ה´ קיים, וגם אני כעסתי. למה היא לא סיפרה לי קודם?! היא ישעה שאני מתה על המיתולוגיות! "האנה, בואי איתי לחדר..." מלמלתי ולקחתי אותה איתי. נכנסתי לחדר החמים עם ריצפת הפרקט החומה שמלאה באבק, מיטת המטר וחצי הסגולה המתקפלת, ארונות הספרים והצעצועים ושולחן המחשב שתאם את צבע הריצפה. על המיטה שלי הייתה מזוודה מוכנה עם בגדים, משחת ומברשת שיניים, מברשת שיער וכמה חטיפים. נשאר רק להכניס דברים שלא רציתי להשאיר מאחור. האנה הסתובבה בחדרי בזמן שנכנסתי למזוודה בובות, ספרים, ולבסוף את הטלפון. "חכי, אסור לקחת את הטלפון! זה מושך מפלצות!" האנה אמרה בבהלה והוציאה לי את הטלפון מהמזוודה. "אבל איך אני אתקשר עם אוליבר?" שאלתי במבט כלבלב. אנחנו האחים הכי מחוברים אי פעם, וממש לא רציתי לעזוב בלי לעדכן אותו. "איריס נט." האנה ענתה. נאנחתי, "מספיק טוב..."

לאחר שעידכנתי את אוליבר, התחבקנו ונפרדנו לשלום(רק אחרי שהבטחתי לו שאתקשר אליו באיריס נט כמה שאוכל), יצאנו מהבית. אני, אדוארד והאנה ירדנו במעלית ויצאנו מהביניין. פערתי את פי כשראיתי פגסוס יפהפה עמד בחוץ, נהנה מקרני השמש ששטפו את פניו. "וואו, הוא כל כך חמוד! איך לא שמתי לב אליו כשעליתי הביתה?" שאלתי, עדיין מודהמת מהפגסוס האצילי. "עירפול" אדוארד ענה בחיוך ועלה על הפגסוס. לאחר שליטפתי את האף שלו עליתי עליו. "קוראים קלומפיס, דרך אגב. אה, ועכשיו אנחנו הולכים לאסוף את אריאל וליאון." האנה עידכנה אותי במה שקורה. הנהנתי בחיוך, עדיין מאושרת מהמצב הזה. לפתע, בלי התרעה מוקדמת, הפגסוס פתח את כנפיו ועף אל השמיים.

הבטן שלי התהפכה, הראש שלי הסתחרר ומיד הידקתי את אחיזתי בחוזקה. לא ציפיתי שזה יהיה כזה מבהיל, הרי תמיד רציתי לעוף. אחרי כמה זמן התרגלתי, הרפיתי את האחיזה והסתכלתי למטה. הנוף היה יפהפה, למרות שהוא גרם לי להרגיש שאני הולכת ליפול בכל רגע. לאחר כמה זמן שמתי לב שהאנה בהתה באוויר במבט מוטרד. "מה קרה?" שאלתי אותה בדאגה, מה שגרם לה לחזור למציאות. "פ-פשוט... אמא שלי סיפרה לי מי ההורה האלוהי שלי..." היא גמגמה בקול עצוב/מוטרד. "אווו מגניב! מי זה?" שאלתי בהתרגשות. תמיד האנה רצתה לדעת מי ההורה האלוהי שלה ותמיד התרגשה מזה, אז שמחתי בשבילה. "לא נוח לי להגיד... את בטח תגלי אחר כך..." היא מלמלה. החלטתי לעזוב את זה, למרות שלא רציתי.

אחרי זה אספנו את אריאל וליאון, שהתרגשו כמעט כמוני. לאחר שסיימנו איתם עפנו אל מחנה החצויים, והגענו כשכבר כמעט החשיך...

הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
הלוחשת לספרים
תמשיכי היוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם ותגיבי גם לי!
עודכן לפני 78 ימים
הלוחשת לספרים
יאיייייייי
עודכן לפני 79 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

צריך לסגור את האתר הזה
נשאלה לפני 3 ימים ע"י Going to hell again (כרגע יש 5 תשובות)

למה לדעתי עיר הספרים במצב הזה
נשאלה לפני 7 ימים ע"י עיר הספרים לשעבר (כרגע יש 36 תשובות)


סיפורים נוספים
גורל שונה תקציר: לידיה, נערה רגילה, גילתה ביום תמים אחד שהיא וכל חבריה השתנו. מחכה להם גורל אחר ממה שחשבה. מועדון המעריצים של ליידיבאג! תקציר: היי! אז אני לוקחת הפסקה מכתיבה אבל לא רוצה לעזוב את עיר הספרים לגמרי אז.. הכנתי את הספר הזה! אל המטבע | המטבע המסתורי תקציר: פאנפיק לספר המדריך המלא למשתמש עיר הספרים המתחיל תקציר: שיעמום והרבה קרינג´ נוסטלגי, הכל כדי שהעיר לא תמות והעיקר אתם (שזה מוזר כי אתם כבר מתים) ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר המופלאה-החיפושית והחתול השחור. תקציר: ניסיון כתיבה ראשון. כנסו פנימייה! תקציר: בוואו בואו MY TIMTOM (כל הטימטום שלי בספר אחד ומיוחד) :) תקציר: סתם עוד ספר כשלוני שלי אל חיי הדפוקים וחמודים :) סיפורי אות´יר מ.ת תקציר: המשחק האחרון ספר הבדיחות הגדול של עיר הספרים תקציר: הספר הוא ספר הבדיחות של עיר הספרים למה האתר הכזה עדיין קיים תקציר: אנשים. אתה הדבר הכי מוזר שראיתי בכול החיים שלי. החיים הם מעגל תקציר: אור מסדרת הספרים תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי. טסונדרה שקוף ואדישות מיותרת תקציר: אהבת בין בנים איק ! ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה)רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!