התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
117 קוראים


כוח, זמן ובעיות - הפרק הראשון
יסמין אלור- פנדה אדומה גאה | פורסם לפני 3 חודשים
  


לפיבי בייקר בת השתיים עשרה יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כדי לבחור.

הכוח הזה נקרא "שליטה בזמן".

כשפיבי ממציאה לחש שאמור לפתור את בעיותיה, הלחש מוביל אותה לבעיות חמורות עוד יותר, אבל אם זאת אל הפתרון.

פרולוג


ישבתי על הכורסא ונשמתי עמוק. ידעתי שללחש יהיו השלכות, אבל פשוט לא ידעתי איזה. אבל בכל מקרה, ידעתי שאני צריכה אותו, לכן התחלתי להקריא.

"כוח מסובך שחוצה את השמיים

עתה תהיה חזק כפליים,

עזור לי להחליט את ההחלטה

ולהמנע מחרטה!".

באותו רגע ידעתי שזה מטופש. זה לא יעבוד. למה את מנסה בכלל? בכל מקרה, או שאת תמותי או שאת תמותי.

צנחתי על המיטה שבחדרי. אוף. ההורים שלי היו חייבים, חייבים, ללכת לחברים שלהם ליומיים ולהשאיר אותי לבד. אמא שלי יודעת על הכוח ועל ההחלטה שאני מנסה להחליט, ובכל זאת היא מתעלמת מזה לגמרי, ואבא שלי לא יודע בכלל!

כל הכבוד, פיבי. את ממש אופטימית. פשוט תדברי איתה מחר!

נרדמתי.

ואז הכל התחיל.פרק 1


פיבי התעוררה בתחושה שהיא מפוצלת לשניים. היא פקחה את עיניה, מטושטשת. להפתעתה, הדבר הראשון שראתה היה בחורה.

האישה נראתה לה מוכרת במידה מטרידה. היא הייתה בת עשרים בערך, השיער שלה חום בהיר, עינייה חומות כהות העור שלה היה שזוף מעט.

בדיוק כמו פיבי.

פיבי הזדקפה במקומה. "איך הגעת לכאן?" שאלה והתכוונה לצעוק, אבל אז נזכרה שאין איש שיעזור לה: ההורים שלה ישנים אצל החברים שלהם.

"גם אני לא יודעת. אולי את תסבירי לי." הבחורה שילבה את ידיה. פיבי כיווצה את גבותיה בבלבול. "מה?" שאלה. הבחורה משכה בכתפיה. ואז פיבי הבינה. 

התוצאה של הלחש. הלחש... הלחש הביא לכאן בחורה?

"את יכולה להסביר?" שאלה פיבי. "מכיוון שאותו הדבר שקורה לך קרה לי, כן. אני פיבי. וכן, אני יודעת, גם את פיבי. אני את בעוד אחת עשרה שנים. הלחש שהטלת גרם לי להגיע לכאן כדי לעזור לך להחליט." פיבי הבוגרת חייכה. "את מתכוונת להגיד לי שזה כבר קרה לך מנקודת המבט שלי? איך?" שאלה פיבי בבלבול. "אם אני את מהעתיד, זה אומר שגם זה קרה לי, כי כשאני את אז... לא משנה. את מבולבלת מספיק. וחוץ מזה, תקראי לי אליסה. כמו שאת יודעת, זה השם השני שלי... זאת אומרת שלך, או שלנו... את מבינה, את פשוט לא יכולה לקרוא לי פיבי. זה יהיה מבלבל מידי."

הירשם לאתר כדי להגיב

6 תגובות
הלוחשת לספרים
תמשיכי כבררררררררר
עודכן לפני 71 ימים
הלוחשת לספרים
תמשיכי כבררררררררר
עודכן לפני 71 ימים
רייצ´´ל
ממש אהבתי תמשיכי מהר
עודכן לפני 91 ימים
הלוחשת לספרים
עם זאת* המשך.עכשיו.
עודכן לפני 91 ימים
הלוחשת לספרים
עם זאת* המשך.עכשיו.
עודכן לפני 91 ימים
I´´m Hermione Granger
הממ..שךךךךךך
עודכן לפני 94 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

צריך לסגור את האתר הזה
נשאלה לפני 3 ימים ע"י Going to hell again (כרגע יש 5 תשובות)

למה לדעתי עיר הספרים במצב הזה
נשאלה לפני 7 ימים ע"י עיר הספרים לשעבר (כרגע יש 36 תשובות)


סיפורים נוספים
ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה) תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו!
- פרסומת -

ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. המדריך המלא למשתמש עיר הספרים המתחיל תקציר: שיעמום והרבה קרינג´ נוסטלגי, הכל כדי שהעיר לא תמות והעיקר אתם (שזה מוזר כי אתם כבר מתים) ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר המופלאה-החיפושית והחתול השחור. תקציר: ניסיון כתיבה ראשון. כנסו פנימייה! תקציר: בוואו בואו MY TIMTOM (כל הטימטום שלי בספר אחד ומיוחד) :) תקציר: סתם עוד ספר כשלוני שלי אל חיי הדפוקים וחמודים :) סיפורי אות´יר מ.ת תקציר: המשחק האחרון ספר הבדיחות הגדול של עיר הספרים תקציר: הספר הוא ספר הבדיחות של עיר הספרים למה האתר הכזה עדיין קיים תקציר: אנשים. אתה הדבר הכי מוזר שראיתי בכול החיים שלי. החיים הם מעגל תקציר: אור מסדרת הספרים תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי. טסונדרה שקוף ואדישות מיותרת תקציר: אהבת בין בנים איק ! ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה)רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!