התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
105 קוראים


"דרכה של אהבת אמת מעולם לא הייתה קלה" (שייקספיר) - הפרק הראשון
יסמין אלור- פנדה אדומה גאה | פורסם לפני 3 חודשים
  


באן בת העשרים וחמש נראית כמו בת אנוש רגילה למדי, אך היא לא כזאת.היא חצי באנשי: יצורות שצרחותיהן יכולות להרוג. כשהיא מגיעה למימד בני האנוש בלילות היא מוצאת צעיר בן גילה ומתאהבת בו, אך שומרת על זהותה בסתר. איך? היא פיתחה כוח חדש: להכנס לתוך גוף של אחרים.


################################################################


וויל מרגיש שהחברה שלו לא מתנהגת כרגיל, בלשון המעטה. היא מתנהגת בצורה מוזרה בלילות ולא זוכרת דבר מכך לאחר מכן, רק בלילה. כשהוא מארח אותה בביתו בלילה היא מתוודה: היא חצי באנשי חצי מכשפה ממימד אחר שנכנסת לתוך גוף של אחרים -החברה שלו, במקרה הזה. וויל נפרד מהחברה שלו כשהמכשפה מתחילה לבוא, והוא מוצא אותה בתוך נערות אקראיות. עד מהרה הוא מתאהב בה, וכיוון שהוא לא יודע את שמה הוא קורא לה ונוס, אך הוא לא יודע שבגללה הוא בסכנת חיים.


################################################################


לבאן אסור להפגש עם וויל. למעשה, אסור לה להגיע למימד בני האנוש ללא אישור ה"מונס": שליטי מימד המכשפים. אם הם יגלו, הם יאסרו אותה וגם את וויל, ואולי אפילו יהרגו אותם. למעשה, באן הייתה די בטוחה בעצמה אלמלא שליטי המונס נהרגו, ואת מקומם תפסו ה"סאנס": שלושה ערפדים זדוניים. אבל למונס יש כוחות, ואחד מתוכם משותף: לאחר שהם מתים, הם יכולים להכניס את כוחותיהם לתוך גוף חי, והשמועות אומרות שהם כבר עשו את זה ומסתובבים בעולם שלושה מונס חדשים שלא מודעים לכוחם.

באן היא אחת מהם, והיא קיבלה את כוחו של מונס מספר אחת: הכנסת הנשמה לתוך גוף של אחר באופן זמני. וכשהיא תבין את משמעות כוחה, היא תמצא את האחרים.


################################################################


טייגר -טיי- בן העשרים הוא ערפד. כשהוא מקבל את כוח המונס שלו, הוא לא יכול לעשות דבר: אבא שלו הוא הסאנס השולט מבין השלושה והעוצמתי מבינהם. טיי בורח מביתו ומתגורר אצל נזיר- שד שעוזר לו לפתח את זכרונותיו, דבר קצת קשה כשהם הכוח של מונס מספר שתיים: מחיקת זכרונות.


################################################################


סארי היא אשת זאב בת עשרים ושבע, אבל אצלה כללי ההשתנות אחרים. במקום פעם בחודש, בליל ירח מלא, היא משתנה מתי שהיא רוצה, כולל באמצע היום, אם מתחשק לה להפחיד שדים קטנים. היא לא הופתעה כשקיבלה את כוח המונס, אך הופתעה מהכוח עצמו, כוחו של מונס מספר שלוש: שינוי ושליטה במחשבותיהם ורצונותיהם של אחרים. כשאחותה הקטנה נרצחה היא הבינה שהיא מסוכנת, והיא עשתה דבר שאף אחד אחר לא העז לעשות לפניה.


################################################################הקטע הבא מועתק מתוך היומן של ווברי, אחותה הקטנה בת העשר של סארי:אחרי מחקרים רבים הבנתי שסארי, אחותי, היא אחת מהמונס החדשים. נדמה לי שהיא מונס מספר שלוש. אמנם היה קשה להבין את זה, אבל קלטתי שלכל מונס יש שם שקשור לכוח שלו, וכל שם הוא סוג של תכונה, או יותר נכון סוג של חטא אנושי. 

מונס מספר אחת: פזיזות.

מונס מספר שתיים: חרטה.

מונס מספר שלוש: שתלטנות.

פזיזות ניחן בכוח שמשמש בעיקר למטרת פשע אם לא מחנכים אותו לדרך הנכונה.

חרטה ניחן בכוח שעוזר לו לעבור על החוקים ולעשות כל מיני עבירות.

שתלטנות ניחן בכוח שעלול לסכן חיים או לשנות אותם.

בקיצור, אם הבנתי נכון:

1= פזיזות= מעבר לגוף של אחר.

2= חרטה= מחיקת זכרונות.

3= שתלטנות= שליטה במחשבות וברצונות.

אבל מצאתי בעיה. חיסרון.

פזיזות תמיד מרדני ועלול להיות חסר אחריות, ולכן הוא נמצא בסכנה תמידית.

חרטה אינו מרגיש חרטה ועלול לעשות מעשים שלא יוכל, אך צריך, להתחרט עליהם.

שתלטנות לא מרגיש שליטה במחשבותיו ורצונותיו שלו, ולכן נוטה לפעולות לא רצויות.


הקטע הנוסף נמצא ליד הגופה של ווברי, יומיים לאחר שכתבה את הקטע הראשון, וסביר להניח שהוא נכתב ביום מותה.


סארי היקרה,

אני יודעת שתקראי את זה. אם לא אמות היום, או מחר, אז כנראה שטעיתי.

את מונס מספר שלוש, שתלטנות. זה לא היה תלוי בך, המונס עצמו בחר אותך ולא את בו. אשמח שתקראי את הקטע מתוך היומן שלי, ואז תביני שהמוות שלי אינו באשמתך.

ראיתי אותך, כשהשתנית לזאבה היום, ואתמול, ושלשום... נעצת בי מבטים, אבל לא מבטי שנאה או מבטים שמביעים חיבה, אלא מבטים שאיני יכולה לתאר במילה שאינה רעב. יכלתי להישבע שראיתי את הרעב בעינייך, את שינייך נחשפות, וכשחזרת לצורתך האנושית נראית כאילו לא זכרת זאת כלל. רק אז הבנתי שזו הייתה תגובה לא רצונית לקבלת הכוח של מונס מספר שלוש, שינוי ושליטה במחשבותיהם ורצונותיהם של אחרים. החיסרון של הכוח הוא שלפעמים את לא מרגישה כאילו את שולטת בעצמך. אני מצטערת להגיד לך, סארי, אבל זה כאילו קיבלת עונש על כך שנולדת בלי תאריך מסוים לשינוי. נולדת בעלת שליטה, יותר מידי שליטה ביחס לאחרים מהגזע שלך, ועכשיו קיבלת כוח חסר שליטה... אני חושבת שזה נורא ואיום, למרות שזה מועיל.

 אני חוזרת שוב, זאת לא אשמתך, ואני באמת עצובה להגיד לך את זה, ואני בטוחה שלא תאמיני לי כשאני אחזור שוב ושוב שזו לא אשמתך.

סארי, את הרגת אותי.

את המילים הבאות אני כותבת כשאני רואה אותך כזאבה, זאבה בעלת מבט מבולבל אך מלא רעב, ואני יודעת שזו תהיי את שתשימי קץ לחיי:

אני אוהבת אותך, סארי.

לנצח, כאחיות.

הירשם לאתר כדי להגיב

4 תגובות
I´´m Hermione Granger
גירל, רומי וונט אה חביככנץ...אה...הצ..המשך!רייט נאו, כפרות!(אני קוראת לכולם כפרות.כן ,תודה ששאלת,זו בעיה נפשית )(השגיאות באנגלית בכוונה )
עודכן לפני 99 ימים
I´´m Hermione Granger
המשךךךךךך
עודכן לפני 99 ימים
I´´m Hermione Granger
למה אבל לגרום לי לבכותת?מרשעית!!!!!!
עודכן לפני 100 ימים
I´´m Hermione Granger
O: המשךךךךך זה נשמע ספר מדהים!
עודכן לפני 101 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מעניין אם זוכרים אותי פה
נשאלה לפני 7 ימים ע"י TISHLER (כרגע יש 4 תשובות)

עזרו לנו להציל את עיר הספרים!
נשאלה לפני 3 שעות ע"י (כרגע יש 9 תשובות)


סיפורים נוספים
ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה) תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כד ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו סיפורי אות´יר מ.ת תקציר: המשחק האחרון חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה מראה שקופה 16+ תקציר: סדרת ספרים המבוססת על התוכנית ´מראה שחורה´ פרטי! תקציר: ... הארי ופרסי התאחדווווו תקציר: למה פשוט לא להכנס ולקרוא??? הילה כנסי.. תקציר: .. לדבר הכי יקר לי בעולםם תקציר: כנסיי כבלים [12+] תקציר: מרגרט היא בחורה צעירה המתעוררת בבית זר ללא זיכרונות ומחפשת אחר דברים מוכרים שיעזרו לה להיזכר. בעוד היא מחפשת אחר תשובות, היא מוצאת את עצמה נמשכת לכריסטופר, בחור צעיר ונאה שעובד בספריה... (תקציר מלא בפנים) זהות הג´וקר תקציר: אממ לא יודע איך להסביר כתוב בפרק הראשון .... אגב יש רק אופצית בחירה אחת לז´אנר של הספר אז אני אציין כאן שהז´אנרים של הספר זה ,מתח ,רומנטיקה ,אימה,פנטזיה וקצת קסם... אורורה גרים || Aurora Grimm תקציר: . פנימייה! תקציר: בוואו בואו שטויות שאני רושמת כשאני עושה שיעורי בית תקציר: אז עכשיו אני עושה שיעורי בית ובא לי רעיון כזה שלפעמים אני פשוט אכתוב פה שטויות שאני חושבת עליהן כשאני עושה אותם תאוריות מקוריות על מריקולס. *חצי מוקפא* תקציר: אני אכתוב תאוריות (מקוריות) על ליידי באג ועל צ´אט נואר. אני אשתדל לכתוב כמה שיותר, ולכתוב! גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר עד שאתעורר||פאנפיק על לונה תקציר: תקציר בספר לוס אנג´לס ומה שמעבר מ.ת תקציר: לוס אנג´לס עיר החלומות, השטן בכבודו ובעצמו מגיע ללוס אנג´לס בכדי להבין מדוע אביו כלכך השקיע במין האנושי לכן הוא ושדה שלו בחורה תוססת חושנית אך תוקפנית מגיעים ללוס אנג´לס ושם פוגשים בבני האדם עד שתפנית מוזרה לוקחת חלק ויצורים שמיימיים חול ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה) פנאפ מ.ת. תקציר: פאנטיים פרדי עוד פנוי, אנשימים!!! יי תקציר: יירוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!