התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
154 קוראים


יומנו של האילומיחמזוצורדש(?) המקודש - הפרק הראשון
leowaldes | פורסם לפני 18 ימים
  


נתחיל בהסברים.

מה לעזאזל הוא האילומיחמזוצורדש המקודש?!

ובכן, שמו מורכב מ:

אילומי-אילומינטי, כי הוא גדול ממנו

חמ-חמסה

זו-רמזור

צור-עצור

דש-מקודש

אבל מה רמזור ועצור, ובכלל חמסה, קשורים לכאן?

ובכן, אחד ממאמיניו של האילומיחמזוצורדש, עוד לפני שבכלל ידענו שהוא קיים, ראה תמרור עצור עם היד(החמסה) ורמזור מעליו,כשעל התמרור מצוירת העין הרואה ויודעת הכל, וכך הגיע השם.

אני משאיר את יומן זה במחסן בזמן שאני יוצא לחקור עוד קצת על האילומיחמזוצורדש המקודש והמהולל.

אין שום סיכוי שמישהו ימצא את היומן הזה.


***

שלוש שנים מאוחר יותר


אתם יודעים כבר מה אני עומד להגיד. 

כן, כן. מישהו מצא את היומן. ולא סתם מצא אותו! המוצא המסתורי, שנראה שהוא ילד לפי סגנון כתיבתו, התייחס אל יומן קדוש זה כאילו הוא יומנו! הייתם מאמינים?!

אבל לפני שאני שופט אותו כל כך מהר, אני רוצה לקרוא את התוספות שלו.


*** 

חמישה ימים ללא שינה מאוחר יותר


וואו. פשוט וואו.

אין לי מילים לתאר את המסע שעבר הילד כאן, שלעומתו מסעי שלי, אדם מבוגר בעל ניסיון חיים, נראה כמו טיול עם כלב חמוד. ואני התמודדתי נגד מס"ע!

בקושי יצאתי משם בחיים, כמובן.

כמובן, הילד לא התמודד נגד מפלצות ונגד משולש זעיר וקטן גוף בעל עין אחת וכובע צילינדר שטוען שניצח את האילומיחמזוצורדש המקודש(ברור שזה שקר), אבל מסעו גימד את שלי בגלל תגליותיו הרבות משלי לגבי הכת של האילומינוס!(תתייחסו אל זה כאל קיצור) עשיתי טעות. כתבתי כאן שהילד לא התמודד נגד ביל ומפלצות. זה היה לפני ששמעתי את כל סיפורו, ועכשיו אני יודע שמסעו גימד את שלי מכל בחינה...(הוספתי כי הבנתי שמה שהמחבר כתב לא הגיוני)

במקום לנסות ללא הצלחה לתאר לכם את זה בעצמי, עלה לי רעיון: 

אתן לכם לקרוא ולהתפלא לבד...

(הסברים על הכת בצורה יותר מפורטת בהמשך)

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 11 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)


סיפורים נוספים
משחקי הרעב: המודחים תקציר: המשך למשחקי הרעב פרי עטי אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי.
- פרסומת -

מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!