התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
478 קוראים


יומנו של האילומיחמזוצורדש(?) המקודש - הפרק הראשון
leowaldes | פורסם לפני 3 חודשים
  


נתחיל בהסברים.

מה לעזאזל הוא האילומיחמזוצורדש המקודש?!

ובכן, שמו מורכב מ:

אילומי-אילומינטי, כי הוא גדול ממנו

חמ-חמסה

זו-רמזור

צור-עצור

דש-מקודש

אבל מה רמזור ועצור, ובכלל חמסה, קשורים לכאן?

ובכן, אחד ממאמיניו של האילומיחמזוצורדש, עוד לפני שבכלל ידענו שהוא קיים, ראה תמרור עצור עם היד(החמסה) ורמזור מעליו,כשעל התמרור מצוירת העין הרואה ויודעת הכל, וכך הגיע השם.

אני משאיר את יומן זה במחסן בזמן שאני יוצא לחקור עוד קצת על האילומיחמזוצורדש המקודש והמהולל.

אין שום סיכוי שמישהו ימצא את היומן הזה.


***

שלוש שנים מאוחר יותר


אתם יודעים כבר מה אני עומד להגיד. 

כן, כן. מישהו מצא את היומן. ולא סתם מצא אותו! המוצא המסתורי, שנראה שהוא ילד לפי סגנון כתיבתו, התייחס אל יומן קדוש זה כאילו הוא יומנו! הייתם מאמינים?!

אבל לפני שאני שופט אותו כל כך מהר, אני רוצה לקרוא את התוספות שלו.


*** 

חמישה ימים ללא שינה מאוחר יותר


וואו. פשוט וואו.

אין לי מילים לתאר את המסע שעבר הילד כאן, שלעומתו מסעי שלי, אדם מבוגר בעל ניסיון חיים, נראה כמו טיול עם כלב חמוד. ואני התמודדתי נגד מס"ע!

בקושי יצאתי משם בחיים, כמובן.

כמובן, הילד לא התמודד נגד מפלצות ונגד משולש זעיר וקטן גוף בעל עין אחת וכובע צילינדר שטוען שניצח את האילומיחמזוצורדש המקודש(ברור שזה שקר), אבל מסעו גימד את שלי בגלל תגליותיו הרבות משלי לגבי הכת של האילומינוס!(תתייחסו אל זה כאל קיצור) עשיתי טעות. כתבתי כאן שהילד לא התמודד נגד ביל ומפלצות. זה היה לפני ששמעתי את כל סיפורו, ועכשיו אני יודע שמסעו גימד את שלי מכל בחינה...(הוספתי כי הבנתי שמה שהמחבר כתב לא הגיוני)

במקום לנסות ללא הצלחה לתאר לכם את זה בעצמי, עלה לי רעיון: 

אתן לכם לקרוא ולהתפלא לבד...

(הסברים על הכת בצורה יותר מפורטת בהמשך)

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי רק נרשמתי וזה לא נותן לי תמונת פרופיל
נשאלה לפני 2 שעות ע"י Monkiy (כרגע יש 8 תשובות)

לא הייתי פה חצי שנה
נשאלה לפני 6 שעות ע"י Absolutely Fucking God (כרגע יש 3 תשובות)


סיפורים נוספים
משחקי הרעב: המודחים תקציר: המשך למשחקי הרעב פרי עטי ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ מושחתים תקציר: .
- פרסומת -

מחנה קיץ לקוסמים מ.ת. תקציר: כנסו יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר להיות הכי מקובלת שיש תקציר: (סיפור לא אמיתי) אפשר לומר ששוםדבר לאבאמת כמו שהוא ניראה אצלי אני יודעת! אני יפה מקובלת בנים אוהבים אותי אבל מאחורי החזות הזאת הכל מתפורר אצלי אף אחד לא יודע מי אני באמת! מהסדרה של gayabook הנקראת נוער משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם רעיונות לדמויות תקציר: פרטי רק חברים של המישתמש שלי באתר מורשים להיכנס כי אני רוצה חוות דעת לדמויות אבל לא בה לי שמיליוני אנשים יוכלו להיכנס ולהעתיק אותן. נשיקה אסורה.(13+) תקציר: בתוך הספר ♥ מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! חנויות למכירת חומרי סליים תקציר: איפה קונים? איפה זה נמצא? מחנה החצויים מ.ת. | נסיון אחרון תקציר: אני אנסה לעשות את זה פעם אחרונה, לפחות לזמן הקרוב. אני כותב את הספר הזה אחרי שנה בערך או יותר שלא הייתי פעיל באמת באתר.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!