התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
70 קוראים


משאלת הגורל - הפרק הראשון
ד"ק מלכת האימה | פורסם לפני 18 ימים
  


פרק 1-

כשנולדתי אבי סיפר לי סיפורים על קסמים, שמחה, אהבה אבל זאת לא אני, אני זאת שלא הייתה לה למצוא חברים אבל התרחקה מהם לא פחדתי מכל שתות קטנה ולמרות שהייתי בת 9 בהתחלה לא פחדתי מסרתי אימה שבני 18 מפחדים ומשקשקים מפחד.

עכשיו אני 15 וחיי נגמרו עוד לפני שהתחילו אבל כדי להבין הכל תחזור ללפני שנה בדיוק, יום הולדתי ה-14 משאלתי הייתה שאימי תחזור. אימי נעלמה מאז שהייתי בת שלוש והדבר האחרון שאני זוכרת זה אותה מניחה תיקים על הרצפה מתקופת עלי ואומרת "תביאי משאלה בחצות" ואז היא נכנסת למכונית ולפני שהמכונית נסעה הייתה השתקפות של ילדה על חלון המכונית, הבטתי אחורה והצידה אבל הילדה הייתה כמו רוח רפאים, אחרי שבוע התקשרו לאבי ועיינו פרצו בדמעות באותו נופל על בירכיו ואומר "איך יכולת!?" בצעקה אז מיהרתי אל הטלפון ושאלתי "הלו, מה קרה?" ותוך כדי דיבר גבר ואמר "תני לי את אביך חמודה" אך הרגשתי שהוא היה לחוץ מאז אבי השתנה הוא נשאר מנהל של חטיבת ביניים ושל בית היתומים הסמוך אך הוא נהיה קר וחסר תשוקה לכל דבר לכן גם אני נהיתי כזאת כי לא הרגשתי טעם לחיים לאח מכן.

וכאן נחזור ליום הולדתי ה-14 הכינו לי מסיבת הפתעה, לא הופתעתי כל כך ובמקום לחגוג התמקדתי בעבודה שלי "איפה אימא" כי הגעתי לקצה חוט גיליתי שאימי ניהלה את בית הספר לפני אבי ורוב המורים חוץ מהמורה לאומנות והמורה לספורט בחטיבה וחוץ מהיועצת החדשה בבית היתומים. רק לצערי אף מורה לא ידע כלום על אימי עד שהגעתי למר בנדר הוא אחד המורים שכמעט ולא מדברים. הוא עובד בפנימיה וגם בבית ספר אז הייתה לי גישה אליו אבל הוא כמעט ולא מדבר גם בשיעורים בבית הספר הוא לא מדבר וכשיש שאלה הוא כותב את התשובה אל דף או על הלוח אבל לא יכולתי לעבד זמן אז ישר אחרי יום הלימודים באתי לחדרו אז דפקתי והדלת נפתחה לאט לאט אבל לא נראתה ישות חייה בחדר בכל זאת נכנסתי לחדר ושאלתי "מר בנדר אתה כאן?´´ ואז תפסו לי בכתף הסתובבתי לאחור ראיתי את מר בנדר בעניים שחורות ללא טיפת צבע, נבהלתי נורא ונפלתי לאחור ובפעם הראשונה שמאתי את מר בנדר מדבר, הוא אמר "אמרלד, את צריכה דבר מה?" קמתי על רגלי ואמרתי בגמגום של פחד שיסלק אותי ואשאר בלי ידיעה על אימי לתמיד, "א..אני רוצ..ה לדעת עם אתה יודע דבר ע..ל אימי, המנהלת הקודמת בבית היתומים ובית הספר?" כשחשבתי על אימי ישר לקחתי ביטחון אבל מר בנדר חייך מוזר ואמר "אמך הייתה שאלה לכולם לא רק לך" אז הוא פתח את הדלת ואמר "אמרלד חמודה חזרי לחדרך נתראה מחר בשיעור היסטוריה" אז אמרתי בצעקה "לא אחזור לחדרי אני יודעת שיש משהו שאתה לא מספר!" ואז הוא חייך שוב את אותו חיוך ואמר "טוב בואי בשעה 16:30 בערך" הסכמתי שניפגש בחדר האוכל המרכזי של בית היתומים. 

ראיתי אותו מחכה עם דף נייר קרוע ביד אבל כשצעדתי ממש בשקט אליו הוא שמע אותי למרות שאני לא שמעתי את עצמי הולכת, הוא אמר "שבי אמרלד אל תתלהבי מידי אבל מצאתי דבר שאמך נתנה לי ליפני כמה שנים טובות, פתק הכתוב בו קצת מוזר וזו לא נראתה עוד מתיחה של האחים ג´רגין. כשקראתי את מה שכתוב בפתק נבהלתי כי מה שהיה כתוב בפתק היה "אמי חמודה שלי לא נשאר הרבה זמן אבל עתיד גורלך משתנה כדי לדעת עוד תקומי בשתיים עשרה בלילה ותלכי אחרי הקל" כמובן בגלל שזו אימי החלטתי לעשות זאת מר בנדר שאל עם לעזור לך אבל לא הסכמתי אמרתי שאלך לבדי וכהלכתי אי אפשר שהיה מהצד לראות את החיוך המוזר של מר בנדר. 

הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
lucinda
*הוא
עודכן לפני 17 ימים
lucinda
הספר מאוד מעניין...רק תוסיפי נקודות,ותתקני כמה שגיאות כתיב,חוץ מזה,הו פשוט מ-ש-ל-ם!!!
עודכן לפני 17 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

משחק תפקידים~ פנימייה (המשך)
נשאלה לפני 15 ימים ע"י 🌪 (כרגע יש 354 תשובות)

יש פה 14 מחוברים, עוד מעט בעיר הציורים יהיו יותר מחוברים מפה
נשאלה לפני שעה ע"י Good life (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת
- פרסומת -

ואז היא נכנסה תקציר: ילד פופולרי בכיתתו מתאהב בילדה הפחות פופולרית והעלילה מסתבכת המק(ו)בלת והחנונית תקציר: יש ילדה חדשה בתיכון וכל הבנים ישר מתאהבים בה גם מלך הכיתה, ולכן מלכת הכיתה לא רוצה שהיא תגנוב לה את מלך הכיתה והיא הופכת אותה לחנונית, והילדה נהית מלכת החנוניות. הן מנסות להפיל את מלכת הכיתה מהשלטון כך שהילדה החדשה תהיה מלכת הכיתה החדשה. ואז הילדה החדשה ו עידן חדש, נבואה חדשה תקציר: פאנפיק לגורלו של אפולו השלישי כי נמאס לי לחכות לרביעי! וקרדיט למשתמשת ´רייצ´ל ´ על הרעיון הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Sailorin Town ספר1: זודיאק 2.0 תקציר: סיפורה של היילו בלק,ילדה עם אנטיליגנציה מפותחת לעומת רוב ´´חבריה´´ (עם אפשר לקרוא להם חברים)לכיתה,מפצחת פשעים ותעלומות בעיירת הרפאים המרוחקת בבריטניה,בעזרת ידידה,תומאס. עיתון עיר הספרים תקציר: עיתון עיר הספרים ימי שישי בערב יומנה של אנבת´ תקציר: בפנים:) העבר שלי תקציר: לקלרה יש חיים שהיא נורא רוצה להחליף. אמא שתיינית ומכה את קלרה לעיתים קרובות. עד שמגיעה יום אחד ששנה לקלרה את כל החיים תאונה. *מוקפא* תקציר: אתם תסתכלו כבר (-: מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! ממלכה אחרת מ.ת.א תקציר: סודות ורק סודות אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי....רשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 - פרק 2


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!