התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
245 קוראים


משאלת הגורל - הפרק הראשון
ד"ק מלכת האימה | פורסם לפני 2 חודשים
  


פרק 1-

כשנולדתי אבי סיפר לי סיפורים על קסמים, שמחה, אהבה אבל זאת לא אני, אני זאת שלא הייתה לה למצוא חברים אבל התרחקה מהם לא פחדתי מכל שתות קטנה ולמרות שהייתי בת 9 בהתחלה לא פחדתי מסרתי אימה שבני 18 מפחדים ומשקשקים מפחד.

עכשיו אני 15 וחיי נגמרו עוד לפני שהתחילו אבל כדי להבין הכל תחזור ללפני שנה בדיוק, יום הולדתי ה-14 משאלתי הייתה שאימי תחזור. אימי נעלמה מאז שהייתי בת שלוש והדבר האחרון שאני זוכרת זה אותה מניחה תיקים על הרצפה מתקופת עלי ואומרת "תביאי משאלה בחצות" ואז היא נכנסת למכונית ולפני שהמכונית נסעה הייתה השתקפות של ילדה על חלון המכונית, הבטתי אחורה והצידה אבל הילדה הייתה כמו רוח רפאים, אחרי שבוע התקשרו לאבי ועיינו פרצו בדמעות באותו נופל על בירכיו ואומר "איך יכולת!?" בצעקה אז מיהרתי אל הטלפון ושאלתי "הלו, מה קרה?" ותוך כדי דיבר גבר ואמר "תני לי את אביך חמודה" אך הרגשתי שהוא היה לחוץ מאז אבי השתנה הוא נשאר מנהל של חטיבת ביניים ושל בית היתומים הסמוך אך הוא נהיה קר וחסר תשוקה לכל דבר לכן גם אני נהיתי כזאת כי לא הרגשתי טעם לחיים לאח מכן.

וכאן נחזור ליום הולדתי ה-14 הכינו לי מסיבת הפתעה, לא הופתעתי כל כך ובמקום לחגוג התמקדתי בעבודה שלי "איפה אימא" כי הגעתי לקצה חוט גיליתי שאימי ניהלה את בית הספר לפני אבי ורוב המורים חוץ מהמורה לאומנות והמורה לספורט בחטיבה וחוץ מהיועצת החדשה בבית היתומים. רק לצערי אף מורה לא ידע כלום על אימי עד שהגעתי למר בנדר הוא אחד המורים שכמעט ולא מדברים. הוא עובד בפנימיה וגם בבית ספר אז הייתה לי גישה אליו אבל הוא כמעט ולא מדבר גם בשיעורים בבית הספר הוא לא מדבר וכשיש שאלה הוא כותב את התשובה אל דף או על הלוח אבל לא יכולתי לעבד זמן אז ישר אחרי יום הלימודים באתי לחדרו אז דפקתי והדלת נפתחה לאט לאט אבל לא נראתה ישות חייה בחדר בכל זאת נכנסתי לחדר ושאלתי "מר בנדר אתה כאן?´´ ואז תפסו לי בכתף הסתובבתי לאחור ראיתי את מר בנדר בעניים שחורות ללא טיפת צבע, נבהלתי נורא ונפלתי לאחור ובפעם הראשונה שמאתי את מר בנדר מדבר, הוא אמר "אמרלד, את צריכה דבר מה?" קמתי על רגלי ואמרתי בגמגום של פחד שיסלק אותי ואשאר בלי ידיעה על אימי לתמיד, "א..אני רוצ..ה לדעת עם אתה יודע דבר ע..ל אימי, המנהלת הקודמת בבית היתומים ובית הספר?" כשחשבתי על אימי ישר לקחתי ביטחון אבל מר בנדר חייך מוזר ואמר "אמך הייתה שאלה לכולם לא רק לך" אז הוא פתח את הדלת ואמר "אמרלד חמודה חזרי לחדרך נתראה מחר בשיעור היסטוריה" אז אמרתי בצעקה "לא אחזור לחדרי אני יודעת שיש משהו שאתה לא מספר!" ואז הוא חייך שוב את אותו חיוך ואמר "טוב בואי בשעה 16:30 בערך" הסכמתי שניפגש בחדר האוכל המרכזי של בית היתומים. 

ראיתי אותו מחכה עם דף נייר קרוע ביד אבל כשצעדתי ממש בשקט אליו הוא שמע אותי למרות שאני לא שמעתי את עצמי הולכת, הוא אמר "שבי אמרלד אל תתלהבי מידי אבל מצאתי דבר שאמך נתנה לי ליפני כמה שנים טובות, פתק הכתוב בו קצת מוזר וזו לא נראתה עוד מתיחה של האחים ג´רגין. כשקראתי את מה שכתוב בפתק נבהלתי כי מה שהיה כתוב בפתק היה "אמי חמודה שלי לא נשאר הרבה זמן אבל עתיד גורלך משתנה כדי לדעת עוד תקומי בשתיים עשרה בלילה ותלכי אחרי הקל" כמובן בגלל שזו אימי החלטתי לעשות זאת מר בנדר שאל עם לעזור לך אבל לא הסכמתי אמרתי שאלך לבדי וכהלכתי אי אפשר שהיה מהצד לראות את החיוך המוזר של מר בנדר. 

הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
lucinda
*הוא
עודכן לפני 76 ימים
lucinda
הספר מאוד מעניין...רק תוסיפי נקודות,ותתקני כמה שגיאות כתיב,חוץ מזה,הו פשוט מ-ש-ל-ם!!!
עודכן לפני 76 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני ארצח את בר.
נשאלה לפני 2 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 10 תשובות)

פתחתי ספר על ברטאו
נשאלה לפני 12 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק.
- פרסומת -

תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. זיכרון ישן תקציר: שתי ילדות, שתי עולמות וזיכרון ישן מפעם שיכול לשנות הכל! רוצים לדעת מה קרה? תקראו ותגלו! פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! עבודה בעיניים תקציר: . כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כד הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזהרשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 - פרק 2


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!