התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
351 קוראים


משאלת הגורל - הפרק הראשון
ד"ק מלכת האימה | פורסם לפני 4 חודשים
  


פרק 1-

כשנולדתי אבי סיפר לי סיפורים על קסמים, שמחה, אהבה אבל זאת לא אני, אני זאת שלא הייתה לה למצוא חברים אבל התרחקה מהם לא פחדתי מכל שתות קטנה ולמרות שהייתי בת 9 בהתחלה לא פחדתי מסרתי אימה שבני 18 מפחדים ומשקשקים מפחד.

עכשיו אני 15 וחיי נגמרו עוד לפני שהתחילו אבל כדי להבין הכל תחזור ללפני שנה בדיוק, יום הולדתי ה-14 משאלתי הייתה שאימי תחזור. אימי נעלמה מאז שהייתי בת שלוש והדבר האחרון שאני זוכרת זה אותה מניחה תיקים על הרצפה מתקופת עלי ואומרת "תביאי משאלה בחצות" ואז היא נכנסת למכונית ולפני שהמכונית נסעה הייתה השתקפות של ילדה על חלון המכונית, הבטתי אחורה והצידה אבל הילדה הייתה כמו רוח רפאים, אחרי שבוע התקשרו לאבי ועיינו פרצו בדמעות באותו נופל על בירכיו ואומר "איך יכולת!?" בצעקה אז מיהרתי אל הטלפון ושאלתי "הלו, מה קרה?" ותוך כדי דיבר גבר ואמר "תני לי את אביך חמודה" אך הרגשתי שהוא היה לחוץ מאז אבי השתנה הוא נשאר מנהל של חטיבת ביניים ושל בית היתומים הסמוך אך הוא נהיה קר וחסר תשוקה לכל דבר לכן גם אני נהיתי כזאת כי לא הרגשתי טעם לחיים לאח מכן.

וכאן נחזור ליום הולדתי ה-14 הכינו לי מסיבת הפתעה, לא הופתעתי כל כך ובמקום לחגוג התמקדתי בעבודה שלי "איפה אימא" כי הגעתי לקצה חוט גיליתי שאימי ניהלה את בית הספר לפני אבי ורוב המורים חוץ מהמורה לאומנות והמורה לספורט בחטיבה וחוץ מהיועצת החדשה בבית היתומים. רק לצערי אף מורה לא ידע כלום על אימי עד שהגעתי למר בנדר הוא אחד המורים שכמעט ולא מדברים. הוא עובד בפנימיה וגם בבית ספר אז הייתה לי גישה אליו אבל הוא כמעט ולא מדבר גם בשיעורים בבית הספר הוא לא מדבר וכשיש שאלה הוא כותב את התשובה אל דף או על הלוח אבל לא יכולתי לעבד זמן אז ישר אחרי יום הלימודים באתי לחדרו אז דפקתי והדלת נפתחה לאט לאט אבל לא נראתה ישות חייה בחדר בכל זאת נכנסתי לחדר ושאלתי "מר בנדר אתה כאן?´´ ואז תפסו לי בכתף הסתובבתי לאחור ראיתי את מר בנדר בעניים שחורות ללא טיפת צבע, נבהלתי נורא ונפלתי לאחור ובפעם הראשונה שמאתי את מר בנדר מדבר, הוא אמר "אמרלד, את צריכה דבר מה?" קמתי על רגלי ואמרתי בגמגום של פחד שיסלק אותי ואשאר בלי ידיעה על אימי לתמיד, "א..אני רוצ..ה לדעת עם אתה יודע דבר ע..ל אימי, המנהלת הקודמת בבית היתומים ובית הספר?" כשחשבתי על אימי ישר לקחתי ביטחון אבל מר בנדר חייך מוזר ואמר "אמך הייתה שאלה לכולם לא רק לך" אז הוא פתח את הדלת ואמר "אמרלד חמודה חזרי לחדרך נתראה מחר בשיעור היסטוריה" אז אמרתי בצעקה "לא אחזור לחדרי אני יודעת שיש משהו שאתה לא מספר!" ואז הוא חייך שוב את אותו חיוך ואמר "טוב בואי בשעה 16:30 בערך" הסכמתי שניפגש בחדר האוכל המרכזי של בית היתומים. 

ראיתי אותו מחכה עם דף נייר קרוע ביד אבל כשצעדתי ממש בשקט אליו הוא שמע אותי למרות שאני לא שמעתי את עצמי הולכת, הוא אמר "שבי אמרלד אל תתלהבי מידי אבל מצאתי דבר שאמך נתנה לי ליפני כמה שנים טובות, פתק הכתוב בו קצת מוזר וזו לא נראתה עוד מתיחה של האחים ג´רגין. כשקראתי את מה שכתוב בפתק נבהלתי כי מה שהיה כתוב בפתק היה "אמי חמודה שלי לא נשאר הרבה זמן אבל עתיד גורלך משתנה כדי לדעת עוד תקומי בשתיים עשרה בלילה ותלכי אחרי הקל" כמובן בגלל שזו אימי החלטתי לעשות זאת מר בנדר שאל עם לעזור לך אבל לא הסכמתי אמרתי שאלך לבדי וכהלכתי אי אפשר שהיה מהצד לראות את החיוך המוזר של מר בנדר. 

הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
lucinda
*הוא
עודכן לפני 136 ימים
lucinda
הספר מאוד מעניין...רק תוסיפי נקודות,ותתקני כמה שגיאות כתיב,חוץ מזה,הו פשוט מ-ש-ל-ם!!!
עודכן לפני 136 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי כאן עם חברה מכירה לה את העיר תגידו שאלום יפה
נשאלה לפני 15 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 3 תשובות)

ברור לכם שמי שנותן הצעות לאיך למות הוא אפס!!!!!
נשאלה לפני 3 ימים ע"י אלפריד (כרגע יש 119 תשובות)


סיפורים נוספים
סוד המראה האבודה תקציר: איימי בת ה-14 וולטר בן ה-12 גרים בלונדון. לשניהם יש חיים רגילים לגמרי: הם הולכים לבית הספר, וולטר נפגש עם חבריו, ואילו איימי ישבת שעות על המחשב כדי לראות איך שיגים את הבחור המושלם. אבל משהו אחד לא רגיל- המראה הישנה במרתף . רוצים לגלות עליה? אז קדימה! עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא
- פרסומת -

חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. יומנה של ילדה בגן תקציר: תיכנסו עצלנים XD חברות הכי טובות או לא? || בר #קרדיט לדניאל על הרעיון המרכזי של הספר!# תקציר: תיכנסו עצלנים XD ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה זמינה לאהוב(?)/+12/.WHATEVER. תקציר: אולי אני זמינה לאהוב..או שלא אבל מה שבטוח שאתם מוזמנים לקרוא את היצירה השטותית שלי ממש עכשיו... צעד ולפתע שקט תקציר: בחיי, כולם עוזבים, כולם מתים, מתי שהוא, כולם נעלמים משדה הראיה שלי. ויום אחד, גם הזיכרון עזב אותי, והלך לו לארץ רחוקה. היה זה בפסיעה האחרונה, מאז, שחכתי הכל כשאבא יבוא תקציר: אביה של רייזי מדען המתמקד בכלי נשק שמוסר בחשאי לכל מני ארגוני טרור ומאפיות. באחת הרדיפות אחריו נאלץ להשאיר את בתו ומשנתגלתה הביאו אותה לאמה שבאותו זמן כבר היה לה בעל חדש ובת קטנה ממנה בשנתיים. כיום רייזי בת 16 ולעולם לא מורידה את הכפפה מידה השמאלית, בגלל תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... מחנה לבנות מקובלות וחנוניות תקציר: בת חדשה מגיעה למחנה הבנות ומישתוקקת להכיר חבריםרשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 - פרק 2


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!