התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
527 קוראים


עד המוות|פאנפיק על סוי לונה|סוי מיטב בר - כתיבה זה אהבה - הפרק הראשון
סוי מיטב בר - כתיבה זה אהבה|לוטאו בדם!♡ | פורסם לפני 5 חודשים
  


פרק 1- נפילה יכולה לפרק הכל

נ.מ מתאו

"די כבר, מתאו! תעזוב אותי!" צעקה עליי לונה עם דמעות בעיניה. נשבר לי הלב כשראיתי אותה ככה, ועוד לחשוב שהיא בוכה ככה בגללי... אבל אני חייב להחזיר את לונה אליי. "לא לונה, אני לא אתן לך לעשות את זה!" צעקתי אליה בחזרה. אני לא אתן לה להתאבד כל עוד אני כאן. "מתאו, בבקשה!" לונה אמרה לי. "תכבד את ההחלטה שלי! אם אתה באמת אוהב אותי, אל תנסה לעצור אותי, ותלך מפה!" המשפט האחרון של לונה פגע בי כמו חץ ישר בלב, כמו אגרוף בבטן. אם אתה באמת אוהב אותי, אל תנסה לעצור אותי, ותלך מפה!. לונה הסתובבה והחלה ללכת. "לונה, בבקשה" התחננתי. "אל תתאבדי, את חשובה מדי לרולר, לסימון, לעולם הזה ולי." לונה עמדה במקומה לרגע, אבל המשיכה ללכת. "לונה, חכי רגע, אני חייב להגיד לך את מה שיושב לי על הלב. בפעם הראשונה שראיתי אותך, העולם נראה לי מואר יותר לרגע, כאילו שהאור של השמש התגבר. כשהיית באותו חדר איתי, היה נדמה לי שהחדר מואר יותר, מואר באור שלך, שהוא אור כל כך חזק שאת ממש סנוורת אותי. וכשיצאת ממנו, החדר הרגיש לי קודר וחשוך בלעדייך". לונה קפאה במקומה, עדיין עם הגב אליי, כך שלא יכולתי לראות את הבעת פניה. "אני יודע שקשה לך להאמין לי אחרי כל מה שעשיתי, אבל..." התחלתי לגמגם. רק ברגע הזה הבנתי. לונה באמת שנתה אותי מקצה לקצה. לפני שהכרתי אותה הייתי כל כך יהיר, והיה לי כל כך הרבה ביטחון עצמי, ועכשיו אני בקושי מצליח להגיד משפט שלם. לונה הסתובבה אליי סוף סוף. "אבל אני עדיין אוהב אותך, אפילו יותר משאהבתי אותך אי פעם. כמו שכבר אמרתי לך, נכנסת לחיי כמו הוריקן, ועשית מהפכה בכל.  שינית אותי לגמרי, לונה. ורק לטובה." הצלחתי לומר לה. ראיתי דמעה קטנה זולגת על לחיה, התקרבתי אליה וניגבתי את הדמעה באגודלי. "אל תבכי, לונה" אמרתי לה.

"תעזוב אותי, מתאו. אני מודה, אני עדיין אוהבת אותך, אבל אתה מכאיב לי יותר מדי". היא הורידה את ידי מפניה, והדפה אותי חזרה אל המקום שבו עמדתי. ראיתי את האדמה נסדקת תחת רגליה של לונה. זינקתי קדימה כדי לתפוס בידה ולמשוך אותה משפת הצוק, אבל זה היה מאוחר מדי. האדמה התפוררה תחת רגליה, ולונה נפלה, צורחת.

"לונה!!!!" צרחתי וקפצתי אחריה עם דמעות בעיניי. תפסתי בידה ומשכתי אותה אליי לחיבוק. "מתאו..." היא לחשה.

"אני אוהב אותך, נערת משלוחים" אמרתי לה ונישקתי אותה על הלחי. השלכתי אותה אל שפת הצוק שבצד השני של התהום והיא נאחזה בצוק, שם, תודה לאל, עמד סימון והרים אותה אל הצוק, בעודי צונח אל התהום.

נ.מ לונה

מתאו השליך אותי אל שפת הצוק בצד השני של התהום ונאחזתי בצוק, סימון הרים אותי אל הצוק. "תוריד אותי, סימון" ביקשתי ממנו והוא הוריד אותי.

קרעתי על שפת הצוק. "מתאו!!!!!!!!" צרחתי בכל כוחי, אבל שמעתי רק את ההד שחזר אליי מהתהום. התחלתי לבכות, יותר משבכיתי אי פעם בכל חיי, מתאו היה אהבת חיי, לא ייתכן שעכשיו הוא מת. סימון קרע לצידי וחיבק אותי.

באותו רגע, פשוט התפרקתי סופית. 

בכיתי על הכתף של סימון כמו ילדה קטנה, 

והוא ליטף את גבי ושתק, והודיתי לו על זה.

"אני יודעת שמתאו לא מת" אמרתי לסימון.

"איך את יכולה להיות כל כך בטוחה בזה?" שאל אותי סימון.

"מתאו חזק, הוא בטוחה שרד את זה. ולפי מה שהוא אמר לי..."

"מה הוא אמר לך?" שאל אותי סימון

"הוא... הוא אמר לי ש... שאני שיניתי אותו לטובה, שכשאני לידו נדמה לו שהעולם יותר מואר, שאני מקרינה אור חזק." שיתפתי אותו.

"ושהוא אוהב אותי" לחשתי לעצמי.

הלכתי עם סימון לאחוזה, עדיין בכיתי, והרבה.

לא יכולתי להאמין שהנער השחצן שלי מת.

נ.מ מתאו

כהמשכתי לצנוח, הייתי די בטוח שאני מת.

שמעתי את הצרחה של לונה מהדהדת בתהום, כאב לי לשמוע אותה צורחת את שמי, בלי שאוכל לענות לה.

מצאתי שער זהוב מתערבל שזהר בלבן, שמעתי דרכו את קולה של לונה שלי, היא מלמלה את שמי שוב ושוב, היא שאלה אותי למה עזבתי אותה, למה היא לא הקשיבה לי ודברים כאלה.

רציתי כל כך לפגוש את לונה, לחבק ולנשק אותה.

עברתי בשער והגעתי ל...

**************************

מותחת אתכם קצת חוחו ^0^

אל תדאגו אנשימים, אני לא אהרוג את מתאו.

או שאולי כן 😏

בכל מקרה, ממשיכה ב-3 תגובות ו-3 מנויים.

לאביו!


הירשם לאתר כדי להגיב

5 תגובות
♥~bar~♥נסיכה שכמותי|בת אתנה/ונוס|שמאלה בשבילכם
נשבעת שאני בוכה עכשיו
עודכן לפני 107 ימים
♥~bar~♥נסיכה שכמותי|בת אתנה/ונוס|שמאלה בשבילכם
יש פרק חדשדש!
עודכן לפני 134 ימים
סוי מיטב בר - כתיבה זה אהבה|לוטאו בדם!♡
תודה רבה💖 ואל תדאגי. מטאו ימות רק לקצת. וספויילר קטן: הוא הולך לחזור לחיים בצורה הכי רומנטית שיכולה להיות😏
עודכן לפני 137 ימים
יול סיפורים בע"מ
אהההה!!!! ספר מושלם רעיון מדהיםםםם ברור לך שאם ראת הורגת את מתאו אני מורידה מנוי רק אומרת...
עודכן לפני 139 ימים
♥~bar~♥נסיכה שכמותי|בת אתנה/ונוס|שמאלה בשבילכם
אווווו מטאו מאוההההב
עודכן לפני 145 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

קראתם כבר את הפרק הראשון של קרוב הביתה???
נשאלה לפני 18 שעות ע"י yuvalush.abramovich@gmail.com (כרגע יש תשובה אחת)

יש לך רעיון לפאנפיק,לספר שהוא מבוסס על משחק/משהו מסוים
נשאלה לפני 2 ימים ע"י S4(?) (כרגע יש 4 תשובות)


סיפורים נוספים
~יחידת המתאבדים: הדור הבא~[מ.ת] תקציר: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ מקובלים משתנים ~ספר דמויות~ תקציר: תגלו לבד פרות
- פרסומת -

פנימיית בנות תקציר: אתן בוחרות את השמות, הגילאים והאופי של הדמויות (חוץ משל הדמות שלי XD) אז קיצר תהנווו יקום מקביל תקציר: היי אנחנו חבורה חמש ילדים שניי בנים ושלוש בנות והחיים שלנו התהפכו כמו כולם לא האמנו ביקום מקביל אבל הדברים שנראים כמו פנטזיה הם הדברים הכי מציאותיים ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה תשאלו את סולאנגלו תקציר: מי לא רוצה לשאול את סולאנגלו חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... המופלאה הרפתקאות ליידי באג עונה 2 תקציר: בספר זה אני אמציא עוד פרקים למופלאה הרפתקאות ליידי באג והוסיף דמויות שבאמת יהיו בעונה שתיים תבחרו מי אתם תקציר: כל אחד נרשם עם דמות משלו, ויוצר לעצמו סיפור רקע, יוסבר פה פורשת || הפעם לתמיד || A.H אודרי בלקווד תקציר: ... הרפתקאות המופלאה - ליידי באג♥ תקציר: בסיפור זה אספר על הרפתקאות המופלאה (ליידי באג) - אל תדאגו הסיפור לא יהיה מהעלילה של הסדרה אבל אשתמש בדמויות הסדרה :) *אמשיך את התקציר בהמשך* פרויקט מצילים את העיר! תקציר: אני ממש חייבת אנשים מהרשתות החברתיות אינסטגרם יוטיוב פייסבוק גוגל פלוס! וונשוטים תקציר: וונשוטטים הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד)רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!