התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
94 קוראים


עד המוות|פאנפיק על סוי לונה|סוי מיטב בר - כתיבה זה אהבה - הפרק הראשון
סוי מיטב בר - כתיבה זה אהבה|לוטאו בדם!♡ | פורסם לפני 21 ימים
  


פרק 1- נפילה יכולה לפרק הכל

נ.מ מתאו

"די כבר, מתאו! תעזוב אותי!" צעקה עליי לונה עם דמעות בעיניה. נשבר לי הלב כשראיתי אותה ככה, ועוד לחשוב שהיא בוכה ככה בגללי... אבל אני חייב להחזיר את לונה אליי. "לא לונה, אני לא אתן לך לעשות את זה!" צעקתי אליה בחזרה. אני לא אתן לה להתאבד כל עוד אני כאן. "מתאו, בבקשה!" לונה אמרה לי. "תכבד את ההחלטה שלי! אם אתה באמת אוהב אותי, אל תנסה לעצור אותי, ותלך מפה!" המשפט האחרון של לונה פגע בי כמו חץ ישר בלב, כמו אגרוף בבטן. אם אתה באמת אוהב אותי, אל תנסה לעצור אותי, ותלך מפה!. לונה הסתובבה והחלה ללכת. "לונה, בבקשה" התחננתי. "אל תתאבדי, את חשובה מדי לרולר, לסימון, לעולם הזה ולי." לונה עמדה במקומה לרגע, אבל המשיכה ללכת. "לונה, חכי רגע, אני חייב להגיד לך את מה שיושב לי על הלב. בפעם הראשונה שראיתי אותך, העולם נראה לי מואר יותר לרגע, כאילו שהאור של השמש התגבר. כשהיית באותו חדר איתי, היה נדמה לי שהחדר מואר יותר, מואר באור שלך, שהוא אור כל כך חזק שאת ממש סנוורת אותי. וכשיצאת ממנו, החדר הרגיש לי קודר וחשוך בלעדייך". לונה קפאה במקומה, עדיין עם הגב אליי, כך שלא יכולתי לראות את הבעת פניה. "אני יודע שקשה לך להאמין לי אחרי כל מה שעשיתי, אבל..." התחלתי לגמגם. רק ברגע הזה הבנתי. לונה באמת שנתה אותי מקצה לקצה. לפני שהכרתי אותה הייתי כל כך יהיר, והיה לי כל כך הרבה ביטחון עצמי, ועכשיו אני בקושי מצליח להגיד משפט שלם. לונה הסתובבה אליי סוף סוף. "אבל אני עדיין אוהב אותך, אפילו יותר משאהבתי אותך אי פעם. כמו שכבר אמרתי לך, נכנסת לחיי כמו הוריקן, ועשית מהפכה בכל.  שינית אותי לגמרי, לונה. ורק לטובה." הצלחתי לומר לה. ראיתי דמעה קטנה זולגת על לחיה, התקרבתי אליה וניגבתי את הדמעה באגודלי. "אל תבכי, לונה" אמרתי לה.

"תעזוב אותי, מתאו. אני מודה, אני עדיין אוהבת אותך, אבל אתה מכאיב לי יותר מדי". היא הורידה את ידי מפניה, והדפה אותי חזרה אל המקום שבו עמדתי. ראיתי את האדמה נסדקת תחת רגליה של לונה. זינקתי קדימה כדי לתפוס בידה ולמשוך אותה משפת הצוק, אבל זה היה מאוחר מדי. האדמה התפוררה תחת רגליה, ולונה נפלה, צורחת.

"לונה!!!!" צרחתי וקפצתי אחריה עם דמעות בעיניי. תפסתי בידה ומשכתי אותה אליי לחיבוק. "מתאו..." היא לחשה.

"אני אוהב אותך, נערת משלוחים" אמרתי לה ונישקתי אותה על הלחי. השלכתי אותה אל שפת הצוק שבצד השני של התהום והיא נאחזה בצוק, שם, תודה לאל, עמד סימון והרים אותה אל הצוק, בעודי צונח אל התהום.

נ.מ לונה

מתאו השליך אותי אל שפת הצוק בצד השני של התהום ונאחזתי בצוק, סימון הרים אותי אל הצוק. "תוריד אותי, סימון" ביקשתי ממנו והוא הוריד אותי.

קרעתי על שפת הצוק. "מתאו!!!!!!!!" צרחתי בכל כוחי, אבל שמעתי רק את ההד שחזר אליי מהתהום. התחלתי לבכות, יותר משבכיתי אי פעם בכל חיי, מתאו היה אהבת חיי, לא ייתכן שעכשיו הוא מת. סימון קרע לצידי וחיבק אותי.

באותו רגע, פשוט התפרקתי סופית. 

בכיתי על הכתף של סימון כמו ילדה קטנה, 

והוא ליטף את גבי ושתק, והודיתי לו על זה.

"אני יודעת שמתאו לא מת" אמרתי לסימון.

"איך את יכולה להיות כל כך בטוחה בזה?" שאל אותי סימון.

"מתאו חזק, הוא בטוחה שרד את זה. ולפי מה שהוא אמר לי..."

"מה הוא אמר לך?" שאל אותי סימון

"הוא... הוא אמר לי ש... שאני שיניתי אותו לטובה, שכשאני לידו נדמה לו שהעולם יותר מואר, שאני מקרינה אור חזק." שיתפתי אותו.

"ושהוא אוהב אותי" לחשתי לעצמי.

הלכתי עם סימון לאחוזה, עדיין בכיתי, והרבה.

לא יכולתי להאמין שהנער השחצן שלי מת.

נ.מ מתאו

כהמשכתי לצנוח, הייתי די בטוח שאני מת.

שמעתי את הצרחה של לונה מהדהדת בתהום, כאב לי לשמוע אותה צורחת את שמי, בלי שאוכל לענות לה.

מצאתי שער זהוב מתערבל שזהר בלבן, שמעתי דרכו את קולה של לונה שלי, היא מלמלה את שמי שוב ושוב, היא שאלה אותי למה עזבתי אותה, למה היא לא הקשיבה לי ודברים כאלה.

רציתי כל כך לפגוש את לונה, לחבק ולנשק אותה.

עברתי בשער והגעתי ל...

**************************

מותחת אתכם קצת חוחו ^0^

אל תדאגו אנשימים, אני לא אהרוג את מתאו.

או שאולי כן 😏

בכל מקרה, ממשיכה ב-3 תגובות ו-3 מנויים.

לאביו!


הירשם לאתר כדי להגיב

4 תגובות
שמאלה
יש פרק חדשדש!
עודכן לפני 9 ימים
סוי מיטב בר - כתיבה זה אהבה|לוטאו בדם!♡
תודה רבה💖 ואל תדאגי. מטאו ימות רק לקצת. וספויילר קטן: הוא הולך לחזור לחיים בצורה הכי רומנטית שיכולה להיות😏
עודכן לפני 12 ימים
יול סיפורים בע"מ
אהההה!!!! ספר מושלם רעיון מדהיםםםם ברור לך שאם ראת הורגת את מתאו אני מורידה מנוי רק אומרת...
עודכן לפני 14 ימים
שמאלה
אווווו מטאו מאוההההב
עודכן לפני 20 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

משחק תפקידים~ פנימייה (המשך)
נשאלה לפני 15 ימים ע"י 🌪 (כרגע יש 354 תשובות)

יש פה 14 מחוברים, עוד מעט בעיר הציורים יהיו יותר מחוברים מפה
נשאלה לפני 2 שעות ע"י Good life (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
~יחידת המתאבדים: הדור הבא~[מ.ת] תקציר: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ מקובלים משתנים ~ספר דמויות~ תקציר: תגלו לבד פרות
- פרסומת -

פנימיית בנות תקציר: אתן בוחרות את השמות, הגילאים והאופי של הדמויות (חוץ משל הדמות שלי XD) אז קיצר תהנווו עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר ואז היא נכנסה תקציר: ילד פופולרי בכיתתו מתאהב בילדה הפחות פופולרית והעלילה מסתבכת המק(ו)בלת והחנונית תקציר: יש ילדה חדשה בתיכון וכל הבנים ישר מתאהבים בה גם מלך הכיתה, ולכן מלכת הכיתה לא רוצה שהיא תגנוב לה את מלך הכיתה והיא הופכת אותה לחנונית, והילדה נהית מלכת החנוניות. הן מנסות להפיל את מלכת הכיתה מהשלטון כך שהילדה החדשה תהיה מלכת הכיתה החדשה. ואז הילדה החדשה ו עידן חדש, נבואה חדשה תקציר: פאנפיק לגורלו של אפולו השלישי כי נמאס לי לחכות לרביעי! וקרדיט למשתמשת ´רייצ´ל ´ על הרעיון הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Sailorin Town ספר1: זודיאק 2.0 תקציר: סיפורה של היילו בלק,ילדה עם אנטיליגנציה מפותחת לעומת רוב ´´חבריה´´ (עם אפשר לקרוא להם חברים)לכיתה,מפצחת פשעים ותעלומות בעיירת הרפאים המרוחקת בבריטניה,בעזרת ידידה,תומאס. עיתון עיר הספרים תקציר: עיתון עיר הספרים ימי שישי בערב יומנה של אנבת´ תקציר: בפנים:) העבר שלי תקציר: לקלרה יש חיים שהיא נורא רוצה להחליף. אמא שתיינית ומכה את קלרה לעיתים קרובות. עד שמגיעה יום אחד ששנה לקלרה את כל החיים תאונה. *מוקפא* תקציר: אתם תסתכלו כבר (-: מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! ממלכה אחרת מ.ת.א תקציר: סודות ורק סודות אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי....רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!