התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
342 קוראים


עד המוות|פאנפיק על סוי לונה|סוי מיטב בר - כתיבה זה אהבה - הפרק הראשון
סוי מיטב בר - כתיבה זה אהבה|לוטאו בדם!♡ | פורסם לפני 3 חודשים
  


פרק 1- נפילה יכולה לפרק הכל

נ.מ מתאו

"די כבר, מתאו! תעזוב אותי!" צעקה עליי לונה עם דמעות בעיניה. נשבר לי הלב כשראיתי אותה ככה, ועוד לחשוב שהיא בוכה ככה בגללי... אבל אני חייב להחזיר את לונה אליי. "לא לונה, אני לא אתן לך לעשות את זה!" צעקתי אליה בחזרה. אני לא אתן לה להתאבד כל עוד אני כאן. "מתאו, בבקשה!" לונה אמרה לי. "תכבד את ההחלטה שלי! אם אתה באמת אוהב אותי, אל תנסה לעצור אותי, ותלך מפה!" המשפט האחרון של לונה פגע בי כמו חץ ישר בלב, כמו אגרוף בבטן. אם אתה באמת אוהב אותי, אל תנסה לעצור אותי, ותלך מפה!. לונה הסתובבה והחלה ללכת. "לונה, בבקשה" התחננתי. "אל תתאבדי, את חשובה מדי לרולר, לסימון, לעולם הזה ולי." לונה עמדה במקומה לרגע, אבל המשיכה ללכת. "לונה, חכי רגע, אני חייב להגיד לך את מה שיושב לי על הלב. בפעם הראשונה שראיתי אותך, העולם נראה לי מואר יותר לרגע, כאילו שהאור של השמש התגבר. כשהיית באותו חדר איתי, היה נדמה לי שהחדר מואר יותר, מואר באור שלך, שהוא אור כל כך חזק שאת ממש סנוורת אותי. וכשיצאת ממנו, החדר הרגיש לי קודר וחשוך בלעדייך". לונה קפאה במקומה, עדיין עם הגב אליי, כך שלא יכולתי לראות את הבעת פניה. "אני יודע שקשה לך להאמין לי אחרי כל מה שעשיתי, אבל..." התחלתי לגמגם. רק ברגע הזה הבנתי. לונה באמת שנתה אותי מקצה לקצה. לפני שהכרתי אותה הייתי כל כך יהיר, והיה לי כל כך הרבה ביטחון עצמי, ועכשיו אני בקושי מצליח להגיד משפט שלם. לונה הסתובבה אליי סוף סוף. "אבל אני עדיין אוהב אותך, אפילו יותר משאהבתי אותך אי פעם. כמו שכבר אמרתי לך, נכנסת לחיי כמו הוריקן, ועשית מהפכה בכל.  שינית אותי לגמרי, לונה. ורק לטובה." הצלחתי לומר לה. ראיתי דמעה קטנה זולגת על לחיה, התקרבתי אליה וניגבתי את הדמעה באגודלי. "אל תבכי, לונה" אמרתי לה.

"תעזוב אותי, מתאו. אני מודה, אני עדיין אוהבת אותך, אבל אתה מכאיב לי יותר מדי". היא הורידה את ידי מפניה, והדפה אותי חזרה אל המקום שבו עמדתי. ראיתי את האדמה נסדקת תחת רגליה של לונה. זינקתי קדימה כדי לתפוס בידה ולמשוך אותה משפת הצוק, אבל זה היה מאוחר מדי. האדמה התפוררה תחת רגליה, ולונה נפלה, צורחת.

"לונה!!!!" צרחתי וקפצתי אחריה עם דמעות בעיניי. תפסתי בידה ומשכתי אותה אליי לחיבוק. "מתאו..." היא לחשה.

"אני אוהב אותך, נערת משלוחים" אמרתי לה ונישקתי אותה על הלחי. השלכתי אותה אל שפת הצוק שבצד השני של התהום והיא נאחזה בצוק, שם, תודה לאל, עמד סימון והרים אותה אל הצוק, בעודי צונח אל התהום.

נ.מ לונה

מתאו השליך אותי אל שפת הצוק בצד השני של התהום ונאחזתי בצוק, סימון הרים אותי אל הצוק. "תוריד אותי, סימון" ביקשתי ממנו והוא הוריד אותי.

קרעתי על שפת הצוק. "מתאו!!!!!!!!" צרחתי בכל כוחי, אבל שמעתי רק את ההד שחזר אליי מהתהום. התחלתי לבכות, יותר משבכיתי אי פעם בכל חיי, מתאו היה אהבת חיי, לא ייתכן שעכשיו הוא מת. סימון קרע לצידי וחיבק אותי.

באותו רגע, פשוט התפרקתי סופית. 

בכיתי על הכתף של סימון כמו ילדה קטנה, 

והוא ליטף את גבי ושתק, והודיתי לו על זה.

"אני יודעת שמתאו לא מת" אמרתי לסימון.

"איך את יכולה להיות כל כך בטוחה בזה?" שאל אותי סימון.

"מתאו חזק, הוא בטוחה שרד את זה. ולפי מה שהוא אמר לי..."

"מה הוא אמר לך?" שאל אותי סימון

"הוא... הוא אמר לי ש... שאני שיניתי אותו לטובה, שכשאני לידו נדמה לו שהעולם יותר מואר, שאני מקרינה אור חזק." שיתפתי אותו.

"ושהוא אוהב אותי" לחשתי לעצמי.

הלכתי עם סימון לאחוזה, עדיין בכיתי, והרבה.

לא יכולתי להאמין שהנער השחצן שלי מת.

נ.מ מתאו

כהמשכתי לצנוח, הייתי די בטוח שאני מת.

שמעתי את הצרחה של לונה מהדהדת בתהום, כאב לי לשמוע אותה צורחת את שמי, בלי שאוכל לענות לה.

מצאתי שער זהוב מתערבל שזהר בלבן, שמעתי דרכו את קולה של לונה שלי, היא מלמלה את שמי שוב ושוב, היא שאלה אותי למה עזבתי אותה, למה היא לא הקשיבה לי ודברים כאלה.

רציתי כל כך לפגוש את לונה, לחבק ולנשק אותה.

עברתי בשער והגעתי ל...

**************************

מותחת אתכם קצת חוחו ^0^

אל תדאגו אנשימים, אני לא אהרוג את מתאו.

או שאולי כן 😏

בכל מקרה, ממשיכה ב-3 תגובות ו-3 מנויים.

לאביו!


הירשם לאתר כדי להגיב

5 תגובות
שמאלה
נשבעת שאני בוכה עכשיו
עודכן לפני 42 ימים
שמאלה
יש פרק חדשדש!
עודכן לפני 68 ימים
סוי מיטב בר - כתיבה זה אהבה|לוטאו בדם!♡
תודה רבה💖 ואל תדאגי. מטאו ימות רק לקצת. וספויילר קטן: הוא הולך לחזור לחיים בצורה הכי רומנטית שיכולה להיות😏
עודכן לפני 72 ימים
יול סיפורים בע"מ
אהההה!!!! ספר מושלם רעיון מדהיםםםם ברור לך שאם ראת הורגת את מתאו אני מורידה מנוי רק אומרת...
עודכן לפני 73 ימים
שמאלה
אווווו מטאו מאוההההב
עודכן לפני 79 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני ארצח את בר.
נשאלה לפני 2 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 10 תשובות)

פתחתי ספר על ברטאו
נשאלה לפני 12 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
~יחידת המתאבדים: הדור הבא~[מ.ת] תקציר: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ מקובלים משתנים ~ספר דמויות~ תקציר: תגלו לבד פרות
- פרסומת -

פנימיית בנות תקציר: אתן בוחרות את השמות, הגילאים והאופי של הדמויות (חוץ משל הדמות שלי XD) אז קיצר תהנווו חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. זיכרון ישן תקציר: שתי ילדות, שתי עולמות וזיכרון ישן מפעם שיכול לשנות הכל! רוצים לדעת מה קרה? תקראו ותגלו! פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! עבודה בעיניים תקציר: . כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כד הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזהרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!