התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
183 קוראים


אי אפשר לסלוח - הפרק הראשון
קיה | פורסם לפני 3 חודשים
  


"הוא מאיים למותנו שמעון, מה אתה לא מבין?!" היא הייתה בהיסטריה רצינית, לא מדובר בקריסת החברה המפורסמת לאלקטרוניקה, כפי שנכתב במכתב. הם קוראים את מה שנמצא מאחורי השורות, מוות!

שתי התאומות אחזו היטב אחת בשנייה מאחורי הדלת, אימא בהיסטריה זהו מעמד מפחיד. אבא המשיך להסביר שאם יתקשר למשטרה-הם ישחדו אותם. וכל דרך להינצל מידו הגדולה של סטפן הלכה ואיננה.

רבקה הלחוצה חטפה מבעלה את המכתב, המשיכה לעיין בו שוב ושוב, "הנה" אומרת בעיניים פעורות "כתוב שאנחנו יכולים לתת את אחד מילדנו, במקום החברה הגדולה שלך" 

"את צוחקת?!" הוא נזעק, אשתו עוזבת את שפיותה אט אט, "החברה בשבילך חשובה יותר מהילדים שלנו? תמכרי אותם בשביל כסף?!" 

כן, הוא יודע הרבה יותר טוב ממנה שהבעיה אינה בכסף, הבעיה שההסכם אומר שהם יקבלו את החברה לאחר שהוא יואשם ברצח.

כולם יקללו אותו, יפנו ממנו גב, אותו שמעון קאהן אותו כולם ידעו כאמין וטוב לב, חסיד וירא שמיים מוצלח, אותו אדם הדר פנים והגון, רוצח!

הוא יירקב בבית הכלא, משפחתו תספוג עלבונות לאין סוף, הם לא ידעו לאן ללכת וכי כל העולם כבר יודע על העוון הנורא אותו עשה. המונים יעזבו את הדת, תקוותם תיכבה. והחברה המוצלחת לאלקטרוניקה אשר ידועה באמינותה ויהדותה, בטובה ואורה, הכל שקר.

יום יבוא ואשתו תתלה באחד מעצי היער, ילדיו יזרקו ברחובות, והוא, כאשר ישתחרר, יישאר ללא יד תומכת, יישאר ללא משפחה, רק שאריות צנומות ומבוזות.

אבל לא.

הוא לא רוצה.


יש להם שלושה אפשרויות: 

הוא יואשם ברצח והחברה שלו תינתן לרשעים אבלים אלו.

כול המשפחה תיהרג.

 לתת את אחד מהילדים לידיהם.

הצעה אחת יותר גרועה מהשנייה!

"שיינדל" קוראת האם לפתע "היא גם ככה לא הבת הביולוגית שלנו" 

ומאחורי הדלת, מכסה פערלה את אוזניה של שיינדל בתקווה שלא תשמע

"זה אי אפשרי רבקה" ממשיך האב להגן על השפיות וההגינות "הירגעי" הוא תופס בכתפיה, מושיב על הספה, "הכל יסתדר, בעזרת ה´ הכל יהיה בסדר"


יום לאחר מכן, פערלה משחדת את אחד מאנשיו של סטפן (זה ששלח את המכתב) שיגיע לביתם ויאיים עליה באקדחו, עקב כך, מחליפה האם את בתה יקירתה בתאומתה הלא ביולוגית, שיינדל.

וכך נמסרת שיינדל בת העשר לידי סטפן והמפיה שלו-´מן´.

- - -

הרבה חשבתי האם לכתוב כאן ספר המדבר על חזרה בתשובה ויהדות, לבסוף החלטתי לכתוב אז מקווה שתאהבו.

הספר מדבר על נערה בת שש עשרה אשר מנסה לברוח מהמפיה ´מן´. היא מכירה את מייק, בנו של ראש המפיה, ויחד עם עוד כמה נערים הם מנסים לנצח את שאר אחיו הבכורים של מייק. לשיינדל יש כשרון מיוחד שעזר לה להתקרב אל מייק ובכלל לשרוד במפיה ובעולם הפשע בו טבעה, והוא-שקר. היא יודעת לשקר. 

---

במקביל, מסופר על ימים שלווים ומעניינים בתיכון דתי לבנות, בו לומדת פערלה, (שבגללה נמצאת שיינדל במפיה)  

---

יום אחד, שני העולמות מתנגשים...

הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
אמוגי
אהבתי! תמשיכי!
עודכן לפני 81 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני ארצח את בר.
נשאלה לפני 2 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 10 תשובות)

פתחתי ספר על ברטאו
נשאלה לפני 12 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
לא אני תקציר: הבעיה הכי גדולה שלי, זאת החברה. החברה, שאי פעם הייתה לי כאחות ורע לכל דבר ועניין. אותה חברה חמודה ומושלמת אליה התחברתי. עד שיום אחד... צעד ולפתע שקט תקציר: בחיי, כולם עוזבים, כולם מתים, מתי שהוא, כולם נעלמים משדה הראיה שלי. ויום אחד, גם הזיכרון עזב אותי, והלך לו לארץ רחוקה. היה זה בפסיעה האחרונה, מאז, שחכתי הכל
- פרסומת -

חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. זיכרון ישן תקציר: שתי ילדות, שתי עולמות וזיכרון ישן מפעם שיכול לשנות הכל! רוצים לדעת מה קרה? תקראו ותגלו! פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! עבודה בעיניים תקציר: . כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כד הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזהרוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!