התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
88 קוראים


אי אפשר לסלוח - הפרק הראשון
קיה | פורסם לפני 44 ימים
  


"הוא מאיים למותנו שמעון, מה אתה לא מבין?!" היא הייתה בהיסטריה רצינית, לא מדובר בקריסת החברה המפורסמת לאלקטרוניקה, כפי שנכתב במכתב. הם קוראים את מה שנמצא מאחורי השורות, מוות!

שתי התאומות אחזו היטב אחת בשנייה מאחורי הדלת, אימא בהיסטריה זהו מעמד מפחיד. אבא המשיך להסביר שאם יתקשר למשטרה-הם ישחדו אותם. וכל דרך להינצל מידו הגדולה של סטפן הלכה ואיננה.

רבקה הלחוצה חטפה מבעלה את המכתב, המשיכה לעיין בו שוב ושוב, "הנה" אומרת בעיניים פעורות "כתוב שאנחנו יכולים לתת את אחד מילדנו, במקום החברה הגדולה שלך" 

"את צוחקת?!" הוא נזעק, אשתו עוזבת את שפיותה אט אט, "החברה בשבילך חשובה יותר מהילדים שלנו? תמכרי אותם בשביל כסף?!" 

כן, הוא יודע הרבה יותר טוב ממנה שהבעיה אינה בכסף, הבעיה שההסכם אומר שהם יקבלו את החברה לאחר שהוא יואשם ברצח.

כולם יקללו אותו, יפנו ממנו גב, אותו שמעון קאהן אותו כולם ידעו כאמין וטוב לב, חסיד וירא שמיים מוצלח, אותו אדם הדר פנים והגון, רוצח!

הוא יירקב בבית הכלא, משפחתו תספוג עלבונות לאין סוף, הם לא ידעו לאן ללכת וכי כל העולם כבר יודע על העוון הנורא אותו עשה. המונים יעזבו את הדת, תקוותם תיכבה. והחברה המוצלחת לאלקטרוניקה אשר ידועה באמינותה ויהדותה, בטובה ואורה, הכל שקר.

יום יבוא ואשתו תתלה באחד מעצי היער, ילדיו יזרקו ברחובות, והוא, כאשר ישתחרר, יישאר ללא יד תומכת, יישאר ללא משפחה, רק שאריות צנומות ומבוזות.

אבל לא.

הוא לא רוצה.


יש להם שלושה אפשרויות: 

הוא יואשם ברצח והחברה שלו תינתן לרשעים אבלים אלו.

כול המשפחה תיהרג.

 לתת את אחד מהילדים לידיהם.

הצעה אחת יותר גרועה מהשנייה!

"שיינדל" קוראת האם לפתע "היא גם ככה לא הבת הביולוגית שלנו" 

ומאחורי הדלת, מכסה פערלה את אוזניה של שיינדל בתקווה שלא תשמע

"זה אי אפשרי רבקה" ממשיך האב להגן על השפיות וההגינות "הירגעי" הוא תופס בכתפיה, מושיב על הספה, "הכל יסתדר, בעזרת ה´ הכל יהיה בסדר"


יום לאחר מכן, פערלה משחדת את אחד מאנשיו של סטפן (זה ששלח את המכתב) שיגיע לביתם ויאיים עליה באקדחו, עקב כך, מחליפה האם את בתה יקירתה בתאומתה הלא ביולוגית, שיינדל.

וכך נמסרת שיינדל בת העשר לידי סטפן והמפיה שלו-´מן´.

- - -

הרבה חשבתי האם לכתוב כאן ספר המדבר על חזרה בתשובה ויהדות, לבסוף החלטתי לכתוב אז מקווה שתאהבו.

הספר מדבר על נערה בת שש עשרה אשר מנסה לברוח מהמפיה ´מן´. היא מכירה את מייק, בנו של ראש המפיה, ויחד עם עוד כמה נערים הם מנסים לנצח את שאר אחיו הבכורים של מייק. לשיינדל יש כשרון מיוחד שעזר לה להתקרב אל מייק ובכלל לשרוד במפיה ובעולם הפשע בו טבעה, והוא-שקר. היא יודעת לשקר. 

---

במקביל, מסופר על ימים שלווים ומעניינים בתיכון דתי לבנות, בו לומדת פערלה, (שבגללה נמצאת שיינדל במפיה)  

---

יום אחד, שני העולמות מתנגשים...

הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
אמוגי
אהבתי! תמשיכי!
עודכן לפני 21 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

משחק תפקידים~ פנימייה (המשך)
נשאלה לפני 15 ימים ע"י 🌪 (כרגע יש 354 תשובות)

יש פה 14 מחוברים, עוד מעט בעיר הציורים יהיו יותר מחוברים מפה
נשאלה לפני 2 שעות ע"י Good life (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
לא אני תקציר: הבעיה הכי גדולה שלי, זאת החברה. החברה, שאי פעם הייתה לי כאחות ורע לכל דבר ועניין. אותה חברה חמודה ומושלמת אליה התחברתי. עד שיום אחד... צעד ולפתע שקט תקציר: בחיי, כולם עוזבים, כולם מתים, מתי שהוא, כולם נעלמים משדה הראיה שלי. ויום אחד, גם הזיכרון עזב אותי, והלך לו לארץ רחוקה. היה זה בפסיעה האחרונה, מאז, שחכתי הכל
- פרסומת -

עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר ואז היא נכנסה תקציר: ילד פופולרי בכיתתו מתאהב בילדה הפחות פופולרית והעלילה מסתבכת המק(ו)בלת והחנונית תקציר: יש ילדה חדשה בתיכון וכל הבנים ישר מתאהבים בה גם מלך הכיתה, ולכן מלכת הכיתה לא רוצה שהיא תגנוב לה את מלך הכיתה והיא הופכת אותה לחנונית, והילדה נהית מלכת החנוניות. הן מנסות להפיל את מלכת הכיתה מהשלטון כך שהילדה החדשה תהיה מלכת הכיתה החדשה. ואז הילדה החדשה ו עידן חדש, נבואה חדשה תקציר: פאנפיק לגורלו של אפולו השלישי כי נמאס לי לחכות לרביעי! וקרדיט למשתמשת ´רייצ´ל ´ על הרעיון הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Sailorin Town ספר1: זודיאק 2.0 תקציר: סיפורה של היילו בלק,ילדה עם אנטיליגנציה מפותחת לעומת רוב ´´חבריה´´ (עם אפשר לקרוא להם חברים)לכיתה,מפצחת פשעים ותעלומות בעיירת הרפאים המרוחקת בבריטניה,בעזרת ידידה,תומאס. עיתון עיר הספרים תקציר: עיתון עיר הספרים ימי שישי בערב יומנה של אנבת´ תקציר: בפנים:) העבר שלי תקציר: לקלרה יש חיים שהיא נורא רוצה להחליף. אמא שתיינית ומכה את קלרה לעיתים קרובות. עד שמגיעה יום אחד ששנה לקלרה את כל החיים תאונה. *מוקפא* תקציר: אתם תסתכלו כבר (-: מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! ממלכה אחרת מ.ת.א תקציר: סודות ורק סודות אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי....רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!