התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
219 קוראים


אי אפשר לסלוח - הפרק הראשון
קיה | פורסם לפני 5 חודשים
  


"הוא מאיים למותנו שמעון, מה אתה לא מבין?!" היא הייתה בהיסטריה רצינית, לא מדובר בקריסת החברה המפורסמת לאלקטרוניקה, כפי שנכתב במכתב. הם קוראים את מה שנמצא מאחורי השורות, מוות!

שתי התאומות אחזו היטב אחת בשנייה מאחורי הדלת, אימא בהיסטריה זהו מעמד מפחיד. אבא המשיך להסביר שאם יתקשר למשטרה-הם ישחדו אותם. וכל דרך להינצל מידו הגדולה של סטפן הלכה ואיננה.

רבקה הלחוצה חטפה מבעלה את המכתב, המשיכה לעיין בו שוב ושוב, "הנה" אומרת בעיניים פעורות "כתוב שאנחנו יכולים לתת את אחד מילדנו, במקום החברה הגדולה שלך" 

"את צוחקת?!" הוא נזעק, אשתו עוזבת את שפיותה אט אט, "החברה בשבילך חשובה יותר מהילדים שלנו? תמכרי אותם בשביל כסף?!" 

כן, הוא יודע הרבה יותר טוב ממנה שהבעיה אינה בכסף, הבעיה שההסכם אומר שהם יקבלו את החברה לאחר שהוא יואשם ברצח.

כולם יקללו אותו, יפנו ממנו גב, אותו שמעון קאהן אותו כולם ידעו כאמין וטוב לב, חסיד וירא שמיים מוצלח, אותו אדם הדר פנים והגון, רוצח!

הוא יירקב בבית הכלא, משפחתו תספוג עלבונות לאין סוף, הם לא ידעו לאן ללכת וכי כל העולם כבר יודע על העוון הנורא אותו עשה. המונים יעזבו את הדת, תקוותם תיכבה. והחברה המוצלחת לאלקטרוניקה אשר ידועה באמינותה ויהדותה, בטובה ואורה, הכל שקר.

יום יבוא ואשתו תתלה באחד מעצי היער, ילדיו יזרקו ברחובות, והוא, כאשר ישתחרר, יישאר ללא יד תומכת, יישאר ללא משפחה, רק שאריות צנומות ומבוזות.

אבל לא.

הוא לא רוצה.


יש להם שלושה אפשרויות: 

הוא יואשם ברצח והחברה שלו תינתן לרשעים אבלים אלו.

כול המשפחה תיהרג.

 לתת את אחד מהילדים לידיהם.

הצעה אחת יותר גרועה מהשנייה!

"שיינדל" קוראת האם לפתע "היא גם ככה לא הבת הביולוגית שלנו" 

ומאחורי הדלת, מכסה פערלה את אוזניה של שיינדל בתקווה שלא תשמע

"זה אי אפשרי רבקה" ממשיך האב להגן על השפיות וההגינות "הירגעי" הוא תופס בכתפיה, מושיב על הספה, "הכל יסתדר, בעזרת ה´ הכל יהיה בסדר"


יום לאחר מכן, פערלה משחדת את אחד מאנשיו של סטפן (זה ששלח את המכתב) שיגיע לביתם ויאיים עליה באקדחו, עקב כך, מחליפה האם את בתה יקירתה בתאומתה הלא ביולוגית, שיינדל.

וכך נמסרת שיינדל בת העשר לידי סטפן והמפיה שלו-´מן´.

- - -

הרבה חשבתי האם לכתוב כאן ספר המדבר על חזרה בתשובה ויהדות, לבסוף החלטתי לכתוב אז מקווה שתאהבו.

הספר מדבר על נערה בת שש עשרה אשר מנסה לברוח מהמפיה ´מן´. היא מכירה את מייק, בנו של ראש המפיה, ויחד עם עוד כמה נערים הם מנסים לנצח את שאר אחיו הבכורים של מייק. לשיינדל יש כשרון מיוחד שעזר לה להתקרב אל מייק ובכלל לשרוד במפיה ובעולם הפשע בו טבעה, והוא-שקר. היא יודעת לשקר. 

---

במקביל, מסופר על ימים שלווים ומעניינים בתיכון דתי לבנות, בו לומדת פערלה, (שבגללה נמצאת שיינדל במפיה)  

---

יום אחד, שני העולמות מתנגשים...

הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
אמוגי
אהבתי! תמשיכי!
עודכן לפני 146 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

קראתם כבר את הפרק הראשון של קרוב הביתה???
נשאלה לפני 18 שעות ע"י yuvalush.abramovich@gmail.com (כרגע יש תשובה אחת)

יש לך רעיון לפאנפיק,לספר שהוא מבוסס על משחק/משהו מסוים
נשאלה לפני 2 ימים ע"י S4(?) (כרגע יש 4 תשובות)


סיפורים נוספים
צעד ולפתע שקט תקציר: בחיי, כולם עוזבים, כולם מתים, מתי שהוא, כולם נעלמים משדה הראיה שלי. ויום אחד, גם הזיכרון עזב אותי, והלך לו לארץ רחוקה. היה זה בפסיעה האחרונה, מאז, שחכתי הכל כשאבא יבוא תקציר: אביה של רייזי מדען המתמקד בכלי נשק שמוסר בחשאי לכל מני ארגוני טרור ומאפיות. באחת הרדיפות אחריו נאלץ להשאיר את בתו ומשנתגלתה הביאו אותה לאמה שבאותו זמן כבר היה לה בעל חדש ובת קטנה ממנה בשנתיים. כיום רייזי בת 16 ולעולם לא מורידה את הכפפה מידה השמאלית, בגלל
- פרסומת -

לא אני תקציר: הבעיה הכי גדולה שלי, זאת החברה. החברה, שאי פעם הייתה לי כאחות ורע לכל דבר ועניין. אותה חברה חמודה ומושלמת אליה התחברתי. עד שיום אחד... יקום מקביל תקציר: היי אנחנו חבורה חמש ילדים שניי בנים ושלוש בנות והחיים שלנו התהפכו כמו כולם לא האמנו ביקום מקביל אבל הדברים שנראים כמו פנטזיה הם הדברים הכי מציאותיים ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה תשאלו את סולאנגלו תקציר: מי לא רוצה לשאול את סולאנגלו חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... המופלאה הרפתקאות ליידי באג עונה 2 תקציר: בספר זה אני אמציא עוד פרקים למופלאה הרפתקאות ליידי באג והוסיף דמויות שבאמת יהיו בעונה שתיים תבחרו מי אתם תקציר: כל אחד נרשם עם דמות משלו, ויוצר לעצמו סיפור רקע, יוסבר פה פורשת || הפעם לתמיד || A.H אודרי בלקווד תקציר: ... הרפתקאות המופלאה - ליידי באג♥ תקציר: בסיפור זה אספר על הרפתקאות המופלאה (ליידי באג) - אל תדאגו הסיפור לא יהיה מהעלילה של הסדרה אבל אשתמש בדמויות הסדרה :) *אמשיך את התקציר בהמשך* פרויקט מצילים את העיר! תקציר: אני ממש חייבת אנשים מהרשתות החברתיות אינסטגרם יוטיוב פייסבוק גוגל פלוס! וונשוטים תקציר: וונשוטטים הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד)רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!