התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
115 קוראים


הלילה של מחר | greedy books - הפרק הראשון
Greeny | פורסם לפני 47 ימים
  


.. אני לא מרגישה כלום. אני רק שוקעת במחשבות על גארט ועל טומאס. אני תוהה, מה יהיה איתנו והחלומות המופרעים שלנו.

"אמי? אמי!" קולות מהדהדים לי בראש.

"הא?- אה! סליחה גברת. סאמר.." מלמלתי. כל הכיתה צוחקת וכשניה נרגעים ומסתובבים. כל הכבוד, עשיתי את זה עוד פעם! נרדמתי בשיעור.. זאת הפעם השלישית השבוע.. היא תתקשר להורים שלי וידברו איתי בחדר של המנ-

"פססט, אמי." לוחש לי קול מוכר. אני מסתובבת לראות מי זה, וזה גארט כמובן. הוא תמיד מוצא דרך לדבר אלי באמצע השיעור והמורה אף פעם לא תופסת אותו. "מה, גארט?" אני לוחשת בחזרה. "שמעת מה קרה עם דינה?" הוא שואל. "לא אכפת לי.."

"נוו! תני לי לספר לפחות." הוא מתחנן. הוא כל הזמן שולף את הפרצוף ה"חמוד" הזה. טוב, הוא חושב שהוא חמוד. אני חושבת שהוא מזוויע. "נו, מה?" אני שואלת. "טוב תקשיבי, אז דינה נפרדה אתמול מחבר שלה והיום היא אשכרה הר-"

"אוקיי, זה מספיק! אמי וגארט, ריתוק!" קטעה אותנו גברת סאמר. ארגג, ריתוק, באמת!

-- בסוף היום, כמה דקות לפני שהריתוק נגמר. --

.. שיעורי בית, שיעורי בית. למה אתם כל כך מעצבנים. בשלב הזה אני פשוט שקעתי בקריאה. לפתע אני שמה לב שגארט מביט בי, כנראה לכמה זמן. "אממ גארט, הכל טוב?" אני שואלת. אוי, יצאתי תמימה כל כך. "מה? אני בסדר למה?" הוא עונה. אוי, גארט. אתה מקרה אבוד. השעון מצלצל לפתע. המורה דמונס שקעה יותר מדי בספרי הרומנטיקה הזולים שלה. "הא, אה! סליחה, ילדים. אתם משוחררים ללכת הביתה." היא אמרה פתאום. אני קמתי מהכיסא, לקחתי את התיק והתכוננתי ללכת הביתה. כולם יצאו מהכיתה חוץ ממני, גארט והמורה. "גארט? אתה בא?" שאלתי. הוא הביט בחלון לכמה דקות. אני וגארט שכנים קרובים אז כל יום אנחנו הולכים הביתה ביחד. גארט הנהן והרים תיק. "רגע, גארט. אני צריכה שתישאר, אני צריכה לדבר איתך על משהו." אמרה המורה דמונס. גארס הסתכל עליי ומשך כתפיים. "תחכי לי בשער, אני תכף בא."


--


"סוף-סוף, גארט! מה לקח לך כל כך הרבה זמן?" שאלתי. אני מאחרת, אמא אמרה לחזור הביתה בחמד לפחות. עכשיו שש. "אה, היא סתם דיברה איתי על הציונים שלי." הוא אמר בטון של חוסר אכפתיות. "נו, מה לגביהם?" שאלתי. "אה.. שאני ארד כיתה אם לא אקבל 60 בחשבון ובשפה.." הוא אמר. הקול שלו נצרב רק מלהגיד את זה. "באסה.." אמרתי. אני לא יכולה להגיד כלום כדי לנחם אותו, כי אני מקבלת בסביבות 80 ל90 בחשבון-שפה.


--


אנחנו נכנסים לשכונה שלי. "טוב, ביי גארט." אמרתי. "ביי." הוא החזיר.

המשכתי לצעוד לבית שלי. 

.. אני מנסה לזהות מישהו. הוא נראה כמו טומאס. הוא גבוה ויש לו עיניים בלונדיניות וחולצה ירוקה. אני הולכת לכיוונו, זה כן טומאס! טומאס ואני חברים טובים מאוד, ואפשר להגיד שיש לי קצת רגשות כלפיו..

אני צועקת לו "היי!" חלש. אהמ.. הוא מתקרב אלי.. אוקיי. תהיי מגניבה, אמי. כל פעם שטומאס בסביבה לפעמים אני קצת מגמגמת.. "אמי?" הוא קורא. "מ-מה, טומאס?" שאלתי. האוזניים שלי מתחממות, אוי לא- אני מסמיקה..


--


מקווה שנהניתם! בפרק הבא יהיה דרמה~~ XD

בבקשה תרשמו כמנוי, אני הולכת להיות פעילה מאוד בשבוע הזה ואני מקווה מאוד להוציא לפחות כמה פרקים (:

אני ממשיכה ב3 מנויים ^_^


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
🆆
זה חמוד בבקשה המשך!!
עודכן לפני 37 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

משחק תפקידים~ פנימייה (המשך)
נשאלה לפני 15 ימים ע"י 🌪 (כרגע יש 354 תשובות)

יש פה 14 מחוברים, עוד מעט בעיר הציורים יהיו יותר מחוברים מפה
נשאלה לפני שעה ע"י Good life (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר
- פרסומת -

ואז היא נכנסה תקציר: ילד פופולרי בכיתתו מתאהב בילדה הפחות פופולרית והעלילה מסתבכת המק(ו)בלת והחנונית תקציר: יש ילדה חדשה בתיכון וכל הבנים ישר מתאהבים בה גם מלך הכיתה, ולכן מלכת הכיתה לא רוצה שהיא תגנוב לה את מלך הכיתה והיא הופכת אותה לחנונית, והילדה נהית מלכת החנוניות. הן מנסות להפיל את מלכת הכיתה מהשלטון כך שהילדה החדשה תהיה מלכת הכיתה החדשה. ואז הילדה החדשה ו עידן חדש, נבואה חדשה תקציר: פאנפיק לגורלו של אפולו השלישי כי נמאס לי לחכות לרביעי! וקרדיט למשתמשת ´רייצ´ל ´ על הרעיון הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Sailorin Town ספר1: זודיאק 2.0 תקציר: סיפורה של היילו בלק,ילדה עם אנטיליגנציה מפותחת לעומת רוב ´´חבריה´´ (עם אפשר לקרוא להם חברים)לכיתה,מפצחת פשעים ותעלומות בעיירת הרפאים המרוחקת בבריטניה,בעזרת ידידה,תומאס. עיתון עיר הספרים תקציר: עיתון עיר הספרים ימי שישי בערב יומנה של אנבת´ תקציר: בפנים:) העבר שלי תקציר: לקלרה יש חיים שהיא נורא רוצה להחליף. אמא שתיינית ומכה את קלרה לעיתים קרובות. עד שמגיעה יום אחד ששנה לקלרה את כל החיים תאונה. *מוקפא* תקציר: אתם תסתכלו כבר (-: מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! ממלכה אחרת מ.ת.א תקציר: סודות ורק סודות אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי....רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!