התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
217 קוראים


הלילה של מחר | greedy books - הפרק הראשון
Greeny | פורסם לפני 3 חודשים
  


.. אני לא מרגישה כלום. אני רק שוקעת במחשבות על גארט ועל טומאס. אני תוהה, מה יהיה איתנו והחלומות המופרעים שלנו.

"אמי? אמי!" קולות מהדהדים לי בראש.

"הא?- אה! סליחה גברת. סאמר.." מלמלתי. כל הכיתה צוחקת וכשניה נרגעים ומסתובבים. כל הכבוד, עשיתי את זה עוד פעם! נרדמתי בשיעור.. זאת הפעם השלישית השבוע.. היא תתקשר להורים שלי וידברו איתי בחדר של המנ-

"פססט, אמי." לוחש לי קול מוכר. אני מסתובבת לראות מי זה, וזה גארט כמובן. הוא תמיד מוצא דרך לדבר אלי באמצע השיעור והמורה אף פעם לא תופסת אותו. "מה, גארט?" אני לוחשת בחזרה. "שמעת מה קרה עם דינה?" הוא שואל. "לא אכפת לי.."

"נוו! תני לי לספר לפחות." הוא מתחנן. הוא כל הזמן שולף את הפרצוף ה"חמוד" הזה. טוב, הוא חושב שהוא חמוד. אני חושבת שהוא מזוויע. "נו, מה?" אני שואלת. "טוב תקשיבי, אז דינה נפרדה אתמול מחבר שלה והיום היא אשכרה הר-"

"אוקיי, זה מספיק! אמי וגארט, ריתוק!" קטעה אותנו גברת סאמר. ארגג, ריתוק, באמת!

-- בסוף היום, כמה דקות לפני שהריתוק נגמר. --

.. שיעורי בית, שיעורי בית. למה אתם כל כך מעצבנים. בשלב הזה אני פשוט שקעתי בקריאה. לפתע אני שמה לב שגארט מביט בי, כנראה לכמה זמן. "אממ גארט, הכל טוב?" אני שואלת. אוי, יצאתי תמימה כל כך. "מה? אני בסדר למה?" הוא עונה. אוי, גארט. אתה מקרה אבוד. השעון מצלצל לפתע. המורה דמונס שקעה יותר מדי בספרי הרומנטיקה הזולים שלה. "הא, אה! סליחה, ילדים. אתם משוחררים ללכת הביתה." היא אמרה פתאום. אני קמתי מהכיסא, לקחתי את התיק והתכוננתי ללכת הביתה. כולם יצאו מהכיתה חוץ ממני, גארט והמורה. "גארט? אתה בא?" שאלתי. הוא הביט בחלון לכמה דקות. אני וגארט שכנים קרובים אז כל יום אנחנו הולכים הביתה ביחד. גארט הנהן והרים תיק. "רגע, גארט. אני צריכה שתישאר, אני צריכה לדבר איתך על משהו." אמרה המורה דמונס. גארס הסתכל עליי ומשך כתפיים. "תחכי לי בשער, אני תכף בא."


--


"סוף-סוף, גארט! מה לקח לך כל כך הרבה זמן?" שאלתי. אני מאחרת, אמא אמרה לחזור הביתה בחמד לפחות. עכשיו שש. "אה, היא סתם דיברה איתי על הציונים שלי." הוא אמר בטון של חוסר אכפתיות. "נו, מה לגביהם?" שאלתי. "אה.. שאני ארד כיתה אם לא אקבל 60 בחשבון ובשפה.." הוא אמר. הקול שלו נצרב רק מלהגיד את זה. "באסה.." אמרתי. אני לא יכולה להגיד כלום כדי לנחם אותו, כי אני מקבלת בסביבות 80 ל90 בחשבון-שפה.


--


אנחנו נכנסים לשכונה שלי. "טוב, ביי גארט." אמרתי. "ביי." הוא החזיר.

המשכתי לצעוד לבית שלי. 

.. אני מנסה לזהות מישהו. הוא נראה כמו טומאס. הוא גבוה ויש לו עיניים בלונדיניות וחולצה ירוקה. אני הולכת לכיוונו, זה כן טומאס! טומאס ואני חברים טובים מאוד, ואפשר להגיד שיש לי קצת רגשות כלפיו..

אני צועקת לו "היי!" חלש. אהמ.. הוא מתקרב אלי.. אוקיי. תהיי מגניבה, אמי. כל פעם שטומאס בסביבה לפעמים אני קצת מגמגמת.. "אמי?" הוא קורא. "מ-מה, טומאס?" שאלתי. האוזניים שלי מתחממות, אוי לא- אני מסמיקה..


--


מקווה שנהניתם! בפרק הבא יהיה דרמה~~ XD

בבקשה תרשמו כמנוי, אני הולכת להיות פעילה מאוד בשבוע הזה ואני מקווה מאוד להוציא לפחות כמה פרקים (:

אני ממשיכה ב3 מנויים ^_^


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
🆆
זה חמוד בבקשה המשך!!
עודכן לפני 96 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני ארצח את בר.
נשאלה לפני 2 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 10 תשובות)

פתחתי ספר על ברטאו
נשאלה לפני 12 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק.
- פרסומת -

תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. זיכרון ישן תקציר: שתי ילדות, שתי עולמות וזיכרון ישן מפעם שיכול לשנות הכל! רוצים לדעת מה קרה? תקראו ותגלו! פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! עבודה בעיניים תקציר: . כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כד הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזהרוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!