התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
336 קוראים


חדר 347 (פאנפיק על ברנדון יורי וריאן רוס) - הפרק הראשון
uwu | פורסם לפני 3 חודשים
  


פרולוג:

”סליחה? את יודעת במקרה באיזה חדר ג‘ורג‘ רוס מתאשפז כרגע?” שאל ריאן את האישה בדלפק בית החולים. האישה מיד השפילה את מבטה למחשב ולאחר ממש שתי לחיצות, ענתה. ״חדר 347״. ריאן הודה לה והלך משם אל מסדרון החדרים 301-387. לאחר כמה צעדים הוא מגיע לדלת חדר 347. הוא מסתכל דרך חלון הזכוכית על הדלת והוא רואה מספר רופאים בפנים. הוא לא בטוח אם הוא יכול להכנס אז הוא דופק בדלת. ״שלום, אממ, אני ריאן. אני יכול... אממ... להכנס? באתי לבקר את אבא שלי״ שאל מחוץ לחדר. ״ג׳ורג׳ צריך להועבר לחדר הניתוחים כרגע. מצטערים. תוכל לבוא לבקר מאוחר יותר״ אמר אחד הרופאים מבעד לדלת. ״אה. אוקיי. תודה״ נאנח בעודו מתיישב על כיסא ליד החדר, צופה ברופאים מפנים את גופו חסר ההכרה של אביו לחדר הניתוחים. דמעה זלגה במורד לחיו. ואחריה עוד אחת. ואחריה עוד אחת. עד שהגיע למצב שהיה צריך לקבור את ראשו בכפות ידיו. ריאן שונא שרואים אותו בוכה. בזמן שהוא מנסה להתעשת על עצמו, לפתע שם לב שמישהו התיישב לידו. הוא מיד ניסה מהר יותר להפסיק את הדמעות מלצאת מעיניו אך נכשל נחרצות. ״היי, אממ, אתה.. בסדר?״ שאל אותו מי שהמתין לידו. ריאן נאנח. ״כן, תודה״ ענה. ״אתה בטוח?״ השיב זה. ריאן הנהן ועבר מקום בגלגול עיניים. ״אאוץ׳״ גיחך האיש. ״היי, אני מצטער, אבל לא כל כך טוב לי עכשיו ואין לי סבלנות לכלום. מצטער אם העלבתי אותך או משהו״ עונה ריאן. ״זה בסדר, בן אדם. צחקתי איתך. אני יכול לעזור לך או משהו?״ שאל ומיד לאחר מכן הוסיף; ״אה, אגב, אני ברנדון. קצת שכחתי להציג את עצמי״. ריאן חייך חיוך קטן. ״ריאן״ השיב בקצרה. ״שם יפה. אז, ריאן, למה אתה כאן?״ שאל ברנדון. ריאן החל לגמגם והשפיל מבטו. ״וואו, זו הייתה שאלה ממש חסרת טקט. אני אבין אם לא תרצה לענות. סליחה, אני לא יודע מה חשבתי לעצ-״ פתח ברנדון אך ריאן צחקק קלות ועצר אותו; ״לא, זה בסדר. פשוט זה נושא קצת רגיש אצלי, כי זה כבר... הרבה שנים ככה וקשה לי מאד להתמודד עם זה״ אמר ריאן, תכף פורץ בבכי. 

המשך יבוא

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני ארצח את בר.
נשאלה לפני 2 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 10 תשובות)

פתחתי ספר על ברטאו
נשאלה לפני 12 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
טיוטה תקציר: טיוטה חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק.
- פרסומת -

תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. זיכרון ישן תקציר: שתי ילדות, שתי עולמות וזיכרון ישן מפעם שיכול לשנות הכל! רוצים לדעת מה קרה? תקראו ותגלו! פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! עבודה בעיניים תקציר: . כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כד הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזהרשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 - מצטער


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!