התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
166 קוראים


חדר 347 (פאנפיק על ברנדון יורי וריאן רוס) - הפרק הראשון
uwu | פורסם לפני 47 ימים
  


פרולוג:

”סליחה? את יודעת במקרה באיזה חדר ג‘ורג‘ רוס מתאשפז כרגע?” שאל ריאן את האישה בדלפק בית החולים. האישה מיד השפילה את מבטה למחשב ולאחר ממש שתי לחיצות, ענתה. ״חדר 347״. ריאן הודה לה והלך משם אל מסדרון החדרים 301-387. לאחר כמה צעדים הוא מגיע לדלת חדר 347. הוא מסתכל דרך חלון הזכוכית על הדלת והוא רואה מספר רופאים בפנים. הוא לא בטוח אם הוא יכול להכנס אז הוא דופק בדלת. ״שלום, אממ, אני ריאן. אני יכול... אממ... להכנס? באתי לבקר את אבא שלי״ שאל מחוץ לחדר. ״ג׳ורג׳ צריך להועבר לחדר הניתוחים כרגע. מצטערים. תוכל לבוא לבקר מאוחר יותר״ אמר אחד הרופאים מבעד לדלת. ״אה. אוקיי. תודה״ נאנח בעודו מתיישב על כיסא ליד החדר, צופה ברופאים מפנים את גופו חסר ההכרה של אביו לחדר הניתוחים. דמעה זלגה במורד לחיו. ואחריה עוד אחת. ואחריה עוד אחת. עד שהגיע למצב שהיה צריך לקבור את ראשו בכפות ידיו. ריאן שונא שרואים אותו בוכה. בזמן שהוא מנסה להתעשת על עצמו, לפתע שם לב שמישהו התיישב לידו. הוא מיד ניסה מהר יותר להפסיק את הדמעות מלצאת מעיניו אך נכשל נחרצות. ״היי, אממ, אתה.. בסדר?״ שאל אותו מי שהמתין לידו. ריאן נאנח. ״כן, תודה״ ענה. ״אתה בטוח?״ השיב זה. ריאן הנהן ועבר מקום בגלגול עיניים. ״אאוץ׳״ גיחך האיש. ״היי, אני מצטער, אבל לא כל כך טוב לי עכשיו ואין לי סבלנות לכלום. מצטער אם העלבתי אותך או משהו״ עונה ריאן. ״זה בסדר, בן אדם. צחקתי איתך. אני יכול לעזור לך או משהו?״ שאל ומיד לאחר מכן הוסיף; ״אה, אגב, אני ברנדון. קצת שכחתי להציג את עצמי״. ריאן חייך חיוך קטן. ״ריאן״ השיב בקצרה. ״שם יפה. אז, ריאן, למה אתה כאן?״ שאל ברנדון. ריאן החל לגמגם והשפיל מבטו. ״וואו, זו הייתה שאלה ממש חסרת טקט. אני אבין אם לא תרצה לענות. סליחה, אני לא יודע מה חשבתי לעצ-״ פתח ברנדון אך ריאן צחקק קלות ועצר אותו; ״לא, זה בסדר. פשוט זה נושא קצת רגיש אצלי, כי זה כבר... הרבה שנים ככה וקשה לי מאד להתמודד עם זה״ אמר ריאן, תכף פורץ בבכי. 

המשך יבוא

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

משחק תפקידים~ פנימייה (המשך)
נשאלה לפני 15 ימים ע"י 🌪 (כרגע יש 354 תשובות)

יש פה 14 מחוברים, עוד מעט בעיר הציורים יהיו יותר מחוברים מפה
נשאלה לפני שעה ע"י Good life (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
טיוטה תקציר: טיוטה פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת
- פרסומת -

ואז היא נכנסה תקציר: ילד פופולרי בכיתתו מתאהב בילדה הפחות פופולרית והעלילה מסתבכת המק(ו)בלת והחנונית תקציר: יש ילדה חדשה בתיכון וכל הבנים ישר מתאהבים בה גם מלך הכיתה, ולכן מלכת הכיתה לא רוצה שהיא תגנוב לה את מלך הכיתה והיא הופכת אותה לחנונית, והילדה נהית מלכת החנוניות. הן מנסות להפיל את מלכת הכיתה מהשלטון כך שהילדה החדשה תהיה מלכת הכיתה החדשה. ואז הילדה החדשה ו עידן חדש, נבואה חדשה תקציר: פאנפיק לגורלו של אפולו השלישי כי נמאס לי לחכות לרביעי! וקרדיט למשתמשת ´רייצ´ל ´ על הרעיון הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Sailorin Town ספר1: זודיאק 2.0 תקציר: סיפורה של היילו בלק,ילדה עם אנטיליגנציה מפותחת לעומת רוב ´´חבריה´´ (עם אפשר לקרוא להם חברים)לכיתה,מפצחת פשעים ותעלומות בעיירת הרפאים המרוחקת בבריטניה,בעזרת ידידה,תומאס. עיתון עיר הספרים תקציר: עיתון עיר הספרים ימי שישי בערב יומנה של אנבת´ תקציר: בפנים:) העבר שלי תקציר: לקלרה יש חיים שהיא נורא רוצה להחליף. אמא שתיינית ומכה את קלרה לעיתים קרובות. עד שמגיעה יום אחד ששנה לקלרה את כל החיים תאונה. *מוקפא* תקציר: אתם תסתכלו כבר (-: מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! ממלכה אחרת מ.ת.א תקציר: סודות ורק סודות אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי....רשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 - מצטער


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!