התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
270 קוראים


The sniper/הצלפית - הפרק הראשון
Anonymous user | פורסם לפני 6 חודשים
  


מכיוון שיש כנראה באג ואין לי אפשרות להעלות את הכריכה שעשיתי,הספר בלי כריכה בנתיים.

פרק 1:

אש בשדה קוצים


״מטרה נעה!״ צעק ׳דנג׳ר׳ לעבר הקבוצה הנעה,מאוחדים כמו להקה של ציפורים נודדות.

׳הוק׳ היה השני ליידי,שני הצלפים הטובים ביותר,החזקתי את הm-16 שלי עם המשתיק קול כבר מחובר ומהודק לקנה. מחכה לפקודה של ׳דנג׳ר׳ לירות.

מעולם לא פספסתי מטרה נעה,או לא נעה.

בורכתי בכישרון הזה מגיל קטן מאוד,כאשר שמועות מופצות לשילטונות לגבי ילדים ונוער שמתגלים בהם כשרונות חיוניים,הם מובלים ל׳מפקדה׳ למיון ולבירור מעמיק על כשרונם.

אני הגעתי לפה בגיל 9 אני חושבת,הייתי עם אבא שלי בשטח הקרב הנטוש שהיה קרוב אלינו מספיק בנסיעה של חצי שעה מהבית.

אני זוכרת שאבי היה תמיד תומך בי מאחור,ההדף תמיד היה מכה בי חזק באיזור הכתף והיה גורם לי למעוד מעט,אך לאחר מכן להתייצב.

לאחר ששמעו שהתברכתי בכישרון הזה,הגיעו ה׳לוקחים׳ ודיברו עם הוריי.

באותו היום הופרדתי מהכל,מהחברים,מההורים,מכל מה שהיתה דיאנה התמימה של גיל 9.כרגע אני בת 18,מועמדת לדרגת סמלת בגזרת הצלפים של ה׳מפקדה״.

אסור לנו לדבר בשמות האמיתיים שלנו,הצמידו לנו שמות קוד שאיתם נתקשר במכשיר הקשר שצמוד לנו לאוזן.

׳דנג׳ר׳ מאט את צעדיו כדי שיתאימו לשלי ונוגע בקצוות שערי האסוף בצמה ארוכה על גבי,צמה כל כך הדוקה וכל כך קשוחה שאפשר לחשוב שהיא צמודה לי לראש. למרות שבעצם היא דיי רופפת עכשיו, וניתן לראות שנעשו בשיערי הרבה התעסקויות שכוללות ענפים וחצץ.

״איך מישהי יפה כמוך צלפית,אני עדיין לא יודע.״ ׳דנג׳ר׳ בחן אותי,מכף רגל ועד המשתיק שלי בעיניו האפורות.

״זה שאני ׳יפה׳ לדעתך, לא גורם לי להיות גרועה בלהיות צלפית.״אמרתי,אך לא הסתכלתי עליו. הייתי שקועה במחשבות על המשימה שלנו,על הדרך הארוכה שעשינו עד עכשיו.

״טוב,בזה את צודקת.״ הוא מלמל,וחזר לקצב ריצתו הרגיל,תמיד בראש החץ שלנו. המנהיג.

מטרה נעה,שמאל,עכשיו ימינה. הוא מהיר ממה שחשבנו.

״לירות!״ ׳דאנג׳ר׳ פוקד,אני מכינה את הכוונת. מסתכלת בה לעומק ויורה,אחד מגלגלי המכונית של ברון הסמים מתפוצץ. הגלגל השני מייד אחריו ביידי ׳הוק׳,הרכב לא נע יותר.

חשבנו שהצלחנו לבלום אותם והתקרבנו לרכב.

ידעתי שאני צריכה לגשת עם ׳הוק׳ לבדוק נפגעים,למרות שבטוח שלא היה. זה חלק מהחוקים ב׳מפקדה׳,אסור להרוג .

רק במקרים חריגים היו פעמים שבהם צלפנו בהם והרגנו. זה היה בלי ברירה של ממש.

אני מתקרבת,בועטת בגלגל המפוצץ,ובוחנת את הנזק. אני שומעת רעש מהשיחים ומרימה את ידי אל ׳הוק׳ שיחדל במעשיו.

אני מקשיבה טוב לצלילים שמסביבי,רגליים גבריות מוחצות ענף טועה, הוא לא התכוון לכך בבירור. אני מסתובבת ומרימה את הרובה. 

״חשוף את עצמך והרם ידיים,זהו שטח אש.״ אני אומרת בקול סמכותי,מקבלת אישור לירות מ׳דאנג׳ר׳ רק שארגיש שהעיניין מתחיל להסתבך.

״חשוף את עצמך,ידיים מאחורי הראש וראש מושפל אל רגלייך,יש לך 5 קטנות לצאת משם.״ קראתי שוב.

השניות האלו היו מורטות עצבים,האוויר עמד והציפורים שתקו,עבר הזמן,אני יורה,אך מופתעת לראות את הכדור שלי מתפוצץ מקליע אחר,הקליע נוחת על הרצפה בקול קשקוש ואני מתחילה לפתוח באש,קליע אחד,שתיים,שלושה קליעים,אני מרגישה חבטה באיזור הכתף שלי וחום מתפשט מאיזור הכתף.

״ ׳דיה אדומה ׳ נפצעה! אני חוזר,׳דיה אדומה ׳נפצעה!״,שמעתי את ׳הוק׳ קורא שוב ושוב,הכאב היה חד ,כמעט בלתי נסבל,הנחתי לכאב ולעייפות להשפיע,וחושך ירד על עיניי.


הירשם לאתר כדי להגיב

5 תגובות
lucinda
עוד פרק פליז!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
עודכן לפני 164 ימים
lucinda
עוד פרק
עודכן לפני 189 ימים
Anonymous user
אי אפשר להוסיף כרגע כריכה ,אבל אשנה את הטקסט
עודכן לפני 195 ימים
ʀᴏsᴇ
הייתי ממליצה לך לעשות את הכתב רגיל, כמו שהוא נותן לך בברירת מחדל כשאת פותחת פרק חדש. קשה לקרוא ככה. ואם תוסיפי כריכה ותקציר זה גם יופיע לכולם בספרים החדשים ויכנסו לזה יותר :)
עודכן לפני 195 ימים
Absolutely Fucking God
משום מה זה מזכיר לי את "המשחק של אנדר"
עודכן לפני 196 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי , יש לי בעיה שאתר לא נותן לי לשים תמונות יש אופציה לסדר את הבעיה?
נשאלה לפני 2 ימים ע"י nofar_story (כרגע יש 3 תשובות)

תוכלו לצפות בספר שלי ולהגיד לי את חוות דעתכם?
נשאלה לפני 14 שעות ע"י nofar_story (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא אסון מעבדה תקציר: -
- פרסומת -

חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו יקום מקביל תקציר: היי אנחנו חבורה חמש ילדים שניי בנים ושלוש בנות והחיים שלנו התהפכו כמו כולם לא האמנו ביקום מקביל אבל הדברים שנראים כמו פנטזיה הם הדברים הכי מציאותיים אהבה חד-צדדית|פאנפיק על סוי לונה|עם סוי מיטב בר תקציר: La Luna Y El Sol תקציר: המשך לסדרה "סוי לונה" הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה מסעות בזמן, פאנפיק מקורי ביותר לפרסי ג´קסון תקציר: אני מיקה וולדאס, ולאבא שלי קוראים ליאו. אני באמת צריכה להגיד מעבר לזה? תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... משפחת שומו עונה 4 תקציר: שנה חלפה מאז שמשפחת שומו הרגה את ציפי ומירגן, עכשיו תשכחו מכל מה ידעתם על הסדרה כי עונה 4 הולכת להיות טרוף גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר סוד המראה האבודה תקציר: איימי בת ה-14 וולטר בן ה-12 גרים בלונדון. לשניהם יש חיים רגילים לגמרי: הם הולכים לבית הספר, וולטר נפגש עם חבריו, ואילו איימי ישבת שעות על המחשב כדי לראות איך שיגים את הבחור המושלם. אבל משהו אחד לא רגיל- המראה הישנה במרתף . רוצים לגלות עליה? אז קדימה! כוחות משמיים תקציר: אוקטביה קיבלה כוחות מהשמיים שנתנו לה את היכולת לקבוע גורל של אנשים. המשולש חוזר...-פאנפיק המשך של גרוויטי פולס מאני צ´יקה אז תכינו פיצה! תקציר: אחרי 3 שנים ביל חזר.........אולי הוא נמחק אבל כמו תינוק הזמן בשביל לחזור לחיים נדרשו רק כמה שנים.........אבל!משהו קרה הוא ...הוא יכול להיות אדם, דיפר ומייבל בני 16 יחזרו לגרוויטי פולס עיר המיסתורין וביל מחכה להם........................(יש המשך בפרק הראשו רעיונות לספרים תקציר: ספר עם רעיונות לסיפורים חדשים שחשבתי עליהם, אותם אתם מוזמנים לקחת . תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. יומנה של ילדה בגן תקציר: תיכנסו עצלנים XD חברות הכי טובות או לא? || בר #קרדיט לדניאל על הרעיון המרכזי של הספר!# תקציר: תיכנסו עצלנים XD ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה זמינה לאהוב(?)/+12/.WHATEVER. תקציר: אולי אני זמינה לאהוב..או שלא אבל מה שבטוח שאתם מוזמנים לקרוא את היצירה השטותית שלי ממש עכשיו...רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!