התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
124 קוראים


The sniper/הצלפית - הפרק הראשון
Anonymous user | פורסם לפני 39 ימים
  


מכיוון שיש כנראה באג ואין לי אפשרות להעלות את הכריכה שעשיתי,הספר בלי כריכה בנתיים.

פרק 1:

אש בשדה קוצים


״מטרה נעה!״ צעק ׳דנג׳ר׳ לעבר הקבוצה הנעה,מאוחדים כמו להקה של ציפורים נודדות.

׳הוק׳ היה השני ליידי,שני הצלפים הטובים ביותר,החזקתי את הm-16 שלי עם המשתיק קול כבר מחובר ומהודק לקנה. מחכה לפקודה של ׳דנג׳ר׳ לירות.

מעולם לא פספסתי מטרה נעה,או לא נעה.

בורכתי בכישרון הזה מגיל קטן מאוד,כאשר שמועות מופצות לשילטונות לגבי ילדים ונוער שמתגלים בהם כשרונות חיוניים,הם מובלים ל׳מפקדה׳ למיון ולבירור מעמיק על כשרונם.

אני הגעתי לפה בגיל 9 אני חושבת,הייתי עם אבא שלי בשטח הקרב הנטוש שהיה קרוב אלינו מספיק בנסיעה של חצי שעה מהבית.

אני זוכרת שאבי היה תמיד תומך בי מאחור,ההדף תמיד היה מכה בי חזק באיזור הכתף והיה גורם לי למעוד מעט,אך לאחר מכן להתייצב.

לאחר ששמעו שהתברכתי בכישרון הזה,הגיעו ה׳לוקחים׳ ודיברו עם הוריי.

באותו היום הופרדתי מהכל,מהחברים,מההורים,מכל מה שהיתה דיאנה התמימה של גיל 9.כרגע אני בת 18,מועמדת לדרגת סמלת בגזרת הצלפים של ה׳מפקדה״.

אסור לנו לדבר בשמות האמיתיים שלנו,הצמידו לנו שמות קוד שאיתם נתקשר במכשיר הקשר שצמוד לנו לאוזן.

׳דנג׳ר׳ מאט את צעדיו כדי שיתאימו לשלי ונוגע בקצוות שערי האסוף בצמה ארוכה על גבי,צמה כל כך הדוקה וכל כך קשוחה שאפשר לחשוב שהיא צמודה לי לראש. למרות שבעצם היא דיי רופפת עכשיו, וניתן לראות שנעשו בשיערי הרבה התעסקויות שכוללות ענפים וחצץ.

״איך מישהי יפה כמוך צלפית,אני עדיין לא יודע.״ ׳דנג׳ר׳ בחן אותי,מכף רגל ועד המשתיק שלי בעיניו האפורות.

״זה שאני ׳יפה׳ לדעתך, לא גורם לי להיות גרועה בלהיות צלפית.״אמרתי,אך לא הסתכלתי עליו. הייתי שקועה במחשבות על המשימה שלנו,על הדרך הארוכה שעשינו עד עכשיו.

״טוב,בזה את צודקת.״ הוא מלמל,וחזר לקצב ריצתו הרגיל,תמיד בראש החץ שלנו. המנהיג.

מטרה נעה,שמאל,עכשיו ימינה. הוא מהיר ממה שחשבנו.

״לירות!״ ׳דאנג׳ר׳ פוקד,אני מכינה את הכוונת. מסתכלת בה לעומק ויורה,אחד מגלגלי המכונית של ברון הסמים מתפוצץ. הגלגל השני מייד אחריו ביידי ׳הוק׳,הרכב לא נע יותר.

חשבנו שהצלחנו לבלום אותם והתקרבנו לרכב.

ידעתי שאני צריכה לגשת עם ׳הוק׳ לבדוק נפגעים,למרות שבטוח שלא היה. זה חלק מהחוקים ב׳מפקדה׳,אסור להרוג .

רק במקרים חריגים היו פעמים שבהם צלפנו בהם והרגנו. זה היה בלי ברירה של ממש.

אני מתקרבת,בועטת בגלגל המפוצץ,ובוחנת את הנזק. אני שומעת רעש מהשיחים ומרימה את ידי אל ׳הוק׳ שיחדל במעשיו.

אני מקשיבה טוב לצלילים שמסביבי,רגליים גבריות מוחצות ענף טועה, הוא לא התכוון לכך בבירור. אני מסתובבת ומרימה את הרובה. 

״חשוף את עצמך והרם ידיים,זהו שטח אש.״ אני אומרת בקול סמכותי,מקבלת אישור לירות מ׳דאנג׳ר׳ רק שארגיש שהעיניין מתחיל להסתבך.

״חשוף את עצמך,ידיים מאחורי הראש וראש מושפל אל רגלייך,יש לך 5 קטנות לצאת משם.״ קראתי שוב.

השניות האלו היו מורטות עצבים,האוויר עמד והציפורים שתקו,עבר הזמן,אני יורה,אך מופתעת לראות את הכדור שלי מתפוצץ מקליע אחר,הקליע נוחת על הרצפה בקול קשקוש ואני מתחילה לפתוח באש,קליע אחד,שתיים,שלושה קליעים,אני מרגישה חבטה באיזור הכתף שלי וחום מתפשט מאיזור הכתף.

״ ׳דיה אדומה ׳ נפצעה! אני חוזר,׳דיה אדומה ׳נפצעה!״,שמעתי את ׳הוק׳ קורא שוב ושוב,הכאב היה חד ,כמעט בלתי נסבל,הנחתי לכאב ולעייפות להשפיע,וחושך ירד על עיניי.


הירשם לאתר כדי להגיב

5 תגובות
locinda
עוד פרק פליז!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
עודכן לפני 7 ימים
locinda
עוד פרק
עודכן לפני 32 ימים
Anonymous user
אי אפשר להוסיף כרגע כריכה ,אבל אשנה את הטקסט
עודכן לפני 38 ימים
ʀᴏsᴇ
הייתי ממליצה לך לעשות את הכתב רגיל, כמו שהוא נותן לך בברירת מחדל כשאת פותחת פרק חדש. קשה לקרוא ככה. ואם תוסיפי כריכה ותקציר זה גם יופיע לכולם בספרים החדשים ויכנסו לזה יותר :)
עודכן לפני 38 ימים
Absolutely Fucking God
משום מה זה מזכיר לי את "המשחק של אנדר"
עודכן לפני 38 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 9 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 738 תשובות)

בא לי לחזור ולפרסם ספרים עד ש...
נשאלה לפני 11 שעות ע"י Взll (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
המדריך לחיים תקציר: . אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים
- פרסומת -

אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר כוכב נוצץ || פאנפיק על מריקולס ליידיבאג || אריאנה ♥ תקציר: המחשבות שלה מסובכות - בדיוק כמו כל מה שעומד מלפניה ומאחוריה. סיפור יסוד מ.ת.א תקציר: מ.ת.א על יסודות. לכל אחד יש יסוד. מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... הבלוג של קירקה תקציר: יום בחייה של פאנגירל, התעוררות מאוחרת, בית ספר, קריאה, קריאה, סדרות, אנימה, עיר הספרים, צרחות, התפאנגרלות, אנימה, עריכה, ציור, למה אני לא לוקה מגורינה???? סוף. The Secret Moon daugther- בת הירח הסודית תקציר: שמתי לב שבספר שלי בת ארטמיס יש הרבה חורים בעלילה אז הנה החידוש לספר תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. מסיבת פיג´ימות | מ.ת תקציר: מ.ת של מסיבת פיג´מות, עם אמת או חובה וכל החרתא הזה אמינו לכל אוהבי הארי פוטר! תקציר: לכל מה שקשור לפאנדום. תיתקרב אלי!(סוטה מאוד! 15+ לא להעתיק!) תקציר: כדי להיכנס!!!!!!!!!!!!!!!! רעיונות למ.ת תקציר: יש לי מ ל א רעיונות למ.תים ואני לא רוצה שיהיו לי יותר מידי סו... מ.ת משפחה (כי אני מצ´ועממת זה למה) תקציר: חוח סיפורים קצרים, אלימים ואמתיים (15 פלוס) תקציר: ישנם סיפורים קצרים ולרוב מיתיים וצריך לתת להם מודעות (15 פלוס) תמונות ובדיחות של גיבורי האולימפוס תקציר: נראלי שהשם מדבר בעד עצמו קטעים || אבלין תקציר: קטעים קצרים שכתבתי ו... אין עוד מה להסביר כן היחיד שיכול להכריז על מותך זה אני. (12+) || באם תקציר: בפנים~ פאנפיק על הארי פוטר (בתקופה שלפני הארי ו/או וולדמורט) תקציר: גורלן של התאומות גריי הוא רע ומר: הן גדלו בבית יתומים מתעלל וזכו ליחס נורא- עד שהגיעו להוגוורטס. אך האם סופן יהיה טוב? שאלונים לכיף! קדימה! תקציר: שאלונים בשביל הכיף שיבדקו בשבילכם דברים שונים. חישוב התוצאות הוא על ידי השאלון ולא תצטרכו לחשב בעצמכם. מ.ת הארי פוטר תקציר: כנסו!!!רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!