התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
544 קוראים


רוחו של ולטר מ.ת.א - הפרק הראשון
שי-לי ספרים בע"מ❤ | פורסם לפני 4 חודשים
  


עלילת הספר-


הכל התחיל כשדריי, החליט להזמין את רוחו של ולטר

רוחו של ולטר היא רוח שמעניקה חיי נצח כוחות ויופי בלתי יתואר שאיש לא חלם עליהם מעולם אבל, 

היא משנה את אישיותו של האדם שהזמין אותה והופכת אותו להיות איש קר, רשע,חסר רחמים, סדיסט ומזוכיסט (אחד שאוהב כאב וסבל, הוא אוהב גם להכאיב לאחרים, בשבילו זה פשוט הנאה) והכי גרוע, בלתי מנוצח.

דבר אחד יכול להביס את האיש ולהוציא ממנו את הרוח- אבן בלטיר. 

(בפרק 2 כתוב לכם את דמותו של דריי)אתם, חבורת בני נוער, יוצאים למסע. עליכם למצוא את אבן בלטיר ולהביס את דריי לפני שהוא יהרוס את העולם. יש לכם שבוע למצוא את האבן ואם לא... סוף העולם יגיע,

אנשים מתים,אדמה ספוגת דם, מלחמות, מגפות, והגרוע מכל- איש רע יעביד את העולם, יגרום סבל ורעב. נשים בהריון יעבדו בסחיבת אבנים, ילדים מסכנים וחסרי ישע יהיו משרתיו של דריי, מבוגרים ,נערים , נשים, גברים. כולם יסבלו!!

גורלו של העולם בידיכם.

אנחנו סומכים עליכם.


טופס הרשמה-


שם ושם משפחה:

גיל:

כשרונות:

תמונהתאור:

אופי:

נקודת תורפה:

רקע:

הערות:


הסבר טופס הרשמה למי שלא הבין :


שם ושם משפחה- אתם יודעים

גיל- גם יודעים (חח)

כשרונות- במה הדמות טובה 

תמונהתאור- עדיף תמונה אבל אפשר שרק תתארו את הדמות 

אופי- יודעים

נקודת תורפה: לא חייב אבל עדיף- בבמה הדמות חלשה .

רקע- מאיפה היא באה, איך חייה אם קרה משהו להוריה,סודות , מעמד חברתי ועוד

הערות- זה אתם!הערה משלי:


לא סוטה, אפשר לשלב קצת אהבה אבל לא מוגזם

אם אני ארצה למחוק משהו או לשנות זה רק באישור שלכם , אני יודיע לכם. במידה והתוכן

אלים ,הרבה קללות ,סוטה ועוד ואתם לא תרצו שאני אמחק או אשנה, אתם יכולים לשנות בעצמכם.(אשמח מאוד שתגידו לי לפני שאתם משנים)


חוק אחד ויחיד:

אסור בשום פנים ואופן לשנות פרק של מישהו אחר . אם הפרק לא מוצא חן בעינכם תפנו אליי ונסדר את זה.


טוב! אז זהו! אתם מוזמנים לרשום דמויות עלילה עצמה 

אוהבת!


הירשם לאתר כדי להגיב

9 תגובות
שי-לי ספרים בע"מ❤
מצטערת על העיכוב שבוע הבא נתחיל!
עודכן לפני 52 ימים
lucinda
זה לוסינדה!
עודכן לפני 71 ימים
שי-לי ספרים בע"מ❤
טנקס לוסינה
עודכן לפני 129 ימים
lucinda
אני עושה דמות ראשונה!!!!!!!!
עודכן לפני 134 ימים
✘αcid✘
אז את לא יודעת נכון, פשוט תחפשי סדיסט באינטרנט ותראי
עודכן לפני 135 ימים
1245
הייי זו שי-י ממשתמש אחר אני ממש לא רוצה לריב אבל לפי מה שאני יודעת סדיסט זה איש שנהנה מכאב וסבל לגבי המזוכיסט לא ידעתי עליו
עודכן לפני 135 ימים
✘αcid✘
לא זה לא גם, מזוכיסט אוהב כאב סדיסט אוהב להכאיב
עודכן לפני 136 ימים
שי-לי ספרים בע"מ❤
נכון אבל גם זה. תודה על הביקורת אני מוסיפה את זה
עודכן לפני 136 ימים
✘αcid✘
סדיסט לא אוהב כאב וסבל הוא אוהב להכאיב לאחרים
עודכן לפני 136 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני עוזבת את האתר.... סוג של...
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש 3 תשובות)

שיטטטט
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
רעיון לספר, תגידו מה דעתכם תקציר: כנסו! צריכה דעה דחוף לרקוד תקציר: בפנים ! קריאה מהנה! איש המוות תקציר: בעצם מסופר על נערה ושמה לורי שיום אחד פוגשת איש שכולו בצבע שחור שיער, חולצה, מכנס..וכולי האיש עוקב אחריה לכל מקום שהיא הולכת עד שיום אחד נמאס לה היא החליטה לעקוב אחריו. היא לא ידעבה באילו סכנות היא מסתבכת... עבודה בעיניים תקציר: . פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר תקציר: כל מיני פיקצרים חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן תשאלו את קוזמו ^^ תקציר: אתם שואלים אני עונה חה חה החברה שאין לי... תקציר: מתח. היי קוראים לי אלי ואני בת 16 ואין לי ח..חבר..חברים ס..ס...סליחה אני קצת מ..מ...מגמגמת ואני אספר לכם ל...למה אין לי ח...ח...חברים... מורדים תקציר: כולם מפחדים ממנו, מלורד היקום. ילדות עד גיל שנה הן הקורבנות העיקריים. אם הוא תפס אותה הפעם הבאה שהוריה יראו אותה זה כשהיא תירה להם בראש כמה שנים אחרי. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. סיפור ילדים תקציר: ראש העיר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? הסוד שבמבוך תקציר: פרסי מתחיל את חייו במעלית כשבראשו פנים של נערה אחת, שמה אנבת´ תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחדרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!