התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
69 קוראים


רוחו של ולטר מ.ת.א - הפרק הראשון
שי-לי! | פורסם לפני 10 ימים
  


עלילת הספר-


הכל התחיל כשדריי, החליט להזמין את רוחו של ולטר

רוחו של ולטר היא רוח שמעניקה חיי נצח וכוחות שאיש לא חלם עליהם מעולם אבל, 

היא משנה את אישיותו של האדם שהזמין אותה והופכת אותו להיות איש קר, רשע,חסר רחמים, סדיסט (אחד שאוהב כאב וסבל, הוא אוהב גם להכאיב לאחרים, בשבילו זה פשוט הנאה) והכי גרוע, בלתי מנוצח.

דבר אחד יכול להביס את האיש ולהוציא ממנו את הרוח- אבן בלטיר. 

(בפרק 2 כתוב לכם את דמותו של דריי)אתם, חבורת בני נוער, יוצאים למסע. עליכם למצוא את אבן בלטיר ולהביס את דריי לפני שהוא יהרוס את העולם. יש לכם שבוע למצוא את האבן ואם לא... סוף העולם יגיע,

אנשים מתים,אדמה ספוגת דם, מלחמות, מגפות, והגרוע מכל- איש רע יעביד את העולם, יגרום סבל ורעב. נשים בהריון יעבדו בסחיבת אבנים, ילדים מסכנים וחסרי ישע יהיו משרתיו של דריי, מבוגרים ,נערים , נשים, גברים. כולם יסבלו!!

גורלו של העולם בידיכם.

אנחנו סומכים עליכם.


טופס הרשמה-


שם ושם משפחה:

גיל:

כשרונות:

תמונהתאור:

אופי:

נקודת תורפה:

רקע:

הערות:


הסבר טופס הרשמה למי שלא הבין :


שם ושם משפחה- אתם יודעים

גיל- גם יודעים (חח)

כשרונות- במה הדמות טובה 

תמונהתאור- עדיף תמונה אבל אפשר שרק תתארו את הדמות 

אופי- יודעים

נקודת תורפה: לא חייב אבל עדיף- בבמה הדמות חלשה .

רקע- מאיפה היא באה, איך חייה אם קרה משהו להוריה,סודות , מעמד חברתי ועוד

הערות- זה אתם!הערה משלי:


לא סוטה, אפשר לשלב קצת אהבה אבל לא מוגזם

אם אני ארצה למחוק משהולשנות זה רק באישור שלכם , אני יודיע לכם. במידה והתוכן

אליםהרבה קללותסוטה ועוד ואתם לא תרצו שאני אמחק או אשנה, אתם יכולים לשנות בעצמכם.(אשמח מאוד שתגידו לי לפני שאתם משנים)


חוק אחד ויחיד:

אסור בשום פנים ואופן לשנות פרק של מישהו אחר . אם הפרק לא מוצא חן בעינכם תפנו אליי ונסדר את זה.


טוב! אז זהו! אתם מוזמנים לרשום דמויותעלילה עצמה 

אוהבת!


הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
שי-לי!
טנקס לוסינה
עודכן לפני 3 ימים
locinda
אני עושה דמות ראשונה!!!!!!!!
עודכן לפני 8 ימים
✘αcid✘
אז את לא יודעת נכון, פשוט תחפשי סדיסט באינטרנט ותראי
עודכן לפני 9 ימים
1245
הייי זו שי-י ממשתמש אחר אני ממש לא רוצה לריב אבל לפי מה שאני יודעת סדיסט זה איש שנהנה מכאב וסבל לגבי המזוכיסט לא ידעתי עליו
עודכן לפני 9 ימים
✘αcid✘
לא זה לא גם, מזוכיסט אוהב כאב סדיסט אוהב להכאיב
עודכן לפני 10 ימים
שי-לי!
נכון אבל גם זה. תודה על הביקורת אני מוסיפה את זה
עודכן לפני 10 ימים
✘αcid✘
סדיסט לא אוהב כאב וסבל הוא אוהב להכאיב לאחרים
עודכן לפני 10 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

די זה הרס לי את כל הממוצע!
נשאלה לפני 2 ימים ע"י אוף איתכם נו (כרגע יש 7 תשובות)

היי
נשאלה לפני 3 ימים ע"י eran. (כרגע יש 4 תשובות)


סיפורים נוספים
איש המוות תקציר: בעצם מסופר על נערה ושמה לורי שיום אחד פוגשת איש שכולו בצבע שחור שיער, חולצה, מכנס..וכולי האיש עוקב אחריה לכל מקום שהיא הולכת עד שיום אחד נמאס לה היא החליטה לעקוב אחריו. היא לא ידעבה באילו סכנות היא מסתבכת... לרקוד תקציר: בפנים ! קריאה מהנה! ספר העתקת תמונות!! תקציר: חח אין מה לספר פה זה ספר להעתקת תמונות.. אתם יודעים.. רקע.. בנות..כאלה גורדי השחקים / מ.ת.א תקציר: משחק תפקידים של בני נוער החיים במגדל גבוה עם 1000 קומות, ולא מודעים לעובדה שהכל יכול לקרות... אשמח אם תשתתפו קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר A magic World תקציר: דמיינו לכם עולם עם קסם.. דברים שלא ידענו מ.ת/.א תקציר: אין תקציר. אבל זה הולך להיות מעניין. תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם פרסי ג´קסון-ציורים תקציר: אתם תיראו ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אקסקליבר 2 תקציר: בואו escape house תקציר: מה יקרה אם תיתקע בתוך בית שמלא מסתורין כוכבים של תקווה || Eleanor תקציר: מארי, בחורה נוקשה כאיתן, מכירה בבחור אשר מעיק לה בחייה, אך היא אינה מצליחה להיפטר ממנו. בסופו של דבר, הם נאלצים להכיר. אה נכון, ואותה בחורה חולה במחלת לב סופנית. תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר כריכות שאני מכינה והזמנות תקציר: כשאני משועממת אני מכינה כריכות ונגמר לי המקום לשים אותם עולם אכזר 🌌 אליס תקציר: ספר קטעים וסיפורים קצרים אשר יציג לכם קטעים שבו העולם מציג את אכזריותו. על מלאכים ואקדחים תקציר: ז´אק, הרוצח הסדרתי המפורסם בפריז, נורה למוות לאחר מערב משטרתי. כשהוא עולה לשמיים, הוא מגלה שניתנה לו הזדמנות מיוחדת במינה: לכפר על מעשיו בהפיכתו למלאך. הוא מסכים, אך במהרה הוא מגלה שלהיות מלאך... זה לא פשוט. המצב מסתבך אפילו יותר כשהוא מבין שלילי... לוכדי המתים תקציר: רכ´כקכ הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. The sniper/הצלפית תקציר: דיאנה צ׳ארמין בת ה-18,נערה יפת מראה בעלת שיער אדום כצבע האש,ועיניים כחולות כצבע ים העמוק.היא צלפית הטובה ביותר בבריטניה,העונה בשם הקוד ״הדיה האדומה״. דיאנה תמיד לא האמינה באהבה,וידעה שככול שתפתח רגש ככה נקודות התורפה שלה יהיו חשופות יותר,או זה מה שבעצם השרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!