התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
359 קוראים


על גגות הכוכבים || קתרין קיי - הפרק הראשון
katrin kay | פורסם לפני 7 חודשים
  על גגות הכוכבים


ז´אנרים: מתח, דרמה, אקשן ופעולה


בריאן סקוט- בן 35, מתנקש מסוכן, שכל חייו ביצע פשעים והתנקשויות למען הבוס שלו לשעבר. חסר לב, וחסר רחמים, כך מכנים בו, הפנתר השחור.


בריאן סקוט, מאמין שהוא האפלה בעצמו, שהוא חסר רגש כבר והאנושיות ברחה ממנו. עד לפני שהוא פוגש בבת של הבוס החדש שלו, צ´רלי איימג.


קתרינה איימג- בת העשר, קתרינה כל חייה גדלה ללא אהבה, לאבא שתמיד רחוק ונכנס כמה פעמים טובות לכלא, לאמא שהביאה אותה בטעות ולקחה ברגלייה וברחה.


יום אחד לאחר ששיירה של פושעים רצינים מאיימים ומסתכסכים עם הבוס החדש שלו צ´רלי איימג, בריאן נשלח לחיות בבית שלו, ולהגן על בתו הקטנה בזמן שצ´רלי  איימג בורח רחוק כדאי לא להכנס לכלא האמריקני שנית.


חודשיים חולפים, וכל יום שעובר בריאן נקשר יותר אל קתרינה הקטנה שמוצאת בבריאן משהו שבחיים לא מצאה, דמות אב, הם נקשרים וקתרינה הקטנה גורמת לבריאן להרגיש שוב את הרגשות שלו מחדש בכך שהוא מתחיל לפתח רגש של אב אוהב אל קתרינה הקטנה.

 

יום אחד שהם יוצאים לבלות יחד, אחד מהפושעים חוטפים בה. והם מבקשים מבריאן להסגיר בעצמו לכלא על רצח מזוייף על בחור אחד שהם הרגו ולהשליך בחייו לפח, או שהם ייאלצו להרוג בקתרינה. מה בריאן יעשה? מסע מצמרר ומרגש.


הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

צריך לסגור את האתר הזה
נשאלה לפני 3 ימים ע"י Going to hell again (כרגע יש 5 תשובות)

למה לדעתי עיר הספרים במצב הזה
נשאלה לפני 7 ימים ע"י עיר הספרים לשעבר (כרגע יש 36 תשובות)


סיפורים נוספים
התווים שלנו || קתרין קיי תקציר: כנסו כדאי לצפות בתקציר. פשעים של אהבה || קתרין קיי תקציר: היא עבריינית מוכשרת, והוא שוטר רציני. ושניהם מאוהבים...
- פרסומת -

priVat תקציר: ------ ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא המדריך המלא למשתמש עיר הספרים המתחיל תקציר: שיעמום והרבה קרינג´ נוסטלגי, הכל כדי שהעיר לא תמות והעיקר אתם (שזה מוזר כי אתם כבר מתים) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר המופלאה-החיפושית והחתול השחור. תקציר: ניסיון כתיבה ראשון. כנסו פנימייה! תקציר: בוואו בואו MY TIMTOM (כל הטימטום שלי בספר אחד ומיוחד) :) תקציר: סתם עוד ספר כשלוני שלי אל חיי הדפוקים וחמודים :) סיפורי אות´יר מ.ת תקציר: המשחק האחרון ספר הבדיחות הגדול של עיר הספרים תקציר: הספר הוא ספר הבדיחות של עיר הספרים למה האתר הכזה עדיין קיים תקציר: אנשים. אתה הדבר הכי מוזר שראיתי בכול החיים שלי. החיים הם מעגל תקציר: אור מסדרת הספרים תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי. טסונדרה שקוף ואדישות מיותרת תקציר: אהבת בין בנים איק ! ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה)רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!