התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
110 קוראים


The dark side of the girl - הפרק הראשון
soyluna_israel_forever | פורסם לפני 18 ימים
  


The dark side of the girl


~פרק 1~


אני עמית, אני שונאת את השם, אני שונאת כל מי שאני מכירה בערך! תמיד חשבתי שאהבה זה הדבר הכי אידיוטי שקיים ביקום כולו עד שפגשתי את ג´פרי אבל הדבר היחיד שאני שונאת אצלו זה שהוא מנסה לשנות אותי, הוא רוצה להפוך אותי ל"מלאכית" שיבין כבר שזה לא יקרה אוף! אני אהפוך למלאכית רק ביום מותי, אם אני אעבור לגן עדן כמובן אבל איכס אני מעדיפה לפגוש את השטן שיאמלל את כל מי שמאמלל אותי!

כל הזמן כולם באים לי למקום שאני יושבת בו בכיתה כאשר אני מציירת את השטן ואת המלאך, הם באים ואומרים לי: "היי, בלאקי, את לא רוצה לצייר אותי פעם אחת?" ברור שאני לא עונה להם אם כן אז רק בתשובה הזאת: "אוו.. אין בעיה אני אצייר אותך כשמלאך המוות רוצח אותך ואתה שוכב על הרצפה מדמם ואומר לי שאתה מעריץ את הצד ה´בלאקי´ !!"

הגעתי לעוד יום עלוב בבית ספר, והנה שוב איתן נכנס ושאל את השאלה על הציור שוב ועניתי לו את התשובה היחידה שלי "בסדר.. אני לא אדבר יותר ואם תציירי את זה תעשי אותי חתיך" הלוואי וימות אני לא יכולה לסבול אותו "אוו.. אין בעיה אתה רוצה עם זה גם כמה חד קרן בצד ודם ורוד מנצנץ?!" חייכתי את חיוך הניצחון בעודו זורק את הציוד שלו על הרצפה כי הבין שהפעם אני ניצחתי! המורה הגיעה וראתה אותו זורק את הציוד שלו. "מה זה אמור להביע?!" התחלתי לצחוק בלחש, זה היה הדבר היחידי שהצחיק אותי בשנתיים האחרונות מאז המעבר לחטיבה וה"שינוי" שלי.

 

הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
TRASH

עודכן לפני 18 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

די זה הרס לי את כל הממוצע!
נשאלה לפני 2 ימים ע"י אוף איתכם נו (כרגע יש 7 תשובות)

היי
נשאלה לפני 3 ימים ע"י eran. (כרגע יש 4 תשובות)


סיפורים נוספים
עזרים בשבילי|| Brono תקציר: באני קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן.
- פרסומת -

חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר A magic World תקציר: דמיינו לכם עולם עם קסם.. דברים שלא ידענו מ.ת/.א תקציר: אין תקציר. אבל זה הולך להיות מעניין. תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם גורדי השחקים / מ.ת.א תקציר: משחק תפקידים של בני נוער החיים במגדל גבוה עם 1000 קומות, ולא מודעים לעובדה שהכל יכול לקרות... אשמח אם תשתתפו פרסי ג´קסון-ציורים תקציר: אתם תיראו ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אקסקליבר 2 תקציר: בואו escape house תקציר: מה יקרה אם תיתקע בתוך בית שמלא מסתורין כוכבים של תקווה || Eleanor תקציר: מארי, בחורה נוקשה כאיתן, מכירה בבחור אשר מעיק לה בחייה, אך היא אינה מצליחה להיפטר ממנו. בסופו של דבר, הם נאלצים להכיר. אה נכון, ואותה בחורה חולה במחלת לב סופנית.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!