התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
210 קוראים


קעקוע ירח - הפרק הראשון
Laya | Black Angel | פורסם לפני 4 חודשים
  


פרילוג קצר מאוד


הנערה בעלת הקעקוע התהלכה ברחוב השומם של העיירה הנטושה, על פרקי ידייה נחו כפפות שחורות ברכות ושיערה היה מוסתר מתחת לכובע הקפוצ´ון הסגול חסר השרוולים כך שלא היה ניתן לראותו, פניה היו מוסתרות מתחת לכובע הקפוצ´ון  גם הן, היה ניתן לראות רק את שפתיה המעט דקות מתעקלות למין חיוך מוזר בעודה ממשיכה ללכת, סורקת את הבתים השוממים בצדי הרחוב מבלי להזיז את ראשה.

רגליה הנגררות באדמה החולית של הרחוב הותירו אחריהן טביעות שהפכו שהיטשטשו קצת עם כל משב רוח קטן מאחוריה והיה נדמה כאילו רצתה שזה יקרה.

היא הביטה להמשך הרחוב השומם, אף אחד לא עמד שם, היא חשה מגע קר בכתפה ושמעה שריקה צורמת, היא הביטה לאחור ולא היה שם אף אחד, מבטה חזר להמשך הרחוב השומם והיא לא הופתעה לגלות שדמות עמדה שם, היא ידעה שהוא נער בערך בן 16 למרות שכל גופו היה מכוסה בברדס.

הוא הושיט את יד שמאל והיה ניתן להבחין בכמעט וודאות בקעקוע הגולגולת והנחש שנמצא על זרועו, הוא חייך, לא ראו זאת אבל היא ידעה ששרוי על פניו חיוך רחב.

ענן ערפל שחור אפף סביבו והוא נעלם כלא היה שם, אפילו עקבותיו נעלמו כליל, מותיר אחריו רק חבילה עטופה בנייר חום וקשורה בקפדנות יתרה בחוט לבן מונחת על הרצפה.

הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
מלאכית 18
ספר מושלם פליז המשך
עודכן לפני 108 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 11 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)


סיפורים נוספים
אימוני כתיבה// פרטי תקציר: טיוטה קטעים מהמגירה תקציר: ...
- פרסומת -

אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותרוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!