התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
257 קוראים


כבשן הכבשים - הפרק הראשון
locinda | פורסם לפני 47 ימים
  


ברוכים הבאים לממלכת לוסינדריאן! אנו שמחים שהגעתם!

לפחות זה מה שרשום על השלט בכניסה לממלכה... בממלכה יש מסים,קשים עוני,אבל אתם גרים בארמון המלך,וחייכם נפלאים! אלה עם אתם לא יורשי העצר,לא השומרים,ולא המשרתים...אם אתם לא אף אחד מין האנשים האלה,אז אתם מנוצלים! יש לכם כישרון,שתורם למלך מאוד... אבל אתם לא מקבלים שום תגמולסחר,אתם רוצחיםנלחמיםעובדיםעושים משהוא למען משפחת המלוכה,ואינכם מקבלים שום תגמול על כך המלך הרג את ההורים שלכם כדי שלא יגרמו לילדיהם לסרב.

יש לכם כעט שתי אפשרויות; או,שתצטרפו עליי,ותתנגדותעזרו למלך,או,שתמשיכו לקרוא,הבחירה בידיכם... בכול אופן,הנה,דרך שאם תיבחרו בא,תוכלו להצטרף לכתיבת הסיפור...

שלב ראשון: תיצרו דמות,ותישלחו לי להודעות,לאחר שאשיב להודעה שלכם ואאשר את השתתפותכם,תוכלו לכתוב פרק,הנה כמה דברים שצריכה להכיל ההודעה:

שם ושם משפחה:

גיל:

אופי:

*הערות:

מראה[אפשר גם תור תמונה]:

כישרון:

*נשק:

*בן או בת זוג:

דמות[אסיר,*יורש עצר,משרת,שומר מלך,בעל כישרון]:

סיפור רקע[מה שקרה לה ולהוריה של הדמות]:

כעט שלחו לי את ההודעה:]

שלב שני:מזל טוב,סיימתם את השלב הראשון,ושלחתם את ההודעה,כעט,חכו לאישור שלי,הוא יגיעה מהר מאוד,אז תהיו זמינים :].

שלב שלוש: קיבלתם את האישור שלי,וכעט,תוכלו לכתוב פרק,שבוא תתארו את הדמות שלכם,בדיוק,כמו שתיארתם בהודעה,כאשר סיימתם את זה,אתם חלק מן כותבי הסיפור.

הנה דמויות שאתם יכולים להיות, שימו לב לקח שיש מספר מסוים לחלק מין הדמויות

אסירים:0-3

יורשי עצר:1-3

משרתים:0-2

שומרי המלך:0-2

בעלי כישרון:3-5
סקר ראש בראש

אתם ביפנים?


כןןןןןןן
28 הצבעות

לאאאאאא
14 הצבעות
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
locinda
זה מצחיק ש-9 אנשים הצביעו כן,ויש רק מישהו אחד שעשה פרק
עודכן לפני 32 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אז מה הייתם עושים
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Взll (כרגע יש 5 תשובות)

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 4 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 622 תשובות)


סיפורים נוספים
כי ככה אמרתי תקציר: נלי הצעירה מתגלה גאון ונשלחת לפנימייה בלונדון,אך אז העניינים מיסתבכים....... אין לאן לחזור תקציר: ספר אימה ודרמה לנוער על בחורה צעירה ש שיחררה כוח אפל ומנסה לעצור בעדו. בתחילת הספר היא מספרת מה קרה בהמשך תיקראו איך היא וחבריה מנסים לעצור בעדו.האים יצליחו ויצילו את העולם..? האים יכשלו..? את כל זה תגלו בספר ..........אם יש לכם אומץ....... משדה למלאכית תקציר: בואו לקרוא את יומנה של ואנום,'נערה' צעירה,שלומדת בפנימייה מיוחדת ,ליצורים...כמותה. אך מה קורה כאשר,עכב 'חילוף תלמידים',היא רואה את עולמם של אויביה הגדולים ביותר...אך משהו גדול בהרבה מסתתר מאחורי זה....האם תעצור ואנום את התוכנית הנוראה של האויבים החדשים ש מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד נקמה מתוקה תקציר: תקופה חדשה מתחילה במחנה- האלים הזוטרים ביותר מכירים בילדיהם, והמחנה מתמלא במהירות רבה יותר. אך אין זה אומר שהחיים הם מי מנוחות... קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי כריכות שאני מכינה והזמנות תקציר: כשאני משועממת אני מכינה כריכות ונגמר לי המקום לשים אותם תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן אבודים- מ.ת תקציר: אתם בטיול שנתי ואתם מתעוררים באמצע הלילה ומתחילים ללכת אל תוך לב היער, אחרי כמה זמן של הליכה אתם שמים לב למשהו. נאבדתם. אתם לא מבינים איפה אתם ויש חושך אימים מסביבכם אתם מרגישים שמישהו צופה בכם, ולפתע שומעים קול שאומר לכם שאם אתם לא רוצים למות אתם צריכים בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר. סטודנטית בהחלפה תקציר: מריאן היא תיכוניסטית באנגליה אשר כל חייה רצתה ללמוד ביפן באחד הימים משפחתה הגשימה לה את החלום ושלחה את מריאן ליפן וכל חייה השתנו מה עלה בגורלה ..בואו לגלות ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון?רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!