התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
148 קוראים


כבשן הכבשים - הפרק הראשון
locinda | פורסם לפני 25 ימים
  


ברוכים הבאים לממלכת לוסינדריאן! אנו שמחים שהגעתם!

לפחות זה מה שרשום על השלט בכניסה לממלכה... בממלכה יש מסים,קשים עוני,אבל אתם גרים בארמון המלך,וחייכם נפלאים! אלה עם אתם לא יורשי העצר,לא השומרים,ולא המשרתים...אם אתם לא אף אחד מין האנשים האלה,אז אתם מנוצלים! יש לכם כישרון,שתורם למלך מאוד... אבל אתם לא מקבלים שום תגמולסחר,אתם רוצחיםנלחמיםעובדיםעושים משהוא למען משפחת המלוכה,ואינכם מקבלים שום תגמול על כך המלך הרג את ההורים שלכם כדי שלא יגרמו לילדיהם לסרב.

יש לכם כעט שתי אפשרויות; או,שתצטרפו עליי,ותתנגדותעזרו למלך,או,שתמשיכו לקרוא,הבחירה בידיכם... בכול אופן,הנה,דרך שאם תיבחרו בא,תוכלו להצטרף לכתיבת הסיפור...

שלב ראשון: תיצרו דמות,ותישלחו לי להודעות,לאחר שאשיב להודעה שלכם ואאשר את השתתפותכם,תוכלו לכתוב פרק,הנה כמה דברים שצריכה להכיל ההודעה:

שם ושם משפחה:

גיל:

אופי:

*הערות:

מראה[אפשר גם תור תמונה]:

כישרון:

*נשק:

*בן או בת זוג:

דמות[אסיר,*יורש עצר,משרת,שומר מלך,בעל כישרון]:

סיפור רקע[מה שקרה לה ולהוריה של הדמות]:

כעט שלחו לי את ההודעה:]

שלב שני:מזל טוב,סיימתם את השלב הראשון,ושלחתם את ההודעה,כעט,חכו לאישור שלי,הוא יגיעה מהר מאוד,אז תהיו זמינים :].

שלב שלוש: קיבלתם את האישור שלי,וכעט,תוכלו לכתוב פרק,שבוא תתארו את הדמות שלכם,בדיוק,כמו שתיארתם בהודעה,כאשר סיימתם את זה,אתם חלק מן כותבי הסיפור.

הנה דמויות שאתם יכולים להיות, שימו לב לקח שיש מספר מסוים לחלק מין הדמויות

אסירים:0-3

יורשי עצר:1-3

משרתים:0-2

שומרי המלך:0-2

בעלי כישרון:3-5
סקר ראש בראש

אתם ביפנים?


כןןןןןןן
17 הצבעות

לאאאאאא
9 הצבעות
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
locinda
זה מצחיק ש-9 אנשים הצביעו כן,ויש רק מישהו אחד שעשה פרק
עודכן לפני 9 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

יש לכם 2 דקות לבוא
נשאלה לפני 16 שעות ע"י 🎀 (כרגע יש 9 תשובות)

היוש
נשאלה לפני 14 שעות ע"י עם פנטזיה לא הולכים למכולת (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
כי ככה אמרתי תקציר: נלי הצעירה מתגלה גאון ונשלחת לפנימייה בלונדון,אך אז העניינים מיסתבכים....... אין לאן לחזור תקציר: ספר אימה ודרמה לנוער על בחורה צעירה ש שיחררה כוח אפל ומנסה לעצור בעדו. בתחילת הספר היא מספרת מה קרה בהמשך תיקראו איך היא וחבריה מנסים לעצור בעדו.האים יצליחו ויצילו את העולם..? האים יכשלו..? את כל זה תגלו בספר ..........אם יש לכם אומץ....... משדה למלאכית תקציר: בואו לקרוא את יומנה של ואנום,'נערה' צעירה,שלומדת בפנימייה מיוחדת ,ליצורים...כמותה. אך מה קורה כאשר,עכב 'חילוף תלמידים',היא רואה את עולמם של אויביה הגדולים ביותר...אך משהו גדול בהרבה מסתתר מאחורי זה....האם תעצור ואנום את התוכנית הנוראה של האויבים החדשים ש חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. שחברתך הטובה היא מלכת הכיתה. תקציר: מאי היא הילדה הכי מקובלת בכיתה וליה היא החברה הכי טובה שלה,היי זאת אני תישמעו את הסיפור מהצד שלי קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אש ומים| מ.ת.א תקציר: יש שתי ממלכות, ממלכת האש וממלכת המים, על ממלכת האש מלך ומלכה רעים, ועל המים טובים, יום אחד פורצת מלחמה ענקית בין הממלכות, אתם אנשים כפריים שגרים בכפר שמנסים לגרום למלכה ומלך למות , בממלכת האש שוכנת גם נסיכה שהיא טובת לב למ"ע והנבל המרושע בעולם- האגם הקסום תקציר: ספר המשך למטבע המסתורי ארץ החלומות והמסע אל המטבע, לפעמים אני אעשה פרק אחד מכמה נקודות מבט. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית! אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד בת מלוכה? תקציר: מסופר כל ילדה שכל חייה התפכו דברים שלא ידענו מ.ת/.א תקציר: אין תקציר. אבל זה הולך להיות מעניין. L+O=VE תקציר: .רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!