התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
137 קוראים


כבשן הכבשים - הפרק הראשון
locinda | פורסם לפני 22 ימים
  


ברוכים הבאים לממלכת לוסינדריאן! אנו שמחים שהגעתם!

לפחות זה מה שרשום על השלט בכניסה לממלכה... בממלכה יש מסים,קשים עוני,אבל אתם גרים בארמון המלך,וחייכם נפלאים! אלה עם אתם לא יורשי העצר,לא השומרים,ולא המשרתים...אם אתם לא אף אחד מין האנשים האלה,אז אתם מנוצלים! יש לכם כישרון,שתורם למלך מאוד... אבל אתם לא מקבלים שום תגמולסחר,אתם רוצחיםנלחמיםעובדיםעושים משהוא למען משפחת המלוכה,ואינכם מקבלים שום תגמול על כך המלך הרג את ההורים שלכם כדי שלא יגרמו לילדיהם לסרב.

יש לכם כעט שתי אפשרויות; או,שתצטרפו עליי,ותתנגדותעזרו למלך,או,שתמשיכו לקרוא,הבחירה בידיכם... בכול אופן,הנה,דרך שאם תיבחרו בא,תוכלו להצטרף לכתיבת הסיפור...

שלב ראשון: תיצרו דמות,ותישלחו לי להודעות,לאחר שאשיב להודעה שלכם ואאשר את השתתפותכם,תוכלו לכתוב פרק,הנה כמה דברים שצריכה להכיל ההודעה:

שם ושם משפחה:

גיל:

אופי:

*הערות:

מראה[אפשר גם תור תמונה]:

כישרון:

*נשק:

*בן או בת זוג:

דמות[אסיר,*יורש עצר,משרת,שומר מלך,בעל כישרון]:

סיפור רקע[מה שקרה לה ולהוריה של הדמות]:

כעט שלחו לי את ההודעה:]

שלב שני:מזל טוב,סיימתם את השלב הראשון,ושלחתם את ההודעה,כעט,חכו לאישור שלי,הוא יגיעה מהר מאוד,אז תהיו זמינים :].

שלב שלוש: קיבלתם את האישור שלי,וכעט,תוכלו לכתוב פרק,שבוא תתארו את הדמות שלכם,בדיוק,כמו שתיארתם בהודעה,כאשר סיימתם את זה,אתם חלק מן כותבי הסיפור.

הנה דמויות שאתם יכולים להיות, שימו לב לקח שיש מספר מסוים לחלק מין הדמויות

אסירים:0-3

יורשי עצר:1-3

משרתים:0-2

שומרי המלך:0-2

בעלי כישרון:3-5
סקר ראש בראש

אתם ביפנים?


כןןןןןןן

לאאאאאא
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
locinda
זה מצחיק ש-9 אנשים הצביעו כן,ויש רק מישהו אחד שעשה פרק
עודכן לפני 6 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

די זה הרס לי את כל הממוצע!
נשאלה לפני 2 ימים ע"י אוף איתכם נו (כרגע יש 7 תשובות)

היי
נשאלה לפני 3 ימים ע"י eran. (כרגע יש 4 תשובות)


סיפורים נוספים
כי ככה אמרתי תקציר: נלי הצעירה מתגלה גאון ונשלחת לפנימייה בלונדון,אך אז העניינים מיסתבכים....... אין לאן לחזור תקציר: ספר אימה ודרמה לנוער על בחורה צעירה ש שיחררה כוח אפל ומנסה לעצור בעדו. בתחילת הספר היא מספרת מה קרה בהמשך תיקראו איך היא וחבריה מנסים לעצור בעדו.האים יצליחו ויצילו את העולם..? האים יכשלו..? את כל זה תגלו בספר ..........אם יש לכם אומץ....... משדה למלאכית תקציר: בואו לקרוא את יומנה של ואנום,'נערה' צעירה,שלומדת בפנימייה מיוחדת ,ליצורים...כמותה. אך מה קורה כאשר,עכב 'חילוף תלמידים',היא רואה את עולמם של אויביה הגדולים ביותר...אך משהו גדול בהרבה מסתתר מאחורי זה....האם תעצור ואנום את התוכנית הנוראה של האויבים החדשים ש גורדי השחקים / מ.ת.א תקציר: משחק תפקידים של בני נוער החיים במגדל גבוה עם 1000 קומות, ולא מודעים לעובדה שהכל יכול לקרות... אשמח אם תשתתפו קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר A magic World תקציר: דמיינו לכם עולם עם קסם.. דברים שלא ידענו מ.ת/.א תקציר: אין תקציר. אבל זה הולך להיות מעניין. תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם פרסי ג´קסון-ציורים תקציר: אתם תיראו ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אקסקליבר 2 תקציר: בואו escape house תקציר: מה יקרה אם תיתקע בתוך בית שמלא מסתורין כוכבים של תקווה || Eleanor תקציר: מארי, בחורה נוקשה כאיתן, מכירה בבחור אשר מעיק לה בחייה, אך היא אינה מצליחה להיפטר ממנו. בסופו של דבר, הם נאלצים להכיר. אה נכון, ואותה בחורה חולה במחלת לב סופנית.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!