התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
218 קוראים


killer - הפרק הראשון
⚡️ | פורסם לפני 4 חודשים
  


ריין נשמה נשימה עמוקה לפני שנכנסה בדלת, היא בדקה שהחצאית הצמודה שלבשה ישרה ונכנסה בדלת, פקידה הרימה את מבטה וחייכה אל ריין, "מה שמך גברתי?" שאלה בנימוס, "ג´יין סטיבן" השיבה ריין בביטחון, הפקידה הסתכלה על מסך המחשב וחיפשה את שמה, "בואי אחרי גברת סטיבן" אמרה והתחילה ללכת, ריין הלכה אחריה בביטחון מלא.

לאחר כמה דקות שהלכו ועלו במעלית נעמדה הפקידה מול דלת זכוכית והסתובבה לריין, היא דחפה את הדלת בקלילות והדלת נפתחה, ליד השולחן ישב איש צעיר ובחן את ריין, "אני משער שאת ג´יין סטיבן." אמר והסתכל ישירות בעינייה, בוחן. ריין לא השפילה את עינייה ואמרה "אתה צודק." הוא סימן לה לשבת והפקידה יצאה במהירות מהחדר, קירות המשרד היו מזכוכית, ריין חיפשה אחר מצלמות אבטחה, היא ידעה שברגע שתשלח את ההודעה יהיו לה שתי דקות לפעול ולצאת מהמבנה.

"גברת סטיבן." אמר האיש, "בואי ניגש לעיקר, ממה שהבנתי את מוכנה לממן לנו את  המחקר, אני רוצה שתדעי שהתוצאות הן מבטיחות והשקעתך תשתלם ביותר." הוסיף, "אני מבינה." אמרה והוציאה את הטלפון, "סלח לי, אני צריכה לבדוק את ההודעה שקיבלתי." אמרה בחצי חיוך ושלחה את ההודעה. הוא קיבל אותה. מעכשיו יש לה שתי דקות לפעול.

"אני מצטערת אדוני, אני לא אממן איש גנב ותחמן." אמרה תוך כדי שהוציאה את האקדח שלה מהתיק, "על מה את מדברת?" אמר בבהלה, "אתה חייב הרבה מאוד כסף לבוס שלי והוא שלח אותי לטפל בבעיה זאת." היא אמרה. הזמן אוזל והיא חייבת לפעול. "היית צריך להחזיר את הכסף. זה היה הרבה יותר קל." אמרה וירתה כדור אחד, הכדור פגע בחזהו של האיש והוא נפל על הרצפה ודם זרם מפצעו. ריין יצאה מהמשרד ורצה למעלית, היא עלתה לגג הביניין ומחוץ חיכה לה מסוק, הוא הנמשיך את גובהו ושלח לה חבל, היא תפסה אותו וליפפה סביבה, בקרוב ישימו לב שהבוס שלהם מת אבל היא כבר תיהיה רחוקה מידי בשביל שיתפסו אותה.
----


⚡️

הירשם לאתר כדי להגיב

10 תגובות
Absolutely Fucking God
היי מה עם הפרק שהבטחת??? D:
עודכן לפני 110 ימים
⚡️
הפרק הבא יצא (אני מקווה) מחר
עודכן לפני 111 ימים
⚡️
אני לגמרי אנסה
עודכן לפני 112 ימים
U&a
לא בתחילת הקטע. וככה תעשי בתחילת כל פרק זה מוסיף ממש
עודכן לפני 112 ימים
⚡️
איפה? בסוף כאילו?
עודכן לפני 112 ימים
U&a
ממליצה לך להוסיף תמונה שמתאימה
עודכן לפני 112 ימים
הכותב ספרים
תמשיכייייי, מתי את ממשיכה?
עודכן לפני 112 ימים
⚡️

עודכן לפני 113 ימים
Absolutely Fucking God
נשמע טוב. קיבלת מנוי
עודכן לפני 114 ימים
⚡️
מקווה שנהנתם
עודכן לפני 114 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 11 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)


סיפורים נוספים
פרטי תקציר: ? אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי.
- פרסומת -

מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלות פייפר זיה והמיתולוגיות תקציר: שלוםרוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!