התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
110 קוראים


killer - הפרק הראשון
⚡️ | פורסם לפני 24 ימים
  


ריין נשמה נשימה עמוקה לפני שנכנסה בדלת, היא בדקה שהחצאית הצמודה שלבשה ישרה ונכנסה בדלת, פקידה הרימה את מבטה וחייכה אל ריין, "מה שמך גברתי?" שאלה בנימוס, "ג´יין סטיבן" השיבה ריין בביטחון, הפקידה הסתכלה על מסך המחשב וחיפשה את שמה, "בואי אחרי גברת סטיבן" אמרה והתחילה ללכת, ריין הלכה אחריה בביטחון מלא.

לאחר כמה דקות שהלכו ועלו במעלית נעמדה הפקידה מול דלת זכוכית והסתובבה לריין, היא דחפה את הדלת בקלילות והדלת נפתחה, ליד השולחן ישב איש צעיר ובחן את ריין, "אני משער שאת ג´יין סטיבן." אמר והסתכל ישירות בעינייה, בוחן. ריין לא השפילה את עינייה ואמרה "אתה צודק." הוא סימן לה לשבת והפקידה יצאה במהירות מהחדר, קירות המשרד היו מזכוכית, ריין חיפשה אחר מצלמות אבטחה, היא ידעה שברגע שתשלח את ההודעה יהיו לה שתי דקות לפעול ולצאת מהמבנה.

"גברת סטיבן." אמר האיש, "בואי ניגש לעיקר, ממה שהבנתי את מוכנה לממן לנו את  המחקר, אני רוצה שתדעי שהתוצאות הן מבטיחות והשקעתך תשתלם ביותר." הוסיף, "אני מבינה." אמרה והוציאה את הטלפון, "סלח לי, אני צריכה לבדוק את ההודעה שקיבלתי." אמרה בחצי חיוך ושלחה את ההודעה. הוא קיבל אותה. מעכשיו יש לה שתי דקות לפעול.

"אני מצטערת אדוני, אני לא אממן איש גנב ותחמן." אמרה תוך כדי שהוציאה את האקדח שלה מהתיק, "על מה את מדברת?" אמר בבהלה, "אתה חייב הרבה מאוד כסף לבוס שלי והוא שלח אותי לטפל בבעיה זאת." היא אמרה. הזמן אוזל והיא חייבת לפעול. "היית צריך להחזיר את הכסף. זה היה הרבה יותר קל." אמרה וירתה כדור אחד, הכדור פגע בחזהו של האיש והוא נפל על הרצפה ודם זרם מפצעו. ריין יצאה מהמשרד ורצה למעלית, היא עלתה לגג הביניין ומחוץ חיכה לה מסוק, הוא הנמשיך את גובהו ושלח לה חבל, היא תפסה אותו וליפפה סביבה, בקרוב ישימו לב שהבוס שלהם מת אבל היא כבר תיהיה רחוקה מידי בשביל שיתפסו אותה.
----


⚡️

הירשם לאתר כדי להגיב

10 תגובות
Absolutely Fucking God
היי מה עם הפרק שהבטחת??? D:
עודכן לפני 21 ימים
⚡️
הפרק הבא יצא (אני מקווה) מחר
עודכן לפני 22 ימים
⚡️
אני לגמרי אנסה
עודכן לפני 23 ימים
U&a
לא בתחילת הקטע. וככה תעשי בתחילת כל פרק זה מוסיף ממש
עודכן לפני 23 ימים
⚡️
איפה? בסוף כאילו?
עודכן לפני 23 ימים
U&a
ממליצה לך להוסיף תמונה שמתאימה
עודכן לפני 23 ימים
הכותב ספרים
תמשיכייייי, מתי את ממשיכה?
עודכן לפני 23 ימים
⚡️

עודכן לפני 24 ימים
Absolutely Fucking God
נשמע טוב. קיבלת מנוי
עודכן לפני 24 ימים
⚡️
מקווה שנהנתם
עודכן לפני 24 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

די זה הרס לי את כל הממוצע!
נשאלה לפני 2 ימים ע"י אוף איתכם נו (כרגע יש 7 תשובות)

היי
נשאלה לפני 3 ימים ע"י eran. (כרגע יש 4 תשובות)


סיפורים נוספים
פרטי תקציר: ? קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן.
- פרסומת -

חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר A magic World תקציר: דמיינו לכם עולם עם קסם.. דברים שלא ידענו מ.ת/.א תקציר: אין תקציר. אבל זה הולך להיות מעניין. תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם גורדי השחקים / מ.ת.א תקציר: משחק תפקידים של בני נוער החיים במגדל גבוה עם 1000 קומות, ולא מודעים לעובדה שהכל יכול לקרות... אשמח אם תשתתפו פרסי ג´קסון-ציורים תקציר: אתם תיראו ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אקסקליבר 2 תקציר: בואו escape house תקציר: מה יקרה אם תיתקע בתוך בית שמלא מסתורין כוכבים של תקווה || Eleanor תקציר: מארי, בחורה נוקשה כאיתן, מכירה בבחור אשר מעיק לה בחייה, אך היא אינה מצליחה להיפטר ממנו. בסופו של דבר, הם נאלצים להכיר. אה נכון, ואותה בחורה חולה במחלת לב סופנית. תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספררוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!