התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
432 קוראים


הרעש - הפרק הראשון
..someone.. | פורסם לפני 5 חודשים
  


הרעש - 1

זה היה יום חמישי, ליאור בדיוק חזרה מבית הספר, קשרה את האופניים ונכנסה הביתה.

לפתע היא רואה פתק על שולחן האוכל ובו רשום: "ליאורי מתוקה, נסעתי לקמפיין דחוף באילת, אחזור השבוע, נשיקות – אמא" . אמא של ליאור עבדה כדוגמנית ולרוב לא הייתה בבית כך שהפתק לא הפתיע אותה. ליאור זרקה את הפתק, נכנסה למטבח, ופתחה את המקרר בטרה לקחת משהו לאכול, לפתע ראתה קופסא שחורה ואטומה ובה כתוב: "לא לגעת!" ליאור התעלמה מזה ולקחה צ´יפס לנשנש.

היא עלתה במדרגות ונכנסה לחדר של אמא שלה, שאילו ליאור לא מורשה להיכנס אבל ניצלה את המצב שאמה אינה בבית .

היא הדליקה טלוויזיה ושכבה על המיטה עד שלפתע היא נרדמה.

ברגע שליאור קמה היא גילתה שיש הפסקת חשמל וירדה למטה להכין לה אוכל.

פתאום היא שומעת רעש  מהמזווה, היא פותחת את הדלת שלו ורואה סכין מרוח בדם על הרצפה ושלולית דם ענקית שכבר כמעט התייבשה, ליאור בורחת משם בצרחות ומבינה שהיא לא יכולה להישאר שם להכין אוכל. אז היא פתחה במהירות את המקרר ולקחה את הקופסא השחורה, מזלג ורצה לחדר של אמא שלה. ליאור רואה שכל צעד שהיא עשתה השאיר כתם דם בצורת כף הרגל שלה על הרצפה.

היא נכנסה לחדר של אמא שלה וטרקה את הדלת. היא נכנסת מתחת לשמיכה , פותחת את הקופסא. ומתעלפת.

סקר ראש בראש

באיזה יום להעלות פרק?


שישי

שלישי
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
שי-לי ספרים בע"מ❤
אהבתייייייייייייייייייייייי להמשיך דחוףףףף
עודכן לפני 155 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היום פתחתי מייל חדש!
נשאלה לפני 8 שעות ע"י אני ממש הומו (כרגע יש 3 תשובות)

מה זה פאנפיקים? ומה עושים בהם?
נשאלה לפני 5 שעות ע"י מיכלינקה (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה.
- פרסומת -

דם בשדה הקרב תקציר: *** מוקדש לבלואי*** חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר גיבורי האולימפוס- הרפתקה נוספת תקציר: מה דרוש כדי לאהוב את הספר? פייפר, זיה והמיתולוגיות תקציר: זה מפגש בין הספרים של ריק על משפחת קיין וגיבורי האולימפוס השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) המלחמה הגדולה (אנימציה) תקציר: מלחמה מתחוללת! כפר נגד כפר! (אנימצית סטיקמן) ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת אלבום התמונות של בלו בירד מוֹן תקציר: כול הזכורנות של בלו במקום אחד עבודה בעיניים תקציר: .רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!