התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
602 קוראים


ילדה מיוחדת - הפרק הראשון
אני עוברת לווטפאד | פורסם לפני 3 חודשים
  


נרדמתי לעוד לילה בחיוך. היה לי יום טוב בגן. אמא שלי ישנה לידי. טוב, אני בת חמש. "לילה טוב, מיה" אמרה בחיוך וצחקקתי והיא חייכה וכיבתה את האור. נשכבתי על צד ימין, הצד שאני הכי אוהבת. עצמתי עיניים, אבל אז הרגשתי תחושה משונה- קור מוזר בכל הגוף והתנשפתי. גם היו לי צמרמורות משונות. התיישבתי מטושטשת. אמא שלי כבר נרדמה.  ומוזר, למרות שהיינו רק שתינו בחדר, הרגשתי כאילו יש איתנו עוד חמישה אנשים לפחות- רק שפשוט לא ראיתי אותם. "יש כאן מישהו?" שאלתי בחושך, ושמעתי רק לחשוש וצעדים מהירים. הלב שלי דפק והתחלתי להזיע מפחד. רעדתי. "מיה, מה את עושה?" אמא התיישבה מטושטשת. התחלתי לגמגם משהו לא ברור, והיא נאנחה. "תחזרי לישון," אמרה בתוקף והשכיבה אותי. עצמתי עיניים בחוזקה, מנסה להתעלם מהקולות של האנשים ששמעתי וכאילו הקיפו אותי עכשיו.
סקר ראש בראש

להמשיך את הספר?


כןןןןןןןןןןןןןן

לא, מבחינתי אפשר להפסיק
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

כן
נשאלה לפני 2 שעות ע"י Bitch Lasagna (כרגע יש תשובה אחת)

כל מי ששואל אם עיר האתרים תסגר: אז. כן
נשאלה לפני 14 שעות ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 18 תשובות)


סיפורים נוספים
פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר תקציר: כל מיני פיקצרים אסטל ג´קסון- מסע בלב ים תקציר: אסטל אחות של פרסי יוצאת למסע חיפושים
- פרסומת -

להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? מסעות בזמן, פאנפיק מקורי ביותר לפרסי ג´קסון תקציר: אני מיקה וולדאס, ולאבא שלי קוראים ליאו. אני באמת צריכה להגיד מעבר לזה? פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר שבעת הפלאים 6 - מערב אמריקה תקציר: פאנפיק לשבעת הפלאים המשחק מתחיל -פ. על ג"ה תקציר: פ.אנפיק על גיבורי " האולימפוס XD The Danger of the Touch תקציר: הסיפור הוא מנקודת מבטו של אלכס, נער בן ה-15 שסובל מפוביה ההורסת את חייו מגיל צעיר. משנה לשנה היא מחמירה, והפסיכיאטר לא עוזר יותר. אך ברגע שאלכס התרגל לחייו, הוריו מחליטים לעבור לעיר אחרת. איך אלכס יתמודד עם המעבר? ומה יקרה כאשר אהבה תכנס לחייו השחורים? פרויקט מצילים את העיר! תקציר: אני ממש חייבת אנשים מהרשתות החברתיות אינסטגרם יוטיוב פייסבוק גוגל פלוס! סוי-לונה - להתגלגל על זה תקציר: חייה של לונה משתנים לאחר התחרות בה רקדה והתנשקה עם מטאו: אמבר זוממת מזימות רעות עבורה, סימון מנסה לסכסך בינה לבין מטאו בגלל אהבתו אליה, מטאו מתייחס אליה באופן שונה, דמויות ישנות-חדשות מתגלות בחייה והיא עצמה מסתבכת בעולמה האמיתי ועברה המסתורי.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!