התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
951 קוראים


ילדה מיוחדת - הפרק הראשון
הלוחשת לספרים | פורסם לפני 5 חודשים
  


נרדמתי לעוד לילה בחיוך. היה לי יום טוב בגן. אמא שלי ישנה לידי. טוב, אני בת חמש. "לילה טוב, מיה" אמרה בחיוך וצחקקתי והיא חייכה וכיבתה את האור. נשכבתי על צד ימין, הצד שאני הכי אוהבת. עצמתי עיניים, אבל אז הרגשתי תחושה משונה- קור מוזר בכל הגוף והתנשפתי. גם היו לי צמרמורות משונות. התיישבתי מטושטשת. אמא שלי כבר נרדמה.  ומוזר, למרות שהיינו רק שתינו בחדר, הרגשתי כאילו יש איתנו עוד חמישה אנשים לפחות- רק שפשוט לא ראיתי אותם. "יש כאן מישהו?" שאלתי בחושך, ושמעתי רק לחשוש וצעדים מהירים. הלב שלי דפק והתחלתי להזיע מפחד. רעדתי. "מיה, מה את עושה?" אמא התיישבה מטושטשת. התחלתי לגמגם משהו לא ברור, והיא נאנחה. "תחזרי לישון," אמרה בתוקף והשכיבה אותי. עצמתי עיניים בחוזקה, מנסה להתעלם מהקולות של האנשים ששמעתי וכאילו הקיפו אותי עכשיו.
סקר ראש בראש

להמשיך את הספר?


כןןןןןןןןןןןןןן

לא, מבחינתי אפשר להפסיק
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מישהו פה ותיק בעיר הספרים שמכיר אנשים מפעם ויכול לעזור לי?
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Kfir (כרגע יש 2 תשובות)

המלצות לספרים בווטפאד?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן
- פרסומת -

עידן חדש, נבואה חדשה תקציר: פאנפיק לגורלו של אפולו השלישי כי נמאס לי לחכות לרביעי! וקרדיט למשתמשת ´רייצ´ל ´ על הרעיון עבודה בעיניים תקציר: . הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? הסוד שבמבוך תקציר: פרסי מתחיל את חייו במעלית כשבראשו פנים של נערה אחת, שמה אנבת´רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!