התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
2152 קוראים


ילדה מיוחדת - הפרק הראשון
הלוחשת לספרים | פורסם לפני 8 חודשים
  


נרדמתי לעוד לילה בחיוך. היה לי יום טוב בגן. אמא שלי ישנה לידי. טוב, אני בת חמש. "לילה טוב, מיה" אמרה בחיוך וצחקקתי והיא חייכה וכיבתה את האור. נשכבתי על צד ימין, הצד שאני הכי אוהבת. עצמתי עיניים, אבל אז הרגשתי תחושה משונה- קור מוזר בכל הגוף והתנשפתי. גם היו לי צמרמורות משונות. התיישבתי מטושטשת. אמא שלי כבר נרדמה.  ומוזר, למרות שהיינו רק שתינו בחדר, הרגשתי כאילו יש איתנו עוד חמישה אנשים לפחות- רק שפשוט לא ראיתי אותם. "יש כאן מישהו?" שאלתי בחושך, ושמעתי רק לחשוש וצעדים מהירים. הלב שלי דפק והתחלתי להזיע מפחד. רעדתי. "מיה, מה את עושה?" אמא התיישבה מטושטשת. התחלתי לגמגם משהו לא ברור, והיא נאנחה. "תחזרי לישון," אמרה בתוקף והשכיבה אותי. עצמתי עיניים בחוזקה, מנסה להתעלם מהקולות של האנשים ששמעתי וכאילו הקיפו אותי עכשיו.
סקר ראש בראש

להמשיך את הספר?


כןןןןןןןןןןןןןן

לא, מבחינתי אפשר להפסיק
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

צריך לסגור את האתר הזה
נשאלה לפני 3 ימים ע"י Going to hell again (כרגע יש 5 תשובות)

למה לדעתי עיר הספרים במצב הזה
נשאלה לפני 7 ימים ע"י עיר הספרים לשעבר (כרגע יש 36 תשובות)


סיפורים נוספים
להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? מסעות בזמן, פאנפיק מקורי ביותר לפרסי ג´קסון תקציר: אני מיקה וולדאס, ולאבא שלי קוראים ליאו. אני באמת צריכה להגיד מעבר לזה?
- פרסומת -

עידן חדש, נבואה חדשה תקציר: פאנפיק לגורלו של אפולו השלישי כי נמאס לי לחכות לרביעי! וקרדיט למשתמשת ´רייצ´ל ´ על הרעיון יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא המדריך המלא למשתמש עיר הספרים המתחיל תקציר: שיעמום והרבה קרינג´ נוסטלגי, הכל כדי שהעיר לא תמות והעיקר אתם (שזה מוזר כי אתם כבר מתים) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר המופלאה-החיפושית והחתול השחור. תקציר: ניסיון כתיבה ראשון. כנסו פנימייה! תקציר: בוואו בואורשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!